New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 17:04-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 16:53-kor
Mallory Duval
tollából
Ma 16:07-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 14:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:21-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 13:36-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Georgia Gallagher
TémanyitásGeorgia Gallagher
Georgia Gallagher EmptySzomb. Jan. 26 2019, 20:43
Georgia Gallagher


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Georgia Gallagher (née Malik)
Becenevek:
Gia
Születési hely, idő:
New York, 1982. 01. 22.
Kor:
37
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
hivatal
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
New York University - Jogi Kar // végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
kerületi ügyész-helyettes
Ha dolgozik//Munkahely:
Manhattan District Attorney's Office
Hobbi:
zenehallgatás, olvasás (pszichológiai thriller és krimi könyvek), boksz, futás - egy maraton az álmom
Play by:
Freida Pinto

Jellem
A véremben indiai vér csörgedezik, azonban én már itt, New Yorkban születtem. Gyerekként nagyon magányos voltam, az iskolákban nem szóltam senkihez, nem barátkoztam, mert tudtam, hogy mit gondolnak rólam a legtöbben. Sokszor ért szóbeli támadás a szüleim származása miatt, én azonban büszke vagyok arra, hogy nem vagyok tipikus amerikai. Valahogy ez adott lelki erőt mindenhez, s ez vezetett el engem a jog világáig, nemzetközi és emberi jogok voltak először az én világom, azonban hamarosan a vád oldalát képviseltem. A büntetőjog kicsit messze állt tőlem, számomra túl sok volt egy gyilkosság vagy bármilyen bántalmazási ügy. Mégis idekerültem. Az érzékenységem miatt először nagyon nehezen ment ez, de remek kollégákkal és nyomozókkal kerültem egy csapatba, ami könnyített mindenen. A kezdeti hányinger a fényképektől tovaszállt. Mindent bevetettem. Küzdeni akartam, hogy a legjobbak között legyek. Imádom, ahogy egy apró jegyzetből, jelentésekből és bizonyítékokból felépíthetünk egy terjedelmes ügyet... Igazságot szolgáltathatunk azoknak, kik megvédeni már nem tudják magukat. Személyes tragédiaként ér minden ügy, szívemen viselem őket, de igyekszem megtartani a kellő távolságot, ügyészi munkámra koncentrálni. Kitartóan küzdök minden ügyem során, mindent bevetek, a legsúlyosabb és legmélyebbre elásott titkok sem maradnak titkok, a legmocskosabbak is kiderülnek. Szeretetteljes, tisztelettudó, őszinte embernek neveltek a szüleim, ugyan nem hagyták, hogy kimaradjak egy-egy estére, hiszen apám felkutatta volna az egész várost, hogy rám találjon, és leszidjon. Szigorú, de mégis rendes és normális családban nevelkedtem. Nekem ez így teljesen megfelelt.

Múlt

A legjobbat kell legyőzni, hogy a legjobb légy.

Az életem nincs csokival leöntve és nincsenek rajta színes cukorkák. Mégsem vagyok depressziós vagy idegbeteg állat. A tárgyalóteremben vagyok megint... Azon vagyok, hogy bűnösnek ítéljenek egy huszonéves férfit. Egy fiatal pincérnő volt az áldozat. A zsigereimben érzem, hogy ő tette. Ő ölte meg, de azt mondja, nem ő volt. Ő csak segíteni akart. Mint egy jó polgár. Persze. A nyomozók átadtak nekem mindent, amit lehetett. Minden bizonyíték rámutat, de ravasznak kell lennem, hogy a sok kérdésből kevesebb legyen, de olyanok, amikre nem tud választ adni, ezzel is túljárok az eszén. Amikor megláttam a gyilkos ügyvédjét hetekkel ezelőtt, tudtam, hogy nem lesz könnyű nekem.  Sokszor voltunk már egy teremben ahhoz, hogy tudjam, mennyire kell makacsnak és határozottnak lennem, hogy az esküdtszék valóban láthassa, ki is az, akinek bűnhődnie kell.
- Ügyésznő! Ön következik - hasított belém a hangjával a bíró úr.
- Köszönöm, bíró úr - biccentettem egyet, majd a vádlott felé mentem, és megálltam alig két méterre tőle. - Az áll a vallomásában, hogy elfutott segítséget kérni, miután meglátta a földön Beatrice-t... Én csak azt nem értem, hogy egy orvostanhallgató, akinek megvan már minden szükséges tudása ahhoz, hogy elsősegélyben részesítsen egy lőtt sérültet, miért rohan el anélkül, hogy megpróbált volna rajta segíteni? - komoly tekintettel néztem körül a teremben, és vártam a választ.
- Előtte ittam néhány pohár whisky-t, és csak elrohantam segítséget hívni - mondta ki szerényen, mégis olyan idegesítő volt a válasza, nem hagytam szó nélkül.
- Ott volt a telefonja, miért nem tárcsázta akkor a segélyhívót? - kérdeztem célzottan. - Miért hagyta meghalni? - vittem elé a lányról egy képet, ami nagyon úgy tűnik, felzaklatta őt, és előhozta belőle az arroganciát, a düht és azt, amiért itt vagyunk.
- Azért, mert megérdemelte. Nem szeretett már engem többé - dobálózott ezekkel a szavakkal, és ez okozta a vesztét.
- Nincs több kérdésem, bíró úr - vonultam vissza a helyemre, és már mosolyogva, hiszen nyert ügyünk van.
A tárgyalás véget ért. A papírokat és aktákat szedem össze az asztalról. Kipottyan egy fénykép a lányról, kit megöltek. Ahogy az ő szülei, barátai is szerették tudni az igazat, úgy én is szeretném tudni. Alig bírok másra gondolni, mint a férjemre. Mike igazán elképesztő férfi, átkozottul jófej és segítő jellem, mégis manipulatív tulajdonsága az, amire későn jön rá az ember. Beleestem ebbe a körbe én is, én sem vagyok tökéletes. Minden jel arra mutat, hogy segít egy bűnözőnek, vagy ő maga is az? Másoknak olyan könnyen adok jogi tanácsot ilyen furcsa megérzésekre, de magamnak nem tudok. Tanácstalan vagyok. Kellene valaki, akivel ezt megoszthatnám.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Georgia Gallagher
Georgia Gallagher EmptyVas. Jan. 27 2019, 00:09
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Georgia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is, köszöntünk újra köreinkben. Nagyon örülünk, hogy megint köztünk vagy, és színesíted oldalunk pilletáját. Nem könnyű hívatást választottál magadnak, hisz ez a világ kőkemény. Hiába is, nem mindig igazságosan ér véget egy-két tárgyalás, akármennyire is szeretnénk. De azt hiszem, mindezek ellenére, Te megmaradtál annak, ami valójában vagy. Egy csupa szív nőnek, aki hallgat a megérzéseire, és ténylegesen igazságot oszt. Egy ilyen rideg világban, bizony gyakran elkél, egy ilyen személy, mint amilyen Te is vagy. Kíváncsian várom, hogy a továbbiakban merre visz az utad, így el is engedlek, hogy a játéktéren is érvényesülhess.


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home

mind álarcot viselünk
Emily Brooks
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Georgia Gallagher 22y38wkj
Georgia Gallagher 0c18e3599163bddc75f26e12d9d1a42821790a6a
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Emily Brooks
★ családi állapot ★ :
constantly.
consistently .
continually .

Georgia Gallagher B89ba3bd7b6cae4fc93901d3e6285060b38e1050
you
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ idézet ★ :
“What you know is
not always important.”
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Blake Lively
★ hozzászólások száma ★ :
185
★ :
Georgia Gallagher D7412e2c20f5b8488a755c58dfdfecbb27671307
 
Georgia Gallagher
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Paul Gallagher
» Rhett Gallagher
» Ravi Gallagher
» Ashworth & Gallagher
» Georgia Gallagher

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: