New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:11-kor
Owen Grady
tollából
Ma 18:55-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 18:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:33-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 17:53-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 17:50-kor
Dorothea Haynes
tollából
Ma 17:31-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 17:28-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 17:21-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Margot Bouchard
TémanyitásMargot Bouchard
Margot Bouchard EmptySzer. 28 Aug. - 19:30
Margot Bouchard


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Margot Bouchard
Becenevek:
Mags, Gorgo
Születési hely, idő:
St. Paul, Minnesota, 2002. május 1.
Kor:
17
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
diák
Középiskola:
Manhattan International H. S.
Hobbi:
az iskolai focicsapat tagja
paintball mesterlövész
Play by:
Kathryn Newton

Jellem
Úgy néz ki, mint egy lány. Úgy is öltözik, mint egy lány, habár tagadhatatlan vonzalmat táplál a bő ruhák és a baseball sapkák iránt. Még a hangja és a mozgása is olyan, mint egy lánynak - annak ellenére, hogy majdnem az összes férfiakhoz köthető sztereotípiának megfelel.
#1 Minimum egy hét kell hozzá, hogy észrevegyen rajtad bármilyen változást, hacsak nem teszel rá egyértelmű utalásokat.
#2 Biztos, hogy akkor sem tudja helyesen felidézni a szemed színét, ha mindennapos kapcsolatban vagytok egymással.
#3 Esélyes, hogy a hónap- és az évfordulótokra sem fog emlékezni, arra pedig ne is számíts, hogy megünnepli veled a Valentin napot.
#4 Bármiről szívesebben beszél, mint az érzéseiről, a te érzéseidről, vagy az aktuális szerelmi bánatodról.
#5 Mégis jobban teszed, ha hangot adsz nekik, mert magától soha az életben nem fogja megfejteni a viselkedésedet, számára a kimondott szó a mérvadó. Feltéve, hogy hisz neked.
#6 Fontos kiemelni, hogy neki az igen kizárólag igent, a nem pedig kizárólag nemet jelent.
#7 Nem jellemző rá a hosszadalmas, céltalan fecsegés.
#8 Kívül-belül elégedett önmagával, és nem igazán érdekli, mit gondol róla a környezete: a mindenki törődjön a maga dolgával életfelfogás lelkes híve. Ő sem várja el, hogy másképp viselkedj, más ruhákat hordj, vagy más legyél, mint aki valójában vagy. Ebből fakadóan kifejezetten rossz néven veszi, ha valaki megpróbál változtatni rajta, vagy beleavatkozik a magánügyeibe.
Múlt
A nyakláncom.
Más gyerekek folyton a körmüket, vagy a hajukat rágcsálják idegességükben. Én a nyakláncom apró kis szemecskéit préseltem a fogaim közé, mígnem az ezüstös csillogás tovatűnt, hogy átadja magát a rozsda enyészetének.
Egy idő után a szüleim ráuntak, hogy állandóan ki kell cserélniük a tönkretett ékszert. Damilt és színes gyöngyöket hoztak, hogy dolgozzak meg én a tulajdonomért, amit annyira szeretek tönkretenni. A damil szakadt és csípett, a műanyag gyöngyök pedig úgy gurultak szerteszét a padlón, mint megannyi biliárd golyó a fűzöld posztón.
Most ugyanazt a fémes ízt éreztem a számban.
Nem értettem, miért nincs a kezem a kormányon. Fejjel lefelé lógtam az ülésről, a homlokom pont úgy csípett, mintha a túlfeszített damil okozta volna a fájdalmat, és nem értettem, miért nincs a kezem a kormányon.
Biliárdozom?
Akkor nem lenne gond, ha elütnék valamit.
Kinyújtottam a karom a kocsi üvegtelen ablakán, hogy a fűszálak közé fúrjam az ujjaimat. Nedvesek voltak az esti harmattól és szúrósak a szilánkoktól, amik úgy szóródtak szét körülöttük, akár a színes gyöngyök. Már-már hallani véltem, hogyan lassul a pattogásuk üteme, mígnem teljesen mozdulatlanná dermedtek volna.
A csend elmélyült. Nem hallottam mást a saját lélegzetemen kívül, pedig valahol mélyen már tudtam, hogy nem voltam egyedül. Pár perccel, vagy pár órával korábban talán még nem.
- Zain? - Minden erőmet össze kellett szednem, hogy balra, az anyósülés irányába fordítsam a fejemet. Egy pillanatra minden elsötétült, ahogy az autó és a pázsit megfordult a tengelye körül; szilánkok vájtak orvul a tenyerembe, mialatt a posztóba kapaszkodtam.
Miután a forgás alábbhagyott és a sötétség is elvonult a szemeim elől, nem fogadott más, csak egy gazdátlan ülés. A hozzá tartozó öv félig kihúzódva lógott a plafon felé, és emlékszem, arra gondoltam, hogy Zainnek minden bizonnyal sikerült kiszállnia a járműből. Most rajtam a sor, hogy gondoskodjak magamról. Addig nyújtóztam és tapogatóztam, amíg rá nem találtam a mobilomra. Fel sem fogtam, hogy a 911 helyett a bátyám számát tárcsáztam, míg Jeremy bele nem szólt a telefonba. A szavai nem jutottak el hozzám, a hangja viszont igen, és a megkönnyebbüléstől sírni támadt kedvem - pedig nem vagyok az az elérzékenyülős fajta.
- Jersey, értem kell jönnöd - feleltem megkésve a kitartó hahózására. - Azt hiszem, belementem egy kamionba.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Margot Bouchard
Margot Bouchard EmptyVas. 1 Szept. - 0:28
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Margot!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Első ránézésre egy aranyos kis szöszke lány vagy, akiről valószínűleg a legtöbben a sztereotípiák miatt azt gondolnák, hogy nagyon pedáns, locsifecsi... lényegében az ellenkezője, mint amit a jellemzésedből megtudhattunk. Nagyon tetszik, hogy teljesen az ellentéte vagy, mint amire az ember első blikkre számít. Az pedig különösen, hogy elégedett vagy magaddal. A mai világban szinte mindenki csak a hibát látja magában: itt egy kis felesleg, ott egy bőrhiba, nagy az orrom, kicsi a szemem... Ezzel ellentétben te elégedett vagy magaddal. Piros pont ezért, öröm volt ezt olvasni. Very Happy
A történeted pedig...  Shocked Atya világ, vigyázz magadra, te lány! Meg tudom érteni, hogy a bátyádat hívtad egyből, nem pedig a segélyhívót. Ilyen helyzetben szerintem én is olyat hívnék előbb, akit ismerek és megbízom benne.
Az írásod nagyon tetszett, választékosan fogalmazol, szinte előttem volt az egész jelenet.
Nem is tartalak fel tovább, utadra engedlek, de csak akkor, ha megígéred, hogy vigyázni fogsz magadra a továbbiakban! :bajod:

PS:A paintball úúúúgy tud fájni, de egyébként imádom a hobbijaidat  Margot Bouchard 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Margot Bouchard Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Margot Bouchard Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Margot Bouchard D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Margot Bouchard Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Margot Bouchard
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jersey & Margot

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: