New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 16:45-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 16:43-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 16:30-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 16:00-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:36-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 15:28-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 15:20-kor
Brisea Rossi
tollából
Ma 14:57-kor
Rafaela Garza
tollából
Ma 14:51-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Almyra Winter
TémanyitásAlmyra Winter
Almyra Winter EmptyCsüt. 20 Jún. - 0:48
Almyra Winter


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Almyra Winter
Becenevek:
Myra
Születési hely, idő:
New York,1994-05-02
Kor:
25
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
elvált, erőteljesen bátty-függő
Csoport:
törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
sima érettségi
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
ha csillog, sokkarátos és sokat ér akkor az meló
Ha dolgozik//Munkahely:
a nagyvilág
Hobbi:
Ékszerek
Play by:
Marina Laswick

Jellem
Hittem abban, hogy egyszer majd megváltozik az életem, most már tudom, hogy megváltozott és nem csupán az életem, hanem vele változtam én is.

Hittem abban, hogy a pénz mindenre gyógyír, hogy ha elég van akkor egyetlen nyugtalan álmom sem lesz, most már tudom, hogy az álmatlanságot a pénz okozza, meg az, hogy nincs olyasmi amit meg ne lehetne vennem belőle. Akár embereket is. Csak mindenkinek más az ára.

Hittem abban, hogy nincs szükségem senki segítségére, hogy mindent amit el tudok érni el fogom, hogy a mennyországtól csupán egy lépés választ el, most már tudom, hogy ez egyet jelent minden olyan dolog feladásával, amit az emberek a normális élethez vagy éppen dogmatikus erkölcsökhöz kötnek.

Hittem abban, hogy ha kellően gazdag faszihoz megyek hozzá, az sem fog érdekelni mennyi idős, és mindaddig meg tudom neki adni amire vágyik amíg kellően nagyvonalú velem, most már tudom, hogy minden fejben dől el, és a léleknek nevezett valamiben csapódik le, amit én ezzel a húzásommal tökéletesen kiöltem magamból.

Hittem abban, hogy nem én vagyok romlott hanem a világ és a társadalom túlságosan szűk látókörű, hogy megértsenek engem vagy éppen az elvárásaimat, a vágyaimat, most már tudom, hogy ami mocskos születésétől fogva arra nem létezik gyógyír, az mocskos is marad örök életére.

Hittem abban, hogy a szerelem ami feléledt bennem tizenöt évesen, az teljesen normális, mert végtére is a vérhez húz vissza. A vérhez, mely oly hasonló, a helyhez ahol felnőttünk, ahova születtünk, ahol az éjjelek végtelen vágyálmai közepette csak őt láttam. Most már tudom, hogy ez csak egy illúzió, amelyhez örökkön visszafutok. Mert a bátyám az egyetlen aki hatással van rám. Minden más lényegében lényegtelen.

Múlt

Erkély-jelenet

Régi fajta erkély volt, még a békeidőkből valamikor a múlt század huszas éveinek kuszán romantikus stílusát utánozva. A fém hűvöse nyugtatóan hatott kissé bizsergő ujjbegyeimre, amivel az előző percekben a fehér bőrön karistoltam át, mintha a forrón felizzó vágy egy titkos térképét rajzoltam volna annak a fiatal pasinak a hátára. Ott volt a lenyomatom, minden kimondott szavam mögött az a feszítő érzés, hogy fájdalmat okozzak neki, hogy ne kíméljem mindaddig amíg már könyörögni nem kezd, de én még akkor sem eresztem. Akkor fakasztom az első vértől vöröslő folyókat a lapockája alatt.
~ Üvöltsd a nevem!~
~ Amy!~

kiszakadnak belőle a betűk, egyenként dobálja elém, miközben látom a szemeiben a kétségbeesett menekülni vágyást, és keresi az arcomon az irgalom legapróbb jeleit.De nincs ott, soha nincs ott, akárha egy szépen megalkotott viaszból faragott szobor lennék, amelyet az ilyen alkalmak formálnak újjá. Elolvadok és saját magam alkotom meg magam újra. Felöltöm a maszkomat, azt a bájosan angyalit, amely mögé minden tetves napon elbújok, hogy ne lássák meg a valódit.
Hűvös a kovácsolt vas, a gyertyák arany lángja a tartókban meglibben a feltámadó hajnali szélben, és én önfeledten, tökéletesen kielégülve szívok bele a cigibe, majd a szomszéd erkély felé fordulok. Most jubilálunk, ideje lenne pontosnak lennie. Bár az is lehet, hogy ma nem jött el. De szerda van, ilyenkor mindig jön, ahogyan én is, és minden hajnalban itt találkozunk az erkélyen,mint valami groteszk romantikus darab két kifacsart jellemű szereplője: a kis tündér, meg az amorózó. Nem sokat kell várnom, még az ég alját vörösre sem pingálják a felkelő nap első sugarai, amikor megjelenik, kezében már látom a szivar fényét, és érzem ahogyan a kezemben tartott cigi mentolja átkúszik a szomszéd erkélyre és belekapaszkodik a kemény, gomolygó szivarfüstbe.
- Tizedik alkalom.- mondja ő egykedvűen és látom, hogy a vastag, szinte már harapnivalóan húsos száján egy vigyor jelenik meg.
- Mit nevetsz?- kérdezem és ha akarom ha nem magam is elmosolyodom. A szobából hallom, hogy a férfi alatt nyekereg az ágy, most próbálja összeszedni magát, és valószínű egy órán keresztül fogja a sebeit nyalogatni a fürdőben. Nem is bánom, ilyenkor már nincs hozzá gusztusom.
Meglendíti a szivarját, ha még kicsit kinyújtaná a kezét, elérné a melleimet. De csak köröz ott, és közben vigyorog, pofátlanul vigyorog.
- Ott maradt egy kis vér.- jegyzi meg roppant szórakoztatóan. Már mozdul a fejem, és a cigit egyensúlyozó kezem mutatóujjával végigtörlöm, majd egyszerűen lenyalom. Meg sem hökken, még csak az arcizma sem rándul a mutatványomra, ami nem lep meg hiszen jól tudom én is, hogy mi zajlik a szomszéd szobában, pontosan egy időben velünk. És tudom, hogy izgatja, ahogyan engem is, le sem tagadhatnánk.Hosszú méla percekig csak bámulunk egymásra mintha csak itt felejtett alakjai lennénk a múló időnek, megrekedve ebben a pillanatban, ezen az avittan ócska, romantikus erkélyen, és minden szerdán arra várnánk, hogy találkozzunk.
- Szőke vagy vörös?- kérdezi végül a szivarja mögé temetkezve elbújva annak füstjében
- Fekete, mint mindig. Minőségi, bár kissé már unalmas.- felelem mintha csak egy kidobásra ítélt kiskosztümről beszélnék és nem valami olcsó pasiról, aki szinte ingyen és örömmel tette amit kértem. Kreativitásom nem ismert határokat és azt hiszem időnként túllőttem a célon, de sosem foglalkoztam a határokkal, vagy éppen azzal, hogy ezek az éppen megfelelő kis játékszerek mennyit bírnak el. Használtam őket, aztán dobtam tovább. Megunt kis figurái az életemnek, amelyekre nincs többé szükségem.
Alattunk terült el a nyüzsgő város, káprázatos fényei, és a lassan ébredező világ tengernyi ígérete. Csak nekünk éppen nem kellettek ezek az ígéretek. Mi azok a fajta emberek voltunk akik beleforognak a világba, mindent elvesznek amit felkínál az élet, és amit megpróbál elrejteni azután duplán is kutatunk. Hamis illúziók, bolondul kergetett álmok, perverz valóság, és egy ígéret arra, hogy mi, romlott lelkek talán majd egyszer újra jók leszünk. De azt hiszem ebben a mesében már egyikünk sem hisz. Ő azért talán mert nem tud, én meg azért mert nem akarok.
Mindenki a boldogságról papol, meg az önmegvalósításról. A boldogságot pénzben mérik, a boldogságnak neve van és zöldhasúak között rejtőzik, a boldogság a csillogás és a fény. És a komor valóság mint hideg fekete éjjel borul rám, és rá kell ébrednem, hogy az ilyen éjszakákon dobálom ki a boldogságot az ablakon egy éppen aktuális fekete hajúnak, egy éppen aktuálisnak, akinek a köldökéből falom ki a tutti-fruttis folyékony cukorkát, miközben gyöngyfogaimmal vésem bele a jelemet a bőrébe. Apró kis nyomokban, egyre erősebben és egyre maradandóbban. Akarom, hogy emlékezzen rám, akarom, hogy csak rám emlékezzen. Egoista, magamutogató de legfőképpen erkölcsi gátlásoktól tökéletesen mentes nő voltam, akinek kék szemeiben nem csupán az óceán békés felszíne, de a haragvó, sötét mélység is visszaköszön.
A külsőségek megszállottja voltam, ahogyan az erkély túloldalán lévő férfi is. Oldalra pillantottam, de már nem láttam ott.

Igazából soha nem is volt ott senki, egyetlen szerda éjjelen sem. Magammal beszélgettem, a lelkiismeretem kis szöszkéje, meg a szivarja mögé bújó szadista dög, és visszhangoznak a fejemben a saját szavaim, ahogyan próbálom meggyőzni. Ő arról, hogy rohanjak vissza és mutassam meg annak a srácnak, hogy ez csupán a kezdet. De a szöszi még itt állt egy helyben a bizsergő ujját már sokadszorra futtatja át az erkély mintázatán.

Sóhajtok egyet és messzire pöckölöm a cigimet. Most majd visszamegyek a szobába leperkálom a fájdalomdíjat, felveszem a ruhámat, beülök a szemérmetlenül drága autómba, és haza indulok. Abba a világba ahova tartozom, és ahonnan néha erre az útra tévedek, erre a furcsa szerda éjjeli útra.
Hogy bele tudok e nézni a tükörbe? Igen bele tudok, sőt csodálattal tölt el a látvány, de vannak pillanatok amikor megérzem a szivarfüstöt és olyankor tudom, hogy nem szabadulhatok, mennem kell megint, mert csak ezek az éjjelek képesek tökéletesen kielégíteni a vágyaimat.
Már a szobámban vagyok, a reggeli jóllakott napsugár simogatja a bőrömet, ahogyan elnyúlok az ágyban. Még érzem magamon az előző éjjel mocskát, amelyben mégis fürdőzöm, mert ez vagyok én, ez a maszk mögé bújt viaszbáb, aki hamarosan újraformálja magát. De addig....addig még hátra van egy újabb hét. Hát játsszuk tovább a szerepet!
Kinyújtom a kezem és belemarkolok a párnámba, miközben az jár a fejemben, hogy mit meg nem adnék azért, hogy ezt a gyönyört még tartósabbá tegyem. És mit nem adnék azért ha nem kellene ilyenekre fanyalodnom, csak mert a bátyám elutazott. A szentségit, ne hagyjon magamra! Ő tett ilyenné!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Almyra Winter
Almyra Winter EmptyCsüt. 20 Jún. - 18:28
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Almyra!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is, nagyon különleges neved van. Almyra Winter 2624752903 Másodszor pedig... te magad is egyedi vagy, olyan, aki semmiképpen nem szeretne csepp lenni a tengerben, egy ember lenni a tömegben, olyan, aki szeret eltérni, már első ránézésre, aztán a véleményével, a viselkedésével is. Érdekesnek találtam, ahogy megoldottad a jellem részt, ezáltal lassan bevezettél bennünket a lelki világodba, és nem csak abba, amilyen most vagy, hanem abba is, amilyen valaha voltál. A történetedet pedig mintha körüllengte volna ez a misztikus cigi- és szivarfüst... kissé ködös, kissé kegyetlen, kissé melankolikus. Bevontál a bűvkörödbe, ugyanakkor éreztetted, hogy romlott vagy és veszélyes. És élvezed. Izgalmas. A bátyáddal való furcsa viszonyod pedig még inkább annak ígérkezik. Én pedig már félre is állok az utadból, hogy tovább haladhass, és kibontakozhass a játéktéren is.  Almyra Winter 2451935670 Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Almyra Winter Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Almyra Winter Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Almyra Winter Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Almyra Winter Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Almyra Winter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» winter is snow much fun! // Lotte & Tillie
» Timo+Remi ;; hazy shade of winter
» summer to my winter // Heloise & Heloise

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: