New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

A rejtélyes levelezőpartner
TémanyitásA rejtélyes levelezőpartner
A rejtélyes levelezőpartner EmptySzer. 1 Jan. - 21:33
A megalkotóra bízva

Play by:
Tom Hardy/Chris Pine
Születési hely:
szabadon választható
Kor:
38-42
Lakhely:
New York bármelyik része
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
nőtlen
Csoport:
bűnüldözés
Foglalkozás:
hivatásos túsztárgyaló
Történetünk:

A kapcsolatunk közel két éve indult, amikor nagy kétségbeesésemben, meggondolatlanul felvetettem azt a kérdést egy fórumszobában, hogy kinek mit jelent a bűntudat. Nem számítottam rá, hogy bárki is válaszolni fog, de ott várt az írásod, és onnantól kezdve elindult közöttünk valami. Akkoriban  egy bántalmazott kapcsolat elszenvedő alanya voltam, de a sors közbeszólt, és váratlanul a kezembe került a szabadulásom kulcsa, de ezért nagy árat fizettem. A vőlegényem csúnyán megvert, de most először vágtam vissza, melynek köszönhetően sikerült akkora ütést mérnem a fejére, hogy a kórházban kómába esett a baleset után. Ugyan nem ismered az ügy minden részletét, de beavattalak a titkomba, és általad lélegeztem fel először. A leveleid tartottak életben, miattad mertem kilépni a napsütésbe, miattad tettem fel a kérdést, hogy megérdemlem-e az újrakezdés lehetőségét? Azóta sok minden változott, a féltve őrzött álmomat valóra váltottam, és megírtam az első regényemet, melyet siker övezett. A mindennapjaim része lettél egyetlen álnév alatt. Fogalmam sincs, hogy ki vagy, egyáltalán mivel foglalkozol úgy igazán, de azt tudom, hogy sokat utazol, és az  emberi élet mindennél többet jelent neked. Együtt tudtál velem érezni,hajnalig tartó beszélgetésekkel férkőztél a bizalmamba, és a barátommá fogadtalak. Két éve rendületlenül te tartod bennem a lelket, és bár nem bontottam fel a jegyességet a vőlegényemmel, állandóan látogatom a kórházban, mégsem érzek iránta már semmit, a bűntudat köt hozzá egyedül. A harmadik regényem témája kapcsán anyaggyűjtésbe kezdek, és így sodor az utadba az élet…most fogunk személyesen érintkezni először.

Mindenképpen olyan vigye el a karaktert, aki komolyan veszi a történetet, és saját ötletekkel tud hozzájárulni. A foglalkozása nem egyszerű, nyilván összetett személyiség. Jellemre maximalista, zárkózott, lojális, nem fél a haláltól, a saját életénél is fontosabbnak tartja a túszokét, hiszen ez veszi körbe minden egyes nap. A múltja szabadon alakítható, de azért egyeztessünk. Ha megérkeztél, akkor dobj egy üzit. A munkához és a PB alanyhoz ragaszkodom.  

Mindenkinél jobban várlak.  A rejtélyes levelezőpartner 2624752903  A rejtélyes levelezőpartner 3874598021
mind álarcot viselünk
Meghan Montilio
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
A rejtélyes levelezőpartner Tumblr_inline_pr8sqxrTg71sdslao_1280
A rejtélyes levelezőpartner C64aab06a5da992b35566f87ec4c7609c54a0c97
★ kor ★ :
34
★ családi állapot ★ :
It's so easy to...
think about love, to talk about love, to wish for love.
But it's not always easy...
to recognize love even when we hold it in our hands.

A rejtélyes levelezőpartner 5ad0e4c85dc0e6a83df16329d57d19edf6f8f3be
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
A rejtélyes levelezőpartner Cd1e4022cc24505f48ea207b34dcaf42f75c8350
★ idézet ★ :
Nagyon finom műszer a lélek és bizonyos dolgok megbéklyózzák.
A bűntudat például vagy ha magunkba fojtjuk az érzéseinket, titkolózunk: óriási teher a léleknek.
Az efféle emberi eredetű súlyok ráakaszkodnak
és elnehezítik.
★ foglalkozás ★ :
bestseller író
★ play by ★ :
Inbar Lavi
★ hozzászólások száma ★ :
172
★ :
A rejtélyes levelezőpartner Tumblr_inline_pkgd5ehsN51ts1epz_250
 
A rejtélyes levelezőpartner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rejtélyes idegen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: