New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 07:21-kor
Luana Machado
tollából
Ma 07:05-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Alex és Gregor - Törvényeken kívül
TémanyitásAlex és Gregor - Törvényeken kívül
Alex és Gregor - Törvényeken kívül EmptyKedd Jan. 21 2020, 20:25
A három napos kórházi kényszerpihenő után összekapartam magamat, hisz sok dolgom volt még. A doki hiába tiltakozott nem érdekelt. Eléggé pipa voltam. Nem elég hogy a legjobb barátom, az életével fizetett, hogy átadja az infókat, de a rendőrség lefoglalta kocsimat és a fegyveremet mint bizonyítékot, mag a belőlem kioperált golyókat. Így csak a kavarodásban, megmaradt emlékekre hagyatkozhattam. Így taxit fogtam és haza mentem, hogy felkészüljek. A tervek alapján ezek hadi titkok. Egy valakit ismerek aki segíthet fű alatt úgy hogy ne kerüljön az FBI vagy a CIA asztalára. És talán még kaszálhatok is rajta. Tim családja megérdemli a segítséget ezek után. Gondoltam végig, ahogy felöltöztem, és fegyvereket vettem ki a páncélszekrényből. Végül amint megvoltak amiket akartam, a garázsba mentem, hogy a tartalék kocsit elő vegyem, és átrobogjak Queensbe. Ott lakott az aki segíthetett nekem. Kellett egy kis idő, mire át verekedtem magam a városon, de végül sikerült. Leparkoltam nem messze a házától és körbe néztem. Magamhoz vettem a terveket, és a házhoz mentem. Feltűnés nélkül, szétnéztem és a zárral kezdtem babrálni. Pár perc alatt be is jutottam, így nyugodtan besétáltam, a nappaliba és kényelembe helyeztem magam az egyik fotelban, és átgondoltam a történteket…
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alex és Gregor - Törvényeken kívül
Alex és Gregor - Törvényeken kívül EmptyKedd Jan. 21 2020, 22:26
Alex & Greg
Törvényeken kívül

Az utat szinte alig figyelem, fejben még mindig a tervező asztal előtt vagyok. Kezd összeállni a rendszer, még mindig van mit bőven rajta építgetni, de megvan! Kár, hogy ezt tényleg nem hozhatom haza, még otthon is molyolnék rajta, nem tudok gondolatban leszakadni róla. A kapu kinyílik, majd becsukódik mögöttem, végül leparkolok a garázs előtt, most nem állok be. A verandára felérve a zárra esik a tekintetem. Valami nem tetszik, s szerencsére ez ösztön, az mindig működik. Megállok, s lejjebb engedem a törzsem, visszalépek a ház elé, majd a ház oldalához megyek, az ablak alatt lebukva haladok a hátsó bejáratig, közben megpróbálok belesni óvatosan az ablakon. A hátsó bejárat helyett az ablakot húzom fel halkan, s osonok be rajta. Bölcs megoldás, ha nincs kulcs, és innen aztán vihetnek bármit, a kincs lejjebb van, oda meg senki nem jut be. Megállok, várok, majd halkan előhúzom a fegyvert, s elindulok lassan, óvatosan, mindent bemérve a tekintetemmel, célra tartva.
kredit:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alex és Gregor - Törvényeken kívül
Alex és Gregor - Törvényeken kívül EmptyKedd Jan. 21 2020, 22:57
Ahogy várakoztam unalmamban körbe jártam a nappalit és a konyhát, ahogy gondolkoztam meg baromira fájt a vállam ahol eltaláltak, majd úgy döntöttem kiszolgálom magamat egy itallal. A hűtőben találtam sört, így kivettem egyet, majd miután kinyitottam, vissza ültem a fotelba és a dohányzó asztal sarkára keresztben feltettem a lábaimat. Hallottam a kocsi hangját meg hogy megállt az ajtó előtt és elmosolyodtam magamban, hisz nem jött be egyből. Valószínűleg észre vette a zárral való babrálást. De továbbra is nyugodtan ültem a helyemen. Kíváncsi voltam mit csinál ezután. Bár reméltem, hogy nem az előbb lő aztán kérdez kategóriába tartozik. Nincs kedvem még több ólmot bezsebelni. Elég helyen ki volt már lyuggatva a bőröm. Felkaptam a fejemet, mikor egy hangosabb dobbanást hallottam. Majd mintha fegyvert vett volna elő. Ez komoly? Mondjuk igaza van én se tennék másképp a helyében. Gondolkoztam el. Kíváncsian vártam a következő lépését, és magamban valójában jót mulattam.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alex és Gregor - Törvényeken kívül
Alex és Gregor - Törvényeken kívül EmptyPént. Jan. 24 2020, 20:14
Alex & Greg

Elképzelésem sincs, kinek rághatom ennyire a fülét, aki képes csak úgy besétálgatni a házamba. Most már kíváncsi vagyok. A listán van pár ember és cég, és már az elején sem voltak rémálmaim, vagy bármiféle feszültségem, csak mert kaptak tőlem egy kis dádát. Sem porszem, de isten sem vagyok. Idegesítően zümmögő légy, aki beleköp a levesükbe, annál inkább. Abból meg ugye enni nem szeretnek.
Türelmes nyugalommal vegyes kíváncsisággal haladtam. Ha fémet szeretett volna velem etetni, az már megtörtént volna, mégis, amikor megközelítem a helyet, ahol lehet, előbb tartok célra, úgy a fejéhez, az a biztos, mint hogy teljesen fedetlen legyek. A szín ismerősnek kéne, hogy legyen?
- Kopoghattál volna, beengedlek.
Csak ezután lépek teljesen a helyiségbe.

kredit:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alex és Gregor - Törvényeken kívül
Alex és Gregor - Törvényeken kívül EmptySzomb. Jan. 25 2020, 10:34
Én csak felemeltem a kezeimet, az egyikben a sörös üveggel. Majd elmosolyodtam, mikor megszólalt.
- Ugyan ez viccesebb volt. - válaszoltam nyugodtan. Majd bele ittam az italba.  Továbbra is ott ültem majd nagyot sóhajtottam.
- A segítséged kéne. De előre szólok, hogy nem veszélytelen a dolog. - húztam össze a szemöldökömet, majd lassan felkeltem a fotelból, és az összetekert papírok mellett a zsebemből elő vettem egy adat hordozót.
- Hogy ezeket eljuttassa hozzám, egy barátom meghalt. És engem is majdnem kicsináltak miatta. - tettem az asztalra a fekete kis kütyüt. Majd ismét nagyot sóhajtottam ahogy bele túrtam kék hajamba. Nem akartam bajba sodorni, de kellett a segítsége. A saját technikusomat, nem küldhetem ingoványos talajra, hisz így is meg gyűlt a baja az FBI-al. Én húztam ki a trutyiból, ha most elkezd a hadiiparban kémkedni neki vége, teljesen eltűntetik a süllyesztőben. De ugyan akkor velem és Greggel is megtehetik ugyan ezt.
- Szóval csak akkor vállald, ha kész vagy rá, hogy valószínűleg rajtad is egy céltábla lesz ezek után. - dobtam a dohányzó asztalra a készüléket.
- Bármit elvezetek ami repül, gurul vagy úszik. Bármilyen fegyvert szétszedek és összerakok, de ez… - mutattam a tervekre. - Már nem az én asztalom. Az adathordozót is valami spéci kód védi Nem tudok vele mit kezdeni. - vontam meg épp vállamat és kíváncsian vártam mit fog hozzá szólni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alex és Gregor - Törvényeken kívül
Alex és Gregor - Törvényeken kívül EmptyVas. Jan. 26 2020, 16:14
Alex & Greg

Már bent vagyok a helyiségben és kis híján elnevetem magam, ahogy a felemelt kézben meglátom a megdézsmált sörömet. Felismerem, leengedem a fegyvert és kibiztosítom, majd elmosolyodom.
- Ezt alátámasztom. Azt hittem már vagy hat piros pöttyöt kapok a homlokomra, egyet meg a szívemre - elteszem a fegyvert, vissza a helyére.
- Hogyhogy ilyen sietősen? - Mert csak így berontani nem szokása.
Figyelem, ahogy feláll, majd a zsebében turkál. Haver ide vagy oda, és barát, azért a megszokás bennem van és startra készen állva figyelem a mozdulatot. Az adathordozóra pillantva kezdem érteni a dolgot.
- Ezt sajnálom - bólintok, s már csak a komoly figyelés marad a szavaira. A sérülése meg eléggé nyilvánvaló, látni a tartásából is. - Várj - emelem fel a bal kezem és a bejárati ajtóhoz megyek. Megnézem, mennyire van visszazárva és bár van riasztóm, jobb, ha van még egy akadály az esetleg avatatlan füleknek.
Visszatérek a nappaliba és leülök a kanapéra, az adathordót, néha meg Alexet figyelem.
- Húzhatnak sorszámot - vigyorodom el. Sok dologba belenyúltam, és idő kérdése, a katonaság mekkora takaró erő, a saját teljesítményen kívül, mikor kapok találatot.
Kezembe veszem az adathordozót. Nem azért veszem a kezembe áhítattal, mert egy tüsszentés és összetörik. Spéci.
- Katonai - nézem meg alaposabban. Az pedig nagyon is rám tartozik, ha már ipari kémkedés mellett másfajta technológiákkal is foglalkozom. Akár így, akár úgy.
- Gyere - állok fel, majd az alagsor felé tartunk.
Az alagsor kiépített, kellemesen el lehet benne tölteni a szabadidőt, edzésekkel, tévézéssel, vagy egy kis sör melletti dumálgatással. Ám a folyosó végén van egy vastagna tűnő ajtó, és a panelon megadott kódra, elég lassan, de kinyílik. A fények automatikusan felgyulladnak.
- Fáradj beljebb piciny palotámba - invitálom beljebb Alexet.
Az ajtó bezárul mögöttünk és rá is zár. Ez valóban a váram, nem csak, mert nehéz bejutni. Ez a játszóterem is, rendezett, talán túlon túl is rendezett állapotban. Ennyit a rendmániámról.
- Foglalj helyet és élvezd a műsort. Nem ígérem, hogy most azonnal megkapsz mindent, van, hogy több idő kell a teljes megnyitáshoz. De ha már a karc megvan, azzal is előbbre jutunk.
Az asztalhoz lépek és belehelyezem az egyik nagyobb nyílásba. Egy klavit kapok elő.
- Azt ne kérdezzem, ugye, honnan van?
Először körbeszaglászom, mint a macskák. Rutin, nem szeretnék csapdába esni. Az nagyon a hóhért akasztják lenne, ugyanis rendszeresen csinálok csalikat is. Húztunk már be így jó pár kémet. Most én is szemezek eggyel bent apám cégében, akit azért hagytunk bent, hogy rajta keresztül megtudjuk, ki is a kíváncsi kis kacsa.
- A lehető legjobb személyt találtad meg - a hadiipar, a katonaság és az elhárítás szépen kiegészíti egymást ilyen téren. Szépen a kezembe landol a legtöbb kód, még csak feltörni sem kell. Igaz, lerohad a gatyám, ennyi felé figyelni, de ha egyszer ez az életem.
- Nos, van rajta csapda. Ha elkezdjük karmolászni, máris csipogni fog valakinél... - kivetítem a nagy monitorra a falon, amit a beépített asztali monitoron nézegetek. Nagyon várom már a szép kis síküveges szépségemet, ahol akár három dében is mocoroghatok. - Ez szép vicc, szeretnék nevetni - vakarom meg a pajeszom. - Nem úgy néz ki, hogy atomfegyverrel kapcsolatos. - a végpontok nem oda mutatnak. - Milyen ügyben nyomozol? - Kérdezem.
Hogy belőlem ki, mit szed ki, azt megnézem. Eddig még nem jött össze senkinek. Pedig már voltam sok minden, még zsák krumpli is. Így Alex válasza jó helyen lesz. Már ha mond is valamit.

kredit:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alex és Gregor - Törvényeken kívül
Alex és Gregor - Törvényeken kívül EmptyKedd Jan. 28 2020, 18:15
Szegény tényleg megijedhetett, de nem is csodálom. Engem is a frász kerülgetne, ha valaki otthon vár engem és nem én engedtem meg neki.
- Értem én. Te se paranoiás vagy csak óvatos. -mondtam egy mosollyal, majd szép nyugodtan a zsebembe nyúltam miközben másik kezemet feltartottam, hogy még véletlenül se vegye fenyegetésnek. Mindketten jól tudtuk, hogy jobb az óvatosság mint egy golyó esetleg a fejben nem?
- Sietős, mert ha nem járok a dolog végére, valószínűleg a CIA asztalára kerül a dolog, akik kikiáltják Timet haza árulónak, a családja meg semmit sem kap. Ezért olyan sietős… - mondtam neki, és elő vettem szép lassan az adathordozót. Majd folytattam volna a mesét de megállított ahogy felemelte a kezét, majd a bejárati ajtóhoz ment, én meg már arra készültem, hogy valaki követett és ezért az oldalamra erősített fegyverért nyúltam ami sérült vállal nem volt egyszerű. Rohadtul kiszolgáltatottnak éreztem magam, hogy még a fegyveremet sem tudtam elő venni. És ez rohadtul idegesített. Majd megnyugodtam mikor vissza jött és leült.
- Ez nem olyan vicces Greg. Sajnos ezek profik akár honnan is jöttek. Én is majdnem otthagytam a fogam, pedig én nem egy tűzfészket megjártam. És még a SEAL kiképzés is kevésnek bizonyult ellenük. Nekem itt valami rohadtul bűzlik. - mondtam elgondolkozva. Felhúztam egyik szemöldökömet, mikor megnézte a hordozót. Nahát, ha nem mondja rá sem jövök, hogy katonai. Gondolkoztam el. Jó értem én frusztrált vagyok és napok óta nem aludtam. Kezd kiújulni az üldözési mániám, valószínűleg. És a feszültséget, nem azon kéne levezetnem aki hajlandó segíteni nekem. Majd felkelt, és utána indultam. Jó kis hely volt az alaksor, de engem jobban érdekelt mi van a nagy ajtó mögött, és hamar meg is kaptam tőle a választ.
- Ez igen… Te aztán nem apróztad el. - mondtam ahogy beléptem, majd hátam mögé néztem mikor kattant a zár. Ez hogy most ilyen elzárt helyen voltunk, egyszerre volt jó és rossz is. Sajnos bennem mindig pörgött valamiféle vészforgató könyv is, és a jelenlegi helyzetben volt az a szitu, ha megtámadnak itt kitarthatunk, és jó ideig nem jutnak hozzánk, de ugyan akkor sarokba is szoríthatnak minket. Majd oda álltam mellé én is.
- Fogalmam sincs honnan van. Pár napja Tim felhívott, hogy fontos ügyben kell találkoznunk. Én elmentem, és egy órával később már csak arra emlékszem, hogy a kórházban fekszem két golyóval bennem. - magyaráztam neki miközben elkezdte a munkát én meg figyeltem mit csinál. Mindig csodáltam azokat akik így tudtak kezelni egy számítógépet. Mondom én bármit elvezetek, ami gurul úszik vagy repül, de a komputerek világa az nem nekem kedvezett.
- Tudom ezért jöttem hozzád. - mondtam nyugodtan.- Mennyi időnk van ha megbolygatod? - kérdeztem, tőle majd a kivetítőre pillantottam.  Igaza volt, hogy nem atom. De majdnem olyan rossz.
- Higany – szulfid. Méghozzá a vörös módosulása. Leggyakoribb megjelenése vörös kristályokként. Csak a királyvíz oldja fel, és akkor igazán mérgező lesz. Az atombombához hasonló ereje van de ezt úgy viheted be a fehér házba, vagy bárhova, egy egyszerű hátizsákban. És a kutya sem veszi észre. - mondtam mikor megláttam a képletet a terv mellett.
- És én még azt hittem, hogy egyszerű fegyver csempészek… - morogtam ahogy megfogtam sérült jobb vállamat, hogy leszorítsam kicsit és enyhüljön a fájdalom.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alex és Gregor - Törvényeken kívül
Alex és Gregor - Törvényeken kívül EmptyCsüt. Jan. 30 2020, 18:44
Alex & Greg

A mosolyom és a felrántott jobb szemöldököm árulkodik arról, hogy telitalálat volt a felelet. Őt is érintve. Rutinból és jóhiszeműségből léteznénk, akkor már nem léteznénk.
Még akkor is rajtra készen állok és figyelem, mikor már letette az asztalra az adathordozót és válaszol.
- Távoli barátunk? - a két hárombetűs nem tudom megmondani, milyen viszonyban is vannak egymással. Felém nem feltétlen a szeretet az, ami eszükbe jut. Az átvágtam a palánkon és megkerültem őket, már annál inkább. Sosem a nyílt ellenállással cselekedtem azt, amit helyesnek tartottam. Ész, és nem a haj az, ami számított. Marasztaló vendégszeretetben lenne részem, ha rájönnének, benne van ebben a kezem. És éppen ezért villan egyet a tekintetem. Finom falatok lehetnek benne, ha ennyire el akarják tussolni. Bocs, nem jön be a tervetek.
- Ó, tehát egy kopó hadosztály is van a buliban? Még jobb - felelem, mikor visszatérek a bejárattól.
Félig mosollyal tekintek rá.
- És te mi vagy? Amatőr? - Nem a sebe miatt mondom ezt így. Ha amatőr lenne, nem beszélgetnénk most a kanapén ücsörögve. Alulról már inkább szagolná az ibolyát. A SEAL kiképzésre csak horkantok. Az volt az egyik ajándék az őrnagytól, azon alkalomból, hogy nagyon nem fogadtam szót. Kis híján belefulladtam a vízbe. De átmentem. Mert nem a tanultaknak, hanem annak az ösztönnek engedelmeskedtem végül, amely mindig megmentette a hátsóm. De erről nem kell nekik tudni, legyenek boldogok azzal a tudattal, hogy mesterien képeztek ki. Tény, hogy azok után azért lejjebb tekertem a hangerőt, saját fejem után menetelben, vagyis ilyen téren mégis az őrnagy nyert. Betörni viszont nem tudott, akkor végre felfogta.
- A Wallem Hadiiapri Vállalkozás egyik kisebb bázisában van szerencsét látogatást tenni - ilyen, ha az ember van olyan mázlista, hogy a játékszeréhez a babákat apuka és ő maga gyártja. Van, ami még fejlesztés alatt, van, ami prototípus. Nem beszélve a hadsereg és az elhárítás anyagairól, akiknek lelkes beszállítói is vagyunk.
Leveszem a nyakláncom, és a medált, amely nem feltétlenül fémből készült, az egyik nyílásba helyezem, az adathordozót tartó mellé.
- Mikor hívott? Megvan a száma? Emlékszel valamire? Láttál valakit?
A rendszer folytonos működésben van, s most újabb feladatokat kap. Legelsőnek elindítom a keresést, Tim hívásának időpontjában, s ha megvan, visszakerestetem az utcai felvételeken, honnan történt a kiindulópont. Nem véletlenül akartam én oda kerülni, fedő pozícióban, ahol most vagyok. Simán bejutok olyan helyekre, ahová taposni kellene, meg azzal pazarolni az időmet, hogy hackelek. Szeretem a hatékony időbeosztást.
- Jól tetted - még akkor is, ha akár ez nekem is lehet csali. Nem árt óvatosnak lenni. - Ez attól függ, kihez, illetve... kikhez kopogtatunk be.
Elgondolkodva figyelem a monitort. Sokszor nem tetszett, amit látok ilyenkor, s ez is az volt.
- Nos, ez nem csak a szomszéd Marcsi néni - sóhajtok egyet. - Vörös higanyszulfid? - Kapom vissza a tekintetem a monitorra.
- A bemelegítő gyakorlat eltart egy ideig, hogy egyáltalán bekopogtassak - addig általában békén hagynak, a rendszer rutinnak veszi, még nem küld vészjelzést.
Általában, ha valaki az elején lát ilyenkor, inkább rémálmot kér. Átkapcsolok abba az üzemmódba, amiért a hívónevemet és a csúfnevemet is kaptam. Számomra csak kódok, számok léteznek, rendszerleírások, és működési parancsok. Data szuper volt ebben, de én azért panaszkodnék az agyamat illetően, ha nem tartanék ott, ahol tartok. Kifejezéstelen arccal és szinte üveges tekintettel bámulom a monitort, miután felvettem a szemüvegem, s nekiülök ténylegesen.
A kereső rendszer közben megtalálja a másik kért információt, beadom egy kisebb, külön ablakban és elkezdem visszatekertetni az időt, a keresésnek megfelelőnek, addig meg tudja nézni Alex, mi is volt az előzmény.
Több csapda is van rajta, s eltart, míg beszélgetek velük, s átjutok rajta. Mivel úgyis felismerik egy idő múlva, vagy a helyszínt, vagy, hogy én olvasgatom majd lelkesen az adatokat, egészen döbbenetes sikerrel a saját jelszavaim is átengednek több szakaszon.
- Azt eddig is tudtam, hogy valaki nagyon jártas lehet e mögött. Csakhogy így ezzel szűkül még a személyek köre is - hogy mivel, nem mondom ki, s nem azért, mert nem akarom. Általában nem kommunikálok munka közben, ha a csapattal vagyok. Én dolgozom, végzem a feladatom és ők is. Csakhogy most más a helyzet.
- Na, vajon jó lesz-e a jelszavam, kedves Pete, vagy nem? - Az entert megnyomva, már tudom, ki is rakta fel az egészet. S nem tudom, ismerős-e így ez a név Alexnek. Adatok, műszaki leírások, kémiai képletek kezdenek el rohamos tempóban pörögni a képen, ahogy gyorsolvasást teszek a rendszerben, mielőtt....
- Választhatsz, kinek a fémét akarod a seggedben. Önakció is van benne - jelennek meg belföldi katonai és egyéb védelmi szervezetek helyszínei a térképen, amit kidobtam oldalra, kisebb adásban.
- És van, egészen pontosan... - beindítom az órát. - Huszonöt percünk. Az nagyon kevés - ehhez több kell, hogy mindenhez hozzáférjek, és hogy összeálljon teljes egészében a kép. - De ha minden álmod egy vallatás, még maradhatunk utána is. - Alul megjelenik egy kék csík, ám nem párhuzamban halad a visszaszámlálással.
- Te kaptál valami infót a felvételekből?
És bekövetkezik a második tulajdonságom, ami miatt egy csapatban dolgozom. Megszűnik a külvilág, csak a program, leírás és rendszer létezik számomra, az abban való dolgozás. Még azt sem venném észre, ha golyót kapnék. Nem azért reagálok így, mert holmi önjelölt hős lennék. A nővérem nagyon jól látta, mikor először szembesült ezzel: a gyíkságom lesz a vesztem. Minden veszélyérzék eltűnik ilyenkor bennem, s képes vagyok bármilyen borzalomról szenvtelenül beszélni. Az információ az, ami táplál. Szerencsére úgy működöm, mint a tápkábeles gépek: ki kell húzni a konnektorból és átváltok normál üzemmódba. A verbális szóbeli kommunikációs csatornám nullára csökkent.
kredit:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alex és Gregor - Törvényeken kívül
Alex és Gregor - Törvényeken kívül Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Alex és Gregor - Törvényeken kívül
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» alex & cece
» Gregor&Odette - The way we were
» Adj helyet! ~ Gregor & Tara
» Alex & Grace - Pub
» Alex & Vita | something new

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: