New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Ma 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 21:44-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 21:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Electra & Arnold
TémanyitásElectra & Arnold
Electra & Arnold EmptySzer. Dec. 11 2019, 15:33

Electra & Arnold


A mai egy viszonylag hosszú nap. Reggel 9-től délután 5-ig végig lenne órám, közte csak egy óra szünettel. Viszont szerencsére már közeledünk a tanulmányi időszak végéhez és nemsokára a vizsgák fognak bejönni. Múlt héten megkérdeztem a hallgatókat, hogy az jó-e, ha gyorsan letudjuk az anyagot, ami által ugyan tovább kell maradnunk egy órával és azt a maradék pár fogalmat, ami kimarad pedig átküldöm nekik e-mailben, ezt az utolsó anyagrészt pedig csak érintőlegesen kérdezem a vizsgában. Nyilvánvalóan az lett rá a válasz, hogy inkább maradjunk és tudjuk le most. Így lehet, hogy múlt hét kedden 9 órát voltam bent tanítani, de most 5 alatt végzek, délután 2-re.
Nem szoktam felvenni az óráimon a telefonomat, csak ha fontos ember hív, vagy pedig várok egy hívást. Most is csak azért veszem fel, mert a dékánhelyettes nevét látom a kijelzőn. Elnézést kérek a diákoktól és felveszem, mire a vonal másik végén közli velem, hogy egy nyomozó keres engem, és beszélni szeretne velem. Ennek hallatán kihagy a szívem egy ütemet, de aztán rendezem soraimat. Biztonságosan és óvatosan végzek mindenféle alvilági tevékenységet, szóval biztos nem amiatt keres. Mondom neki, hogy maximum 15 perc múlva végzek, addig várjon meg az irodámnál, de sietek ahogy tudok.
Az óra végeztével gyorsan összeszedem a dolgaimat és kisvártatva meg is indulok az irodám felé. Tudtommal nincs nyitva az ajtóm, mert mindig bezárom magam mögött, de remélem az egyik közeli fotelben helyet foglalt a nyomozó. Nem vagyok oda a rendőrökért, még annak ellenére sem, hogy egyébként támogatom az ügyüket pénzügyileg. Így a legkönnyebb elterelni magamról a figyelmet és ugyan szerény kis vállalkozásaim vannak, senki sem kétli, hogy jó a forgalmam. Gondolkoztam egyébként rajta, hogy veszek még autómosókat és egy új műhelyt is felállítok valahol a város forgalmasabb részén, de ahhoz keresni kellene kiadó vagy eladó telkeket, nekem viszont nincs elég szabadidőm ilyesmikre. Talán a beosztottjaimat is bevonom egy kis extráért. Vagy a hallgatókat, pár plusz pontért – ha nem is a dolgozatban, elméleti alapon megjegyzem nekik.
Várnám, hogy egy középkorú férfi várjon az irodám közelében, de ehelyett egy fiatalos, elegáns – nem mellesleg jó külsejű – hölgy fogad. Meggyorsítom a lépteimet és közben megszólalok. – Elnézését kérem a késésért, nyomozónő. Már reggel 9 óta tartom az órát, és a tanulók érdekében be akartam fejezni mindent. Remélem nem várattam meg túlságosan – szabadkozok néhány pillanatig, aztán kezet nyújtok felé. – Arnold Griffin, állok szolgálatára! Fáradjon az irodámba! – mosolygok rá, és a kézfogás után kinyitom az ajtót, előre engedve a nyomozónőt. – Esetleg megkínálhatom egy kávéval, vagy egy pohár vízzel? – teszem fel a kérdést, és válaszát hallva teszek annak megfelelő intézkedéseket. – És minek köszönhetem a megkeresését, nyomozónő?

Öltözék
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Electra & Arnold
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sage & Arnold ~ with you
» Arnold & Leo
» Natalie & Arnold
» Mirabell & Arnold
» Arnold & Sage ~ see you again....

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: