New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Jeremy & Lippa
TémanyitásJeremy & Lippa
Jeremy & Lippa EmptySzer. Okt. 02 2019, 19:29


Jeremy & Lippa

Az ágyamon ülve gondolkodom az elmúlt nap eseményein, volt egy álmom, még kislánykoromban. Minden lánynak van egy nagy álma... ami aztán nem úgy sül el ahogyan kellene. Az élet kegyetlen, és ezért azzal a lapokkal kell játszanunk, amit kapunk. Már gyerekkorban észrevettem mennyire jó ritmus,- és mozgásérzékkel áldott meg az ég. Mindig azt terveztem, hogy balett táncos, vagy valamelyik latin tánc-társulatnál fogok elhelyezkedni, ha felnövök majd. Édesapám is rendes, dolgos fickó volt, egy gyárban dolgozott, anyukám meg szakácsnőként. Nem voltunk el eleresztve pénzzel, de azért mindennap volt mit ennie a családnak, nem mentem sohasem szakadt göncökbe suliba. Még ha a szüleimnek saját maguktól is kellett elvenniük a betevő falatot, de én nem éheztem. Tisztességesen éltünk. Aztán jött a nagy bumm. Anyukámat tizenhat éves koromban elgázolta egy kamion, azonnal szörnyethalt. A gyász szinte felemésztett minket, apu szép lassan elkezdte alkoholba és szerencsejátékba fojtani a bánatát. Odáig fajultak a dolgok, hogy már nem telt el nap, hogy ne lett volna részeg, nem bántalmazott, mindig csöndesen aludt el az alkoholmámortól. A főnöke egy darabig, fél évig kb. Elviselte a dolgot, de a vezetőség nem szereti az ilyen munkaerőt, ezért hamar lapátra került. Próbálkozott máshol is, de az alkohol annyira arabjává tette, hogy nem igazán tudott szabadulni tőle. Közben a kevés pénzünket, ami a pia miatt megmaradt szerencsejátékokra pazarolta, sajnos annak még hamarabb a szerelmesévé vált, mint a whiskey-nek. Tizenhét éves koromra, már nem volt ép ruhám, volt, hogy csak hetente tudtunk enni. Tudtam valamit tennem kell, hát.... próbáltam munkát találni, apróbb takarításokat, bébiszitterkedést vállaltam, de ez a pénz még apám adósságaira sem volt elég, nem hogy újból legalább ne haljunk éhen.
Hallottam egy bárról, ahol nem kell a felnőttkort elérni, hogy táncolhassak, így kihasználva az alkalmat jelentkeztem. Olyan jól táncoltam, hogy felvettek, sok vendég szeretett volna a testemmel közelebbről is megismerkedni. De én az első napon kikötöttem, hogy csak tánc és más semmi. A mai napig nem feküdtem le egy vendéggel sem.
Közben apám egyre jobban eladósodott a játékok miatt, a kaszinót ahova naponta járt eladták, és egyszerre vette meg Russel Oswald a bárral együtt ahol táncoltam.
Két hete megfenyegette apámat, hogy vagy fizet.... vagy mehet a börtönbe, kivéve, kivéve ha megfelelő dolgot tud felajánlani neki. Az a mocsok engem akart, hogy miért halványlila gőzöm sincs. De így apám továbbra is játszhat, én pedig egy mocskos gazember felesége lettem. Azzal az egy kikötéssel, hogy nem táncolhatok többet a bárban, kivéve neki. Teljesen kisajátít, birtokolni akar, és.. Ezt nem győzi hangsúlyozni minden egyes alkalommal amikor össze futunk.
Hallom ahogy nyílik az ajtó, az újdonsült férjem dugja be a fejét... és elég morcos.
-Drágám ez az egyik vendégszoba, nem itt kéne lenned... és nem mellesleg megegyeztünk, hogy mindig együtt vacsorázunk, - azzal öblös léptekkel indul el irányomba.
-Nem vagyok éhes, és... tökéletesen megfelel ez is...- vonok vállat ridegen, de ahogy elém ér felránt ujjaival a felkaromba marva.
-Tegnap megmondtam, hogy ez az utolsó alkalom, ezentúl be fejezed a hisztit, egy ágyban alszunk, elháljuk a nászt... és azt teszed amióta mondok...- sziszegi, ahogy közelebb ránt magához, erőszakos csókot harap ajkaimra,- vagy az apád a legkegyetlenebb börtönben találja magát...- határozottan simít végig a derekamon, hogy bele markoljon a fenekembe, - tíz perc múlva várlak az étkezőben, azzal sarkos fordul. Mérgemben felkapok egy üveg vázát, hogy hozzá vágjam, de csak a csukott ajtót találom el. Ennek véget fogok vetni.... valahogy, vagy ő vagy én....


**Pár órával később***

Régi barátnőmmel randevút beszéltünk meg, és... mivel a férjem után rám fér egy kis könnyed csevej, így hát gond nélkül egyeztem bele, bár nem a pontosságáról híres... már vagy húsz perce késik. Ekkor az étteremben oldalra fordulva egy régi ismerőst fedezek fel, gondolkodás nélkül telepedem le az asztalához.
-Ugye nem, zavar, ha csatlakozom,- intézek a szavaimat Jeremyhez egy mosoly kíséretében.

credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Jeremy & Lippa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» moving in - Jeremy&Clyde&Polly
» Jeremy Martin
» Jeremy Lemmon
» Jeremy Blackwood
» Jeremy & Joseph || Bon appétit!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: