New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:02-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:36-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:42-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Ravi Gallagher
TémanyitásRavi Gallagher
Ravi Gallagher EmptySzer. Ápr. 12 2017, 18:28

Ravi Eden Gallagher

Miért hazudtad azt nekem, hogy nem számít a színem:


Karakter típusa: saját
Teljes név: Ravi Eden Gallagher
Becenevek: Ravi, Rav
Születési hely, idő:1995, április 20. New Jersey
Kor: 21 év
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: biszexuális
Családi állapot: egyedülálló
Csoport: egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Boncmesteri alapképzés (szakma)
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Boncmester
Ha dolgozik// Munkahely: Brooklyni kórházakban segítek be
Hobbi: utcazenélés
Ha valaki meghallja a nevet, Ravi Gallagher és van szerencséje arcot is társítani hozzá, általában azt nyilatkozza, hogy szimpatikus fiatalemberrel volt dolga. Összességében egy elég megnyugtató figura vagyok, a kedvem az időm nagy részében határozottan jó és ha valami nagy bajom lenne, akkor is bizakodóan tudok a jövőbe nézni. Többnyire higgadt vagyok, de sosem kimért, mindig mindenkivel úgy próbálok bánni, ahogy ezt tőlük is elvárnám, nem kenyerem az előítéletesség vagy az igazságtalanság, de ennek meg is van a maga oka.
Nem vagyok kifejezetten önérzetes, de vannak dolgok, amik rekordsebességgel fel bírnak dühíteni, nem vagyok oda a rasszizmusért, irányuljon az bárki felé. Elfogadom, ha nincs igazam, ugyanakkor nehezen viselem, ha valaki rám próbálja erőltetni a véleményét, anélkül, hogy meghallgatná az enyémet, merthogy nekem a legtöbb dologról megvan a véleményem, mégha sokszor nem is mondom ki. Én vagyok az a sötét szemű,
széles mosolyú fiú, aki napi nyolc órában énekelgetve mossa és boncolgatja a hullákat és feldobja mindenki napját, akivel csak találkozik.
Sok mindenkit nem dobok fel az alagsorból, de azért nyilván igyekszem,bár új környezetben nagyon zavarba is esek. Ilyenkor azt mondják rám én vagyok a szobanövény, a szépfiú, aki eláll a sarokban, ha néha megöntözöd, de azért ennél jóval több vagyok. Feszült utcazenész,tündéri boncmester, eredetét kutató senkifia.


Tudtad, barna a szemem, sosem változik bennem

Egy idő után máshogy kezeled a halált, ha naponta többször is találkozol vele. Nem ráz meg az egész, az a halál az élet része, természetes dolog, számítunk rá, azt hisze senkit nem ér kifejezetten váratlanul. Láttam fiatalt, öreget, gyereket, sőt olyat is, aki még alig volt több, mint egy kis sejtköteg, tehát azt kell mondjam képes vagyok kezelni halált, anélkül, hogy könnyeket csalna a szemembe.
Egyetlen eset volt, ami kicsit furcsán érintett, néhány évvel ezelőtt történt. Meghalt az apám. Ez még magában egy várható dolog, az én helyzetemben mégcsak sokat sem jelentett, mivel nem is ismertem. Anya nem szeretett róla beszélni, így minden, amit tudtam róla, annyi volt, hogy Európából jött cigány volt, de ez nem zavart. Gyerekkoromtól kezdve kaptam azért, mert nem épp anyukám szőke haját és tengerkék szemeit örököltem, így hamar megszoktam, hogy mást kell mutatnom mint, amit a sztereotípiák várnak tőlem. Sosem gondolkodtam azon, hogy meg kellene keresnem apámat, addig a napig, míg meg nem tudtam, hogy halott.
***
A konyhában támasztottam a pultot, mikor döntöttem.
-Elmegyek a temetésre-mondtam a kávéfőzőnek.
-Minek?-kenegette hanyagul a pirítósát anyám, láthatóan eszébe sem jutott, hogy akár komolyan is gondolhatom, amit mondok.
-Nem tudom, mert az apám volt.
Anya felkapta a fejét és felvonta egyik szemöldökét, úgy nézett rám, mintha azt bizonygattam volna, hogy minimum a római pápa génjeit örököltem az övéivel együtt.
-Biológiailag-vont vállat. Furcsálltam a helyzetet, ennyire nem érdekelné annak a férfinak az élete vagy halála, akitől még egy gyereke is született? Nem pont így ismertem Vilde Gallaghert.
-Pont ezért-fordultam lassan felé- hogy több legyen ennél, ha utólag is.
Legyintett rám, nem értettem a reakcióját.
-Nem kellene odamenned-mondta sokára. A hangjában valami karcolt, nem mertem megtippelni sem, hogy mi lehetett az, tudtam, hogy néha jobb régi emlékeket nem bolygatni, de most az egyszer nem hagytam meg a komfortzónánkban.
-Miért? Mi baj lehet?
Csak nézett rám, arcán kellemetlen, már majdnem viszolygó kifejezéssel, nagyon nem tetszett nekem ez a tekintet.
-Mert azok az emberek nem olyanok, mint mi, rendben? Legyen elég ennyi.
Csönd. Telnek a percek, mire megértem mire megy ki a játék. Anyám mindig mellettem állt, megvédett, beszélt a tanárokkal, beszélt a szülőkkel, a diákokkal. Most velem beszélt, csak épp nem úgy, ahogy azt szerettem volna.
-Milyenek?-kérdeztem összevonva sötét szemöldökeimet.
-Nem a mi nyelvünkön beszélnek, nem úgy élnek, mint te vagy én, egyszerűen eltér a kultúrájuk-vont vállat. Zavarában flegmává váltak a gesztusai, ezt az énjét viszont már jól ismertem.
-Nyögd ki mi bajod, mert nem vagyok oda az óvatoskodásodért, Vilde.
Sosem hívtam a nevén, csak és kizárólag olyan alkalmakkor, mikor dühös voltam és haragom kifejezetten rá irányult. Szeretetteljes kapcsolatom volt anyámmal és ezen az sem változtatott, hogy az ismerősi köre a nyakát tette volna rá, hogy nem az ő gyereke vagyok.
-Azért, Ravi mert...mert cigányok-emelte fel a hangját. Csalódottan sóhajtottam és hátratűrtem hosszú, göndör fürtjeimet.
-Tudod, valami rohadt ironikus, hogy ezt te mondod-sétáltam az asztalhoz és megtámaszkodtam a tiszta fehér abroszon- nem tudom feltűnt-e tizenkilenc év alatt, de a fiad félcigány és ennek a körülménynek biológiailag asszem hozzád volt köze.
Bevittem az utolsó találatot. Anya szőke haja eltakarta előlem az arcát, e pontosan tudtam, hogy bánta már minden szavát, én viszont cseppet sem bántam, hogy kemény voltam vele. Néha ki kell állnunk magunkért, hogy azok lehessünk, akiknek lennünk kell, mégha ez néha nem is valami kellemes.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ravi Gallagher
Ravi Gallagher EmptySzomb. Ápr. 15 2017, 16:09

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Ravi Ravi Gallagher 3874598021
Hűha, hát nehéz megszólalni a lapod után, mert ez egy napi téma és sajnos.. igen, az emberek esnek olyan hibákba, hogy mások ismeretei és tapasztalatai alapján ítélnek el másokat. Ilyen a világ, sajnos mindenki a mások által mondott dolgok alapján ítél, de sajnos erről az emberek nem tehetnek.. ilyen az emberi természet sajnos. Sad Nagyon szép, hogy te próbálsz ez ellen tenni és teljesen máshogy élsz, mint a felmenőid. Csak annyit tudok neked tanácsolni, hogy sosem mások véleménye alapján élj, hanem a sajátod alapján, hisz ha hagyod, hogy nyomást gyakoroljanak rád és megtörjenek, akkor csak neked lesz rosszabb. Egy kellemes és átlagos személyiségnek tűnsz, de hát ki nem ilyen? Ravi Gallagher 4146035580
Tetszik a munkád, úgy részt vennék egy boncoláson már én is. Ravi Gallagher 2624752903 Na de.. hát igen, nem lehet könnyű minden nap másik halottat látni és felboncolni, de hogy a saját édesapádat is elveszítetted.. Sajnálom, hogy nem ismerhetted meg és nem tudhattál róla semmit sem. Sad Talán minden máshogy lett volna, de ez már nem fog kiderülni, de aranyos, hogy változtatni akarsz ezen. Smile Anyukád meg hát.. talán kicsit gonosz volt tőle ez az egész, de biztosra veszem, hogy nagyon szeret és csak azt szeretné, hogy ne kerülj bajba. Ravi Gallagher 4146035580
Na menj foglalózni játszani, üdv köztünk! Ravi Gallagher 3874598021


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Ravi Gallagher 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Ravi Gallagher Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Ravi Gallagher Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Ravi Gallagher
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ashworth & Gallagher
» Georgia Gallagher
» Paul Gallagher
» Georgia Gallagher
» Rhett Gallagher

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: