New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 119 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 109 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

glass house
Témanyitásglass house
glass house EmptySzomb. Júl. 20 2019, 12:55
run away, make friends with the moon


Pár perccel ezelőtt még lihegve a falnak lapultam valami sikátorban, mikor egy rendőrautó lassan – idegőrlő lassúsággal, mint amikor a pénztárban keres előtted egy néni aprót – elment az utcán. Villogó kék-piros fények, csatorna és szemét szag keveredve a nyári forróság után a város feledt rekedt óceáni sós levegővel, és valami felszívott por és benyelt tabletta után már nem tudom, hogy a saját szívverésemet hallom-e, vagy Babe-ét, vagy egyáltalán ver-e még az ő szíve.
Pár perccel ezelőtt, lihegve a falnak lapulva még nem ment elhinni azt, amit valamivel azelőtt láttunk, vagy, hogy onnan még valaha is haza jutunk (haza, jó, a faszt, az ő otthonába, na, de amúgy is, tényleg most akarunk leakadni a szóhasználaton?).
Most viszont, a konyhában ülve gyér lámpafénynél, cigarettáról cigarettára gyújtva csak arra tudok gondolni, hogyha valóban ideértünk, akkor valóban meg is kellett történjen az, amit ott…

Két slukk között próbáltam elnyomni a remegésemet. Szerintem nem sikerült jól, de nem tudom, Babe figyelt-e annyira, hogy ezt egyáltalán szóvá tegye. Meleg vodkát ittam, de minden korty után furcsa módon csak egyre józanabbnak éreztem magam, pedig nyilván nem voltam az, meg szerintem már soha nem is leszek. Néhány percenként a tökéletes csendet – amit csak a hűtő zúgása, a kint elhaladó autók zaja, a szomszédok éjjeli motoszkálása, a csöpögő csap és az a fülsiketítő zaj, ahogy a hamu a cigaretta végéről a hamutál mellé hullt zavart meg – meg-megtörtem azzal, hogy rákérdezzek, hogy mégis mi a rohadt kurva élet volt ez az egész, de ilyenkor nem is érdekelt nagyon a válasz, csak töltöttem magamnak még egy kis vodkát. (Fél vagy negyed pohárkányikat, legtöbbször ki sem ittam, csak rátöltöttem, hogy úgy érezzem, csinálok valamit.)

Biztos voltam benne, hogy rövidesen vagy hányni fogok, vagy sírni. Biztos voltam benne, hogy JJ konyhájában ülök, meg hogy JJ most a szobájában alszik, meg hogy a reggeli híradóig már csak másfél órát kell várni, és hogy abban a híradóban majd elmondják, hogyan késelték meg Seymour-t, és hogy hogyan hagyták őt ott az utcán, és hogy…
Szóval biztos voltam benne, hogy hol vagyok, inkább csak hellyel-közzel volt szent meggyőződésem, hogy mi lesz a híradóban, de mindez tulajdonképpen mindegy volt, ha lehunytam a szememet, ha nyitva volt, kizárólag Seymour arcát láttam magam előtt, ahogy az a tag belenyomta a kését a hasfalába. Ezt még kétszer ismételte meg, mielőtt Seymour összeesett volna, mikor pedig Seymour végül a földre esett, én pedig elkerekedett szemekkel bámultam csak az egész jelenetet, Babe pedig… hát bánom is én! Na, akkor kanyarodott be a sarkon egy járőr autó, és rá nulla egész egy tized másodperccel eredtünk futásnak.
Most pedig még mindig csak azt szeretném tudni, hogy
- Mi a rohadt kurva élet volt ez az egész?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
glass house
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» T♡R // walking on broken glass
» stay under glass | loise & bell
» What can I pour into your glass? - Erin & Alex
» We're just two ghosts swimming in a glass half empty •• Stacie & Pavel (Los Angeles, 2021 summer)
» Sun Woo & Ah In | house of cards

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: