New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 80 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Meadow Gilberts
tollából
Ma 17:35-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 17:04-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 16:53-kor
Mallory Duval
tollából
Ma 16:07-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 14:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Imogen Deanna Lowden
TémanyitásImogen Deanna Lowden
Imogen Deanna Lowden EmptySzomb. Feb. 08 2020, 22:49
Imogen Lowden

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Imogen Deanna Lowden
Becenevek:
Little bird, Ann
Születési hely, idő:
New York, 2001. 01.01.
Kor:
19
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Kapcsolatban
Csoport:
Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Pratt Insitute, Department of Media Arts, 1 év, 2. félév.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Influenszer, reklám arc, modell
Ha dolgozik//Munkahely:
Next Models NYC
Hobbi:
Fotózás
Play by:
Halston Sage

Jellem

Pozitív tulajdonságok:
Negatív tulajdonságok:
Aktív
Becsmérlő
Alapos
Bosszúálló
Alkotó típus
Elkényeztetett
Ambíciózus
Féltékeny
Célratörő
Főnökösködő
Dinamikus
Ingerlékeny
Döntésképes
Kétszínű
Edzett
Lobbanékony
Éleslátású
Magányos
Eltökélt
Arrogáns
Érett
Alattomos
Határozott
Becsvágyó
Hatékony
Elégedetlen
Igényes
Haszonleső
Karizmatikus
Irigy
Kitartó
Figyelemhajhász
Kreatív
Frusztrált
Meggyőző
Humortalan
Pontos
Kiismerhetetlen
Precíz
Szívtelen
Ravasz
Pazarló
Rettenthetetlen
Sznob
Tehetséges
Tudatlan
Törekvő
Válogatós
Vezéregyéniség
Nyugtalan
Múlt
Soha nem akartam más lenni. Láttam az idősebbik bátyámat, apám tükörképét, láttam a fiatalabbikat, aki pedig pont egy görbetükör volt. Az egyikük lázadt, míg a másikuk talpat nyalt. Soha nem értettem őket. Láttam anyámat, a nagymamámat, fényes csillárok, kaviáros vacsorák, luxus kényelem. Soha nem irigyeltem őket. Nem csak azért, mert mindez megadatott nekem is, hanem mert a szemeik üresek voltak, a lelkükkel együtt. Láttam apámat, a FÉRFIT, az egyetlent, aki kiutat mutathatott nekem, így kényszerből szerettem. Nem utáltam őket, de soha nem is szerettem. Mind el voltak foglalva önmagukkal, egyiküket sem érdekeltem én. De ki is voltam én? Ki vagyok most? Inkább kivé tettek. Gazdagnak születni egyszerre átok és áldás. Mindent megadtak nekem, cserébe mindent meg is kellett adnom nekik. Asztali etikett, tánc órák, hangszerek, társas élet… Kislányként egyenest a mélyvízbe. A bátyáimat utánoztam, leginkább Arcyl-t. Tanultam, mintha lett volna bármi értelme is, és mosolyogtam, mintha akár csak egy pillanatra is élveztem volna ezt a mérgező közösséget.

Utáltam a házunkat. Hatalmas volt, tele üres szobákkal, hamis mosolyokkal, és kényszer kedvességgel. A felnőttek nem is értik, egy gyerek mennyire érzékeny lehet az ilyesmire. Én rettenetesen az voltam, mindig is jobb szerettem kint tartózkodni, veszekedések helyett a szél susogását hallgatni, táncórák helyett csak a fűben ugrándozni... Amint megismerkedtem a fényképészet csodás világával, egy csipetnyi boldogság, egy kattintásnyi szabadság jutott nekem is. Bármit megtettem, hogy ezt az aprócska darab kincset megtartsam magamnak, messze pénzéhes, rideg szemeik elől. Bár tény, ők sohase láttak volna semmit egy 14 éves kislány féltve őrzött fényképalbumában. Lehettek akármilyen szépen komponáltak, tökéletesen beállítottak, ők egy szemrebbenésnyi időre sem méltatták. Aztán bejöttek az okos telefonok, myspace, facebook, instagram, tumblr, twitter… Megannyi lehetőség, hogy nem létező hangom, az eltakart valóságot megmutassam.

És mégis, a fotózás… Ugyanolyan, mint az élet. Van a nyers valóság, a kép, amit készítesz, ezután következnek a filterek, a hazugságok, amik mindenhol ott gyökereznek, majd a platform, ahová feltöltöd, azaz az emberek, akikkel körbeveszed magadat. Ugyanolyan, mint ez a nyüves élet, de ezt legalább én irányítom. Úgy színezem, ahogy én akarom, azoknak mutatom meg, akiknek én akarom, és ebbe senki nem szólhat bele. Ugyanúgy megnyugvást ad, mint Arcyl-nak az alkohol, anyámnak a drog, apámnak a hatalom, Orvel-nek meg a lázadás. Egy elcseszett család vagyunk, és talán a fiatalabbik bátyám úszta meg a legjobban. Egyszerre szabad, csinálja azt, amit szeretne, miközben már senki nem néz rá árgus szemekkel, hogy éppen mit művel. Az ő vállára nem nehezednek olyan elvárások, mint az idősebbik bátyáméra, és nem vár rá egy olyan előre elrendelt házasság, mint anyámra egykoron, rám pedig most.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Imogen Deanna Lowden
Imogen Deanna Lowden EmptySzer. Feb. 12 2020, 18:57
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Imogen!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Újfajta módját választottad a jellemzésnek, még ha csak tördelésben is, csak akkor lehetett volna még szebb, ha ábécésorrendbe is kerül...  Imogen Deanna Lowden 3673325056 No jó, de komolyabban szólva, bár a felsorolásba magába még bele is lehet kötni, hiszen kinek mi a negatív és a pozitív ugye, az ember már csak olyan komplex lény, hogy nehezen sorolható egyik vagy másik kategóriába, de a múltas rész eltörölte a legtöbb kételyt.
A hossz soha nem garancia semmire, se jóra, se rosszra, a te lapod pedig ennek tökéletes példája. Csak pár bekezdés ugyan, ráadásul "képek", szövegek nélkül, olyasmi, amit az ember mondjuk nem szívesen kezdett olvasni lázadó tinédzserként, akkor sem, ha kötelező, de megragadtál egy olyan nyelvezetet, festettél egy olyan hangulatot, ami már ennyiben is tökéletesen kibontakozik.  Imogen Deanna Lowden 2451935670
A fiatal éveket sokan a gondtalansággal kötik össze, főleg, ha még a gazdagság is képbe kerül, az viszont már az első pár mondatból kiderült, hogy esetedben nem sok színes virágos rét és unikornis akadt a gyerekkorodban. Néhányan azt hiszik, csak a középkorban kellett már 12 évesen felnőttként funkcionálni, vagy hogy a nők, a saját gyerekek kihasználását elhagytuk az előző előtti században. A mostani helyzet árnyaltabb ugyan, de nem mondhatni, hogy egyszerűbb; az, hogy Te menedéket találtál egy világban, a képekben, amik igazán a sajátjaid, remélhetőleg nem az utolsó dolog lesz, ami épen tart téged. Senkitől sem kellene elvenni a lehetőségeket csak azért, mert épp ide vagy oda született. Ki gondolná, hogy gazdagnak születni sem kiváltság, ugye? Rolling Eyes

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Imogen Deanna Lowden
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Deanna Wittson
» There's nowhere we can hide - Deanna & Anthony
» Arcyl Lowden
» Avis Lowden
» Orvel Timothy Lowden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: