New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13 am-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 9:57 am-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 9:51 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 9:15 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:55 am-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 8:52 am-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 8:09 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Cillian MacSween
TémanyitásCillian MacSween
Cillian MacSween EmptyVas. Nov. 03, 2019 11:32 pm
Cillian MacSween

Karakter típusa:
Egyedi megrendelésre saját
Teljes név:
Cillian MacSween
Becenevek:
Gúnyosan Cilli és Cila, rendesen ne becézz !
Születési hely, idő:
Limerick,1993.05.07
Kor:
26 éves
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális, no homo
Családi állapot:
Szingli
Csoport:
Törvényszegő
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Festő, Grafikus
Ha dolgozik//Munkahely:
Rainbow Fish Design
Hobbi:
Evés, futás, fotózás, rajzolás, lovaglás, főzés és sütés
Play by:
Christopher Catesby Harington

Jellem
Jobbik felem:
- Rendszerető
- Házias
- Nem szeret késni
- Figyelmes
- Türelmes és meghallgat mindenkit

Rosszabik felem:
- Egészségesen lusta
- Bolondos
- Szereti a csípős kajákat
- Dohányzik
- Nem szereti epret és grapefruitot ( rosszul vagyok tőle, hasmenés)

Múlt
1993.05.07-én láttam meg a napvilágot, Limerickban. Apám villanyszerelő volt, míg édesanyám zenész. Két éves voltam, mikor elköltöztünk Dublinba a munkalehetőség miatt. Végül is bevált a nagyvárosi élet mindkettő szülőmnek, ezért nem igazán szenvedtem semmiben sem hiányt. 3 évesen történt, hogy vegyszerrel kezelt epret adtak nekem, s rosszul lettem tőle és egy életre megutáltam. A grapefruitos esetnél csupán annyi volt a gond, hogy kicsit romlott volt. Végül a család bővült egy újabb taggal, aki az öcsém. A neve Rhys.  Jókat játszottam vele, mikor már nem volt annyira apró, mert a szülők meghagyták nekem, hogy az idősebbnek kell védeni a kisebbiket. 5 évesen sóvárogni kezdtem az iskola után, s alig vártam, hogy megnőjek és én is mehessek. Sokat kellett ahhoz játszanom Rhyssel, meg az óvódás társaimmal, hogy leteljen a két év.
Az általános iskolába az új kihívások és az emberek egyszerűen bevonzottak engem. Lett is barátom bőven, ám 5 nap után kaptam egy intőt, mert az egyik srác gúnyolt. Nagy szidást kaptam a szülőktől, s utána jó útra tértem. Elkezdtem az ismereteim tágítani, mikor is öcsém nyomán megismerkedtem N. Allison Haden, akivel mint lány elég sokat lógtam együtt. Sülve főve, semmi érzelemtől nem fűtve. Megvédtem a többiektől, mikor kellett, vagy ha úgy adódott a tanulmányaiban is segítettem. Barátságunk közös jelképe egy díszes karkötő, amit Allison készített, amit későbbiek folyamán elástunk a kertünk végében az öreg diófa tövébe. Mi vetett véget az egésznek? Szüleim újabb költözése, de nem országon belül történt, hanem egy másik kontinensre. Amerikába, egyenesen New York citybe, az elképesztő zaj és fény világába. Manhattanben találtunk egy albérletet, ami elegendő volt négyünknek. Befejeztem az általános iskolát, s először fura volt számomra az itteni nyelv és kiejtés. Én tagadhatni sem tudtam, hogy folyik bennem ír vér. Középsuli kezdetével kaptam meg az első számítógépem, valamint mobiltelefonom.
Hajjaj, s itt van a középiskola meg a tinédzser kor. Elkezdtem a nyugodt ír zene helyett rock és metál zenét hallgatni, sőt fekete ruhákban jártam. A csínytevéseim száma a nulláról elmozdult, s hirtelen megszaporodtak. Kissé zűrös gyerek lettem, s talán ennek köszönhetem, hogy találkoztam Lia Olivia Casellivel. Nem hittem volna, hogy Allison helyett lesz más barátom is, ráadásul olyan, akivel másfajta üdvözlési szokásom lett. Nem lógtam vele sokat, de az tartalmas volt. Barátságunk jelképe egy kígyó tetoválás lett, amit én jobb oldalamra kértem. Egészen pontosan egy áspis kígyó. Két szülőmnek betelt a pohár, s próbáltak a lelkemre beszélni, hogy fejezzem be. Nem sikerült nekik. 17 évesen Liával elvesztettem a csók szüzességem, csakhogy gyakoroljuk és máshol ne valljunk kárt. Ami másik dolog, hogy bizony nem csak csók volt, hanem egy kis test simogatás is...de  semmi több.  Bevallom, hogy marhára beszartam a folytatástól. Ráadásul nem akartam mellette lecövekelni egy életre. Két hét kellett ahhoz, hogy rájöjjek, hogy mihez akarok érteni az életben. Grafikusi és festői pályát néztem ki, de előtte volt az érettségi. Azt sikeresen elvégeztem, majd rögtön szüleim támogatásával elkezdtem a képzést és festői felzárkózást. Ügyesen kezelem a számítógépet, egeret és a digitális rajztáblát. A képzés végeztével volt gondom az elhelyezkedéssel, mert mindenhová tapasztalt embert akartak felvenni. Ha ez nem volt elég, akkor a festői tanulás nagyon jól leterhelt. 23 évesen sikerült a Rainbow Fish Design-nál elhelyezkedni, valamint beiratkozni egy magas szintű festői iskolába. Kezdeti nehézségeim akadtak, sikeresen majdnem kétszer is kirúgtak a cégtől, amikor is összeszedtem magam. Elkezdtem felvirágoztatni az ügyességem és odaadásom. Mikor lett saját pénzem, akkor  váltam le szülőkről, s kezdtem el magamról gondoskodni. Festészet tanulás, megtanultam főzni, sütni és a többi házimunkát. 25 évesen egy repülőbalesetben meghalt mindkét szülőm, míg az öcsém az visszaköltözött a nyugis Írországba. 1 évig gyászoltam, s addig nem igazán láttak engem mosolyogni. Kissé megkomolyodtam talán. 26 éves vagyok, s egyedül rájöttem, hogy képtelen vagyok fenntartani egy lakást, így lakótársat kezdtem el keresni. Végül megtaláltam a megfelelő hirdetést, s a megfelelő helyet és személyt. A neve Sorcha Barland. Most készülők beköltözni, nah sziasztok….

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cillian MacSween
Cillian MacSween EmptyHétf. Nov. 04, 2019 9:59 am
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Cillian!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Szép kis összefoglalót kaptunk az életedről. Rövid, tömör, de velős, és nekem úgy tűnik, hogy minden, ami lényeges, benne van. Very Happy A te történetednek is megvannak a fentjei és a lentjei. Család, barátok, kényelmes élet... aztán mindenkit elveszítettél. Kit így, kit úgy, hisz végül az öcséd is visszaköltözött a világ másik felére. Biztos vagyok benne, hogy ez nem volt könnyű, valószínűleg még most sem az; egyedül maradni ilyen váratlanul, és egyedül boldogulni. De olyannak tűnsz, mint a macskák, amik mindig a talpukra esnek. Te is csak felállsz, leporolod magad, és mész tovább... jelenleg egy új albérlet felé... Very Happy
Hát sok szerencsét az új lakótársaddal! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Cillian MacSween Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Cillian MacSween 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Cillian MacSween 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Cillian MacSween 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Cillian MacSween 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Cillian MacSween
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cillian MacSween
» Pam és Cillian
» Cillian & Rosie // let's run
» Anne & Cillian
» cece & cillian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: