New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

gondolat és valóság
Témanyitásgondolat és valóság
gondolat és valóság EmptySzomb. Dec. 07 2019, 21:11
Josh Sossa - Owen Hanson néven megérkezett gondolat és valóság 1471401822

Play by:
itt oldalt Chris Pratt
Születési hely:
New York
Kor:
35-40 körül
Lakhely:
Manhattan/Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
elvált (lehet kapcsolatban)
Csoport:
üzlet
Történetünk:

Sokszor panaszkodom anyára, mert felelőtlen és teljesen megbízhatatlan, pedig a valóság az, hogy Te épp olyan vagy, mint egy nagyra nőtt kisgyerek, aki egyszer csak előugrik a kanapé mögül, hogy lelocsoljon vízipisztollyal. (True Story.)
Szeretlek, és bár attól féltél, hogy ahogy felnövök, és majd nem leszek már a kicsi kislányod, majd így a tinédzser éveimben undorodni fogok attól, hogy ilyesféléket mondjak, és remélem, nagyon megkönnyebbültél, hogy erről szó sincs. Ritkán látjuk egymást, te sokat dolgozol, Anyának ott van a millió férje és pasija... Szóval megvannak a magunk hátráltató tényezői. De akkor is az apám vagy.
Akkor is, ha biológiailag, mint azt egy egyszerű vérteszt folytán megtudtam, ez nem lehetséges. Véradásra mentünk az iskolával; követve a ti példátokat, bár anya azt hiszem, csak a publicitás miatt megy el néha, te pedig valóban önszántadból. Mindkettőtök vércsoportja A; gondolhatjátok, mennyire meglepődtem, mikor az enyémről kiderült, hogy B.
Sokáig nem tudtam, mit kezdjek ezzel az információval, és igazából még most sem tudom. Néha kezembe veszem a lapot, amin ez áll, és csak bámulok rá. Tudom, hogy ezt a titkot már nem lehet a szőnyeg alá söpörni; de tényleg, igazán nem akarlak megbántani, Apu!

Túl sok dolgot nem szeretnék megszabni, mert úgy egyébként tökre szabadon alakítható koncepció az egész. Azért választottam Christ pb-nek, mert egy hozzá hasonló, vidám, felszabadult, szerethető apukára gondoltam Josh személyében (amúgy a keresztnév és a PB is változtatható). Ezt a kis szerelmi háromszöget, aminek egyik tagja Josh, a másik itt alább, a harmadik pedig a szintén meghirdetett Josie, Jennie anyja, egyékbként nem is piszkálnám, szóval érdekes lenne belevinni a játékosok saját ötleteit, csavarjait, és én aztán nem ragaszkodom semmihez, csak szeretnék összehozni valami kicsit humoros, kicsit drámás, kicsit szívfacsaró dolgot.  gondolat és valóság 2624752903


Csodás neved

Play by:
teljesen mindegy, de itt oldalt Robert Buckley szemez veled
Születési hely:
New York
Kor:
35-37?
Lakhely:
rád bízva
Szexuális beállítottság:
valamikor biztos szerette a nőket
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
rád bízva
Történetünk:

Szívesen beszélnék a történetünkről, a gond épp csak az, hogy ez nagyjából annyiban teljesedett ki, hogy a Te és Anyám reproduktív szervei is helyesen működtek, ti pedig épp rossz időpontban próbáltatok óvatlanok lenni. Valószínűleg fogalmad sincs az egészről; hogy Én egyáltalán létezem, és ha véletlenül meg is tudtad valahonnan, hogy anyának van egy gyereke, aligha feltételezed, hogy közöd van hozzá. Legfeljebb szeretnéd.

Te és Anya nyálasan, undorítóan szerettétek egymást a középiskolában. Te okos voltál, és úgy érezted, megfogtad az isten lábát azzal, hogy Anya valahogy melletted kötött ki, hiszen ő mindig olyan népszerű volt. Bevezetett téged az életbe, legalábbis abba, amit a tizenévesek a nagybetűs Valóságnak hisznek. Boldogok voltatok, legalábbis gondolom.

Aztán anya rájött, hogy terhes. Talán épp össze voltatok veszve valami miatt, talán az élete tűnt olyan kilátástalannak, hogy ne merjen bevállalni egy gyereket egy hozzá hasonló álmodozóval; de szakított veled, végleg, és sosem mondta el, senkinek, hogy Én igazából nem Josh lánya vagyok. Én is csak véletlenül jöttem rá; és már nem volt megállás. Még senkit sem szembesítettem a dologgal, a kérdés már csak az, meddig marad titokban valami, amit nem csak egy ember őriz.

Szóval itt abszolút nyitott koncepcióról beszélhetünk, mert az egyetlen, amihez ragaszkodom, az az apaság ténye, és mivel az ET-ben említettem, az, hogy Josie és Ő jártak, de Josie túl szegénynek találta végül. Ennek persze lehetnek (és legyenek is!) további mélységei, nem csak egy felszínes döntés volt. Ami az ezt követi éveket, évtizedeket illeti, abszolút semmi sincs meghatározva. Én ahhoz sem ragaszkodom, hogy amúgy New Yorkban élt eddig az illető, sőt, izgalmas lehet, ha valahol totál máshol, aztán most véletlenül fut majd össze Jennie-vel, aki addigra már összerakja a képet, aztán ki tudja, merre borul a bili...  gondolat és valóság 3673325056
Ha viszont mégis New Yorkban élő lenne az illető, aki amúgy dolgozhat bármit (bár én valami tudományos pályát tudnék nagyon elképzelni, pont azért, hogy ellensúlyozza Josie világát), valószínűleg Jennie előbb-utóbb felkerekedik, hogy kiderítse az igazságot. Úgyhogy menekvés nem lesz.  gondolat és valóság 2451935670
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
gondolat és valóság
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: