New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 19:09-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 18:42-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 17:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 17:44-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:27-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 17:00-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 15:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Jordan Marrow
TémanyitásJordan Marrow
Jordan Marrow EmptySzer. 5 Feb. - 23:10
Jordan Marrow

Karakter típusa:
inkább saját
Teljes név:
Jordan Marrow
Becenevek:
Jo, bár a nevem így sem hosszú…
Születési hely, idő:
Des Moines Iowa állam 2000. április 04.
Kor:
19
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Lone Wolf
Csoport:
diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia irodalom szak, de a fontos a sport ösztöndíj az egyetem football csapatába
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
válasz ide, ha tanár akkor a szakja is
Ha dolgozik//Munkahely:
ide
Hobbi:
Sport, bulik, olvasás
Play by:
Jordan Reed

Jellem
Határozott vagyok, ezt már az első pillanattól leszűrheti, aki rám néz, hiszen mindig eltökélt tekintettel s magabiztos testtartással és mozdulatokkal operálok s aki közelebb kerül hozzám és megismer, az tapasztalhatja is, hogy valóban így van. A céltudatossághoz párosul az edzések alatt elnyert önfegyelem, de ez nem tesz valami gépezetté: nagyon is tudok laza lenni, szeretem a vidámságot alapvetően és bulizni is természetesen! Persze a célt, hogy profi játékos legyek soha nem tévesztem szem elől és ennek a rovására semmi nem mehet, ezért is hanyagolom a barátnőkkel járó drámát inkább. Egyszer majd szeretnék megállapodni, de előbb a pályafutásomat szeretném megalapozni és most ez a fontos.
Ebből is következik, hogy taktikus jellemnek is mondhatom magam azért, ez a játékhoz is kell. Még akkor is, ha többen úgy gondolják, hogy pár hústorony tesztoszterontól hajtott kretén rohan egymásnak a pályán a yardokért küzdve. Igaz, hogy én se vagyok kis darab és van rajtam bőven izom, de a focit stratégia nélkül nem lehet játszani és ilyen tekintetben megvannak a magam érzékei.
A másik, amit sokan elsőre nem gondolnának, hogy olvasni is szeretek szabadidőmben, pedig ez az igazság. Mark Twain és Defoe Robinsonja bűvöltek el igazán gyermekkoromban, különösen az utóbbi: ember a természet és az elemek ellen, küzdelem az életért. Szeretem ezeket a motiváló történeteket.
Sajnos hazardírozni is szeretek, ezt talán apától örököltem, mert ebben ő is benne van, bár én nem szoktam a pénzem eljátszani, eddig inkább hülyeségeket kellett megcsinálnom fogadások tétjeként. A másik gondom a nőkhöz fűződik leginkább azért, mert anya nélkül nőttem fel. Igazság szerint szeretem én őket, csak nagyon nehezen bízom meg bennük érthető okokból. Egy normális anyakép hiányzott az életemből s nem tudom ez mennyi sérülést okozhatott nekem ilyen tekintetben, de talán majd egyszer kiderül. Csak ennek sajnos bizonyosan más is meg fogja inni a levét… lehet ezért is kötődöm nehezen, mert nem akarok mást bántani? Már a pályán kívül ugye, ahol az erőszaknak van helye…


Múlt
Még negyvenöt perc…. pillantok a sportos karórára, ahogy csuklóm kicsit magam felé billentem az asztalon. Hordhatnék elegánsabb darabot is, de a mérkőzésekhez, edzésekhez ez jobb, jobban bírja az ütéseket. Szóval még negyvenöt perc van hátra ebből az előadásból, úgyhogy jobb lenne koncentrálni, de őszintén most nem nagyon megy. Lehet tegnap keményebb ütést kaptam a sorfal összerohanásánál a kelleténél? Nem lenne meglepő.
Igazság szerint amióta az eszem tudom, mindig is szerettem focizni és a barátaimmal mindig játszottunk, legtöbb szabadidőnket ezzel töltve el Des Moines-ban, ahol felnőttem. Sokat nem lehetett ott csinálni: voltak az üzemek ahol a felnőttek dolgoztak, a gyerekek meg kedvükre lóghattak. Mi fociztunk folyamatosan. A rajongást apa ültette belém, aki egy sportbár büszke tulajdonosa most is a városban. Ő nevelt egyedül, mert anya lelépett amikor még kicsi voltam… máshogy szokott ez lenni sok esetben, én mégis anyátlanul cseperedtem fel. Fater nem hozott soha mostohát a házhoz, ha voltak is barátnői. Az első hangos szavukra hozzám már lapátra is kerültek. Szeretett mindig is az öreg és én is őt, a mai napig. Együtt jártunk meccsekre, kívülről fújtam a felállásokat, a játékosok statisztikáit. Nem meglepő, ha az ember ilyen fater mellett és egy sportbárban nő fel. S az sem meglepő, hogy hamar eldöntöttem: mindenképp a játékkal akarok foglalkozni, ha felnövök. Lehetőleg játékosként. Szóval játszottunk az utcán, az iskolában tesin, majd ez vitt a csapatba, hogy aztán a középsuliban ugyan ez az út álljon előttem: bekerülni a csapatba. Ez akkor már könnyen is ment. Edzettem keményen a pályán, a konditeremben, figyeltem a táplálkozásomra, igyekeztem a nagy játékosok példáján tanulni. Nem voltam éltanuló, de azért rossz eredményeim sem voltak, mert fősulis focistaként akartam folytatni, hogy majd onnan kerülhessek egy csapathoz. Meglepő, de olvasni mindig szerettem, elvégre az esős délutánokat is el kellett valamivel ütni s nem lehetett mindig a sportcsatorna előtt lógni… szóval egész tűrhető eredményt hoztam össze a tanulmányaimat illetően és persze ott volt a kiemelkedő játékosi teljesítményem is, amivel jelentkezhettem az egyetemre.
Eleinte úgy volt, hogy majd fater tudja azt fizetni a bár hasznából amit félretett, de elég csúnyán benézett egy fogadást, így a kezdő tőke egy része elúszott s én áldhattam a szerencsém, hogy nem egy lábon álltam: ösztöndíjjal felvételt nyerhettem, ráadásul New Yorkban, a Columbia szerette volna velem erősíteni a csapatát.
Úgyhogy most itt ülök irodalom szakosként, mert ez tűnt a legkönnyebb választásnak. Olvasni szerettem, az érettségim jó lett és ez kicsit olyan büfé szak is volt a maga módján egy fizikához képest mondjuk, amihez hülye lettem volna s marhára nem hiányzott, hogy bukdácsoljak és kínlódjak, idegeskednem kelljen az edzések mellett. Elvégre azért vagyok itt, hogy jó formát hozzak és profi legyek! Ezért pedig mindent meg is teszek. Még azt is, hogy megpróbálok most életem végig gondolása helyett az előadásra figyelni, de ezzel csak azt érem el, hogy kissé ábrándos mosoly és révedő tekintet üljön ki arcomra, ahogy az új tanársegédet figyelem magyarázás közben… van miért, mert felül az asztalra, és… ilyen nincs! A tollam megszalad kicsit a papíron, ahogy kivillan a tanárnő combfixe és harisnyatartója, mint valami nedves álomban, vagy felnőtteknek szóló filmben. S mintha még rám is nézne! Lehetetlennek tűnik, de meg kell szereznem. Legalább egy estére. Mondjuk valamiért azt a másik szöszit is eszembe juttatja, akit táncolni láttam, csak pont le voltam égve... na, az is angyali teremtés volt, a következő fogadást meg kell nyerni, hogy legyen némi pénzmagom következőre. Meg kell néznem azokat a kék szemeket majd közelebbről is... hiába, jó is diáknak lenni! Csak fogna most az agyam a szőke tündérkék ábrándjai helyett... majd egy kis edzés helyre rakja s egy jó dumálás a legjobb haverommal közben.

mind álarcot viselünk
Jared J. Marrow
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
...
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
★ családi állapot ★ :
"Play the game
Your gonna be the same
Your gonna change your name
Your gonna die in flames"
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jordan Marrow Tumblr_mmvfllSXM01s24qdco1_500
★ idézet ★ :
Jordan Marrow 200
"I am the game, you don't want to play me."
★ foglalkozás ★ :
Amerikai foci játékos
★ play by ★ :
Rome Flynn
★ szükségem van rád ★ :
...
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
...
TémanyitásRe: Jordan Marrow
Jordan Marrow EmptyCsüt. 6 Feb. - 21:31
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Jordan!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Magamban valamiért rádaggattam a „Magic” titulust a keresztneved elé, meg ne kérdezd miért, mikor a másik Jordan, akiről eszembe jutott kosarazott és nem focizott. Jordan Marrow 3673325056  Na de ezt dobta a gép, illetve te választottad a focit. És bevallom neked, hogy igen, én sem látok többet benne mint a laikusok zöme, akik csak egymáshoz vágódó férfitesteket, nagy puffanásokat, eséseket és néha ovációkat látnak. Rolling Eyes  Én is csak azért tudom, ha véletlen az egyetemi focimeccsre kivetődöm szurkolóként (én NYU-s vagyok, értelemszerűen az ő drukkerük vagy mi), hogy a tömeg felugrik és nagyon örül. Touchdown, így hívják ugye? Smile  Egyébiránt nagyon tetszett a jellemzésed. Már csak azért is mert olvasmányos, mégis tökéletesen visszaadja a külső és belső tulajdonságaid nagy részét is. Jordan Marrow 690269075  És meg kell valljam, valóban felszaladt a szemöldököm, amikor azt láttam, hogy olvasni is szeretsz, méghozzá nem is akármiket. Twain zseniális. Ő az az író, akin fel lehetett még nőni több generáció srácainak is. Szóval ha innen nézem a dolgot, talán meg sem kellene lepnie, hogy egy ilyen fiú mint te kedveli a történeteit. Taktikusnak vallod magad, ami nem meglepő, a sport miatt sem, ez szerintem egy idő után már a részeddé vált, nem is tudnál más lenni. De leginkább engem az ragadott meg amit az édesanyád hiányáról írtál….és tudod lehet benne valami. Azt hiszem ha ilyen szempontból nézem a dolgokat, nálam ugyanez van csak apa vonalon. Ugyanakkor anya nélkül felnőni szerintem sokkal rosszabb és szomorú, kivált egy fiú gyerek esetében aki sokszorosan is jobban kötődik az édesanyjához. Emiatt meg aztán érthető a nők felé adott bizalmatlanságod. :öribari:  

A történet részed egy apró kis szemelvény, tulajdonképpen ha jobban belegondolok maximálisan is fél óra lehet az egész esemény, mégis gyönyörűen, verbálisan svenkelsz ki az életedre, a múltadra, arra honnan jöttél, hogy miért a sport mellett tetted le a voksodat, és a jövődről is adsz némi útmutatót. Jordan Marrow 3874598021  Én pedig nagyon szeretem ezt a fajta történetépítést. Mondjuk az necces, hogy majdnem bukott az egyetemi tanulmányod az apukád rossz húzása miatt, de a szerencse melléd állt, és egy ösztöndíj formájában mégis lett reményed arra, hogy megvalósítsd a nagy álmodat. Szerintem a legjobb dolog amikor az ember azt csinálhatja amit igazán szeret. Ettől nagyobb ajándék az élettől szerintem nincs is. Az meg amúgy már csak hab a tortán, hogy a kissé sikamlósabb és igazán férfiasan ösztönös gondolataid közé is beengedsz bennünket. Imádnivalóan mocskos fantáziád van. Twisted Evil

Nagyon kedvelem a fogalmazásod könnyedségét. Abszolút jól azonosulsz a karakterrel, és végig tartani tudod annak a figyelmét aki olvas téged. Jordan Marrow 108800823

A Tara-Plecsnit egy tojásfocilabda kíséretében adom most át. Színt admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Jordan Marrow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jordan&Bree
» Jordan W. Weil
» August Jordan
» Crash - Fable&Jordan
» on track | Jordan & Lana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: