New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 82 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:25-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 11:52-kor
Lucifer D. Melgren
tollából
Ma 11:26-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Ma 11:21-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 08:45-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 08:06-kor
Seo Dan
tollából
Ma 06:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Courtney Donald x választható pb x Bronx Állatkert
TémanyitásCortney Donald x választható pb x Bronx Állatkert
Courtney Donald x választható pb x Bronx Állatkert EmptyCsüt. Ápr. 06 2017, 10:06

Courtney Donald


Teljes név: Courtney Donald - a név igény esetén változtatható, azonban ha megjöttél kérlek jelezd, mert a keresztnevet át kell irkálnom az et-ben, de ezt vállalom:)
Play by:Taylor Swift, Chloe Grace Moretz, vagy akit akarsz:)
Születési hely:
Kor: 22-26
Lakhely: Manhatttan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság: hetero?
Családi állapot: hajadon
Csoport: Munkás
Együtt dolgozunk a bronxi állatkertben, te is állatgondozó vagy, akárcsak mi Harryy-vel. Csupaszív lány vagy, aki mindenki számára örök támasz, sokszor lelki szemetesláda. Az a fajta vagy, aki ezt nem is bánja, szeretsz segíteni, akármiről legyen szó, azonban tévedés lenne azt állítani, hogy a jókislány imidzsedet ne szennyeznéd azzal, hogy minden rosszaságból is kiveszed a részed. A te ötleted volt, amikor belógtunk valami előkelő és flancos partira, amit a nagybátyád rendezett az üzletfeleinek, mi meg ott randalíroztunk a hajó fedélzetén, emlékszem, akkor kóstoltam életemben először kaviárt, hozzátenném, hogy nem ízlett, viszont annyira még sosem csíptük ki magunkat mindhárman, mint akkor. Mindeneid az állatok és otthon egy egész plüssgyűjtemény vár, meg a nyulad, hörcsögöd, teknősöd, halaid, emellett vegetáriánus vagy irántuk való irgalomból, amit néha tudom, hogy nem tartasz be. Nem lennél képes itthagyni az állatkertet, ahogy nekem is, neked is ez a második otthonod, csak akkor vetemednél erre, ha... Én tudom, a szemeid is elárulják minden pillanatban, és el is mondtad már, fülig bele vagy zúgva Harrybe, le sem tudnád tagadni. Igen, talán érte megtennéd, nehéz lenne, ebben biztos vagyok, de elvállalnál - gondolom azzal a feltétellel, hogy hetente visszatérhess, vagy ha ő turnézna, te ittmaradhass. Viszont ez még messze jövő, ahogy az is, mi lesz veletek. Végre valamelyikőtök megembereli-e magát, és kinyitja azt a nagy száját? Mindenesetre, jómagam szurkolok nektek.

// Nagyon várom a leányzót, és bizonyára Harry is így lesz vele, ha megérkezne.Very Happy
Afféle társhirdetésként kéretik elolvasni: Harry Foster


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásCourtney Donald x választható pb x Bronx Állatkert
Courtney Donald x választható pb x Bronx Állatkert EmptyVas. Júl. 16 2017, 09:45

Courtney Donald


Teljes név: Courtney Donald - a név igény esetén változtatható, azonban ha megjöttél kérlek jelezd ittléted:)
Play by:Taylor Swift, Emma Watson, Shelley Hennig, Luca Holtestelle, Chloe Grace Moretz, Selena Gomez, Miley Cyrus - már úgyis jobb formában van -, vagy akit szeretnél igazából, meggyőzni sem igen kell:)
Születési hely:
Kor: 22-26
Lakhely: Manhatttan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság: hetero?
Családi állapot: hajadon
Csoport: Munkás
Együtt dolgozunk a bronxi állatkertben állatgondozóként, te, Harry és én. Csupaszív lány vagy, aki mindenki számára örök támasz, sokszor lelki szemetesláda, viszont ezt nem bánod, szeretsz segíteni, akármiről legyen szó, azonban tévedés lenne azt állítani, hogy a jókislány imidzsedet ne szennyeznéd azzal, hogy kiveszed a részed minden rosszaságból is. A te ötleted volt, amikor belógtunk valami előkelő és flancos partira, amit a kőgazdag nagybátyád rendezett az üzletfeleinek - miután a szüleid meghaltak, ő lett a gyámod -, mi meg ott randalíroztunk a hajó fedélzetén, emlékszem, akkor kóstoltam életemben először kaviárt, hozzátenném, hogy nem ízlett, viszont annyira még sosem csíptük ki magunkat mindhárman, mint akkor. Mindeneid az állatok és otthon egy egész plüssgyűjtemény vár, meg a nyulad, hörcsögöd, teknősöd, halaid, emellett vegetáriánus vagy irántuk való irgalomból - amit néha tudom, hogy nem tartasz be. Nem lennél képes itthagyni az állatkertet, ahogy nekem is, neked is ez a második otthonod, csak akkor vetemednél erre, ha... Én tudom, a szemeid is elárulják minden pillanatban, és el is mondtad már, fülig bele vagy zúgva Harrybe, le sem tudnád tagadni. Igen, talán érte megtennéd, nehéz lenne, ebben biztos vagyok, de elvállalnád - gondolom azzal a feltétellel, hogy hetente visszatérhess, vagy ha ő turnézna, te ittmaradhass. Viszont ez még messze jövő, ahogy az is, mi lesz veletek. Végre valamelyikőtök megembereli-e magát, és kinyitja azt a nagy száját? Mindenesetre, jómagam szurkolok nektek.

// Nagyon várom a leányzót, és bizonyára Harry is így lesz vele, ha megérkezne.Very Happy
Afféle társhirdetésként kéretik elolvasni: Harry


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Courtney Donald x választható pb x Bronx Állatkert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Courtney Donald
» Harry Fairburn x Ed Sheeran x Bronx Állatkert és zene
» Courtney Holloway
» donald m. weiss
» a pszichológusom - választható pb

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: