New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 62 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 62 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Jake x Maddie - Bittersweet farewell
TémanyitásJake x Maddie - Bittersweet farewell
Jake x Maddie - Bittersweet farewell EmptyVas. Nov. 03 2019, 11:02

Jake       Maddie
A bárnak a környékét már régen elhagytam, de még mindig csak céltalanul bóklászom Manhattan közepén. Nincs kedvem összetalálkozni még egyszer az öcsémmel, és nem akarom Hannah-t sem látni, mert akkor annak az lesz a vége, hogy megenyhülök, pedig eszem ágában sincs. Nem volt joga beleavatkozni a magánéletembe, és felhívni Jasont, hogy találkozzunk. Az isten szerelmére, én megbíztam benne, és visszaélt vele. Idegesen állok meg az egyik kirakat előtt, és zsebre dugott kézzel bámulom a felöltöztetett próbababát. Mit keresek itt? Miért nem léptem le, amikor lehetőségem lett volna rá? Miért hittem el, hogy a kettőnk viszonyából bármi jó is kisülhet? Pszichológus, nem ismeri a határokat, és bosszant, hogy észre sem akarja venni őket. Nem volt elég a legutóbbi utazásunk, ahol kiborultam, és fegyverrel fenyegettem meg? Nincs kedvem veszekedni, de elfogyott a türelmem. Felkavart, hogy láttam az öcsémet, és megint a lelkemre szeretett volna hatni. Miért nem értik meg, hogy időre van szükségem, hogy távolságra vágyom? Most tűnik csak fel, hogy magamat bámulom a tükörben. Nem ismerem fel azt az embert, akit látok. Szétcsúsztam, és az álomnak hitt jó dolog is elillant ma este. Madelaine nem az a nő, akire vártam…csak áltattam magam, hogy mi ketten többek vagyunk, mint barátok. Elhittem, hogy mellette biztonságban lesznek a titkaim, de tévedtem. Kiben bízhatok meg, ha már ő is hátba szúrt? Fogalma sincs róla, hogy miken megyek keresztül, bevezettem az életem egy sötétebb részébe, és megosztottam vele a fájdalmam egy részét. Nem találom a helyemet, ő volt nekem a bástya az elmúlt hetekben. Könny ég a kék lélektükreimben…nem is tudom, hogy mikor sírtam utoljára. Szipogva törlöm le a még ki nem buggyant árulót, és továbbállok. Ki tudja, hogy már mióta bolyongok itt, de arra sem óhajtok figyelni, hogy a telefonom immár negyedik alkalommal rezgett. Nincs kedvem beszélgetni, és beleásni magamat a probléma mélyére, mert tulajdonképpen a gyökeret nem lehet elpusztítani. Zsong a fejem az ezernyi kérdéstől, de csak mindig egy marad a végén. Miért tette ezt velem? Miért nem tudott hátradőlni, és megvárni, hogy magamtól keressem fel az öcsémet, ha már megérett a döntésem? Előhúzom a zsebemből a telefont, és elolvasom, hogy mit írt.
„Merre vagy Jake? Gyere haza.” – mosolyogni sincs kedvem az üzenet láttán. Menekülni..ez lenne az észszerű, de a két kutyám nélkül nem megyek sehová. Vissza kellene mennem hozzá, de valamiért mégis egy másik utat választok, közben egy ismerős telefonszámot tárcsázok. – Szia Jamie…bocsánat a kései zavarás miatt, de szükségem lenne egy kis szívességre. – ismerem már az ökör haveromat, ha baj van, akkor rá számíthatok, és nem fogja megkérdezni tőlem, hogy miért. Előbb is gondolhattam volna rá, de más megoldást nem látok. – Szabad a géped ma estére? Igen…el kellene utaznom egy időre. Tudod te is, hogy hova… - keserűen felelek neki, és tudom, hogyha most arra kérném, hogy igyon meg velem valamit, akkor nem tétlenkedne, de Tessa mellett a helye. Annyi szarságon mentek át, hogy nincs kedvem még a saját bajaimmal is zaklatni őket. – Igen, Anchorage-be…nem, felugrom érte. – fásultan beszéljük meg a részleteket, és mivel úgyis el kell mennem hozzá, ezért leintek egy sárga taxit is. – Upper East Side…köszönöm. – mondom be a címet, amikor beülök hátra, és bontom is a vonalat. Apa most mit csinálnál a helyemben? Teszem fel a nagy kérdést…de miért éppen hozzá? Nem árulta el, hogy adósságai voltak, hogy akadt egy öccse…nem mondott el jóformán semmit nekünk. Itt maradtam egyedül, meg kellett oldanom, hogy tető legyen a fejünk fölött, hogy etessem, és iskoláztassam a kisebbik felemet…aki azóta felnőtt, és összehozott egy gyereket is. Milyen nevetséges, hogy éppen ő kapja meg azt, amire én vágytam. Milyen fordított univerzum az, ahol én szorulok háttérbe, holott mindenkinek én voltam a biztos pont? Már csak akkor pillantok fel, amikor megállunk. Előhalászok egy húszast, és a sofőr tenyerébe nyomom, majd elindulok az impozáns épület felé. Jamie odalent vár a kulcsokkal és egy telefonnal a kezében. – Szia… - köszön rám, de aggódást vélek felfedezni a zöld íriszekben. – Helló. – tétován állok meg előtte. – Nem fogom megkérdezni, hogy mire kell, de azt kérem, hogy vigyázz magadra, és ne csinálj még egy őrültséget, rendben? Bármikor hívhatsz. – szavakba se tudnám foglalni, hogy mennyire hálás vagyok neki. Egy rövid hátlapogatás, és máris magamra maradok a sötét utcán. Innen gyalog is hazatalálok, ha már úgyis muszáj. Csendben lépdelek az ismerős lakóház felé, jó negyvenöt perc van a hátam mögött, már hajnali egy is elmúlt, mire felbattyogok a lépcsőn, és az ajtóban vár rám. – Sziaa… - a két kezemet zsebre dugva figyelem őt.



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?
mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: Jake x Maddie - Bittersweet farewell
Jake x Maddie - Bittersweet farewell EmptyVas. Nov. 03 2019, 15:03


jake&madelaine
Mindig is jó érzéssel töltött el, hogyha arra gondoltam képes vagyok segíteni másoknak. Adni számukra egy pluszt, amivel tovább léphetnek, amelynek hatására könnyedebbé válhat számukra a probléma és közelebb kerülhetnek a megoldásokhoz. Általuk én is több lehettem. Azonban ez csak akkor működött igazán, hogyha a másik is partner volt ebben előbb-utóbb. Tipikusan az a személy voltam, akinek rossz szokásává vált, hogy szó szerint haza hozza a munkáját, de ennek hátulütőire csak akkor eszméltem rá igazán, amikor másokat is beengedtem az életembe. Önmagunkkal szemben kritikusnak és elemezgetőnek lenni már ösztönszerűen megy, de észre se vesszük, hogy ez a rajtunk kívülállókat akár zavarhatja is. Jordan és Evan is nem egyszer és nem kétszer megjegyezte, hogy le kellene állnom erről és igen, bevallom, töredelmesen igyekeztem is, hogy ennek eleget tegyek, de valahol mindig kibuktak foglalkozásom ártalmai. A mottóm talán az lehetne, hogy: ne szólj bele mások életbe, ha nincs közöd hozzá! Mondani viszont könnyű, megtenni azonban már sokkal nehezebb.
Jake jelenléte az életemben több volt, mint amire felkészülhettem volna ennyi év egyedüllét után, mégis különös teljességgel ajándékozott meg az, hogy már egy ideje ketten - plusz a kutyák - birtokolhatjuk a lakásomat. Kihívásként éltem meg azt, ahogyan alkalmazkodnom kell egy másik személyhez is, de ez sosem okozott igazán problémát. Kedveltem Őt és kár lenne tagadni, hogy ismeretségünk óta csak még inkább elmélyült bennem ez az érzés, jóllehet szavakban sosem voltam képes megfogalmazni. Ha pontos diagnózist kellene felállítanom magamról azt mondanám, hogy tökéletes példája vagyok a kapcsolatkerülő és egyben az érzelmek kifejezésére képtelen csoportnak és bár észrevettem egy-két javulást magamon, de még messze vagyok attól, hogy mindezeket magam mögött hagyjam. Meglehet az összeköltözésünk önmagában is váratlanul alakult és nem éppen annak körülményei miatt történt meg, ahogyan azt a normalitás megkívánja. Mondhatni inkább azon személyek táborát erősítettük, akiknek szüksége volt a másikra és nem azokét, akik éppen a közös jövőt, családot és egyéb velejárókat tervezték. Jól megvoltunk egymás mellett - ám nem viták nélkül, - viszont rengeteg minden kimondatlanul maradt közöttünk. Én megpróbáltam nem túlságosan önmagam lenni és erőltetni azokat a kényes témákat, amelyek csak még rosszabbá tehetnék a helyzetét, ez viszont nem volt egyenlő azzal, hogy ne örültem volna annak, ha egy kicsit nyíltabban viselkedik velem. Rossz volt így látni őt, tehetetlennek lenni. Kevés nehezebb helyzet létezik annál, mint amikor próbálnál egy számodra fontos személynek segíteni, de képtelen vagy rá, mert állandóan falakba ütközöl. Valahogy én is így éreztem magamat, amikor úgy döntöttem, engedek egy kicsit az eddig gondosan elnyomott énemnek és ha nem tudom megmászni, hát megkerülöm azokat a falakat. Tudtam jól, hogy az öccsét beszervezni ebbe meredek ötlet, ahogyan azt is, hogy minden tiltakozása ellenére Jake-nek fontos a család az életében. Nem is tudom mi hajtott előre, amikor leszerveztem az egész találkozót, de abban a másodpercben, hogy Jake elhagyta aznap délután a lakásunkat, valahogy az izgatottságom idegességbe fordult át. Bizonytalanná váltam és olyan érzés keringett bennem ezek után, mint amikor tisztában vagy vele, hogy mit műveltél és tudod, hogy annak következményei lesznek, de azt viszont nem, hogy milyen. Ennek ellenére a legrosszabbra készülsz fel és igen, minden pozitív gondolatom ellenére én sem működtem másképp, mint a többi ember.
A kutyasétáltatás lett volna opcionális a gondolataim kiszellőztetésének, de révén, hogy Hannah társaságát élvezhettem, ő is tökéletes szárnysegédnek bizonyult a gondolataim elterelésének. Rendkívüli elevensége egy percig sem hagyott unalomba tengődni. Nem mintha csillapodott volna bennem emiatt ez a kellemetlenség, de legalább addig a percig nem gondoltam rá, amíg azon ügyködtem, hogy amilyen jó társaság számomra ez a kislány, én is az lehessek neki, semmint nyugtalanító tényező. Minden rendben lesz - gondoltam én, de nem hittem benne és ez csak még jobban gyökeret vert bennem, ahogyan felpillantottam az órára, majd körbenéztem a nélküle üresnek ható lakásban. Persze, ott voltunk mi ketten és a kutyák is a közelben, de mégsem volt ugyanolyan. A telefonomat forgattam azon morfondírozva, hogy egy üzenet még nem ártott senkinek - ezt nem tudhatom 100%-osan biztosra - de határozottan rosszabbul éreztem magamat és aggódtam is, amikor nem érkezett válasz rá. Ennyire jól mentek a dolgok vagy épp ellenkezőleg? Ezek a kérdések akkor sem tisztázódtak jobban, amikor nem sokkal később Dorian jelent meg az ajtóban, többnyire nem a jókedvtől repesve, hogy Hannaht hazavigye. Próbáltam oldani a feszültséget azzal, hogy mennyire jól szórakoztunk, de úgy tűnik ez most nem volt opcionális. Mindenesetre egy mosolyt sikerült elkapnom, mielőtt becsukódhatott volna mögöttük az ajtó, azonban valahol az is árulkodó volt, hogy nem a bátyjával együtt érkezett. A fenébe is, mit műveltem? Eljutottam arra a pontra, hogy jó pár végkimenetelét lejátsszam az estének, ami bőven elegendő volt ahhoz, hogy emiatt aludni képtelen legyek, a forgolódás és a plafon bámulása viszont már egyre jobban ment.
Két bögre forró teával és fél órányi erkélyen történő levegőzés után az ajtó nyitódására figyelek fel és olyan tempóban mászok vissza a lakásom meleg közegébe, hogy félő bukfencezve érek be oda. A mutatvány azonban elmarad, helyette azonban egyszerre lesz rajtam úrrá a megkönnyebbülés, a heves szívverés, amiért újra láthatom és az idegesség, ami bizonyára nem véletlenül maradt velem potyautasként.
- Végre itthon..szia. - indulok meg felé és hogy ösztönözzem megkönnyebbülésemért felelős érzéseimet, átölelem őt. - Aggódtam, hogy valami baj történt...ugye nem történt? - teszek egy lépést hátra, hogy szembenézhessek vele arcvonásait fürkészve a válaszokért és egyben valami sérülés nyomait keressem rajta, melyeket szerencsére nem látok. - Egy percet sem aludtam, de átestem szerintem azon a ponton, ahol már nem is megy. - kissé kapkodósabb hangulatban vagyok, mintha rövid időn belül próbálnék rengeteg információt a tudtára hozni.






mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
TémanyitásRe: Jake x Maddie - Bittersweet farewell
Jake x Maddie - Bittersweet farewell EmptyVas. Nov. 03 2019, 17:30

Jake       Maddie
Szörnyen lassan lépkedem felfelé a lépcsőn, minden egyes fok azt jelenti, hogy közelebb kerülök hozzá, és fogalmam sincs, hogy mennyire akarom látni a mai este után. A biztos tervvel a zsebemben már könnyebb volt, de hogyan fogok reagálni, ha meglátom? Mit kellene neki mondanom? Elárultál? Nem bízhatok benned? Annyi minden jár a fejemben, miközben a térdem ropog, és elérek a fordulóig, ahonnan egy kisebb fényforrásra leszek figyelmes. Biztosan az egyik szomszéd van fent, vagy égve maradt a villany, de amint megfordulok Maddie lesz az, akire a pillantásom vetül. Az ajtóban áll, még nem értem fel, de a tekintetéből kiolvasom, hogy mennyire megkönnyebbült. Zsebre dugott kézzel fékezek le alig pár méterre a lakástól, nincs szívem bemenni, már idegen a környezet is. A köszönésen kívül egyelőre mást nem tudok kipréselni magamból, és ez is több, mint amit ma megérdemelne. Az idővel nem foglalkozom, ahogyan a nekem hagyott üzeneteivel sem. A távolság jó, nem akarom, hogy átöleljen, vagy hozzám érjen.
- Baj? – nevethetnékem támadna attól, hogy ennyire naivan adja elő a történteket. Az öcsém járt itt, különben a ház előtt állna még a kocsija, és Hannah sírását se hallom, tehát tisztában kell lennie vele, hogy nem alakultak jól a dolgok közöttünk. A két szeme közé nézek, de akkor megzavar bennünket egy kis kaparászás az ajtó túloldaláról, és hallom, hogy Samira már nyüszít. Nincs szívem megváratni őket, ezért ellépek Maddie mellett, és elsőként megyek be a lakásba. Három szempár vetül rám, de csak négy mancs támad le. Két lábra ágaskodik a mi haszna ebem, és a nyakamba csimpaszkodva nyalja meg az arcomat. – Elég lesz… - el akarom tolni, de nem enged beljebb, így magammal kell húznom őt is. A farka egy kisebb ventilátor is lehetne. A fiúk csendben ülnek az egyik sarokban. – Jó kislány…itt vagyok. – ölelem át, de nem ereszt. Már nem olyan kicsik, fel is érnek, és még nőni fognak. Időközben a másik lakó is visszatér, és csak ekkor figyelek fel rá. Már pizsamában van, a szokásos felszerelés…régen szerettem ezt a bolondos Walt Disney-s felsőjét, és a nadrágomat….igen megakad a szemem a bokszeren. Mit kellene mondanom neki, hogy vegye le? Nem szólalok meg, inkább megvakarom a kutyámnak a fülét, és leguggolok, hogy a másikat is magamhoz édesgessem. – Nagyon hiányoztatok, de itt vagyok. – fúrom az arcomat közéjük, és két oldalról kapom a puszikat. Mennyi mindenen mentünk keresztül, és nekik köszönhetem, hogy jobban lettem. Az egyetlen élőlények, akikben még nem csalódtam, így eszem ágában sincs itt hagyni őket. Elutazom velük Alaszkába, egy kicsit szánkózunk, és hármasban leszünk. Az ottani légkör most mindennél jobban vonz, és alig várom, hogy a talpam alatt érezzem a friss havat. – Igazán aludhattál volna. – meredek rá, de a két eb nem mozdul mellőlem, mintha éreznék a belőlem áradó feszültséget. Felemelkedem a földről, és kikerülve a társaságot elindulok, hogy megkeressem a táskámat. Ha most belebonyolódom vele a témába, akkor üvölteni fogok, elszáll az agyam. Nincs kedvem ahhoz, hogy felébresszük a szomszédokat, a kutyák így is nagy lármát csapnak. A hálóban lelek rá a sporttáskámra, amit fel is kapok, és az ágyra dobok, hogy a szekrényből kezdjem el kiszedni a ruháimat. Érzem, hogy követ, és a hátam mögött van, de nem foglalkozom vele, amíg szót nem kér, vagy úgy nem dönt, hogy mindenáron ki akarja belőlem szedni az információkat. Borzalmasan mérges vagyok rá, de nem is ez a legjobb szó rá…csalódott, és kiábrándult. Mit értek az elmúlt hetek, ha nem értett meg, ha nem vette a lapot? Megnyíltam neki, már azt hittem, hogy jó úton haladunk, de tévedtem. Neki aztán semmi sem szent, és ha már most úgy érezte, hogy közbe kell avatkoznia, akkor mi lett volna később? Megvallom neki, hogy szeretem? Nem fogom kimondani, hogy már jó ideje többet jelent nekem, mint pusztán egy barát.




If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?
mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: Jake x Maddie - Bittersweet farewell
Jake x Maddie - Bittersweet farewell EmptyVas. Nov. 03 2019, 18:27


jake&madelaine
Az elmúlt pár órában az összes létező pozitív meglátásomat sikerült kiölnöm magamból és ami az elején úgymond jó szándéknak indult a részemről, mostanra már egy őrült és kétségbeesett ötletnek tűnt. A fejem zsong a gondolatoktól és bár Hannah jelen van a nap folyamán, hogy lefoglaljon minden szempontból, ennek ellenére többször tekintek az ajtó felé, mint amennyi az már normálisnak tekinthető. Érzem, hogy most túl messzire mentem, de mint minden más eset körülményei között, ott van az az apró remény, hogy mi van, hogyha mégsem? Miért érzem ennyire kegyetlenül rossznak az, hogy szerettem volna, ha jobban lesz? Nem olyan rég és nem olyan módon ismerjük egymást és azzal is tisztában vagyok, hogy túl kevésnek bizonyulok ahhoz, hogy helyettesítsem a családját. Azt a fajta elveszettséget számára én képtelen lennék pótolni, jóllehet igyekeztem és igyekezni is fogok azon lenni, hogy megkönnyebbítsem mindezt számára, már ameddig elvisel a közelében.
Hannah már csak később válik nyűgössé, ezért a karjaimba veszem őt, hogy megnyugtassam. Álmosnak tűnik a nagy pislogásokból és bújásokból ítélve, aminek pár perc múlva meg is lesz az eredménye, amikor egyenletesen szuszog a vállamnak dőlve. Némiképp helyrerakja a gondolataimat mindez, ettől függetlenül még mindig túlságosan feszült vagyok, hogy egy percig is képes legyek nyugodtan ülni vagy egy helyben állni vagy bármit is csinálni. Úgy érzem semmi nem foglal le és csak szeretnék abban a pillanatban lenni, amikor belép az ajtón és megtudhatom, hogy nem szúrtam el ezt az egészet..minket teljesen. Jelenlegi állapotomon az sem feltétlenül segít, amikor az öccse megérkezik, habár reménykedtem az ellenkezőjében, mégsem érzem azt, hogy boldog lenne a mai nap eseményeitől. Óvatosan adom át neki Hannaht, de az elköszönés után ismételten belesüppedek abba a nyugtalanságba, ami már egy jó ideje a részemmé vált. Egyik szobából a másikba keresem a kényelmet, ha nem éppen a konyhába csinálok valamit, de semmi sem jó és ami a legrosszabb, hogy tisztában vagyok vele, ez még csak a kezdete ennek a kellemetlen érzésnek.
Teljesen összefolynak az órák és nem is igazán figyelem az időt, amikor hazaérkezik, egyszerűen csak örülök, hogy itthon van, még ha az ölelés alkalmával nyilvánvalóvá is válik a távolságtartása, ahogyan az is, hogy mennyire feszült a közelemben. Egyszavas válaszokat kapok tőle és szinte tudomást sem vesz rólam, ami csak még inkább rosszabbul érzem magamat. Kulcsra zárom magunk mögött az ajtót és próbálom a gondolataimat összeszedni. Tisztában vagyok azzal mit műveltem, és egyszersmind olyan lehetetlennek érzem a helyzetemet, mint még sohasem. Mintha olyanba kapaszkodnék erősen, amiről tudom, hogy lassan kicsúszik a kezeim közül és én nem tehetek ellene semmit.
A szobába érve realizálódik bennem, hogy mennyire nem vagyok erre felkészülve. A hibám következményeire, arra, hogy elveszítsem őt. - Jake.. - mondom ki a nevét, de eléggé bátortalanul hangzok. Elrontottam és fogalmam sincsen mivel kárpótolhatnám vagy tehetném jóvá mindezt. - Elmész? - mintha nem lenne egyértelmű a pakolásából úgy kérdezek rá, de valahol abban reménykedem, hogy a kimondásával talán képes leszek felfogni azt, ami most közöttünk történik, mig egy részem próbálja minél inkább elhessegetni ezeket a gondolatokat, hátha nem válik valósággá. Erről viszont már úgy érzem teljesen lekéstem.
- Sajnálom a mai napot. Én nem akartam..nem szerettem volna ezzel semmi rosszat. - a fejemet ingatom, miközben beljebb lépek a szobába, de még sosem éreztem magamat ennyire rosszul. - Elszúrtam és tudom, nem kellett volna beleavatkoznom és nem is tettem volna, hogyha tudom, hogy ezzel csak még nehezebb lesz neked. - az a baj a jó szándékokkal, hogy a másikban általában ezek máshogyan csapódnak le és inkább az ellenkezőjét érjük el vele. - Sosem akartalak téged bántani, nem ez volt a szándékom. Én tényleg nagyon sajnálom, Jake. - hogyan is bánthatnám őt, amikor ő az egyetlen, aki fontos a számomra? Nem akarom, hogy elmenjen, egyszerűen a rosszullét kerülget attól, hogy ebbe egy másodpercig is képes legyek beletörődni.  






mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
TémanyitásRe: Jake x Maddie - Bittersweet farewell
Jake x Maddie - Bittersweet farewell EmptyVas. Nov. 17 2019, 17:21

Jake       Maddie
Hetekkel ezelőtt megismertem egy nőt, akiről azt hittem, hogy a megváltóm lesz. Tudják, hogy milyen az, amikor valaki segít meglátni az alagút végén a fényt? Nekem valami hasonlót jelentett Maddie jelenléte, és sokáig azt hittem, hogy ő lesz valóban a gyógyír a lelkem sebeire, de tévedtem. Ma este bebizonyult, hogy nem több, mint egy pszichológus, aki nem képes kilépni a szakmája szerepköréből, és mindenre azt a fajta megoldást húzza rá, ami segítene a pácienseinek is. Nem vagyok a betege, és nem is leszek, de neki nem sikerült elválasztania a munkáját az otthoni légkörtől. Vajon az előző pasijának a kudarca vezetett oda, hogy mindenáron beleártsa magát mások magánéletébe? A bizalmamba fogadtam, és elhittem róla, hogy az a fajta barát lesz, aki meghallgat, és kiáll mellettem a szükség órájában. Nem szeretek tévedni, úgy gondolom, hogy van már egy kis tapasztalatom az emberek terén, kiismerem őket, a félelmeiket, a vágyaikat, de nála nem tippeltem jól. Miért érzem ennyire ramatyul magam? A jó pillanatokra emlékszem, eszembe jut a galériás este, a tánc, és az a sok nevetés, melytől valóban jobban éreztem magam. Annyiszor hangsúlyoztam neki, hogy nem akarok találkozni a testvéreimmel, és most mégis a kérésem ellenkezőjét teljesítette be. Doriant látni egyszerre volt felkavaró, és csalódást keltő is. A házamat ott hagytam, kiléptem az életéből, és a kezébe adtam a lehetőséget, hogy egyedül boldoguljon, de nem ment neki, vagyis én hittem róla, hogy nem képes nélkülem semmit sem megoldani. Mi sem bizonyítja jobban, hogy félreismertem őt is, mint az, hogy életben tartja a lányát, nem mellesleg összejött valami lánnyal. Öt év borzasztóan hosszú idő ahhoz, hogy a múltbéli alakjához hasonlítsam őt. Dorian már régóta nem kisfiú, csak nehezen ismertem be magam előtt is, hogy nem kell atyáskodnom felette. A drogkartellt is túlélte, nem szűnt meg létezni, nem kellett eltemetnem őt, és ettől büszkének kellene éreznem magam, de nem tudom. Látni azt, hogy egyenesbe hozta az életét, miközben nem méri fel az általa okozott kárt…félelmetes. Az anyám most azt mondaná, hogy Jake…engedd a saját útjára, és ne akarj apja helyett apja lenni, csak legyél a bátyja. Én nem tudom, hogy milyen csak az egyiknek lenni. Én etettem, és iskoláztattam, hozzám jött, ha baja volt…én lettem az apja, és az egyetlen élő rokona, amíg fel nem tűnt az életünkben Nora. A kedves lány, akivel egy parkolóban akadtunk össze. A húgom…egy újabb arculcsapás az apámtól. Miért kellett eltitkolnia, hogy van még egy testvérem valahol a világban? Felrémlik egy másik emlék is... igen a tavas nyár. Miért nem jutott eszembe hamarabb? Elhívta apa a szüleit, és őt is…csak tizenkettő voltam, de már akkor összehozott bennünket…jézusom. Kavarognak bennem az érzések, ahogyan az egyik helyiségből fáradok át a másikba. Már régen nem érzem, hogy magyarázattal tartozom Maddie-nek, de úgy követ, mintha az árnyékom lenne. A kutyákat egyértelműen viszem magammal, ahogyan a szétpakolt holmikat is, de már nincs kedvem veszekedni sem. Mi értelme lenne, hogy a szemébe mondjam a véleményemet? Úgy tűnik, hogy az elmúlt hetekben én is a falnak beszéltem. Erőteljesen pakolom ki a pulóvereket a szekrényből, és hajítom bele a sporttáskába, levegőnek nézve a szőkeséget. Alkalmi süket szeretnék lenni, aki egyszerűen kizárja őt, de nem megy. Valamiért mégis eljutnak hozzám a szavai, és ha eddig nem voltam ideges, akkor most totálisan eléri nálam, hogy kiverje a biztosítékot. Villámló szemekkel hagyom félbe a pakolást, és úgy meredek rá, mint egy komplett hülyére.
- Nem akartál rosszat? Hallod magadat Madelaine… - túrok idegesen a hajamba, és elfordulok tőle, mert nem sok hiányzik, hogy neki menjek. – Mi lett volna, ha erre, akkor gondolsz, amikor felhívtad az öcsémet, és leszervezted a találkozót? Mondok jobbat is neked, mi lett volna, ha eszedbe jut, hogy miképpen reagáltam hetekkel ezelőtt, amikor elrohantam a családi összejövetelről, és hozzád hajtottam. Megbíztam benned, és elárultál…milyen bocsánatot vársz erre? – fakadok ki a végén, és rámutatok…de nem hagyok időt neki reagálni sem. – Édeskevés, hogy mit mondasz már. Nem érdekel, hogy sajnálod, vagy hogy megbántad. Néha nem ártana, ha ismernéd a határokat, mert ma átléptél egyet, és én nem fogok még egy esélyt adni neked, hogy hátba szúrj. Elmegyek, és nem jövök vissza. – összehúzom a cipzárt, és a vállamra kapom a táskát, hogy elinduljak a nappali felé, de nem igazán férek el mellette, hacsak nem ugrik félre, mert abban az esetben úgy viharzok ki, mint aki egy temetőből menekülne…




If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?
mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: Jake x Maddie - Bittersweet farewell
Jake x Maddie - Bittersweet farewell EmptyVas. Nov. 24 2019, 14:32


jake&madelaine
Több apró jel is utalt arra, hogy az eredeti terveim útközben kisiklottak és bár nem túlságosan meglepő, ellenben mégis katasztrofális fordulatot vettek. Egész nap más sem járt a fejemben, csak ez a találkozó kettejük között. Szerettem volna Jake-t boldognak látni még ha ez nem is egyik napról a másikra következett volna be. Tisztában voltam vele, hogy időre van szüksége és meg is adtam ezt neki. Mégis valami belső ösztön..késztetés arra ösztökélt, hogy hozzam ezt össze nekik, hiszen mégiscsak testvérek. Ott van közöttük az a bizonyos kötelék, amelyet ugyan megtépázott az idő és a megannyi történés, de nem szakította el teljesen, ők pedig egyszerűen csak túlságosan makacsul viselkednek ahhoz, hogy nyissanak a másik felé. Szükségük van egymásra és Jake-nek is a családjára. Az enyém sosem funkcionált rendesen, mégis tisztában voltam vele mekkora ereje van annak az érzésnek, ha képes vagy valahova tartozni. Apám munkája és a vele járó elfoglaltság nagyszerű kifogásnak bizonyult minden közös programunk lemondásakor vagy ha éppen törődését kellett volna kifejezni az irányomba. Megkaptam mindent, amit óhajtottam, csak azt nem, ami pénzzel nem megvásárolható; a törődést. Szüleim másik fele, akit felcímkézhetnénk anyámnak is csak szakaszosan volt jelen az életünkben, akkor is a haszont keresve bennünk. Egyszerre ért megkönnyebbülésként és egyben nehézségként, amikor apa kiadta az útját és attól a pillanattól kezdve megszabadította őt minden anyai kötelességétől. Igazi testvér hiányában Jared volt az, aki a bátyámat szimbolizálta az egészben, de ő tőle mindig a távolság és a hónapokat átkaroló kihagyás szakított el. Ezt a fajta hiányt, amelyet a család jelenti semmi sem pótolhatja és valahol ez járt a fejemben akkor is, amikor a két testvér találkozását előkészítettem. Jake rengeteg mindenen ment keresztül az évek során és pont ez az, ami nem hiányzik neki még pluszban mellé. Őt akartam megkímélni ettől az ürességtől, mégis úgy érzem az én érzéseim váltak súlyosabbá általa.
Aggodalmam nem csillapodik teljes egészében Jake hazaérkezésekor, de örömmel társul hozzá minden negatív vonzata, amit egyetlen érzékemmel sem vagyok hajlandó elfogadni. A szavakat keresem, hogy megmagyarázzam a miértjét tetteimnek, de kimondva csak még inkább összefolynak és rosszabbá teszik az amúgy sem fényes helyzetünket. A földet tanulmányozom egy röpke másodperc erejéig, hogy összeszedjem magamat, de hasztalan. Egyre inkább uralkodik el rajtam a kétségbeesés és a félelem, hogy elveszíthetem őt. Keserű pirulaként marja végig a torkomat a magamnak tett vallomás, hogy most tényleg hittem abban, miszerint működhet és nem rontom el még idő előtt a dolgokat. Annak ellenére, hogy nap, mint nap emberekkel foglalkozok, önmagam naivitásának becsapása még mindig kifogástalanul működik.
- Eszembe jutott, Jake, nem is egyszer. Attól a naptól kezdve más sem járt a fejemben csak az, hogy valahogy megkönnyítsem ezt neked, hogy jobban legyél és pont ezért tettem. Mert szükséged van rájuk és törődsz velük, még ha most nem is így látod és ez felemészt. - egyrészt félek, hisz bár megvallani magamnak nem merem, de tudatában vagyok annak, hogy mindez hova vezet majd. Másrészt viszont idegesnek érzem magamat amiatt, mert képtelen vagyok megértetni vele, hogy mindezt miatta tettem. Mert fontos számomra és jót akartam neki, még ha ez az egész valahol útközben félre is siklott. Az viszont, hogy egyetlen vétett hibám  miatt megtagadja tőlem a második esély lehetőségét csak még fájóbb nézőpontba helyezi a közösen eltöltött időszakunk minden percét.
Csendben tűröm egy darabig a felém intézett szavait, de abban a pillanatban valahogy már nem megy tovább a hallgatás, amikor távozni készül. Úgy érzem a torkomban lévő gombóc mely eddig is jelen volt a beszélgetésünk során csak még szorítóbb érzést követel és épp elegendőnek bizonyul ahhoz, hogy könnyeket csaljon a szemeimbe.
- Szóval ezt fogod tenni? Ilyen egyszerűen ellöksz magadtól és lelépsz? - még kimondani ezeket a kérdéseket is nehézkesen megy, arról pedig már szót sem ejtek, hogy felfogni az elhangzottakat mennyire lehetetlennek is tűnik számomra. A legrosszabb az egészben viszont az, hogy úgy tűnik, hogy ezt csakis én érzem így. Könnyen lehet abban is tévedtem, hogy többet láttam helyzetünkbe a kelleténél.
- Hibáztam Jake, aláírom és ezzel megbántottalak. Elszúrtam, mert vagy olyan fontos számomra, hogy ez befolyásoljon annyira, hogy törődjek veled és próbáljak rajtad segíteni. Igen, bizonyára csinálhattam volna másképp is és nem is várom, hogy elfogadd a bocsánatkérésemet, de ne mond azt, hogy hátba szúrtalak vagy elárultalak téged, amikor végig itt voltam melletted és leszek is. Tisztában vagy vele, hogy szándékosan sosem ártanék neked. - veszek egy mélyebb levegőt mintegy a gondolataim rendbeszedése érdekében, és csak ezután folytatom tovább. - Jól tudom, hogy azt hiszed senkire nem számíthatsz, de rá kell jönnöd, hogy nincsen így, mert itt vagyok és nem teheted ezt..nem menekülhetsz el állandóan, ha valami problémába ütközünk anélkül, hogy ne próbálnánk azt helyrehozni. - a fejemet ingatom mondandómat nyomatékosítva, de túlságosan is nehezen megy önmagam korlátozása, amikor hirtelen ennyire sok érzés tör felszínre bennem.
- Nem akarom, hogy elmenj..én nem akarlak elveszíteni. Engedd, hogy valahogy jóvátegyem. - bukik ki belőlem valami mentőkötélként szimbolizáló mondat, keverve azzal az igazsággal, ami a legintenzívebben él bennem. Nem vagyok hozzászokva, hogy bárkihez is ragaszkodjak, ahhoz meg végképp nem, hogy mi a teendő abban a helyzetben, ha el is veszítem az illetőt, ezért csak abba kapaszkodhatok, amit érzek. Mellesleg képtelen vagyok megbarátkozni annak a gondolatával, hogy olyan hibát vétettem, amelynek pusztán ez az egyetlen módja.  






mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
TémanyitásRe: Jake x Maddie - Bittersweet farewell
Jake x Maddie - Bittersweet farewell EmptyVas. Nov. 24 2019, 19:36

Jake       Maddie
A kutyák az ajtóban ülve várnak, nem mernek most beljebb jönni. Nem tudom, hogy a belőlem áradó feszültség miatt, vagy egyszerűen amiatt, hogy nem értik ők maguk sem a helyzetet. Iszonyúan felpumpálta az agyamat azzal Maddie, hogy nem hallgatott rám, és mindenáron bele akart folyni a családi ügyeimbe. A bizalmam megadtam neki, régóta nem éreztem úgy magam, mint vele. Elengedtem a rosszat, és ha alapvetően is borongós hangulattal kezdtem meg a napomat, akkor is tudtam, hogy este jó lesz, mert mellettem fog feküdni, megnézzük a kedvenc sorozatunkat. Enyhíti a többiek hiányát, és éppen ez volt a lényege is annak, hogy nála rejtőztem. Nem voltam kíváncsi a családomra, távol akartam lenni tőlük, hogy jobban legyek, hogy egy kicsit leülepedjek a problémák, más nézőpontból tudjam nézni, ami történt velünk. Erre nem volt elég ez a néhány hét, nagyon magamba zuhantam, és túlságosan elfelejtettem törődni az érzelmeimmel. Nem véletlenül akarták annak idején is, hogy járjak el pszichológushoz. Nem tartottam jó ötletnek, de Maddie még ezt is pótolta ezekben a hetekben. Szerettem vele beszélgetni, de amint átlépte a határokat, és úgy látta, hogy az orvosnak kell előtérbe kerülnie, már megtörtént a baj. Nem fogja fel, hogy ez a segítség nem segítség, és nem is volt jó ötlet. Miképpen értessem meg vele, hogy ő volt nekem a menekülés maga? A karjaiban elfelejthettem, hogy milyen felelősség nyomja a vállamat, megoszthattam vele a félelmeimet, de álmaimban sem gondoltam volna, hogy ezeket fel fogja használni ellenem, és önállósítva valósítja meg az elképzeléseit. Hányszor mondtam ki hangosan, hogy nem akarom látni a testvéreimet? Nem tudom megszámolni egyetlen kezemen se, de mintha meg sem hallotta volna. A sporttáskám már majdnem megtelt, egy-két ruha maradt ki, mire realizálódik neki is, hogy el fogok menni. Eleinte nem is figyelek rá, de kénytelen vagyok mégis egy pillantást rá vetni. Nem olyan szűrőn át jönnek a szavak, hogy ne sértsem meg, de még mindig nem üvöltök igazán? Félelmetes, hogy nem tanul a hibáiból, én meg nem fogom tartani a hátamat miatta. Mi lesz, ha éjszaka arra ébredek, hogy meg akarom fojtani, vagy ismét fegyvert szegezek rá? Nem vagyok beszámítható, tisztában volt vele, mégis kihozta belőlem a legrosszabbat ma estére. Nem véletlenül sétáltam annyit a találkozó után. Szükségem volt a külön töltött időre, hogy reális döntést tudjak hozni. Mindkettőnknek az lesz a legjobb, ha befejezzük ezt a színjátékot, és pontot teszünk a kapcsolatunk végére. Valamiért mégsem készültem fel rá, hogy elerednek a könnyei, és ilyen mértékben kiborul mellettem. Nem hagyom még el a szobát, de már elég közel kerülök hozzá, amikor ő mondja el a bennem lappangó kételyeket.
- Felemészt, de akkor sem volt jogod hozzá. Hányszor mondtam el Maddie, hogy ne avatkozz bele az életembe? Nem hiányoznak, még nem állok készen, hogy találkozzam velük? Idáig törődtem velük, de most magamra kell koncentrálni, nem te mondtad nekem? Akkor mégis mire volt ez jó? Majdnem nekimentem az öcsémnek a félresikerült terved miatt…tudod nem ismersz, csak azt hitted, hogy ez lenne nekem a jó…igazából, ha értem tetted volna, akkor ez nem történt volna meg. – a szemei közé nézek, és sóhajtok egy mélyet. – Maddie… - rázom meg a fejemet, amikor a maradásra kérlel. – Vége van. Menekülni akarok, és fogok is, ha erre van szükségem. Nem értettél meg aznap este, amikor hozzád jöttem el. Annyi lett volna a kérésem, hogy mellettem legyél, de csakis mellettem, hogy vedd észre, nem kell most senki más, csak te. Elszúrtad, egyetlen hiba volt…de ez akkora, amit most nem tudok neked megbocsájtani. Rossz volt az időzítés. – rázom meg a fejemet lemondóan, mert nem fűlik a fogam arra, hogy még ennél is jobban eltapossam őt. – Egyedüllétre van szükségem, hiba volt hozzád jönnöm. Nem az én szememmel láttál Maddie…hittem egy ideig, hogy ez kettőnk között egy működő valami, de ma este rá kellett jönnöm, hogy ennél jobban még senkit nem ismertem félre, mint téged. A legszomorúbb az egészben, hogy elhittem, hogy te meg én…ez valami több, de sajnos tévedtem. Vigyázz magadra. – pillantok rá, majd elsiklok mellette, és füttyentve a kutyáknak szedem össze a maradék holmimat a nappaliból, és a fürdőből is.





If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?
mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: Jake x Maddie - Bittersweet farewell
Jake x Maddie - Bittersweet farewell EmptyVas. Nov. 24 2019, 22:56


jake&madelaine
Egyre nehezebben vagyok csak képes uralni az összezavarodott érzéseimet és ez lassan nyilvánvaló képet is fest vonásaimra, melynek valóját a fejemben lévő és egyben kavargó gondolatok is csak rosszabbá tesznek. Őt figyelem és a mozdulatsorait; ahogyan egyik felső a másik után tűnik el táskájának mélyén, vele együtt pedig úgy érzem ő is ugyanezt teszi az én életemből. Rosszul vagyok. Magamtól, a helyzettől, a döntéseimtől. Attól, hogy megint elkövettem azt a hibát, amit már számtalanszor megtettem életem során, csak most sokkal nehezebben élem meg, mert egy olyan emberre volt kihatással, akit sosem lettem volna képes szándékosan bántani, még gondolatban sem, nemhogy ilyen módon. Az életem részévé vált. Egy könnyed és biztos ponttá, ami megtöltötte a nagynak nem nevezhető lakásomat és az életemet is egyszerre, vele együtt pedig azt az ürességet, amely eddig a mellkasomban létezett. A beszélgetéseinkkel, a közös programjainkkal, azokkal a pillanatokkal, amikor csak elvoltunk egymás mellett. Eleinte a bizonytalanság és a félelmeim eddig is védő buborékja alá rejtőztem az érzéseim elől, aztán lassacskán beengedtem őket alá. Ismerkedtem ennek újdonságával és megannyi velejárójával, amelyek lehettek apró dolgok is, de örömöt hoztak a mindennapjaim során és most, hogy el kell fogadnom, ez már nem lesz többé az életem része, egyszerűen képtelen vagyok tartani magamat, erősnek mutatkozni meg semmiképp nem megy. Jól tudom, hogy ezer bocsánat sem lenne elegendő most, mégis párszor kimondom, mert tudnia kell, hogy én ezt nem így akartam és, hogyha tehetnék valamit, amivel bebizonyíthatnám ezt, hát abban a pillanatban megtenném. De úgy érzem minél inkább bizonygatom szavaimat vagy magyarázatokat sorakoztatok fel tetteimre, azok csak még inkább a döntésében erősítik őt.
Hallgatok mondandója során és visszanyelem a könnyeimet, de a torkomat szorító érzés nem csillapodik egy másodpercre sem, csak még intenzívebben adja a tudtomra nem kellemes jelenlétét. Annyi mindent mondanék számára, de egy hang sem jön ki ajkaim közül. Bizonyára már minden más érzékszervem felfogta, amit a szívem és a józan eszem még nem tudott, hogy itt az ideje elengednem Őt. Bárcsak annyira könnyű is lenne, de ez sosem lesz az.
- Igazad van, te figyelmeztettél.. - a földet tanulmányozva harapom be alsó ajkamat és veszek egy mélyebb sóhajt, mielőtt ismételten felnézhetnék rá, hogy elraktározzam vonásaimat. Ő elmondta nem egyszer..számtalanszor, hogy nem szeretné ezt. - Talán csak azt gondoltam jobb lesz, könnyebb számodra, ha megbeszélitek, ha valahogy helyrehozzátok. Már magam sem tudom igazán. - a fejemet ingatom és próbálom kizárni a beszélgetésből azokat a fene érzéseket. Azokat, amik arra késztetnek, hogy könyörögjek neki, és ne engedjem el őt, holott nem hibáztathatom azért, amiért úgy érzi, képtelen megbocsájtani nekem. Még én sem vagyok képes saját magamnak, ő tőle hogyan is várhatnám el ugyanezt?!
- Ne mond ezt, Jake. Tudod, hogy.. - mit is akarok ezzel kimondani? Azt, hogy szeretem? Hogy szükségem van rá? Hogy ezekből egyik sem lenne hazugság csak azért, hogy megváltoztassam a döntését? - ..hogy ez több volt. - ennyire telik tőlem, hiszen bármit mondanék, nem tudnám őt bizonyára maradásra bírni. A kézfejemmel törlöm meg arcomat, amikor elhalad mellettem és karjaimat összefűzöm a melleim előtt, mintha ez a mozdulat képes lenne egybetartani jelenlegi helyzetünk közepette. - Én tényleg sajnálom és szeretném, ha boldog lennél és ha én ezt nem tudtam megadni neked..remélem sikerül rátalálnod majd valamire..vagy valakire, aki igen, mert megérdemled. - semmi rossz érzés nem cseng ki a hangomból, egyszerűen csak valahol szeretném, ha a történtek ellenére is sikerül rendbe jönnie. Még ha rettenetesen rossz is belegondolni abba, hogy mindehhez nem lehet közöm.
- Jake.. - szólok még utána és megindulok felé, de megtorpanok mielőtt közelebb érhetnék hozzá. Annyira természetes lenne magamhoz ölelni őt, még ha helyesnek nem is bizonyulna ez a részemről.. - kérlek, csak ígérd meg, hogy te is vigyázol magadra. - nézek fel a szemeibe mintegy megerősítésre várva tőle. Az életemben betöltött szerepe és annak fontosságát nem fogja egy percig sem enyhíteni, de talán ebbe kapaszkodok és annak tudatába, hogy ez a valami, ami közöttünk ért annyit, hogy ne szegje meg majd a szavát a későbbiekben sem.






mind álarcot viselünk
Madelaine Lester-Riggs
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 935a042cf4e74c87af9651e1f5dd8a7754a297eb
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Fce8884116c5e9a87fc902d35eb422077498c0f5
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
If chaos is a work of art
then my heart is a masterpiece
★ családi állapot ★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 6c31ba6d7c2e4781f116a390d655c2b37c0e4f45
I never minded being on my own
Then something broke in me
and I wanted to go home
To be where you are ♡
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 1fd0a01867cef9ebef2d5b13cdb1f62cd6aaed3d
★ idézet ★ :
• Hello, I am Madelaine, your personal healthcare companion. On a scale of one to ten, how would you rate your pain? •
★ foglalkozás ★ :
pszichológus
★ play by ★ :
✿ margot elise robbie ✿
★ hozzászólások száma ★ :
382
TémanyitásRe: Jake x Maddie - Bittersweet farewell
Jake x Maddie - Bittersweet farewell EmptyPént. Nov. 29 2019, 19:03

Jake       Maddie
A búcsúzkodás már kis srác koromban sem ment jól, amikor anyáék elküldtek mondjuk táborba, vagy az iskolába mentem egyedül. Soha nem mentek az utolsó pillanatok, mert mindig akadt volna valami, ami visszatartson. Gyerekként a kedvenc játékom, édesanyám ölelése, vagy az apukám dicsérete, ezek mind olyan dolgok, melyek életem végéig hiányozni fognak, de most ebben a szekundumban az egyetlen marasztaló indok elől menekülök. Képtelen vagyok megmaradni vele egy lakásban. Nem undorodom tőle, és nem is gyűlölöm, csak egyszerűen túl sok, ha valaki kezd fontossá válni, és éppen ő az, aki a kést mártogatja a hátadba. Szép szavakkal sem tudnám leírni, hogy mennyire csalódott vagyok, és nemcsak a szőkeségben csalódtam, hanem saját magamban is. Hamis illúziókba ringattam az eszemet, és a testemet is, mástól vártam a gyógyulásom zálogát. Maddie nem képes begyógyítani a lelkemen ejtett sebeket, és hiába győzködtem a kis szívemet, hogy ezúttal más lesz, nem kell aggódnom, nem fognak félresiklani a dolgok közöttünk….de ma este minden borult. A testvéreim idegenek, és mégsem. Abban igaza volt, hogy hosszú távon nem tudnék létezni nélkülük, de azt nekem kell eldöntenem teljesen egyedül, hogy mennyi az az idő, amit mégis a kizárásukkal akarok tölteni. Nem volt joga felettem dönteni. Minden tiszteletem az övé, amiért megpróbált kezelni, és segíteni rajtam, de még nem szerettem volna ekkora lépésekben haladni. A sebeimet óhajtottam nyalogatni, és létezni egy végtelen világban, ahol nincsenek gondjaim. Mekkora ökörség volt, hogy elhittem a védő szavakat, a karjaiban menedékre leltem. Maddie mindig is a saját tempójában haladt, és tudom, vagyis belül értékelem, hogy nem sürgetett, de most olyan mértékben lépte át a határokat, hogy erre egyikünket sem készítette fel. Dorian fájó pontom, mert bármennyire is taszítom, belőlem van, egy a vérünk, és szeretem. Meg fogok neki idővel bocsájtani, ha készen állok rá, de az még nem most jött el. Abban a pillanatban, amikor kiadom a dühömet, és az utolsó ruhadarabokat is bedobom a helyére, akkor ezernyi gondolat cikázik át a fejemen. Mennyivel másabb lesz, hogy reggelente nem lesz mellettem, hogy nem fognak a kutyák hármasban vonyítani, és nem lesz akinek csókot adok. Kapar a torkom, amint a szemébe nézek, mert tudom, hogy mit veszítek. Maddie egy csodálatos nő, és ha nem ekkor találkozunk, hanem egy jobb időszakomban, akkor talán ez az este sem így alakult volna.
- A boldogság relatív Maddie, és nem keresem már oly régóta. Az öcsém jelentette az igazi megnyugvást, mikor megleltem…nem kellett már attól tartanom, hogy halott, de innentől kezdve ő a felelős az életéért, ahogyan én a sajátomért. – füttyentek egyet a két ebnek, akik már egyből szaladnak is oda hozzám, és két oldalról dörgölőznek hozzám. – Vigyázni fogok, de te is ígérd meg, hogy nem csinálsz őrültséget, rendben? – nem tudom, hogy miért, de elmosolyodom. A kékjeimben a fájdalom ül, és talán most lenne itt az ideje, hogy színt valljak előtte, de nem fogok…nem éri meg, hogy még nagyobbat rúgjak belé, mint ahogyan ma este már megtettem. – Maddie…én azt hiszem, hogyha máskor találkozunk, akkor ez nem így lett volna, de sok mindent megtanultam…tudod mit…igazad volt. – lenézek a cipőm orrára, és csak utána felelek halkan. – Eljött az idő, hogy egy kicsit magammal is foglalkozzam, ha már nem tettem meg. Most végre hallgatok a jó tanácsra, és azt fogom tenni, amitől remélem, hogy önmagamra találok. Ég veled. – intek egyet, majd a két kutyával együtt hagyom el a közös lakásunk színterét, melyet visszaszolgáltatok immár a jogos tulajdonosainak.

/Köszönöm a játékot szöszi.  Jake x Maddie - Bittersweet farewell 1471401822 /



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?
mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
Jake x Maddie - Bittersweet farewell 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: Jake x Maddie - Bittersweet farewell
Jake x Maddie - Bittersweet farewell Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Jake x Maddie - Bittersweet farewell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Need you now • Jake&Maddie
» Maddie & Jake - The big day
» Jake & Maddie - Prom
» Maddie & Jake - Our third miracle
» Family portrait • Jake&Maddie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: