New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 100 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 88 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Roderick Wagner
TémanyitásRoderick Wagner
Roderick Wagner  EmptyVas. Okt. 27 2019, 16:20
Roderick Wagner

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Roderick Wagner
Becenevek:
Rod, Rick, Ricky
Születési hely, idő:
New York, 1994. Október 10.
Kor:
25
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Nem egyszerű - nőtlen
Csoport:
Diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:

New York University - NYU School of Law (Jogi kar)
NYU Athletics (Baseball)

Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Időszakos munkák
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
Baseball - hivatásos sportoló -, futás
Play by:
Steven R. McQueen

Jellem
Pozitív tulajdonságok:
+ ambiciózus
+ becsületes
+ előzékeny
+ nagy teherbírású
+ őszinte
+ érett
+ figyelmes
+ törekvő

Negatív:
- konok
- önfejű
- ellentmondásos
- kiismerhetetlen
- vad
- sértődékeny
- vulgáris
- haragvó

Amit szeret:
Aludni, baseballozni, futni, inni-szórakozni, szép és okos nőket, autót szerelni - két éve kalapál egy '69-es Chevit -, olvasni. Soha nem vallaná be, de imád a családjával lenni.

Amit ki nem állhat:
Kakaó, nyafka és hisztis lányokat, vallást illető témákat, felébredni és kikelni az ágyból, túl meleget és a túl hideget, nyúlhúst és a spenótot. Horgászat - soha nem fogja megérteni miért jó a tó szélén ücsörögni és szikkadni a napon.

Múlt
Anya…

Emlékszel arra a napra, mikor a nagyiéknál ünnepeltük a karácsonyt? Vacsorára mentünk hozzájuk, de már délután el kellett kezdeni készülődni, mert - többek között miattam - soha nem a pontosságról voltunk híresek akkoriban.
Még te mesélted, hogy egy egész délutánon át tartott, mire betudtál imádkozni az udvarról anélkül, hogy végig ordítottam volna az előttünk álló időt. Akkor esett először hó a hónapban, én pedig saras, fűcsomós, gallyakkal teli golyókat gyúrtam odakint, hogy hóember sereget építsek. Az előző napi esőből pocsolyák és saras részek maradtak a homokozó melletti kis árokban, amit én annak rendje és módja szerint, dagonyázásra használtam. Hiába szóltál rám, nem fogadtam szót, játszottam tovább benne. Emlékszek, néhány perc múlva még kikiabáltál, hogy Jeffersont rendbe teszed, de utána én jövök… ekkor már mondhatni kellőképpen átfagytam ahhoz, hogy ne ellenkezzek. Önszántamból mentem be a házba.
A cipőmet nem vettem le, és a sötétkék overállból potyogott a saras, összetapadt hó, ami mocskos foltokat hagyott a szőnyegeken és a parkettázott, kövezett helyiségekben. Te mégis higgadt maradtál. Soha nem emelted meg a hangod, egyszerűen a tudtomra hoztad, hogy megint hülyeséget csináltam, amit én mérhetetlenül zokon vettem. Apu nem volt ott, hogy segítsen neked, egyedül kellett velem, és az öcsémmel is foglalkozni, hogy teljes harci díszben tehessük tiszteletünket a nagyiéknál.
Ha most visszagondolok, felidézem az arcodat, talán szomorúnak láttalak. Mint akinek fogalma sincs arról, hogy miért neki kell egyedül ezt csinálnia aznap? Hogy a karácsony miért nem szólhat a nyugalomról és a csendről, a szeretetről? Miért kell mindig hülyeséget csinálnom és az őrületbe kergetnem a butaságaimmal?
Kimondani viszont mindig csak annyit tudtál mosolyogva, szeretetteljesen, hogy „semmi baj kisfiam, majd anyu kisúrolja a szőnyeget.” Mint mindig, mindenkor. Én pedig nem tudtam miért olyan fontos az, hogy tiszta legyen valami, ami később úgyis koszos lesz. Miattam. De én csak bólintottam, miközben eligazgattad a kis kabátomat rajtam, körbecsavartad a sálamat a kapucni alatt és a fejembe húztad a sapkát.
Aztán emlékszel, hogy mi volt utána? Mást se tudtam hajtogatni vacsora közben csak, hogy az ajándékokat akarom! Akkoriban nem ettem jól és minden családtag aggodalmát fejezte ki, talán beteg vagyok? Nem voltam, csupán többet mocorogtam és rohangáltam, mint amennyit ettem. Leugráltam az összeszedett, amúgy fejlődéshez szükséges plusszokat és amúgy is nyúlánk kisfiú voltam, akire hamar rászakadt a nőhetnék, és nem sokkal az után, hogy megkaptam őket, már rövidek is lettek a nadrágok és a pulcsik. Te viszont minden hozzád szánt, értelmetlen és tolakodó kérdésre mosolyogva annyit feleltél, hogy pont annyit eszek, amennyire szükségem van. Csupán szeretek játszani és rohangálni.
Jefferson még egészen kicsi volt… apró csecsemő, de mégis jobban viselkedett, mint én. Nem volt egy nyűgös mottyanása se, nyugodtan feküdt a karjaidban, miközben az ölemben eligazgattad az oda tett ruhadarabot, hogy azt koszoljam össze, ne pedig a nadrágomat. Ő volt aznap a szent és jó baba.
Én viszont nem ettem normálisan, habzsoltam azt, ami a tányérra került, vagy épp annak pereme alá kotortam, hogy úgy tűnjön, gyorsabban fogy. Csak a karácsonyfát láttam, ami az étkező ajtajából pont bekandikált. Mert a nagyiék arra is gondoltak, hogy ezzel fognak tökéletes karácsonyi hangulatot teremteni. A hatalmas, gyönyörűen feldíszített karácsonyfával, és az alápakolt ajándéksokasággal.
Akárhányszor kértétek, én mégsem maradtam nyugton… talán az első és utolsó alkalom volt, mikor komolyabban rám mordultál, hogy viselkedjek normálisan. Természetesen ezt is zokon vettem, mint mindig, mikor nemlegesen intettél rendre. Azt hittem, illetve azt gondoltam, hogy karácsony napján nem tudjuk a szüleinket se kihozni a sodrából. Nem különösképpen azt, hogy ezen a napon minden úgy fog történni, ahogy azt én elképzelem. Mert én vagyok a gyerek.

Anya… tudom, hogy nem voltam jó gyerek. Talán rossznak se nevezhetnének, inkább elevennek és csíntalannak, akibe sokkal több energia szorult annál, mint amivel megtudott volna ő és a környezete birkózni. De szükségem volt rád…
Mindig szükségem volt rád, de talán soha nem mutattam ki eléggé, hiszen valamilyen oknál fogva mindig apunál állapodtam meg. Ő tudott menő játékokat kitalálni és valamilyen oknál fogva mindig kellő türelme volt ahhoz, hogy velem játsszon. Vele kardoztunk kint az udvaron, ő hitette el velem azt, hogy lehetek lovag, megküzdhetek a hercegnőért sőt, még egy sárkányt is képes lennék legyőzni, ha végigsétálok a parkettának álcázott tüzes szakadékon, amin a párnák jelképezték a hatalmas köveket. Az ágyam volt a vár, amit a sárkány őrzött, és aki valójában apu volt. Mindig úgy alakította, hogy én győzzek, hogy lehessen sikerélményem. Ha bejöttél a szobába, kizavartalak, mert apuval akartam játszani és nem érdekelt se az ebéd, se pedig a tanulás. Számtalanszor ellenségesen, akaratosan léptem fel veled szemben… csak annyit láttam, annyit tapasztaltam, hogy valamiért mindig meg akarod szakítani a jó dolgokat. Nem engedted, hogy legyőzzem a sárkányt, vagy befejezzük a kirakósozást. Elpakoltattad velem a legoimat, mert – mint általában – otthagytam csapot-papot, ahogy meguntam. Mint minden kisgyerek.
Később a tiltásokat is tőled kaptam meg, amik még nagyobb ellenkezést váltottak ki belőlem. Tagadhatatlan, rendszerint te vállaltad magadra a rossz zsaru szerepét.

De végezetül mindig te voltál az is, akihez odabújtam. Akire igazán szükségem volt, aki megvigasztalt mikor eltörött a mécses. Fáradtan, kimerülten, hisztisen hozzád szaladtam, hogy babusgass egy kicsit, és veled akartam lenni akkor is, mikor Jeffersont dajkáltad. Féltékeny voltam rá minden alkalommal, mikor ő volt ott veled és nem én…
Anya, talán nem veled játszottam… talán nem hozzád mentem minden egyes alkalommal, mikor valakinek a figyelmére vágytam, vagy ha játékra adtam volna a fejem egy kis mesenézést követően. Mégis te voltál számomra a legfontosabb. És te vagy a legfontosabb még ma is. Lehet nem mondom ki, és nem mondtam ki soha. Az is lehet, hogy képtelen vagyok kimutatni. De ezen még dolgoznom kell.
Felnőttem, mert felneveltél. Olyan ember lettem, amilyennek hagytál felnőni… soha nem korlátoztál feleslegesen. Nem kapaszkodtál ideákba, nem akartad, hogy tökéletes legyek, hogy mindig a legjobb legyek az iskolában a tanulás és a sport terén is. Csak azt akartad, hogy mindig a maximumot adjam bele abba, amibe belekezdek. Így pedig mindig mellettem álltál. Érezhettem és tapasztalhattam is a támogatásodat, odaadásodat. Én pedig nem lehetek elég hálás neked azért, hogy vagy… hogy mellettem voltál és vagy mind a mai napig.
A legstabilabb, legszilárdabb támaszom vagy, akire számíthatok.

De most jól figyelj rám!
Fogalmam sincs, hogy mi történik pontosan, de látom, amit látok… felnőttem anya. Én is és Jefferson is. Most már ne azt tekintsd a legfontosabb feladatodnak, hogy nevelj minket, hogy mindig mellettünk legyél. Mind a ketten felnőttünk, magunkért is képesek vagyunk már felelni. Te mindent megtettél azért, hogy olyanok legyünk, amilyennek lennünk kell a jelen korban ahhoz, hogy túléljünk, hogy boldogok legyünk és megálljuk a helyünket a nehéz pillanatokban is. Azt hiszem, hogy életképesek és erősek vagyunk. Ha pedig nem is vagyunk tisztában azzal, hogy mit akarunk, majd mi kérdezünk… most már nekünk kell segítséget kérnünk, de mindenek ellőtt adnunk neked.

Anya! Huszonöt év alatt te mindent megtettél a gyermekeidért, de eljött az ideje annak, hogy most már saját magadat tedd boldoggá. Legyél jól anyu! Mosolyogj, és bízz bennünk… bízz meg bennünk eléggé ahhoz, hogy leülj velünk, hogy megbeszélhessük, mi is történik odahaza!
… had segítsünk mi is neked!
… melletted szeretnénk lenni…

… megengeded, hogy melletted legyek?



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Roderick Wagner
Roderick Wagner  EmptyVas. Okt. 27 2019, 21:34
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Roderick!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Na most légy okos-domokos…vagyis jelen esetben én. Smile  Egyrészt imádom az arcot és a hozzá társított jellemet, tökéletes ötvözet, szerintem. Mármint az eredeti koncepció is az volt, de te még hozzáraktál valamit, amitől hihetetlen törékeny és impulzív lett Rod karaktere.Végig sikerült megőrizned valami észbontó kettősséget, amit kevesen tudnak. Roderick Wagner  690269075

Hallod te, aludni azt én is szeretek, szóval ez a tulajdonságod mindenképp dupla csillagos, de azért le kell vonnom egy csillagot azért mert utálod a kakaót. Razz  Komolyan, ríli? Miért? Isteni finom. Tuti rosszul csinálták meg neked anno, vagy rossz emléked kötődik hozzá…de nem szeretni a kakaót az szentségtörés. Deeeeee…azt a félig kalapált Chevit megnézném magamnak ha elkészül. szemöldök  Ígérd meg, hogy egy körre elviszel vele. Úgysem fogsz…de azért igérd meg! Roderick Wagner  3673325056  Ja a vallás miatti kiakadások azért még külön egy fél csillag vagy egy egész is jár, mert szerintem is a legnagyobb humbuk a világon hinni valamiben amire komplett üzletágat építenek fel, meg jogot formálnak miatta háborúkra. A hit szerintem baromira belső dolog, nincsenek külsőségei. Gyanítom ezzel a nézetünkkel sok helyen nem aratnánk osztatlan sikert, de vagy te annyira makacs és önfejű, hogy ne érdekeljen mások ilyen jellegű véleménye.

A történeted….úúúúristen az annyira szívbemarkoló volt, hogy nagyon meg kell erőltetnem magam, hogy ne legyek elfogult, és ne bújtassam ki anyai énem a szószátyár Tara mögül. Roderick Wagner  3874598021  Roderick Wagner  2122324058  Eleve a karácsony témával indítani az nálam már egy abszolút befutó…de mellé ilyen részletességgel leírni hogy néztél ki azon a bizonyos karácsonyon, hogy milyennek láttad közben a mamádat…fú nagyon imádatos volt. Tudod ezen mindannyian átmegyünk gyerekként. Hogy ott vannak azok a szituk, azok a karácsonyi családi banzájok, és nekünk elegünk van az egészből, ótvár rosszak vagyunk, és már csak az ajándékot várjuk. Mert mi vagyunk a gyerekek ugye, nekünk ehhez jogunk van.
Aztán persze később rájövünk, hogy rossz gyerekek voltunk, hogy az összes csínytevésünktől utólag már mi is falra mászunk….de mégis ott volt anya aki mindent elnézett. Mert ez az anyák dolga, nem? Nekik ez természetes, nekünk meg pokoli lelkifurkát okoznak. Roderick Wagner  4142114136

Nagy kópé vagy te amúgy. :biggrin:  Jössz a kemény fiúval, aki vulgáris időnként, meg nagyon odamondogatós, de közben a lelke mélyén igenis érző szívű, nagyon is érzékeny srác. Rád mondanák amúgy a magam fajta csajok, hogy egy olyan gyémánt a hamu alatt, amit kaparni kell, hogy megtaláld, és csak a legkitartóbbak lelhetik meg. Hát szerencsés lesz az aki utánad kitartóan kapargat, mert értékes drágakőre lel majd a személyedben. Roderick Wagner  2081954265  Roderick Wagner  1404455205

A stílusod engem levett a lábamról, és olvastalak volna még, mégis tökéletes volt a befejezés. Nem csak szépen tudsz indítani egy történetet, hanem meg is tudod adni a módját a zárásnak.Én odavagyok érted. :öribari:

A Tara-Plecsnit, egy apró kis gyémántocska kíséretében adom most át. Színt Admin ad majd.  

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Roderick Wagner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mirabell Wagner
» Jefferson Wagner
» Mirabell Wagner
» Mirabell Wagner
» Bradley Wagner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: