New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 18:48-kor
Martina Quinlan
tollából
Ma 18:45-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 18:38-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 18:18-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 17:58-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:54-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 17:52-kor
Nadia Romanov
tollából
Ma 17:46-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Seladon Fay
TémanyitásSeladon Fay
Seladon Fay EmptyKedd Nov. 05 2019, 15:44
Seladon Fay

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
 Született mint Iskra Golovkin
Becenevek:
Sela
Születési hely, idő:
Oroszország, Szentpétervár, 2001 11. 1.
Kor:
19
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
pánszexuális
Családi állapot:
túl félős (egyedülálló)
Csoport:
diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Columbia egyetem-orosz nyelv és  humán szakos tanárképzés
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Kezdő barista
Ha dolgozik//Munkahely:
Starbucks
Hobbi:
furcsa könyvek olvasása,tánc,fotózás
Play by:
Alice Pagani

Jellem
A pszichológus nyilván valami olyasmit mondana rólam, hogy bezárkóztam és igyekszem a saját kis lerombolt világomat renoválni, talán igaza is lenne, kivéve azt, hogy sosem voltam egy brutálisan extrovertált személyiség. Azelőtt szerettem egyedül sétálni, akár a temetőben is sötétedés után, elhagyott helyeket felfedezni fülhallgatóval a fülemben, lerombolt épületeket kerestünk a barátaimmal, hogy ott igyunk, távol mindentől. Mostanság sokkal jobban szeretek emberek közelében lenni, biztonságot adnak, körbevesznek, bár attól ha hozzám érnek könnyen kaphatok pánikrohamot, de még így is jobb, mint egyedül,mikor még a bénító csöndben is furcsa hangokat hallok. Mióta Amerikába jöttem a szép dolgokat keresem, azokat, amikről az jut eszembe, hogy talán mégis megéri élni, hogy nem kellene azt gondolnom mindennap, mikor izzadságtól csatakosan felébredek egy-egy álomból, hogy bárcsak hamarabb értem volna haza azon a bizonyos pénteken és anya nem maradt volna otthon egyedül. Mindegy is...most nem erről volt szó, igaz? Csöndes vagyok, gyakran merengek a semmibe, a szemeim valahova visszanéznek, talán kicsit Szentpétervárra. Szeretek súlytalan dolgokról beszélgetni, kedves kis ostobaságokról és persze szeretem a zenét, mert semmi ijesztőt nem hallok benne.
Múlt
Több, mint nyolc hónappal az eset után másodfokon is tárgyalják  Makar Golovkin ügyét, aki 2018. május 12-én vadászkéssel agyonszúrta  volt feleségét, majd mintha mi sem történt volna , dudorászva távozott a helyszínről. Az ekkor tizennyolc éves I. Golovkin a konyhaablakból  azonnal felismerte apját kezében a gyilkos fegyverrel, de nem hajlandó többé tanúzni az ügyben...
Talán visszamennék, ha lenne még ott bármim, lenne még családom, lennének barátaim, de semmim sem maradt. Az újságokban emlegetett I. Golovkinból néhány hét  alatt Seladon Fay lettem, új személyazonosságot kaptam, levágták és befestették a vörös a hajam, felvették a kapcsolatot a lehető legtávolabbi külföldi rokonommal és elhelyeztek nála. Az ügyvédünk azt javasolta a babushkámnak, hogy amíg az ügy le nem zárul nem ildomos visszatérnem Oroszországban, hiszen nem kizárt, hogy az apám az életemre törne azért, amit láttam.
Ami azt illeti, talán sosem megyek vissza, képtelen lennék rá, mert félek, mert gyenge vagyok. Ahányszor az otthonomra gondolok anyám holttestét látom, ahogyan apám a levélmintás zuhanyfüggönybe csavarja, amit újonnan vettünk múlt héten az Ikeában anyával. Átütnek a vérfoltok a világoszöld részeken, én pedig tudom, hogy tennem kellene valamit, de csak elfehéredő ujjbegyekkel markolom az ablakpárkányt és tágranyílt szemekkel, remegve bámulok befelé abba, amivé az életem mindössze egy óra leforgása alatt vált.
...a vadásznadrágjába törölte a késről a vért és becsomagolta egy konyharuhába. Utána nem tudom hova tette, nem emlékszem, mert anyámat néztem. Nem mozdult és nem adott ki hangot, mindenhol vér volt körülötte...azt hiszem akkor már halott volt. Aztán apám kiment és a hang alapján, amit hallottam lerántotta a zuhanyfüggönyt.
Két nappal később hallottam a hangom az esti híradóban, csak a hangomat, mert az arcomat kitakarták. Semmit sem számított, mindenki, aki egy kicsit is ismert tudta, mi történt velem és nem tudtam elbújni a kíváncsi szemek elől. Magántanulóként érettségiztem le és a családi ügyvédünk közbenjárásának hála hamar kaptam egy helyet a Columbián.
Ha aznap iskola után egyből hazaindulok minden másképp lett volna, de én egy lánnyal voltam, akinek már a neve is csak a vér vörösét juttatja eszembe. Dühös voltam rá, az ostoba kis enyelgésünkre, ahogy a Lázár temető mellett sétáltunk. Talán csak pár percen múlt minden, milyen groteszk! Talán, ha csak egy negyedórával előbb érkeztem volna vissza a házunkhoz, az anyám még most is élne.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Seladon Fay
Seladon Fay EmptySzomb. Nov. 16 2019, 19:28
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Sela!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ahhoz, hogy feldolgozz egy tragédiát, időre van szükség, mégpedig nem kevésre és ezzel te magad is tisztában vagy. Egy ilyen történés alapjában okoz törést egy ember lelkivilágában és ugyanúgy kihatással van a személyiségére is, hiszen rengeteg dolog átértékelődik vagy válik értelmetlenné benne. Számodra megnyugvást jelentett az egyedüllét, ami sokszor tényleg szerencsésnek hat, noha bármennyire is próbálunk jó kapcsolatot ápolni ezzel az állapottal, az ember kétségkívül társas lény és szüksége van arra, hogy olykor megtapasztalja a törődést vagy legyen(ek) olyan személy(ek) körülötte, akik nem engedik, hogy túlságosan is kihatással legyenek a saját gondolatai önmagára. Abban az állapotban, ami már egy ideje meghatároz úgy vélem szerencsés és egyben gyógyító hatású tud lenni, ha körbeveszed magad olyan emberekkel, akik egy kis pluszt hoznak a hétköznapjaidba és képesek arra, hogy eltereljék a figyelmedet a történtekről, ahogyan arról is, hogy önmagad ostorozd a korábbiakért. Nehéz lenne kitalálni mi lehetett volna más helyzetben, csak a képzeletünkbe bízhatunk, hogy kreál számunkra egy elfogadható valóságot, de az a baj, hogy nagyon ritkán válik mindaz valósággá, a múlt pedig olyan, amin változtatni elég kevés esélyünk van. Remélhetőleg a veled történtek után idővel egy könnyedebb időszak is keresztezi majd utadat és segít abban, hogy átvészeld a benned zajló érzésekkel járó nehézségeket.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Seladon Fay A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Seladon Fay D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Seladon Fay 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
 
Seladon Fay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Seladon&&Nathan
» Sander & Seladon- Clumsy as always
» vanilatte - Seladon & Riley
» Seladon and Elias - „A kávé annak az illúziója, hogy életben vagyok.”

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: