New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 91 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20, 2023 10:49 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 1:43 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:25 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 11:52 am-kor
Lucifer D. Melgren
tollából
Ma 11:26 am-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Ma 11:21 am-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13 am-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:12 am-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 8:45 am-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 8:06 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

My best friend
TémanyitásMy best friend
My best friend EmptyHétf. Aug. 26, 2019 11:23 pm
Cheryl


Play by:
Imogen Poots (vagy valaki más, aki szőke)
Születési hely:
Valahol Ausztráliában
Kor:
25
Lakhely:
New York területén belül bárhol
Szexuális beállítottság:
Szabadon választható
Családi állapot:
Férjezett
Csoport:
Szabadon választható
Történetünk:

Eh, Cheryl. Ha előre tudtam volna, hogy így rápörögsz az életemre, akkor sose mondok el neked semmit. Bár előled képtelenség bármit is eltitkolni, úgy is kiszedted volna belőlem. Te már régóta a Gotham Bar & Grill-nél dolgoztál, amikor mi a barátommal Angliából New York-ba költöztünk. Míg én zárkózott voltam, és nem igazán barátkoztam senkivel, addig te mindenkinek bemutattál az étteremben. Egyáltalán nem élveztem, de mivel te annál inkább. Már akkor is képtelen voltál nyugton maradni. Nemsokára rendesen összehaverkodtunk, a két teljesen különböző személyiség. Te imádsz bulizni, pörögni, beszólni másoknak, és nem mellesleg olyan dolgokba beleártani magad, amikhez semmi közöd. Hiába próbáltam titkolni, neked már az első héten feltűntek a sérüléseim. Nem tudtalak átverni a kamu kifogásaimmal, ezért te voltál az első, akinek bevallottam, hogy Max rendszeresen ver. Próbálkoztál, el akartál rángatni a rendőrségre, de nem hagytam. Azóta eltelt fél év, de te nem adtad fel. Megígértettem veled, hogy másnak nem beszélhetsz erről, de látom rajtad, hogy utálod ezt az egészet. Már azt is felajánlottad, hogy költözzek hozzátok, de én nem akarlak veszélybe sodorni titeket. Gyűlölöd a barátomat, pedig - szerencsére - még nem találkoztatok. Már bánom, hogy elmondtam. Nem is értem, hogy miért mindig velem foglalkozol, hiszen a te életed is elég khm..eseménydús. Van egy szerető férjed, akit hetente csalsz, de nem ítéllek el. Te ilyen vagy, szereted a változatosságot. Igazából csodálom azt az embert, hogy képes elviselni téged. Mindezek ellenére szeretitek egymást, és nekem öröm nézni, hogy boldogok vagytok. Remélem, hogy egyszer lenyugszanak a kedélyek, s te felhagysz a doktorosdival az étteremben. Túl makacs vagy, és sokszor elég nyers, de mi így szeretünk.  My best friend 3398899094

// A vezetéknév szabadon választható, ahogyan a hölgy jelleme is szabadon alakítható. My best friend 4146035580 Ha esetleg egyik szőke hölgy sem szimpatikus, akkor lehet más hajszíne is, végül is simán befestheti. My best friend 4146035580 Cheryl férjnél van, de bármikor elválhat, kell is a dráma, mert akkor legalább - talán - leszáll az én életemről. Very Happy Lassan Cain is tudomást szerez a történtekről, ezért Cheryl örülhet majd, mert Max nemsokára kikerül a képből. Very Happy Nagyon várom a hölgyeményt, hogy együtt beszélhessük ki a népet, és pörgessük fel az étterem sivár kis életét.  My best friend 1159569709  My best friend 3874598021  //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
My best friend
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Best friend
» best friend? nah, she is my sister
» The Best Friend
» my friend ◿ Sue & Ye Na
» Dr. Manish - friend or something more?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: