New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

(volt/lesz) feleségem - Beregisztrált
Témanyitás(volt/lesz) feleségem - Beregisztrált
(volt/lesz) feleségem - Beregisztrált EmptyHétf. Dec. 16 2019, 22:12
Tetszés szerint - Beregisztrált

Play by:
Barna haj
Születési hely:
Ahol számodra megfelel
Kor:
-36-38 év
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
elvált
Csoport:
Hivatal (Politika)
Történetünk:

Világéletedben szenátornak készültél, s már a találkozásunk elején is bátorítottalak. Mint ahogy tőled is minduntalan kaptam a támogatást. Én képviseltem számodra az érzelmi hangot, nekem pedig te voltál a józan ész, a szilárd talaj. Csodálatosan kiegészítettük egymást.
Egészen, míg az az éjszaka el nem jött. Azt a golyót neked szánták, én csak éppen belemozdultam. Mintha éreztem volna valamit, előző héten nagyon komolyan megígértettem veled, ha velem valami történik és nem lehet már segíteni, éld az életed. És te nem akartad elhinni, hogy ez megtörtént. Egy évig nem adtad fel, reménykedtél abban, hogy magamhoz térek és tartottál attól is, miként fogok visszatérni. Elfogadtál volna akkor is, ha képtelen lettem volna felkelni az ágyból, tudom. S azt is, hogy azt az ígéreteted is megtartottad volna, a saját életed éld. Az alatt az egy év alatt, ha lehet szavakkal kifejezni, jéghideg vérengzést csaptál. Tudtad, kik voltak a háttérben, és tenni akartál róla, hogy senki se felejtse el, milyen az, ha vasmarokkal kezeled a hatalmat, s játszani kezdel a húrokon.
Amikor anyámtól elbúcsúztál, a kezedben volt az egyik naplóm, tőle kaptad. Az utolsó év volt benne, s máig őrzöd. Így te jóval többet tudsz a régi önmagamról, mint én magam.
Aztán egy nap megláttál a parkban, úgy két éve, amint éppen egy mókust próbálok rávenni, vigye el az ételt (tulajdonképpen pofátlanul felugrott a padra és elvitte, amit leraktam). Láttad rajtam azt, amit más nem: lehet, hogy nem emlékszem, lehet, hogy felépültem, a támaszom nélkül el fogok süllyedni egy idő után. Tudtad, mert ugyanezt érezted te is.
Sokáig töprengtél, visszarángass-e az életedbe. Azóta sokat változott az életed, és félsz, elfogadom-e. Elfogadlak-e.
Végül úgy döntöttél, teszel egy próbát.

//Meglehet, hogy a története ezen a téren kötött,  s hogy azt szeretném, a végén ismét együtt legyenek. Ezen kívül bármire nyitott vagyok, megbeszélhetjük! Nagyon várlak!  (volt/lesz) feleségem - Beregisztrált 2624752903 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
(volt/lesz) feleségem - Beregisztrált
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I need you - beregisztrált
» you're my flashlight || beregisztrált
» Volt egy régi december
» enzo... || ...ozne...|| ...beregisztrált *.*
» Hector- my bad/good boy -BEREGISZTRÁLT

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: