New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Millie Crawford
tollából
Ma 18:12-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 18:09-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:36-kor
Thomas A. Kershaw
tollából
Ma 17:19-kor
Sora Ryu
tollából
Ma 17:12-kor
Roxanne Carlton
tollából
Ma 16:57-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 16:55-kor
Peter Panborne
tollából
Ma 15:46-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 15:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

my squad
Témanyitásmy squad
my squad EmptyCsüt. Jan. 16 2020, 21:57
Kedves mindenki!

Keresem feleim, a cégem alapítótagjait, a baráti köröm egyes tagjait, akik nélkül nehéz lenne túlélni a mindennapokat. Közösen szoktunk lazítani, és bevenni Manhattam utcáit. Gyakran fordulunk meg szórakozóhelyeken, és pubokban. Itt senki nem fél a tudatmódosító szerektől, egy-két dolgot már kipróbáltunk közösen. Továbbá nyitottak vagyunk az új tagok felvétele kapcsán is, úgyhogy ha arra lenne ölteted, azzal is zaklathatsz.

Kis-hasznos:
- megvehető vagyok más arc alapanyagokkal
- a személyiség jegyekkel is lehet játszani, de csak finoman
- pm-ben konzultálhatnak velem az érdeklődők
- nagyon várom őket, mint a messiást  my squad 3874598021


Zayden

Play by:
Daan van der Deen - avagy akit akarsz
Születési hely:
csak te tudhatod
Kor:
22-23
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
100% hetero
Családi állapot:
csak te tudhatod
Csoport:
Üzlet
Történetünk:

Az apád kőgazdag. Sose nősült meg, de a magját elhintette szerte a világban, ezért van legalább öt ismert testvéred négy különböző anyától. Közülük csak kettőjükkel tartod a kapcsolatot, a nálad alig fiatalabb iker öcséiddel, akik gyakran csatlakoznak társaságunkhoz . Az anyádat nem igazán látogatod, mert sose volt felhőtlen a kapcsolatotok. Az apád hatalmas luxus lakásában élsz, és a szó szoros értelemben el vagy kényeztetve. Emberek hada lesi a kívánságaid, és az apád elhalmoz pénzzel, abban reménykedik, hogy az elsőszülöttjéből derék ember válik, aki tovább viheti a családnevet és a vállalatát.
Kétségtelen, te szerzed a legminőségibb drogokat, de sose árultad el, hogy ki a terjesztőd. Csak sejtjük, hogy te magad szerzed be, és osztod szét a cuccot. Ötünk közül neked a legnagyobb a szókincsed, ha válogatott káromkodásról van szó. Minden irracionális ötlet tőled származik. Kissé rasszista vagy, és talán megérzésből, de állandóan homofób viccekkel zaklatod Isaacot.
Hozzám hasonlóan te is belekezdtél az egyetembe, de mivel nem volt hozzá kedved, így szívesen csatlakoztál be a cégalapítási bizniszbe ezzel kielégítve apád igényeit is.


Isaac - elkelt  my squad 3874598021

Play by:
Tyler Young - avagy akit akarsz
Születési hely:
lepj meg
Kor:
20
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
sose árultad el az igazságot
Családi állapot:
csak te tudhatod
Csoport:
Diákok
Történetünk:

Azóta vagyunk legjobb barátok, hogy egy iskolai kirándulás során egy autópálya pihenőben hagyott minket a busz telefon és pénz nélkül. Hosszú órákat töltöttünk egy benzinkút lépcsőjén fagyoskodva, mire bárkinek is feltűnt a hiányunk. A töri tanárunkat emiatt az incidens miatt  függesztették fel az iskolában, úgyhogy azután küzdenünk kellett még a kettesért is történelemből.
Az apád katona, így nem sokat szoktad látni, de mindig büszkén beszélsz róla, és nem lehet téged utolérni, ha éppen otthon tartózkodott.
A kedvenc hobbid lenyúlni a kajámat, és irtózatosan rossz szóviccekkel fárasztani. Közülünk te vagy a zseni, aki próbál észérveket felhozni, ha valami hülyeségre készülünk, de többnyire a végén téged is belekavarunk. Nagyon okos vagy, de nem olyan stréber módon, neked nem kell megerőltetnéd magad, tanulni, a jó eredményekért, vagy benyalnod magad a tanároknál. Ez valahogy árad belőled, ami miatt sokszor kapod is az ívet. Az egyetemen is valami fura nevű infós szakon tanultál tovább, ami kapóra jött, mikor bejelentettem, hogy céget akarok alapítani. Te lettél minden informatikai kérdésünk tudja, csináltál egy ultra menő honlapot, és még a cég regisztrációs kérdésekhez is hozzá tudtál szólni.
Ami a szexuális beállítottságod illeti: egyszer láttalak smárolni egy sráccal, de ezt sose említettem neked. Volt már barátnőd, és boldognak tűntél vele. Valójában sose mertem rákérdezni az igazságra. Titkon sejtettem, hogy talán két kapura játszol.


Connor - elkelt  my squad 3874598021

Play by:
Giove Taioli - avagy akit akarsz
Születési hely:
lepj meg
Kor:
20-22
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
kapcsolatban
Csoport:
Diákok
Történetünk:

Könnyen felvettek az egyetemre, nem volt nehéz dolgod, szinte utánad dobták a sport ösztöndíjat, ugyanis mindig kiemelkedő voltál a jégkorongban. Ez kötött minket is össze, ugyanis kiskorunkban egy csapatban játszottunk, amíg én fel nem hagytam a sportkarrierrel. A barátságunk megmaradt annak ellenére, hogy sokszor összekaptunk minden kis apróságon. Könnyen felkapod a vizet, és nem félsz az agressziótól sem, mégis egyedül neked van épkézláb párkapcsolatod, ami már az idők kezdete óta tart. A barátnőddel az egyetem kezdetén összeköltöztek Brooklynban elhagyva Manhattam fényűzését, de mióta együtt éltek állandóan csak vitatkoztok. Rettegek, hogy szétmentek, mert a cégemnek szüksége van Aaliyahra, úgyhogy békebírót szoktam játszani kettőtök közt.
Zayden rajtad keresztül került be a társaságunkba, ugyanis te ápoltál vele legrégebb óta kapcsolatot. A szüleitek egy puccos vacsoráján találkoztatok, vagy valami hasonló sztorira emlékszem.


Aaliyah

Play by:
Sydney Sweeney - avagy akit akarsz
Születési hely:
lepj meg
Kor:
20-22
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
kapcsolatban
Csoport:
Munkások
Történetünk:

Hát te aztán nem vagy semmi csaj. Te vagy az egyetlen lány, aki képes hosszabb időt eltölteni velünk egy légtérben. Elég belevaló vagy, ami a szíveden az a szádon. Nem félsz kimondani, semmit. Én is sokszor megkaptam tőled, hogy mekkora seggfej vagyok, ha pedig mélyponton voltam segítettél összekaparni a darabjaim.
Mindegyikünkről megvan a véleményed, és ehhez hűen változatos beceneveket adsz nekünk. Én például már voltam Színésznő, és Charlie Chaplin is a gesztikuláló mozdulataim miatt.
Connor miatt szerves része lettél a bandánknak, bár mostanában nem túl fényes a kapcsolatotok, mióta összeköltöztetek.
Nagyszerű kézügyességed van, és nagyon jól rajzolsz, ezért mikor felvetettem a cég ötletét, te is lelkesedtél érte. A pincér állásod mellett - ugyanis egy elhallgatott ok miatt nem mentél egyetemre - most besegítesz a grafikusi melókba.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: my squad
my squad EmptyVas. Márc. 01 2020, 20:02
Aaliyah

Play by:
Sydney Sweeney - avagy akit akarsz, de kérlek mutasd meg a fc ötletedet, mert olyan play by-t szeretnék, aki nekem is tetszik :muhaha:
Születési hely:
lepj meg
Kor:
20-22
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
kapcsolatban
Csoport:
Munkások
Történetünk:

Már általános iskola felsőbb éveiben is ismertük egymást, sok időt töltöttünk együtt eleinte csak barátokként, viszont nyolcadikban megléptem és elhívtalak randizni. Gyorsan egy hullámhosszra kerültünk, s Te mindig tudtad, hogy mikor mennyire lehetsz a nyakamon és mikor van szükségem egyedüllétre. Előfordult, hogy rád mordultam, viszont téged sem kell félteni, ugyanis nagyon éles nyelved van. Végig mellettem álltál, mikor édesanyám a rákkal küzdött, nélküled biztosan nem tudtam végigcsinálni. Mindenről megvan a saját véleményed, minden esetben őszinte vagy. Alapjáraton barátságos, megértő lány vagy, viszont nem viseled el, hogyha valaki bunkón vagy leereszkedően szól hozzád. Velem is előfordul ez párszor a rosszabb napjaimon, ilyenkor pedig mindig közlöd velem, hogy kussoljak vagy a számra ülsz. (Én pedig mindig nagyon élvezem az utóbbi variációt). Összeköltöztünk, mikor bejutottam az egyetemre. Lassan 8 éve vagyunk együtt, ebből két és fél éve lakunk együtt. Sokan úgy gondolják, hogy mi már együtt öregszünk meg. Most őszinte leszek... én ebben nem vagyok olyan biztos. Mostanában nem valami fényes a kapcsolatunk, nekem pedig egyre többször fordul meg a fejemben, hogy lehet mindkettőnknek jobb lenne, ha külön folytatnánk.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
my squad
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» snitches get stitches || detective squad
» Elit squad: My best friend, my honey, and my sweet sister

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: