New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
Dorian J. Lester
tollából
Ma 11:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

partnership
Témanyitáspartnership
partnership EmptyKedd Jan. 28 2020, 19:09
Weiss elkelt

Play by:
Marina Squerciati / Patrick Flueger, vagy akit akarsz
Születési hely:
rajtad áll
Kor:
24-28 körül
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
rajtad áll
Családi állapot:
rajtad áll
Csoport:
bűnüldözés (és elhárítás)
Történetünk:

Te vagy az új társam, mióta nyomozóból járőrré léptettek vissza. Habár nagyjából majdnem mindent megtettem, hogy ki ne állhass (egyszer még egy fánkosnál is otthagytalak), végül valamiféle számomra meglehetősen furcsa mentor-diák kapcsolat alakult ki köztünk.
Olyan vagy, amilyennek minden rendőrnek lennie kéne. Odafigyelsz a részletekre, és bár nehezedre esik sokszor objektívnek maradni, de ezért vagyok melletted én. Te még lelkesen öltöd magadra az egyenruhát, míg én mocskosnak érzem akárhányszor mostam is ki.
Nem megutáltatni akarom veled ezt a munkát, ez nem is menne, hiszen szinte gyerekkorod óta erre készültél, csupán azt akarom, hogy megértsd, sokszor a kollégák és felettesek sem sokban különböznek azoktól, akiket bilincsbe verünk. Számomra idegesítő újoncból mostanra egy olyan partner lettél, akinek még a kávéját is állom olykor, ha el is tévesztem hogyan szereted.
Másra sem vágysz, minthogy elismerjenek és egy nap nyomozó legyél, vagy akár még tovább juss. A tehetséged meg van hozzá, ahogy a szorgalom is, ami ezen túl ehhez kell. Többek között ez is az egyik oka annak, hogy akarva-akaratlanul is, de foglalkozni kezdtem veled és magam mellé vettelek, a bizalmamba fogadva ezzel, egy nem hivatalos nyomozásban. Ha pedig elárulod a bizalmam, biztosan nem leszel nyomozó sem. Mert lelőlek.
//Nem akarok túl sok mindent megszabni, igazából minden egyeztetés kérdése csak, akár meglévő karaktert is beleilleszthetünk a szerepbe. Weiss eddig férfiként volt emlegetve inkább, de Carlos öreg már, úgyhogy lehet csak rossz volt a szeme eddig  partnership 3673325056  Ami mindenképp fontos lenne, az a köztük lévő mentor-mentorált kapcsolat, megfűszerezve a korkülönbség adta dolgokkal, amik már önmagukban is adhatnak bőven elég komikus pillanatot, hogy működjön a rendőrtárs kapcsolat köztük, ami elengedhetetlen, hogy ennyi együtt töltött idő után ne akarják fejbe lőni magukat Very Happy Ha érdekelne a karakter írj rám, vagy a főkarakteremre Baileyre, várom/várjuk nagyon  partnership 4146035580 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
partnership
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: