New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Caitlin és a bandája keresi : A Menedzserüket
TémanyitásRe: Caitlin és a bandája keresi : A Menedzserüket
Caitlin és a bandája keresi : A Menedzserüket EmptyHétf. Nov. 25 2019, 20:20
Jason Sinclair - Beregisztrált!

Play by:
Christopher Mason
Születési hely:
Brooklyn
Kor:
28
Lakhely:
 Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Nők
Családi állapot:
Elvált
Csoport:
Üzlet - Manager
Történetünk:

anyámék mikor felfedeztek, akkor kerestek meg és te vagy az egyetlen biztos pont az életemben. A szüleim miatt kezdtem el, majd mikor láttam, hogy nem érdekli őket csak a profit, abba akartam hagyni az egészet, de te lebeszéltél róla és rávilágítottál, hogy miért is szeretem ezt csinálni. Sokakon segítek, hiszen a bevételem a koncertekből és lemezekből java részt jótékony célokra adományozom el, hiszen egy amúgy is gazdag és bebiztosított életem van, nincs szükségem egy halom pénzre, másnak nagyobb szüksége van rá. Másrészt szeretek énekelni és már két sikeres lemezen is túl vagyunk, most a harmadikra készülünk. Te intézel mindent és néha hiányos infókat küldesz át nekem, mert fáradt vagy. A válás kikészített és a munkába menekültél, ami jelenleg az én és a bandám útja. A zenészeim mind ki szeretnének szállni, mert a család fontosabb, szóval ideje új tagokat keresgélnünk. A kapcsolatunk nagyon szakmai, de mivel a feleséges elzárkózott tőled, így felettem tudsz atyáskodni, mindig is szerettél volna gyereket, csak nem adatott meg a dolog, de ezt rád bízom.
Várlak nagyon bárhogy is lesz! Smile
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Caitlin és a bandája keresi : A Menedzserüket
Caitlin és a bandája keresi : A Menedzserüket EmptyHétf. Nov. 25 2019, 20:07
Maddox Lindwell - Beregisztrált

Play by:
Ash Stymest - változtatható
Születési hely:
Brooklyn
Kor:
22-26
Lakhely:
 Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Rád bízom - változtatható
Családi állapot:
Szingli
Csoport:
Média - dobon játszol
Történetünk:

Én már egy ideje befutott énekes vagyok, de mögöttem kiöregedő veteránok játszanak, akiknek a család az első már, szóval szeretnének kiszállni, az ő helyükre keresünk fiatal tehetségeket. Játssz utcán/bárban vagy bárhol, amit előre plotolunk, én vagy a managerem észreveszünk és behívunk egy befutott rock banda kiöregedő gitárosának a helyére, hogy megbeszéljük a részleteket és játssz egy kicsit a studióban. Itt találkozol velem is élőben, lehet a rajongóm is, de hamar a tudtodra hozom, hogy igazából egy szinten leszünk, ha elvállalod és nem szeretném, hogy az árnyékom legyél. Hosszú távra keresek zenészt, akikkel barátok lehetünk. Ha szeretnéd, kijátszhatjuk az ismerkedéstől is a dolgot, most készül majd a harmadik lemezem, ahol már te is játszanál. Várlak nagyon!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Caitlin és a bandája keresi : A Menedzserüket
Caitlin és a bandája keresi : A Menedzserüket EmptyHétf. Nov. 25 2019, 20:07
Axel Hellström - Beregisztrált

Play by:
Luke Mitchell - változtatható
Születési hely:
Brooklyn
Kor:
22-26
Lakhely:
 Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Nők - változtatható
Családi állapot:
Szingli
Csoport:
Média - Gitáron játszol
Történetünk:

Én már egy ideje befutott énekes vagyok, de mögöttem kiöregedő veteránok játszanak, akiknek a család az első már, szóval szeretnének kiszállni, az ő helyükre keresünk fiatal tehetségeket. Játssz utcán/bárban vagy bárhol, amit előre plotolunk, én vagy a managerem észreveszünk és behívunk egy befutott rock banda kiöregedő gitárosának a helyére, hogy megbeszéljük a részleteket és játssz egy kicsit a studióban. Itt találkozol velem is élőben, lehet a rajongóm is, de hamar a tudtodra hozom, hogy igazából egy szinten leszünk, ha elvállalod és nem szeretném, hogy az árnyékom legyél. Hosszú távra keresek zenészt, akikkel barátok lehetünk. Ha szeretnéd, kijátszhatjuk az ismerkedéstől is a dolgot, most készül majd a harmadik lemezem, ahol már te is játszanál. Várlak nagyon!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásCaitlin és a bandája keresi : A Menedzserüket
Caitlin és a bandája keresi : A Menedzserüket EmptyHétf. Nov. 25 2019, 20:06
Alex Skylar - Beregisztrált

Play by:
Alex Mapeli - változtatható/Lehet nő is
Születési hely:
Brooklyn
Kor:
22-26
Lakhely:
 Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Férfiak (Nők?)
Családi állapot:
Szingli
Csoport:
Média - Basszusgitáron játszol
Történetünk:

Én már egy ideje befutott énekes vagyok, de mögöttem kiöregedő veteránok játszanak, akiknek a család az első már, szóval szeretnének kiszállni, az ő helyükre keresünk fiatal tehetségeket. Játssz utcán/bárban vagy bárhol, amit előre plotolunk, én vagy a managerem észreveszünk és behívunk egy befutott rock banda kiöregedő gitárosának a helyére, hogy megbeszéljük a részleteket és játssz egy kicsit a studióban. Itt találkozol velem is élőben, lehet a rajongóm is, de hamar a tudtodra hozom, hogy igazából egy szinten leszünk, ha elvállalod és nem szeretném, hogy az árnyékom legyél. Hosszú távra keresek zenészt, akikkel barátok lehetünk. Ha szeretnéd, kijátszhatjuk az ismerkedéstől is a dolgot, most készül majd a harmadik lemezem, ahol már te is játszanál. Várlak nagyon!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Caitlin és a bandája keresi : A Menedzserüket
Caitlin és a bandája keresi : A Menedzserüket Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Caitlin és a bandája keresi : A Menedzserüket
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Caitlin Star bandája I. - A gitáros
» Caitlin Star bandája II. - A Dobos
» Caitlin Star bandája III. - A basszusgitáros
» I tell you in a song... - Caitlin & Sebastian
» Caitlin Star lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: