New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 110 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 19:38-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 19:38-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 19:25-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 19:00-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 18:30-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 18:28-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
TémanyitásDamian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyKedd 30 Ápr. - 15:30


Damian & Annie




When your pathetic Tale falls apart



Még engem is meglepett, milyen könnyen beleegyezett Stone abba, hogy Damian bekerüljön közénk és részt vegyen pár melóban. Azt hiszem, a fizimiskája mindenképpen tetszett neki, de egyébként is van egy magabiztos, megbízhatóságot sugalló kisugárzása Damiannek, így könnyű szerrel meggyőzte Stonet arról, hogy szükség van rá. A kapcsolatai, amelyeket eközben megemlített neki, hogy honnan és miként is szerezhetne anyagot, végképp meggyőzte arról, hogy kell a csapatba. Annak ellenére viszont, hogy kifejezetten megmondtam, kezeskedem majd Damianért, a következő meló miatt egyedül engem hívott magához Stone.
Nem vagyok egy betoji nőcske, de a feladat, amit cirka öt perc alatt vázolt fel nekem, kicsit húzós meló még nekem is. Pedig elmondása szerint a feladat pofon egyszerű: "osonj be a rendőrségre és cserélj ki valamit a bizonyítékraktárban." Mintha ez olyan kurva egyszerű lenne, hiszen nem a mekibe megyek egy Happy Meal menüért vagy épp a piacra két szem paradicsomért. Amikor közölte velem, természetesen vállaltam a melót, mert halovány utalásokat tett arra, hogy ez egyben egy teszt is lesz, hogy hasznomat veszi-e még és őszintén szólva attól, hogy mit tenne velem annak érdekében, hogy megszabaduljon tőlem, sokkal jobban betojok, mint a gondolattól, hogy elkapnak a zsaruk a saját raktárukban. A múltkori balhéval elcsesztem mindent. Az eddigi posztom -már, ha egyáltalán volt ilyen-, Stone bizalma és úgy általában a "csapat" egysége szétesett. Legalábbis nem egy társam mondta, hogy engem azóta egy gyenge lácszemnek tart a kedves főnök, szóval most meg kell mutatnom, hogy nem vagyok nyuszi. Hulla ide vagy oda, nem fogom hagyni, hogy eltapossanak. Olyan szépen rendbe szedtem az életemet és bebizonyítottam magamnak, hogy meg tudok állni a magam lábán. Nem fogom most hagyni, hogy egy apró hiba miatt előről kezdhessem az egészet vagy épp, hogy alulról szagoljam a vízi liliomot.
Szerencsémre azon a héten, amikor az akció esedékes épp van valami kitüntetés átadójuk a bamba fakabátoknak, így máris könnyebb annyival a feladatom, hogy legalább nem fog Manhattan összes rendőre és nyomozója az örsön mászkálni. Ennek ellenére még mindig volt pár apróság, amit magamnak kellett megoldanom. Például azt is, hogy rendelkezzek valami kamu, ugyanakkor eléggé eredetinek tűnő igazolvánnyal és papírral, amit majd leadhatok a raktárt felügyelő zsarunak és valami okos dumával, amitől majd hihető lesz, hogy engem épp megbíztak azzal, hogy vigyek be oda valamit és ne pedig kifelé hozzam azt, amit Stone kért. Az említett dolog pedig nem más, mint egy fegyver, amit az egyik bandatagtól szedtek el a napokban és, ha szerencsénk van, még nem vittek el megvizsgálni. Ha jól végzem a dolgomat, nem is fogják elvinni, vagy legalábbis nem azt a fegyvert.
A lehető legnyomozósabb szerkómat öltöttem magamra, ami nem áll semmi egyébből, mint egy farmerből, egy blúzból, egy blézerből és egy nem túl magassarkú bakancsból. Ha zsaru lennék biztos, hogy ilyen szerkóban kergetném a rosszfiúkat, hogy stílusos is legyek, ha már szét kell rúgjak pár segget. A hajamat úgy döntöttem, hogy betűröm egy rövid fazonú paróka alá, hogy ne a sajátommal villogjak, ha netán baj lenne és igyekszem majd mindent úgy nyitogatni vagy fogdosni, hogy az ujjlenyomatom ne maradjon sehol.
A jelvény, amit egy régi ismerősöm szervált nekem, létező jelvényszámmal rendelkezik, tehát remélhetőleg nem lesz semmi gond. Ha egyedül kellett volna felkészülnöm a dologra, azt se tudtam volna, hogy hogy kezdjek neki és még így is a lehető legkevesebb emberrel kell összefutnom odabent, ha lehet. Az sem lenne baj, ha a raktárnál épp nem lenne senki, amikor odamegyek és beengedhetném saját magamat, így végképp nem maradna nyoma annak, hogy egyáltalán ott jártam.
Ezen töprengek, miközben magabiztosan besétálok a főbejáraton és igyekszem minden félelmemet odakint az utcán hagyni. Menni fog! Szuper vagyok! Az átverések koronázatlan királynője! Esélytelen, hogy elbukjak vagy, ha igen, akkor remélem, hogy ott a helyszínen lelőnek, különben Stone fog kinyíratni valakivel.
Befelé menet bájosan intek a portásnak, mintha ez megszokott rutin lenne és, mivel a jelvényem jól látható helyen van, nem is kérdez semmit, csak biccent és tovább olvassa az újságját. Everett adott egy alaprajzot az örsről, amit hosszú órákig elemezgettem annak érdekében, hogy úgy mozogjak idebent, mintha mást se csinálnék egész életemben, így célirányosan a lépcsők felé indulok fel a másodikra, ahol a raktár van. Ahogy reméltem, valóban nem sok ember mászkál ma bent, nekem pedig ez épp kapóra jön ahhoz, hogy a terv sikeres legyen.
-Jó napot!- köszön egy pasas, ahogy szembe jön velem a folyosón, de hál Istennek inkább a kilátszó dekoltázsom köti le a figyelmét mintsem az, hogy ki a franc lehetek egyáltalán. Varázslatos mosollyal az arcomon visszaköszönök és tovább sétálok, végül benyitok a raktárhoz vezető folyosóra. Egy utolsó mély lélegzetvételt még megengedek magamnak, mielőtt a kis ablakhoz lépnék, végül megkezdődhet a színjáték.
-Üdv! Be kellene valamit vinnem a raktárba, különben a főnök szétrúgja a hátsómat.- suttogom cinkos mosollyal, majd sóhajtok gondterhelten egyet, ami végül is egy teljesen őszinte dolog részemről, mert a pasas, aki az ablak túloldalán ücsörög olyan, akár egy jégszobor. Még egy rohadt vigyort sem enged meg magának, szóval vagy nagyon pedáns, vagy kurvára utálja az életét és a munkáját.
-Ezt töltse ki és írja alá.- csúsztat elém egy nyomtatványt, amit én egy erőltetett mosollyal hálálok meg, amiért eszébe sem jutott annak a lehetősége, hogy kisegítse a munkatársát és papír nélkül beengedjen, nehogy letoljon a főnök. Mármint, ha itt dolgoznék és valóban az lenne a helyzet, ami, legalább tudom, hogy ez a pöcs a világért sem lenne együttérző.
-Hálás köszönet.- húzódok odébb magamhoz véve egy tollat és a betanult adatok segítségével firkálok is bőszen. Minél előbb végzek itt, annál előbb lehetek túl ezen az egészen és mehetek a dolgomra.
-Kérem...- mormogja válaszul és visszatemetkezik a papírjaiba, végül a terem hátsó részébe megy és ott kezd pakolászni. Megfordul a fejemben, hogy beügyeskedjem magam a raktárba, de már látott, így muszáj vagyok ezt az utat végig járni. Mikor a papírral végzek, jó hangosan teszem le a tollat a pultra, hogy jelezzem felé, hogy készen volnék ő pedig meg is indul vissza hozzám. Átfutja a papírokat, lepecsételi, aláírja és már nyomja is a gombot egy biccentéssel az ajtó irányába. Megkönnyebbülten bólintok egyet és hálát adok az égnek, amiért nem elég alapos a pasas, de egyébként meg, melyik zsaru gondolna arra, hogy valaki illetéktelen akar behatolni a bizonyítékraktárba? Mármint, fontos szeglete ez az örsnek, de szerintem soha nem fordult még elő, hogy bárki besétált volna így ide, hogy bevigyen. Még egy ilyen hülye, mint én nincs a világon, de ennek ellenére az ajtó felé indulok, ami hangos berregés kíséretében jelzi, hogy nyitható és már ott is találom magam a több ezer -vagy franc tudja mennyi- polcokon rothadó dobozok között, ahol nekem meg kellene találnom konkrétan egyet. El leszek egy darabig, ebben biztos vagyok, így azonnal neki is látok a kutatásnak.


 Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart 1735856013
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyCsüt. 2 Május - 20:38

annie and damian
there is no more hide and seek

Édes istenem, hogy mennyi nyomorultat hord magán a föld. Van az a pont, amikor józan paraszti ésszel belegondolva a dolgokba már semmi értelme nincs a tagadásnak, mert teljes egészében szembe vagy állítva a dolgokkal. Van viszont az a csökevényagyú ember, akinek a túlélési ösztönei erősebbek és megpróbálnak túlélni, csak azzal nincsenek tisztában, hogy sokkalta jobban járnának, ha nem húznál az idömet mindenféle felesleges mondatismételgetéssel.
- Szóval azt próbálja nekem bemesélni, hogy semmi köze nem volt az egészhez az égegyadta világon? Hogy azon a fegyveren nem a maga ujjlenyomatai ékeskednek? – állok a vádlott fölé és úgy próbálok hatni rá. Ez a barom az Annie-féle bandából van, igazából nem is nekem kellene kihallgatnom, de mivel az összes kollega olyan kibaszott elfoglalt, kénytelen voltam bevállalni. Szerencsémre ezzel a krapekkal nem futottam még össze, mióta Annie bevitt a bandába. Közel vagyunk a célhoz, egy-egy embert már sikerült is megfogni és idő kérdése, hogy Stonera is lecsapunk, csak előtte még egy kicsit informálódunk, nehogy elszalasszuk a dolgot.
- El kell keserítsem, köztudott a tény, hogy az ujjlenyomat annyira egyedi, hogy még az egypetéjű ikreknek is különbözik. Szóval ezen a fegyveren itt az Ön ujjlenyomata található – lóbálom meg előtte a bezacskózott bizonyítékot. – Nagyon jó magyarázattal kellene előállnia, amiről majdhogynem száz százalékig biztosíthatom, hogy nem fog menni. – Minek áltatni a szerencsétlent. Ezzel a fegyverrel lelőttek egy nőt és az ujjlenyomatok egyértelműen erre az emberre utalnak.
- Ó, hát a büdös életbe már, hogy nem hiszi el, hogy nem én voltam. Kérdezze csak meg Kate Stanley-t. Nagyon is jól elmúlattuk az időt, amikor ez az eset történt – vigyorodik el, amire én megingatom a fejem egy félmosoly kíséretében.
- És mégis, honnan a „büdös életből” van fogalma arról, hogy mikor történt a bűntény, ha semmi köze hozzá? – vonom fel a szemöldököm és érdeklődve pillantok rá, miközben felállok a székből. Még ekkora barmot! A saját csapdájába sétál bele. Még csak nem is kellett nagyon erőlködnöm. – Rendben, később folytatjuk, de nagy szarban van ám, azt elkönyvelheti – mondom, aztán intek az őrnek, hogy részemről viheti is az emberünket. - És, akkor fel is írom a nevet, szóval Kate Stanley. Remek - vágok önelégült vigyort. Hát, ha valaki balfasz, akkor nyert ügye van az embernek, ugyebár...
Miután elvezették Allent, felmarkolom a fegyvert és már indulok is vissza vele a bizonyítékraktár felé. Fütyörészve érek oda és csak biccentek az őrnek, mivel az előbb már kitöltöttem, amit ki kellett, így hamar be is nyitok.
- Üdv – köszönök oda a kolleganőnek, aki láthatólag hevesen keres valamit. – Segíthetek? – kérdezem, majd odalépek mellé és leveszem a helyéről az üres dobozt, amiből kiszedtem a fegyvert és miután vissza tettem azt, oldalra pillantok rá. A szemeim hirtelen elkerekednek és köpni-nyelni nem tudok. Nem hiszek a szememnek. Pislogok párat, hátha nem látok jól, de sajnos ez itt velem szemben bizony Annie és valószínűleg ő is hasonlókat gondol, mint én. Bassza meg a kurva élet!
- Mit keresel te itt? – vonom fel a szemöldököm és kérdőn nézek rá, de tudom, hogy a kérdés visszafelé is hasonlóan fog hangzani. Hát, ez hatalmas bukta, az már majdnem teljesen biztos. Ó, hogy az a...
A torkom kiszárad, így meg is köszörülöm azt. Nem gondoltam, hogy ha egyszer lebukok, akkor majd így fog megtörténni. Az viszont jobban érdekel, hogy ő mi a fészkes fenét keres itt. Nagyon nem tetszik ez nekem, de jelen helyzetben eléggé sakk-mattban állunk, ugyanis mindketten lebuktunk. Vagy így, vagy úgy.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyCsüt. 2 Május - 22:16


Damian & Annie




When your pathetic Tale falls apart



Másodjára nézem végig az összes létező polcot, a kis cetlit pedig, amire felírtam a pontos adatokat már legalább ezredjére olvasom el. A tenyeremben szorongattam egész idáig, így mostanra már gyűröttebb, mint egy saláta, de nem szokásom feladni. Ha kell ötezerszer nézem át ezt a rohadt raktárat, de akkor is meg fogom találni azt a szutykos dobozt. Mondjuk nem egész két másodpercig megfordul a fejemben, hogy talán Stone pontosan jól tudja, hogy nincs is itt és épp az volt a terve, hogy elbukjak, ami miatt majd lecseszhet vagy netán rosszabbat csinálhat, de végül kiszúrom azt, amit hosszú percek óta keresek. Diadalittas mosollyal az arcomon emelkedek lábujjhegyre, hogy elérjem, majd megkönnyebbülve veszem le a polcról, de már amikor feltűnik, hogy meglepően könnyű a doboz, gyanakodni kezdek. Épp kezdtem örülni, hogy ilyen könnyű lesz ez az egész. Kicserélem a stukkert, kisétálok innen, mint aki jól végezte a dolgát -ami igaz is- és kész. Mehetek haza, de nem. Valaki bele köpött a levesembe, mert amikor a dobozt kinyitom rá kell döbbenjek, hogy üres.
Homlokráncolva túrom át újra és újra, de semmi olyat nem találok, ami akár hasonlítana is egy fegyverre, így végül elgondolkodva csúsztatom vissza a helyére és pár pillanatig, csak szemezek vele. Ha nincs itt a fegyver, akkor mégis, hol a francban lehet? Tanácstalanul nézegetem felváltva a cetlit, majd újra a kartondobozt, amin kétségtelenül azok a számok és betűk állnak, mint a papíromon, majd elönt a pánik. Talán, jól gondoltam az imént és Stone tényleg csőbe akar húzni. Az is lehet, hogy amíg én itt szerencsétlenkedek, addigra ő rácsörög valamelyik zsarura, hogy egy illetéktelen személy mászkál a raktárukban és nekem lőttek. Na de arra is mérget vehet, hogy csicseregni fogok ám, ha erre kerül sor. Az biztos kurva Isten, hogy akkor nagyon meg fogom szívatni a rohadékot, hiszen az utca első és legfontosabb elve, hogy "szemet szemért".
Miközben gondolataimba mélyedve ácsorgok, az ajtó kinyílik majd becsukódik, én pedig összerezzenek a hang hallatán. Minden idegszálam fel van arra készülve, hogy talán mindjárt a nevemen szólít valaki és közli, hogy ezennel letartóztatnak valamint, hogy jogomban áll hallgatni és a szokásos bla bla. De nem. A hanghoz képest, ami megszólal a hátam mögött és olyan kibaszottul ismerősen cseng, még az a monológ is jobb lett volna és bár, egy pillanatig azzal nyugtatom magam, hogy biztosan csak tévedek, az "üdv" után következő "segíthetek?" kérdésnél már teljesen biztos vagyok abban, hogy ezt a hangot ismerem. Nagyon is. A tulajdonosa pedig  minden bizonnyal rám ismert, mert a második kérdése már van egy olyan érzésem, hogy személyesen nekem szól.
Elképedve fordulok Damian felé, miközben milliónyi gondolat cikázik végig a fejemben. Meglepettségemben azonban, csak egy rövidke ám, de annál lényegretörőbb mondat hagyja el ajkaimat.
-Mi a picsa?- nyögöm megrökönyödve, ahogy alaposabban végig mérem az előttem ácsorgót és hiába, hogy borzasztóan szexi, -mint ahogy eddig is az volt-, most képtelen vagyok erre koncentrálni. A jelvényére pillantok, a kezében lévő bezacskózott fegyverre és végül az arcára, ami legalább annyira meglepett, mint az enyém.
-Én mit keresek itt? TE mit keresel itt?- kérdezek vissza, miközben hátrálok is pár lépést, de a mögöttem lévő polc akadályoz abban, hogy még legalább húsz méterre távolodjak tőle, mert valami azt súgja mélyen bennem, hogy szar van a palacsintában. Zakatoló szívvel állok meg és úgy meredek rá, mintha egy szellem ácsorogna előttem. Agyamban úgy cikáznak a gondolatok, hogy röhögve lehagynák a Japánban totyogó ultragyors vonatot és miközben arra próbálok magyarázatot találni, hogy miért állok én Damiannel szemben a rendőrség raktárában, egyre csak a lehetséges válasz zakatol a fejemben.
-Nem, nem, nem, nem... mondd, hogy ez nem igaz, Damian! Mondd, hogy ez csak valami vicc! A rohadt életbe is! Mondd, hogy ez csak egy kibaszott vicc!- csóválom a fejem kétségbeesetten, majd idegesen beletúrok a kamu hajamba, amit dühömben le is kapok a fejemről, hogy aztán elhajítsam valamerre és még a közelemben lévő polcot is megáldjam egy rúgással. Kezemet csípőmre vágom, fújtatva járkálok ide oda tenyeremet a számra szorítva és próbálok valami ésszerű magyarázatot találni. Lehet, hogy őt is Stone küldte, hiszen már pár hete velünk van. De nem. Nem tenne ilyet vagy, ha igen, akkor mondta volna. Itt valami másról van szó, amit már sejtek is, csak épp nem akarom tudatosítani magamban.  -Te zsaru vagy! Hogy a fenébe nem jöttem rá? Egy kibaszott zsaru vagy! Én hülye pedig megettem a dumádat és... ó, te jó ég.- nyögök fel, ahogy belém hasít a felismerés, miközben olyan érzésem támad, mintha mindjárt szívrohamot akarnék kapni, ugyanakkor a hányinger is kerülget. Én idióta picsa! Belesétáltam a csapdába ez a rohadék pedig tökéletesen elhitette velem a hazugságait. A kétségbeesés nyíltan kiül az arcomra, mikor rájövök, hogy én idióta még bele is zúgtam ebbe a szemétbe! Igen. Belezúgtam, erre most rá kell jöjjek, hogy minden, ami történt egy tökéletes terv része volt, aminek a végén ő elégedetten hátra dől a székében én pedig a sitten rohadhatok életem végéig. -Zsaru vagy, igaz?- szegezem neki a kérdést, miközben még mindig abban reménykedek, hogy van erre valami ésszerű magyarázat, de tudom, hogy nincs. Nem létezik, hogy épp ő is valami hasonlón ügyködik, mint én és épp itt futunk össze. És, ha jobban belegondolok... ahogy érdeklődött és rá vett, hogy vigyem be a bandába. Ahogy erősködött, hogy hagyjam ezt abba. Hogy lehettem ennyire vak?


 Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart 1735856013
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptySzomb. 4 Május - 17:40

annie and damian
there is no more hide and seek

Azt nem tudom, hogy melyikünk lepődik meg jobban azon, hogy ezen a helyen a másikkal találja magát szemben, de au biztos, hogy nekem szinte egy kurva szó sem jön ki a számon. Annie megjegyzése nagyjából tükrözi, amit én mondanék. A szemem is megdörzsölöm, hátha rosszul látok, hisz a napokban elég szarul aludtam. Talán csak hallucinálok.
Sajnos aztán rá kell jönnöm, hogy nem. Ez itt a száz százalék valóság. Hogy baszná meg!
- Ugyanez a kérdés jár a fejemben nekem is – nézek rá érdeklődve. Nyilvánvaló, hogy betört a raktárba, hogy valamit elvigyen vagy kicseréljen, és ahogy látom, pont abban a dobozban kotorászott, ahol a fegyver volt. Szóval ezt keresi. A rohadékok őt küldték, hogy vigye véghez ezt az akciót.
- Mit keresünk mi itt? – sóhajtok fel, de nem nézek rá. A picsába! – Nézd, ez nem az, amire gondolsz – mondom halkan, mert hát nyilvánvaló, hogy arra gondol, hogy zsaru vagyok. Mi másért lennék itt? Huh, nem gondoltam, hogy a kelleténél hamarabb fény derül majd a tényekre. És pont itt. Ezt nem fogom tudni kimagyarázni, de ő sem, az is biztos.
- Itt semmi nem vicc – vonok vállat tanácstalanul. Tekintetemmel a parókát figyelem, ahogy landol a földön, aztán ahogy belerúg a polcba. – Ezt kerested? – emelem feljebb a bezacskózott fegyvert, hátha ezzel egy kicsit legalább elterelem a gondolatait, de ez nyilván nem lesz ilyen egyszerű. Megkerülöm és a dobozba teszem vissza, majd a polcnak dőlve felé fordulok. Látom, hogy olyan ideges, mint még szerintem sosem. Most azt hiszem, lepereg az élete is maga előtt.
- Figyelj, Annie. Nyugodj meg kérlek, mert így nem fogjuk tudni ezt megbeszélni, mellesleg jobb, ha itt nem rendezel jelenetet. – Nem akarom leteremteni, a javát akarom, mert én lehet, hogy ki akarom húzni a szarból, de bármelyik kollegám rögtön fogdába vágná azért, hogy itt találta.
- Nagy mázlid van így is, hogy én jöttem be és nem más – nézek a szemébe, amik tényleg szikrákat szórnak. Szerintem két percen belül még fel is képel. Az lenne a csoda, ha nem. Egyszer már megpofozott és az pitiáner ügy volt ehhez képest.
- Úgy nem jöttél rá, hogy ki vagyok képezve a beépülésre, de... még mindig azt mondom, hogy ezt meg kellene beszélnünk, mielőtt még bármi meggondolatlan dolgot tennél – kérem nyugodt hangnemben, de belül én is tombolok. Szét tudnék verni egy boxzsákot... jobb híján.
- Mondhatnám, hogy nem, de felesleges lenne. – Erre nincs épeszű magyarázat. Lehet, hogy kívül szőke, de belül nem éppen, összerakható a kép elég hamar.
Közelebb merészkedek hozzá egy kicsit és a keze után nyúlok, óvatosan. Minél hamarabb le kell lépnie innen, mert ha elkapják akkor bukta sok minden neki is. El viszont nem akarom engedni, mert rögtön rohanna Stonehoz, ez egész biztos és akkor kurva gyorsan kellene mindent megszerveznem, az meg nem fog menni olyan gyorsan, bárhogy is próbálkoznék.
Ahogy megfogtam a jobb kezét, egy jól irányzott mozdulattal megtekerem -igyekezve a lehető legkevesebb fájdalmat okozni ezzel neki-, és a háta mögé kerülve, villámgyorsan fogom össze a kezeit, hogy aztán a csuklójára kattinthassam a bilincset.
- Bocs – szisszenem. – Nem lenne szabad itt lenned, Annie – mondom halkan, aztán magammal szembe fordítom és a szemébe nézek, amivel éppen gyilkolni készül. – Gyere – terelgetem kifelé a raktárból, de ahogy kiléptünk az ajtón, már meg is ragadom a csuklójánál és az irodám felé vesszük az irányt. Az őr tátott szájjal bámul utánunk. Te barom...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyVas. 5 Május - 9:41


Damian & Annie




When your pathetic Tale falls apart



Nem vagyok egy könnyen leblokkoló típus, hiszen elég sokszor voltam már olyan helyzetben, amikor improvizálnom kellett de most... Most képtelen vagyok felfogni, hogy mi a fene történik körülöttem. Vagyis értem én meg összeállt az egész, csak azt nem értem, hogy lehettem ennyire hülye és vak.
- Azt tudom jól, hogy Én mit keresek itt, de te? -sziszegem dühösen, hiszen a kérdés teljesen felesleges. Már értem, hogy mit keres itt, csak épp szeretném az ő szájából is hallani, addig is legalább lenne időm kitalálni, hogy hogyan másszak ki ebből a szarból, amit csak most vettem észre, hogy hónapok óta bőszen mászok egyre mélyebbre benne.
-Meséld el kérlek, hogy mire gondolok pontosan? - vágom oda szúrós pillantással, kezeimet pedig igyekszem szorosan magam mellett tartani, különben félő, hogy most azonnal neki rontok és megfojtom. Hogy lehet valaki ekkora egy hazug szemétláda? Hogy játszhatja meg magát ennyire? És én még azt hittem, hogy érdeklem de az élet újra bebizonyította, hogy csakis magamra számíthatok, mert senkiben sem lehet megbízni. Ha valaki közeledik feléd az csakis azért van, mert hasznot akár húzni belőled.
Nem vicc. Valóban nem vicc, hogy épp ott fityeg a kezében az a fegyver, amit ki kellene cserélnem, amin most éppen az életem múlik. Ha nem sikerül ezt elintéznem, biztos vagyok benne, hogy Stone el fog tüntetni a Föld színéről, mert még azt sem magyarázhatnám el neki, hogy miért nem jártam sikerrel. Bár jelenleg nagyobb probléma az, hogy meglógjak valahogy, mert semmi kedvem sittre menni.
-Nyugodjak meg? Még van pofád azt mondani, hogy nyugodjak meg? Megkajáltam a hazugságaidat, átvertél és kihasználtál! - vágom hozzá az egyik kezem ügyébe akadó dobozt- - Kettőnk közül te vagy az, aki baromi nyugodt lehet, hiszen tökéletesen elvégezted a feladatodat, igaz? Rohadék! - dobom felé immár a második dobozt, ami érzem, hogy valamivel nehezebb dolgot tartalmaz, mint az előző. Kizárt, hogy egy ólomgolyó legyen benne, de azért nagyon remélem, hogy nagyot fog ütni. -Jé! Igazad van! Mekkora mázlim van! Most írtad alá a halálos ítéletemet te idióta barom! -ordítom torkom szakadtából egy újabb doboz kíséretében könnyes szemekkel, de még időben visszafogom őket. Nem fogom megadni neki azt az örömet, hogy sírni lásson. Nem én. Helyette inkább csak nagyokat sóhajtva próbálok megnyugodni, mert így nem fogok tudni gondolkozni és kiutat sem fogok találni, már pedig én nem fogok sittre menni. Inkább megdöglök, de akkor se fogok rácsok mögött gubbasztani.
Ahogy sikerül valamennyire megnyugodnom, Damian közelebb merészkedik, én pedig feszülten figyelem minden mozdulatát. -Rohadtul büszke lehetsz magadra. -sziszegem egy gyilkos pillantás kíséretében és ahogy a kezemért nyúl odébb húzom, de végül rájövök, hogy jelenleg még nincs tervem, hogyan is kellene innen meglógnom. Ez a felismerés pedig ahhoz vezet, hogy szépen, néma csendben hagyjam, hogy hátra csavarja a kezemet, majd a csuklóimon kattanjon a bilincs. A kattanás tudatosítja bennem igazán, hogy épp az a pasi bilincsel most meg és zár be egy rohadt cellába, akiért hónapok óta odáig vagyok.
-Fordulj fel, Damian!- vágom a képébe farkasszemet nézve vele, majd az államat felszegve megindulok az ajtó irányába. Csak azért nem rúgom tökön, mert még nem találtam ki, hogy mihez kezdjek utána, hogyan lógjak meg. Szóval elhatározom, hogy csendben maradok és inkább felidézem magam előtt az alaprajzot.
-Mi lesz majd a jutalmad azért, hogy elkaptál? Esetleg egy Oscar-díj? -kérdezem tőle lenéző hangsúllyal, vigyorogva, miközben a csuklómat fogva végig kísér a folyosón. A zsarura, aki beengedett rákacsintok, majd tovább battyogok magabiztosan.
-Remélem, nem valami patkányoktól hemzsegő, büdös, retkes cellába viszel... -morgom útközben de ahogy felidézem magam előtt az alaprajzot, nem úgy tűnik, mintha a cellák felé haladnánk, ami nagyon jó hír, mert így talán még lesz lehetőségem megszökni.



 Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart 1735856013
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyPént. 10 Május - 18:47

annie and damian
there is no more hide and seek

Rohadjak meg, rég éreztem azt, hogy ez egész hülye kártyavár összeomlik, de most, jelen helyzetben ez áll fent. Pedig elég jól fel volt építve és még csak azt sem mondhatom, hogy elbasztam. Nem kalkuláltam bele, hogy Annievel majd egész véletlenül a bizonyítékraktárban fogok összefutni.
- Hát – kezdek bele a válaszba, de nem igazán tudom, mit akarok mondani. Nyilván már teljesen felesleges bármivel is magyarázkodnom, Annie okos nő és ez az egész szituáció nem is annyira bonyolult, hogy ne jöjjön rá rögtön. Összepréselt ajkakkal jelzem, hogy mind a ketten lebuktunk, bár valószínűleg én ezzel sokkalta nagyobbat buktam, mintsem ő azzal, hogy elkaptam itt, ezen a helyen.
A következő kérdésre adott válaszlehetőséggel sem élek. Mi a fasznak kérdezget ilyen hülyeségeket? Elég szívás ez a helyzet már önmagában is!
Ökölbe szorítom a szabad kezem és az idegeim kezdenek pattanásig feszülni. Főleg, amikor repül felém az egyik doboz, ami hála az égnek azért nem olyan nehéz, így sikeresen ki is védem a kezemmel.
- Nem egészen így volt – vágok a szavába, de valószínűsítem, hogy meg sem hallja, amit mondok, így nem is igazán töröm magam tovább. Sokkal inkább azon vagyok, hogy a doboz, ami ismét felém repül, ne találjon pofán, mert arról a polcról szedte le, ahol a nyolc kiló, lefoglalt kokain telepszik, és be is bizonyosodik hamar, hogy ebbe bizony rendesen beletalált.
- Jaj baszd meg – morranok fel a doboz puffanásával egyetemben. Látom rajta, hogy nagyon dühös. De tényleg baromira, eddig még sosem láttam ennyire forrani az agyát, ami persze érthető, de ha legalább végig hallgatna, akkor sokkal egyszerűbb dolgunk lenne. De majd az irodában, sokkal jobb lesz, mint itt. Nem itt fogok elbeszélgetni vele.
- Dehogy írtam alá! – üvöltök vissza én is, ha már ő is így kommunikál. Nem lesz ez egyszerű menet, már érzem előre, és abban sem vagyok biztos, hogy hajlandó lesz egyáltalán két szót is normális hangnemben váltani velem. Majd maximum addig bezárom az irodába, vagy az egyik cellába. Na jó, oda azért nem annyira szeretném, ha nem muszáj. Az irodám még egész barátságos. – Talán ha engednél szóhoz jutni, akkor még akár kompromisszumot is tudnánk kötni, de ilyen üvöltésekkel nem lehet normálisan beszélgetni – mondom én is emelkedett hanggal, majd több sem kell, végül is annyira begőzölök, hogy jobbnak látom, ha átveszem az irányítást, mielőtt még a fejemre nőne ez az átkozott nő. Tudom, hogy ettől majd csak még idegesebb lesz, de muszáj ezt tennem. Nem dobálhat le több dobozt a helyéről, mert kész katasztrófa lesz itt a raktárban.
- Nem vagyok büszke, elhiheted. – Ez a dolog sajnos kettőnk között már rég nem arról szól, hogy átverjem a fejét és minél több infot kiszedjek belőle. Persze azért egy-két dolgot kénytelen voltam általa megtudni, de azért a mérleg arrafelé billen kevésbé.
A szemébe nézek, miután rákattintottam a bilincset, és azt hiszem, a sajátomat látom visszatükröződni. Mindkettőnk tekintete kellően izzik, tombol az ideg bennem is, elhiheti.
Magam elé vezetem és kifelé megyek vele, a portást kishíján megtapsolom, hogy ekkora nagy idióta, de a kezeim elfoglaltsága miatt ezt nem teszem meg.
- Ugyan már, szerinted nem kaphattalak volna el már úgy tizenöt alkalommal? – emelem égnek a tekintetem. Baromira irritál, hogy még ebben a helyzetben is mosolyog, bár valószínűleg azért teszi, hogy leplezze valamennyire az idegességét.
- De, pontosan oda – reagálok. Komolyan ezt képzeli rólam? Azt hittem, jóban vagyunk egy ideje, vagy mi a franc. Tulajdonképpen még nekem sincs fogalmam arról, mi az, ami kettőnk között történik, de az biztos, hogy ez a nap nem lesz a megkoronázása a dolgoknak.
Két percen belül már oda is érünk az irodámhoz, ahová beterelem és a biztonság kedvéért be is zárom az ajtót magunk után, majd elengedem, viszont a bilincset egyelőre nem veszem le a kezéről.
- Normális vagy, hogy bevállalsz egy zsaruktól hemzsegő helyen lévő akciót? Mit kerestél ott? Azt a fegyvert? Ki kellett volna cserélned, gondolom. El kell keserítselek, Allen már reggel óta a fogdában csücsül és épp az előbb hallgattam ki, persze szentül tagadja, hogy nem ő ölte meg azzal a kibaszott fegyverrel az embert, rajta az ujjlenyomata – vázolom fel a helyzetet. – Mégis mi van azzal, hogy felfordul a gyomrod az efféle ügyektől, Annie? Érdekes módon mégis részt veszel benne, pedig kurvára nem kellene – morgom mély hangszínen és be is szívok egy mély levegőt, mert érzem, hogy a pulzusom már a fülemben dobol. Nem igazán tudom, mit kellene kezdenem ezzel a helyzettel, ez egy kicsit meghaladja a képességeimet, és nem számítottam erre sosem, hogy majd valaha szembe kell néznem egy dologgal és döntenem kell a munkám és egy nő között.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyVas. 12 Május - 14:28


Damian & Annie




When your pathetic Tale falls apart



Rég volt már, hogy ilyen dühöt és csalódottságot éreztem, de valószínüleg ez azért van, mert rég volt már, hogy bárkiben is megbíztam volna úgy igazán. Az anyám megtanított rá elég rendesen, hogy vér ide vagy oda, nem lehet senkiben megbízni, erre jön ez a mamlasz, akiről elkezdem feltételezni, hogy talán majd most. Talán megengedhetem magamnak, hogy valakiben megbízzak, hogy azt feltételezzem, hogy az illető nem akar nekem rosszat, nem fog átverni, számíthatok rá, mellettem fog állni, ha kell és tessék. Egy újabb hatalmas pofon az élettől, hogy kiderül, nem is azon az oldalon áll, amelyiken én. Sőt. Ő az, aki a magamfajtákat rács mögé dugja, hogy aztán önelégülten hátra dőlhessen a székén és a kávéját szürcsölgesse, miközben már azt tervezgeti, ki lesz a következő. Befurakodott az elmémbe és majdnem az ágyamba is, hogy aztán röhögve tönkre tegye az életemet, amit a saját erőmből nagy nehezen felépítgettem.
Próbál megszólalni és egy újabb adag hazugságot előadni, de úgy ömlenek belőlem a szavak, hogy egyedül akkor hallgatok csak el, mikor már ő is felemeli a hangját, mert hát az nem egy megszokott dolog tőle. Nagyot sóhajtok és próbálok valami ésszerű tervet kiagyalni, miközben hallgatom, amit mondd, de a kompromisszum szó hallatán képtelen vagyok tovább csendben maradni.
-Kompromisszumot? Miféle kompromisszumot akarsz te kötni? Nem csukatsz le tíz évre, csak mondjuk ötre? Végül is... igazán megnyerő ajánlat lenne.- üvöltöm az arcába, de a mondat vége felé már inkább puffogásnak vagy morgásnak lehetne nevezni azt, ahogy beszélek. Csalódott vagyok és borzalmasan kétségbeesett, hogy a sértettséget már ne is említsem. Ha akkora nagy zsaru, miért nem közölte már az elején, hátha tudunk volna "kompromisszumot kötni"? Miért kellett hülyítenie, elcsavarnia a fejemet és kihasználnia? Miért jó neki, hogy nem csak átvert de még pofára is ejtett?
-Ó, hát persze, hogy nem.- válaszolom gúnyosan, de a nyakamat tenném rá, hogy egyedül amiatt nem büszke maximum magára, hogy lebukott. Hiszen, ha nem futunk ma teljesen véletlenül össze itt a raktárban, akkor még hónapokig szórakozhatott volna velem. És én hülye még bevittem a bandába.
Megadva magam hagyom, hogy megbilincseljen és egészen addig, amíg kivezet a raktárból már inkább, csak mosolygok kínomban. Már, csak azért is, hogy összezavarjam, hiszen hány bűnöző vigyorog, ahogy elvezetik megbilincselve?
-Nem vagyok hülye Damian. Már, ha egyáltalán így hívnak...- sandítok rá hátra szikrázó szemekkel, de kezd összeállni a kép, hogy ezt a nevet is, csak akkor tudtam meg, amikor a történetesen szintén rendőr lakótársam véletlenül kibökte- -Én, csak egy kibaszott eszköz voltam a magasabb cél érdekében, nem igaz? Csinos szőke bűnöző csaj, akit még majdnem meg is fektettél... egy kis élvezet a meló mellé, nem?- magyarázom mosolyogva még mindig, miközben olyan büszkén és stílusosan sétálok előtte, mintha valami topmodell lennék. Egyértelmű, hogy a laza, kecses mozdulataimmal csak próbálom leplezni a bennem tomboló dühöt, hiszen legszívesebben itt a helyszínen megfojtanám, megrugdosnám és össze-vissza verném a képét, de nem fogom még mélyebbre ásni magam. Épp elég mélyen lubickolok már így is a szarban és úgy tűnik, hogy már hullámzik is.
Amikor közli, hogy pontosan egy olyan otthonos kis cellába visz, mint amilyet vázoltam az imént, csak még jobban elmosolyodok, mert tudom jól, hogy nem az a végállomás. Egyáltalán nem abba az irányba haladunk, csak épp nem tudom, hogy miért nem. Mi a frászt akar még tőlem?
Az előttem lévő üvegajtón a "Damian H. Whitman nyomozó" felirat áll, minek láttán csak nevetve fejet csóválok és megvárom, míg betessékel. Hát beszarok. Még saját irodája is van a faszikámnak, amit persze sejtettem de, ha csak egy rohadt kis asztala lenne a többi tizenkilenc között, sokkal elégedettebb lennék most.
Hallom, hogy kattan mögöttem a zár, de ez most a legkevésbé zavar. Sokkal jobban irritál a bilincs, ami még mindig a csuklóimon ficeg, de persze ezt se mutatom ki. Inkább némi érdeklődéssel körbe járom az irodát, miközben Ő a hátam mögött ossza az észt és, csak akkor komorodok el jobban, mikor Allent említi. Mindezt mondjuk úgyse látja, mert háttal állok neki, de alaposan elgondolkozok azon, mire ment ki ez az egész. Allen elég közeli embere Stone-nak és ezek szerint miatta kellett volna kicserélnem azt a fegyvert. De mégis, miért? Mit művelhetett az a rohadék?
Egyedül a számonkérése zökkent ki picit, minek hallatán megfordulok és gyilkos pillantással rá meredek. Hát ez teljesen hülye?
-Mintha nem éppen neked panaszoltam volna el, te seggfej, hogy tünedeznek el azok az emberek, akik gyengének bizonyulnak. Hogy a francba mertem volna nemet mondani, amikor Stone magához hívatott és rám bízta ezt a melót?- förmedek rá dühösen, mert tényleg nem értem, mi ez a lebaszás, amit most kapok tőle? Egyáltalán, miért érdekli és zavarja Őt ez? Elkapott nem? Örülnie kellene, mert legalább már nem kell hazudoznia, de lehet, hogy neki az legalább olyan jól megy, mint nekem. -Felfordul a gyomrom az ilyesmitől, igen, de azt hiszem, azt se viselném túl jól, ha egy sikátorban feküdnék meredt tekintettel vagy épp a kikötő mélyén rohadnék a halak között.- válaszolom dühösen, ismét megütve azt a hangszínt, amivel pár perce a raktárban megörvendeztettem, majd egy lépéssel közelebb sétálok hozzá és megállok előtte. -Mit gondolsz? Most mi fog történni, ha kiderül, hogy elbuktam? Már, ha nem a sittre vonulok rögtön... mert oké, hogy Allen bevallott mindent de, ha a fegyvert kicseréltem volna és nincs ujjlenyomat, akkor cseszhetnétek a vallomását bizonyíték nélkül.- közlöm vele szárazon, majd lehuppanok az íróasztalnál lévő székre, átügyeskedem a fenekem alatt az összebilincselt kezeimet és szépen áthúzom a lábaimat az általuk képzett hurkon. Franc se fog itt hátra bilincselt kezekkel ácsorogni. Ha már kell ez a francos vas, legalább elől legyen.
-Ha ma este nem jelentkezek vagy, ha Stone egyik téglája elmondja, hogy bekaszniztak -mert vannak neki köztetek is emberei ám-, akkor nekem annyi. Szóval, ha kérdésed van, még most tedd fel, mert holnap már maximum, csak a hullámmal tudsz beszélgetni. Felfogtad?- állok fel ismét és elé sétálok, a hangom pedig, csak a mondat végére kezd ismét zaklatottá válni. Semmi kedvem megdögleni, de úgy tűnik, hogy Damian ezt is elintézte nekem. Nem elég, hogy átvert és, hogy totál hülyének érzem most magam, amiért nem jöttem rá, hogy kicsoda, de még azt is megoldotta, hogy többé ne kelljen idegeskednem semmi miatt se.



 Lost on You  Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart 1471401822  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptySzer. 15 Május - 18:08

annie and damian
there is no more hide and seek

Ő is valószínűleg ugyanolyan dühöt érez, mint én. Oké, lehet, hogy az övé jogosabb, de ha egy kicsit is megvizsgálná az én szempontomból a dolgot, akkor már talán minimálisan is, ha megváltozna a nézete, könnyebb dolgom lenne. Így viszont elég nehéz. Egyébként sem voltam erre felkészülve, ezt a lepel-lehullást úgy pár hónappal odébb terveztem és nem most. Nem így.
- A helyedben nem adnék ötleteket – vágok vissza rögtön. – Nem mintha ez így menne! – nem is értem, hogy gondolja. Az ítéletet nem én, hanem a bíró mondja ki. Semmi közöm nincs hozzá, maximum annyi, hogy kihallgatom és elmondom, amit tudok, amit kiderítettem. De nem állhatok neki alkudozni a bíróval, hogy „na, légyszi haver, legyen csak öt”. – Így meg végképp nem fogok tudni semmiféle kompromisszumot ajánlani, ha nem nyugszol le és nem engeded közölni, amit mondani akarok. – Nem akarom lecsukatni. Azért ez a gondolatfoszlány egy kicsit is bekúszhatna a fejébe, ha logikusan átgondolná a dolgokat. Megtehettem volna már, ha ez lett volna a célom. Persze mondhatja, hogy szükségem volt rá informátorként, de akkor is. Ez már több, mint csupán ilyesféle kapcsolat, vagy ő nem érzi?
- Édes istenem, hagyd már abba ezt a hülye felfogást! Felnőtt nő vagy, aki el tudja dönteni, hogy le akar-e feküdni valakivel vagy sem. Nem feküdtél le, örülnöd ugyan nem kell, mert nem azért akartalak megdugni, hogy egy újabb strigulát húzzak a többi mellé! Bármily hihetetlen is – csattanok fel, mert ez a felfogás lassan teljességgel felidegesít. Azért próbálom lehalkítani a hangom amennyire csak lehetséges, hogy a kollégák ne kapják fel a fejüket a nagy munkába való temetkezésből.  
Az irodába érve becsukom és azzal a mozdulattal be is zárom az ajtót, majd a rolót is leengedem, hogy aztán a zsebembe csúsztatva a kulcsot ráförmedhessek. Nem akarom én letámadni, de felidegesít a tény, hogy hülyeségre adja a fejét. Megint. Aztán majd megint napokig fos kedve lesz, mert nem tud elszámolni a lelki ismeretével. Hihetetlen ez a nő.
Közben megkerülöm az asztalt és helyet foglalok a székemben.
- Talán már rég segítséget kellett volna kérned és nem egyre mélyebbre ásni magad ebbe a kurva undorító, mocskos világban – vágom rá és a tenyerembe temetem az arcom, hogy észhez térítve magam meg is dörzsöljem a szemeimet. – Egy ponton már talán az is jobb, mint úgy élni, hogy tudod, a te kezedhez is vér tapad! – Mert köze van hozzá! – Nem áltathatod magad azzal, hogy nem te húzod meg a ravaszt, Annie! – A bűnbandájukhoz már több haláleset is tartozik, amikkel lehet, hogy egy részükkel nincs tisztában, mert egy másik kisebb csapat végzi el, de nem hunyhat ezek felett szemet.
- Valóban így van, de a fegyver megvan, szóval éppenséggel pont elég bizonyítékunk van az ellen a fasz ellen, ahogy egyre több több ember ellen is – közlöm a tényeket. Most már teljesen felesleges titkolózni. – Ha Stone azt mondja majd, hogy ez a te hibád, akkor kurvára téved, mert igazából az övé. Ő kapcsolt későn. Hamarabb kellett volna ideállítani egy embert, nem miután már Allen eltűnt. A lebukás esélye azért nem volt kicsi, ezt látnia kellett volna – vonok vállat, ahogy figyelem, ahogy furmányosan átküzdi magát a kezeivel képzett hurkon. Még egy mosolyt is el kell fojtanom, mielőtt még kiszélesedne az arcomon. Ahogy aztán felém kezd sétálni és látom a szemében a kétségbeesést csak megcsóválom a fejem.
- Dehogy fogok a hulláddal beszélgetni – emelem égnek a tekintetem. Tényleg azt hiszi, hogy engedni fogom, hogy bármit is tegyenek vele? Hát akkor nagyon téved. Most már azért elég sokáig elér a kezünk, sok az infonk, szóval több dolog is van, amihez hozzá tudunk nyúlni.
- De ha már kérdezhetek, akkor megragadom a lehetőséget – szívom be mélyen a levegőt, próbálva ezzel egy kicsit lenyugtatni magam, mert a vérnyomásom valahol az egekben jár jelen pillanatban. Felemelkedek a székből, hogy tökéletesen szemtől szembe kerüljek vele.
- Mit akarsz tőlem? – Mert azt kár tagadni, hogy akarna bármit is, hiszen tényleg sokkal több ez már, mint „munkakapcsolat” vagy minek is mondhatnám ezt. Kurvára nem egyszerű ez nekem, Lynette óta nem volt normális kapcsolatom csak futókalandok, de Annie azért rendesen felbolygatta az életem.
Jobb kezemmel a nyaka mögé nyúlok és hüvelykujjammal végig simítok az arcélén, a másik kezemmel pedig hirtelen mozdulattal rántom magamhoz közel és egy pillanatig sem habozva csókolom meg. Követelőzően, levegőt nem hagyva neki. Benne van minden, ami felhalmozódhatott az elmúlt két hónapban. Düh, vonzalom, kérés, birtoklás.
Megragadom a derekát két oldalt és egy mozdulattal fel is ültetem az íróasztalra, ezalatt egy percig sem engedve a csókból. A szívem üteme a fülemben dübörög, kezemmel pedig már a zsebemben a bilincs kulcsát keresem, mert így azért mégsem annyira kényelmes a dolog, előre bilincselt kézzel pedig végképp nem, még fordítva úgy is maradhatott volna, hm. Így viszont nem jó a dolog, így miután megtaláltam, kinyitom a zárat és a bilincs éles zörgéssel találkozik a padlóval.
Rögtön a felsője aljához nyúlok, hogy lekaphassam róla és ajkaimmal végig szántsak a nyaka vonalán a vállgödréig apró csókokkal. Már ettől teljesen begőzöltem, a várakozás már teljesen tönkretett idegileg, szóval nagyon remélem, hogy most nem fog leállítani. Vágyom rá, ahogy ő is rám és ennek itt és most be kell teljesülnie. Mindkettőnkben sok a feszültség, ki kell ezt valahogy ereszteni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyCsüt. 16 Május - 18:39


Damian & Annie




When your pathetic Tale falls apart



Ne adjak ötleteket? Komolyan mondom azon gondolkozok, hogy ha mást nem is tudok csinálni, de minimum lefejelem. -Rohadt jó érzés lehet olyan nagymenőnek lenni, mint te vagy.- morgom fintorogva, mert most el tudom képzelni, hogy iszonyúan büszke lehet magára és természetesen úgy érzi, hogy ő a jobb, az okosabb meg minden. Csak arra nem gondol, hogy egyben hazug is és teszek rá magasról, hogy a munkáját végezte. Én is azt tettem az imént, csak nekem az illegálisabb fajta meló jutott. Ez van.
-Akkor bökd ki végre, amit közölni akarsz.- förmedek rá, mert már megint rám szólt, hogy én túl ideges vagyok és nem hagyom szóhoz jutni, de ha már arra képes, hogy ezt szóvá tegye, akkor már azt is elárulhatta volna, amit annyira mondani akar. Kössünk kompromisszumot. Rendben. Mégis mifélét? Képtelen lennék megbízni benne ezek után. Eddig se ment túl jól az ilyesmi, de most végképp pontot tett arra a nyamvadt betűre.
-Ja, hát jobb is, hogy nem feküdtünk le, mert akkor most még nagyobb idiótának érezném magam. Úgy tűnik, hiába vagyok felnőtt nő, attól még hülye vagyok, hogy nem vettem észre, hogy megállás nélkül hazudsz.- trappolok továbbra is előtte magam elé beszélve, míg oda nem érünk az ő személyre szabott irodácskájához. Vajon hány embert kellett megvezetnie érte?
Az iroda ajtaja becsukódik, a zár kattan, a roló lecsúszik én pedig hallgathatom őfelsége Damian ész osztását, amihez végképp nincs semmi kedvem. Nem akarom, hogy kioktasson, mintha bármi köze is lenne hozzám vagy bármit tudna rólam. Oké, elég sokat tud, ennyi előnye mondjuk van velem szemben, de akkor is. Éppen ezért tudja jól, hogy eleget ostorozom magamat az ilyen melók miatt, szóval nem nagyon hiányzik még mellé az is, hogy leszidjon, mint egy rossz gyereket. Minden esetre a szavai célt érnek, de egy pillanatra se adom meg neki azt az örömet, hogy ezt láthassa is rajtam. Csak ülök fapofával és hallgatom.
-Kétlem, hogy épp neked kellene erkölcsi oktatást tartanod, ráadásul gyanítom, hogy nem ezért hoztál ide. Szóval, tartsd meg magadnak a szent beszédet és haladjunk.- sóhajtok egy nagyot, de ahogy alaposabban ismerteti velem, hogy hogy is állnak az üggyel, kissé elbizonytalanodok. Lehetséges, hogy direkt akart csőbe húzni az a rohadék? Basszus. Hát miért is ne? Valószínűleg úgy sejti, hogy úgyse mernék beszélni. - Stone pont az a fajta, akinek el lehet magyarázni az ilyesmit. De egyébként is... most esett le, hogy talán direkt küldött épp engem ide.- nevetem el magamat a fejemet csóválva, de Damian tekintetét kerülöm inkább. Utálom, amikor hülyének kell éreznem magam valaki miatt és ez most duplán, vagy triplán igaz ráadásul. Hülye vagyok, mert nem vettem észre, hogy zsaru. Hülye vagyok, mert elvállaltam ezt a melót és azért is, mert nem gyanítottam, hogy talán kelepce. És még mindig ott a lehetősége annak, hogy kinyírnak, aminek hangot is adok, miután átküszködöm előre a bilincselt kezeimet.
Csalódottan elpillantok a falon lévő polc irányába, melyen szépen sorakoznak mindenféle irattartók. Szóval, ez lenne Damian. Egy kicseszett zsaru szép irodával, kényelmes székkel, rendezett iratokkal. Hogy a francba nem jöttem rá?
A kérdése viszont teljesen kizökkent, így jó pár perc után most először felpillantok végre rá. Őszintén szólva egészen más témával kapcsolatban vártam azt a kérdést. -Én mit akarok? Te mit akarsz? Itt ácsorgok az irodádban megbilincselve...- lesek fel rá értetlenül de megnémulok, mikor megérint, pillanatokkal később pedig már az ajkait érzem ajkaimon és olyan heves csókkal fojtja belém a többi lehetséges mondanivalómat, hogy a kellemes bizsergés azonnal végig suhan rajtam. Ennek ellenére az első reakcióm az, hogy a tenyereimet neki feszítem a mellkasának és megpróbálom eltolni magamtól, de a következő meg az, hogy megmarkolom a pólóját és viszonzom a csókját, amiből egyszerre árad harag, vágy és talán némi aggódás is. Érzem, hogy totálisan el fogok veszni, de akkor döbbenek rá, hogy máris mennyire elvesztem, amikor felpakol az asztalra én pedig válaszul körülfonom lábaimmal a derekát. Miközben a bilincset leszedi rólam, úgy kapkodok levegő után, mintha a maratont futottam volna le épp és, ha már szabad a kezem, megragadom az alkalmat, hogy... ó basszus, esküszöm, két perccel ezelőtt még be akartam törni az orrát, de most úgy néz rám, hogy képtelen lennék megtenni. Orrtörős tervem helyett szabad kezeimet felemelem, hogy a felsőt minél előbb leszedhesse rólam, majd ahogy a nyakamat csókolgatja, feltúrom a pólót a hátán és csak, hogy érezze mennyire utálom és mennyire dühös vagyok rá, végig marom körmeimmel forró bőrét. Nem tudom eldönteni, hogy a dühtől, az adrenalintól vagy a csókjától remegek, miközben türelmetlen mozdulatokkal megszabadítom a pólójától. Meg nem szakítva a csókot lecsusszanok az asztalról, hogy aztán tenyeremet mellkasának feszítve erőteljesen hátrébb lökjem, hogy csak a polc állítsa meg a háta mögött, de lehetőleg az se gyengéden történjen. Veheti afféle törlesztésnek, amiért hazudott, de szerintem kárpótolja a fájdalomért az, ahogy azonnal odasimulok hozzá és ajkai után kapok, kezem pedig már az övét kezdi kifelé oldani, ahogy ajkaimmal fülcimpájától egészen le a nyakáig haladok apró csókokkal. Akarom őt. Most már, csak azért is, mert a sitt előtt még ki akarom élvezni, amit lehet és, mert baromira rettegek attól, hogy ki fognak nyírni. Na meg ugye, mindig is akartam, elejétől fogva, ez pedig tökéletes lezárása lesz a mi franctudjamilyen kapcsolatunknak.


 Be Mine  Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart 1471401822  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyKedd 21 Május - 4:01

annie and damian
there is no more hide and seek


+18 Annie valószínűleg azt hiszi, hogy nekem olyan kurva egyszerű volt átbaszni a fejét. Nem, nem volt az, de ezt most nem fogom elkezdeni bizonygatni neki, hisz úgyse fogja elhinni. Most valószínűleg bármit is mondhatnék, minden szavam vagy kiforgatná vagy kapnék a képembe még pár dobozt, ami nagyon nem hiányzik.
És igazából arról sincs fogalmam, mit is akarok közölni. Nem készültem erre. Tudtam, hogy nem húzhatom a végletekig, hogy vagy így, vagy úgy, de ki fog derülni a dolog. Egyre inkább azt akartam, hogy ne a bíróságon szembesüljön majd vele vagy bármi hasonló helyzetben, hogy átcsesztem a fejét és ami köztünk volt, mint hazugság volt. Egy része igen, de a hülye is tudja, érzi, hogy nem csak a munka miatt közeledtem felé, hanem mert tényleg megmozgatta a fantáziám. És nem csak szexuálisan, hanem úgy egyébként is, mint nő.
- Jól hazudok – tárom szét a karjaim és meg is vonom a vállam. Tudom, hogy ez a mondat csak még egy lapáttal rátesz majd a tűzre, de nem igazán gondolkodtam, mielőtt még kimondtam. – Szóval nem a te hibád – teszem hozzá gyorsan, mert rájövök, hogy ez az előbbi megszólalásom nem éppen volt rendes. De így se néz ki jobban, ami azt illeti.
Végre aztán az irodába érünk, itt már kevésbé érdekel, ha jelenetet rendez. A folyosón és a raktárban nem annyira vettem volna jó néven. Valamilyen szinten persze jogos, hogy mérges, de azért bármelyik másik nyomozónak se verhetné ki a hisztit, ha kiderült volna, hogy átbaszta a fejét. És bármelyik másik tényleg érzéketlenül csinálta volna, nekem már sajnos a saját, magánemberként megformálódott érzéseim is belekeveredtek a szituba, aminek tudom, hogy nem lett volna szabad.
- Az én munkám nem az erkölcsről szól, Annie – sóhajtok fel. Még mindig jobb, mint az, amit ő csinál. Belehajszolták ebbe a világba, ez rendben van, de ha akarná, akkor ki tudna belőle mászni. Majd esetleg most. Ha már nyílt lapokkal kell játszanunk, akkor esetleg hathatok rá egy kicsit jobban és akár segíthetek is neki, habár attól félek, hogy egyrészt lebuktat, másrészt pedig nem fogja engedni, hogy segítsek.
- Hát még az is lehet. De nem hiszem, hogy rájött, hogy zsaru vagyok, szóval jobb lenne, ha ez így is maradna és meg tudnánk ezt oldani anélkül, hogy kiderüljön. – Ha egy kicsit is józanul gondolkodik rájöhet, hogy ez neki is kedvezőbb lenne, mert ha nyíltan nem fog belemenni a tervbe, akkor nem engedhetem el. És azt nem biztos, hogy meg tudnám tenni. Maximum bezárom a lakásomba Byron mellé, és kész. Végül is, ez is egy megoldás.
Ahogy közelebb jön és kérdezek, a válaszára egy kicsit elmosolyodom.
- Az összkép mondjuk egészen bejön – morgom, aztán nem is tétlenkedem sokáig, szorosan magamhoz vonom és egy pillanatnyi levegőt sem hagyva neki csókolom meg, aztán szabadítom meg a bilincstől. Felmorranok, ahogy megérzem a körmei éles vájatát a hátamban, majd jobb kezemmel hátranyúlva segítek neki leszedni magamról a pólót és aztán ahogy lecsusszan az asztalról, már nyúlnék is a nadrágja után, de…
- Ó, baszd meg Annie – préselem ki a számon, ahogy a tarkóm a polccal találkozik, az irattartók egy része pedig megadva magát a földre esik. A dereka mögé nyúlok és egy hirtelen mozdulattal fordítok a helyzetünkön, úgy préselem a falnak, hogy képtelen legyen ellenállni.
- Megőrjítesz – mormogom két csók között, amit a nyakára adok, jobb kezem pedig a háta mögé nyúl, hogy megszabadíthassam a melltartójától is, majd ahogy az lehullott, a nadrágját is elkezdem leráncigálni. Baromi türelmetlen vagyok, az idegeim pattanásig feszülnek, a nadrágomban pedig már igencsak szűkös a hely. – És most már nem menekülsz – suttogom a fülébe, majd újra visszatérek az ajkaihoz. Azért ez elég abszurd, hogy kerülgettük egymást jó ideig és ez kell ahhoz, hogy végre beteljesüljenek a vágyak, hogy egy ilyen szituáció után vagyunk, ami mind a kettőnkben kellően felnyomta a pumpát. Fogalmam sincs, mi lesz ezután, ez nyilván csak jobban felkavarja az indulatokat, de jelen pillanatban szarok az egészre.
Tenyeremmel a feneke alá nyúlok és az ölembe kapom, hogy visszakormányozhassam magunkat az asztalom irányába, ahová aztán lefektetem és fölé hajolva csókokkal hintsem be a melleit, nyelvemmel pedig végig szánthassak egészen a csípőjéig.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyKedd 21 Május - 22:11
+18


Damian & Annie




When your pathetic Tale falls apart



Annyira utálom, amiért így megvezetett, de talán saját magamra még jobban haragszok. Csalódtam magamban, mert mint hivatásos csaló azt hittem, hogy engem képtelenség átverni és megvezetni. Azt hittem, hogy egy hazug felismer egy másik hazugot, de ehhez képest úgy megkajáltam a dumáját, hogy az őrület. Még közli is, hogy jól hazudik és csak, hogy ne fájjon annyira, megnyugtat, hogy nem az én hibám, de erre már, csak egy gyilkos pillantást engedek meg magamnak. Aztán eszembe jut, hogy valami ilyesmit érezhetett ő is akkor, amikor rájött, hogy én nyúltam le anno az óráját és a tárcáját. Végül is, ha jobban belegondolunk, akkor most vagyunk egálban, de ettől a felismeréstől én még ugyanúgy haragszom rá és ugyanúgy képtelen lennék már megbízni benne. Még, ha titokban azt is remélem, hogy talán kerültünk annyira közel egymáshoz, hogy erre való tekintettel ne csukjon le, akkor sem lehetek biztos benne, hogy nem fogja megtenni. Zsaru. Minden a törvény és a jog és pont.
-Amilyen jól hazudsz megoldod te ezt egyedül is.- villantok rá egy megvető pillantást, de szerintem szikrákat szórnak a szemeim, hiszen most meg neki állt alkudozni. Azt akarja, hogy játszam tovább ezt a színjátékot úgy, hogy tudom, hogy kicsoda? Nézzem végig, ahogy lecsuk majd szépen mindenkit? Oké, hogy Stone-nak elment az esze, de ettől még ő és a többiek a családom. Nem árulhatom el őket pusztán egy pár csodálatosan kék szemért.
A kérdése meglep. Nem gondoltam volna, hogy épp ezt fogja nekem szegezni és őszintén szólva, a választ sem tudom. Mit akarok tőle? Valamit akartam, de ez már múlt idő. Valamit elképzeltem, de az most szerte foszlott, mert ő nem az, akinek gondoltam. Mondjuk a csókja, amit a pofátlanul izgató megjegyzése után ad épp olyan, mint amilyen előtte volt. Ugyanolyan vad és heves, mint amilyen a lakásomon is volt, vagy a kocsimnál, vagy a tánc után... ugyanaz. És az a durva, hogy most ébredek rá arra is, hogy emiatt nem vettem én észre semmit a kis színészkedéséből. Mert elvonta a figyelmem az, hogy őrülten jó pasi.
Ettől függetlenül én is úgy esek neki, mintha tökre elfogadható és normális lenne, hogy egy bűnöző az őt elcsípő nyomozóval smárol annak irodája asztalán. Furcsa mód viszont, még ez a tudat is, csak még jobban feltüzel. A haragom viszont megmarad, amit éreztetek is vele, mikor el lököm magamtól a reakciója pedig épp az, amire számítottam. Azt hiszi, hogy megint leállítom és, hogy megint hoppon marad csak épp az a baj, hogy nem tudnék már most leállni. A rengeteg feszültség, harag és a düh úgy tűnik, hogy ebben a formában akar távozni belőlem. Mikor a falhoz présel kéjesen felnyögök, szavai hallatán pedig olyan mosoly terül el arcomon, amit még az ördög is megirigyelhetne. -Helyes. Ez a legkevesebb.- sóhajtom teljesen megbabonázva csókjaitól, miközben megszabadít a melltartómtól és a nadrágomat is céltudatosan lecibálja rólam. Kilépek a bokámig csúszó farmerból és már simulok is hozzá, hogy hajába túrva hallgassam suttogását, megborzongva attól, amit mond.
-Peched van, mert nem akarok menekülni.- lehelem ajkaira végig húzva rajtuk finoman nyelvemet, miközben egyre csak az kattog az agyamban, hogy pedig én most őt nagyon nagyon kéne utáljam. Mégis csak a vágyat érzem, a forró bőrét, ahogy hozzám simul és azt, ahogy ajkai követelőzőn csókolnak. Átkarolom nyakát és félig csókolva, félig zihálva hagyom, hogy a karjaiba kapjon, lábaimat pedig ismét dereka köré fonom.
Mikor lefektet az asztalra végig simítok a hátán lentről felfelé haladva, ujjaimmal vadul a hajába túrok és lehunyt szemmel élvezem, ahogy végig csókolgatja a testemet egészen le a csípőmig. A bőröm tiszta libabőr, miközben vágyakozva felé pillantok és én idióta segítőkészen még a csípőmet is megemelem, hogy végre leszedhesse rólam azt a falatnyi alsóneműt is. Eszembe jut a pár héttel ezelőtti jelenet, ahol épp itt zavartak meg minket és már most tudom, hogy ha valaki kopogtatni mer az ajtón, annak tuti, hogy letépem a karját, hogy azzal verjem agyon. Épp eleget vártam már erre és most már nem akarok megállni. Nem is tudnék és nem is akarok. Azok után, amin keresztül mentem és amilyen pofára esés volt nekem ez a mai nap, megérdemlem, hogy megkapjam, amire hetek óta vágyom. Az pedig nem más, mint ez a szemét, hazug zsaru. Biztos vagyok benne, hogy hibát követek el és, hogy nagyon fogom utálni magam emiatt, de azok után, amilyen csúnyán átvert, már teljesen mindegy.


 Free Animal  Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart 1471401822  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyKedd 28 Május - 2:58

annie and damian
there is no more hide and seek


+18Persze arra számítok, hogy Annie nem lesz egyszerű eset. Nyilvánvaló, hogy nem fog helyeselni a felvetésemre, hogy titkoljuk el ezt a mai kis találkozásunkat Stone előtt. Pedig el kellene. És mivel Annie okos, ezt ő is be fogja vallani, hogy mind a ketten jobban járunk, ha ez így lesz és nem vall színt, mert azzal önmagát is bajba keveri. Eléggé sakk-mattban áll most, amiért egy kicsit szégyellem is magam, habár tényleg a munkámat végeztem, de nem akartam ennyire sarokba szorítani, mégis sikerült.
- De talán jobb lenne inkább ketten, hogy egyikünk terve se legyen sutba dobva – mondom neki immár egy kicsit nyugodtabb hangszínnel. Viszont az roppantul idegesít, hogy ilyen bolond. Mi a francért kell neki ilyen ügyekbe keverednie? Az istenért, hát menthetetlen lenne talán? Ha így van, akkor egy kicsit nehezebb lesz a dolgom, lévén akkor kénytelen leszek őt is úgy kezelni majd, mint a többit. Bár ezt nem akarom.
Őt akarom. Nem tudom, hogy ezt az egész hülye ötletet, ami két másodperc alatt megfogalmazódik a fejemben a düh vagy a csalódottság, esetleg csak a vágy okozza, de igen nagy hévvel esek neki. A csókunkon határozottan érezni lehet mindkettőnk részéről a másik irányába táplált dühöt és vágyat. Ha csak arra gondolok, hogy esetleg megint leállítana, akkor biztos, hogy falnak fogok menni, de jelen pillanatban talán nem fogja ezt tenni. Nála mondjuk sosem lehet tudni, az eddigi tapasztalatok alapján.
Miután el is lök aztán magától és a tarkóm a polccal találkozik, kicsit újra felpaprikázom mag és most már tényleg ellentmondást nem tűrve préselem a falhoz és szabadítom meg minden ruhaneműjétől az alsóját kivéve. Ahogy a nyelvével végigszánt a számon, egy elfojtott morgás tör fel a torkomból, majd megcsókolom, és bele is mosolygok abba a csókba.
- Hm. Mekkora pech – sóhajtok egyet, aztán a melleire csókolok és nyelvemmel végig is szántok rajtuk, majd felkapom és az asztalig meg sem állok vele. Lefektetem, majd fölé hajolva csókolom meg újra, végül pedig kiegyenesedve befejezem, amit ő már elkezdett, leveszem a cipőt és a farmert –és a zoknit is, mert tudom, milyen idétlenül tud kinézni egy faszi szex közben zokniban-, közben pedig egy pillanatig sem vagyok rest alaposan, a testének minden egyes négyzetcentiméterét végigmérni a tekintetemmel. Elmosolyodom, ahogy észreveszem, hogy már billenti is a csípőjét, én pedig ahogy újra fölé hajolok és csókokkal borítom be a testét, a fehérneműhöz érve a fogaim közé csippentem az anyagot és úgy húzom le róla azt.
Egy határozott mozdulattal irányítom a lábfejeit az asztal szélére, hogy aztán a combjai közé férkőzhessek. Nyelvemet finomam végig húzom a belső combján, majd az érzékeny pontjához érve időzök el egy kicsit. Nem sokat, mert már kurvára türelmetlen vagyok, szóval pár perc múlva felegyenesedem és ha ő nem, én hamar le is veszem az alsóm, hogy aztán felhúzzam Anniet álló helyzetbe és egy szenvedélyes csókot adhassak neki. A csípőjére simítom a kezem és egy gyors mozdulattal fordítok is rajta, aztán nem is óvatosan, de nem is erősködve döntöm az asztallapra a felsőtestét. Két oldalán végig simítok, a fenekébe markolok, majd szorosan hozzásimulok és aztán egy határozott mozdulattal hatolok belé. A kellemes érzésre felmorranok, egy pillanatra állok csak meg, utána rögtön mozgásba lendülök, és egyre gyorsabb tempót diktálok. Erősen tartom a csípőjét, de mivel borzasztóan fel vagyok húzva, kis idő után lassítanom kell, sőt, pár pillanatra meg is állok, hogy kisöpörve a haját a nyakából ráhajolhassak és csókokat hinthessek a bőrére.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptySzer. 29 Május - 14:09
+18


Damian & Annie




When your pathetic Tale falls apart



Utal rá, hogy talán jobb lenne, ha összedolgoznánk, de én nem vagyok biztos benne, hogy ez jó ötlet. Azt sejtem, hogy az ő terve mi, de velem kapcsolatban nem tudom, hogy mire gondol. Igazság szerint el is felejtek ezen gondolkozni, sőt. Helyette inkább biztosítom afelől, hogy most nem fogok elmenekülni. ~Ne már, kiscsaj. Ez most komoly? ~
Idióta vagyok, tudom, de mit tegyek, ha baromira kívánom? Főleg azután, ahogy vadul megcsókol. A szívem majd kiugrik a mellkasomból, mikor újra az ölébe kap és az asztalig meg sem áll velem, hogy aztán hanyatt döntsön és tovább csókoljon. Miközben felegyenesedik és lekapja magáról a farmert meg a zoknit is, mutatóujjamra harapok vigyorogva és kacér pillantással követem minden egyes mozdulatát. Teljesen be vagyok zsongva harag és gyűlölet ide vagy oda, bár az igazság az, hogy cseppet sem utálom. Magamat utálom inkább épp amiatt, hogy a leghőbb vágyam jelen pillanatban az, hogy magamban érezhessem végre, nem pedig az, hogy betörjem az orrát és tönkre tegyem a sunyi kis terveit.
Izgató látvány, ahogy végig barangolja a testemet, majd ahogy a csípőmhöz érve a fogával húzza le a bugyimat, minek hatására libabőrös leszek. Ilyesmi mutatványt még senkitől sem láttam, csak a filmekben, átélni meg még durvább, mint elképzelni. A szívem vadul kalapál, ahogy végig húzza nyelvét a combom belső felén, a kellemes bizsergés végig zakatol a testemen és valahol azon a részen csoportosul, amerre Damian igyekszik. Ajkamba harapva, lehunyt szemmel élvezem a kenyeztetését, miközben finoman hajába túrok, másik kezemet pedig a számra szorítom, hogy a kéjes nyögést, ami kikívánkozik belőlem, ne lehessen az egész örsön hallani.
Igyekszem visszafogni a hangom, a kezemet az asztal pereméhez csúsztatom a fejem fölött és megkapaszkodok. Mikor elhúzódik felülök , hogy átkarolva nyakát szinte oda rántsam magamhoz egy csók erejéig, kezem a boxerébe csúsztatom és ahogy végig simítok mostanra már kőkemény férfiasságán, ajkaiba nyögök halkan. Vágyakozva pillantok fel rá, lecsusszanok az asztalról, és két kézzel letolom csípőjéről a gatyát, mire ő vad csókot lehel ajkaimra, és váratlanul megfordít. Fenekemmel finoman hozzásimulok szemtelen mosollyal az arcomon, majd engedve a taszításának felsőtestemmel az asztal lapjára dőlök. Az izgatottságtól amúgy is baromi érzékeny most minden porcikám, de ahogy a hideg felület a mellbimbóimhoz ér azzal egy időben, hogy Damian belém hatol, képtelen vagyok a kikívánkozó nyögést visszatartani. Homlokommal megtámaszkodok a felületen, két kezemmel pedig ismét megkapaszkodok a peremnél, hogy aztán élvezzem, ahogy egyre hevesebb tempóban mozogni kezd bennem. Hangosan sóhajtozok, leheletem párafoltot hagy a bútoron, tenyeremet pedig alig tudom időben a számra préselni, mikor a gyönyör végig söpör rajtam. Nem vagyok biztos benne, hogy a szomszéd irodában nem hallották, bár nagyon remélem, hogy nincs ott senki. Remegve, levegő után kapkodva hasalok, apró csókjai pedig, melyeket a vállamra kapok segítenek lassan megnyugodni. Picit megemelem felsőtestem, hogy vegye a célzást: szeretnék felegyenesedni és, ha ez sikerül, már fordulok is meg, hogy szembe kerülhessek vele.
-Le fogom magunkat buktatni. - suttogom ajkaiba lihegve, egyik kezem arcára simítom, másikkal átkarolom nyakát, közben oda irányítom, ahol az imént még én voltam, hogy aztán testét végig csókolva és nyalogatva szép lassan letérdeljek elé. Miután lassan végig húzom férfiasságán a nyelvem, ajkaim közé is veszem gyengéden, nem elsietve a dolgot. Nem akarom én sokáig húzni, de ki nem hagynám a lehetőséget, hogy egy kicsit én irányítsak, amit aztán azzal koronázok meg, hogy amint felegyenesedek, mellkasára simítom a tenyerem és tolni kezdem, hogy legalább félig-meddig az asztalon üljön, majd elterüljön rajta. Ügyesen fölé mászok, csípője két oldala mellé térdelek- még jó, hogy elég széles a felület -, és egy csók kíséretében, majd némi helyezkedést követően lassan leereszkedek rá. Bódító érzés, ahogy újra belém csusszan, de nem várok sokáig a folytatással. Megtámaszkodva tenyereimmel kockáin lassan fel-le vagy olykor előre és hátra kezdek mozogni, miközben ajkaimat összepréselem, hogy még véletlenül se hangoskodhassak, holott legszívesebben azt tenném, mert baromira élvezem.


 Free Animal  Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart 1471401822  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyCsüt. 6 Jún. - 3:01

annie and damian
there is no more hide and seek


+18 Mit ne mondjak, mikro szembesültem Annivel a bizonyítékraktárunkban, nem gondoltam, hogy majd tizenöt perccel később már a falhoz fogom préselni és kieresztve a gőzt, hevesen, követelőzve csókolni őt. Mondjuk ehhez nagy mértékben hozzájárult az is, hogy az előző pár ilyen alkalmunk bedőlt, persze nem igazán rajtam múlt a dolog és habár jól tudtam, hogy akarja ő is, mégsem engedte magát egykönnyen. Ami persze nem feltétlen baj, de mikor az ember fia már majd’ megőrül a vágytól, akkor igencsak kínzó ez a dolog.
Ahogy megszabadítom a ruháitól, ez az érzés csak egyre nő és nő, mígnem végre magamévá tehetem. Nem mondom, képzeletben megtettem már párszor, de most az adrenalinunk is az egekben van, valószínűleg ez is egy löketet ad az érzésnek. Mikor érezhetően végigsöpör a testén a gyönyör, mélyen szívom be a levegőt és morranok fel, ugyanis kicsit sem könnyű visszafognom magam, egy hajszál választ el attól, hogy rajtam is végbemenjen az orgazmus. Időben állok meg, mikor pedig elszakadok tőle és engedem, hogy felegyenesedjen.
A megjegyzésére szélesen elmosolyodom. Majdhogynem kimondom, hogy „ugyan, hozzá vannak szokva”, de időben fogom be a számat, mert rájövök, félreértené. Nem, nem arról van szó, hogy minden második nap megdugok valakit az irodámban, de itt az örsön ez kicsit sem szokatlan dolog. Persze azért jobb, ha visszafogjuk magunkat, mielőtt még ezt kellene majd hallgatnom reggeltől estig a kollegáktól.
- Lesz rá alkalom, hogy kiengedd a hangod – mondok inkább csak ennyit az orrom alatt motyogva, de mikor elém ereszkedik és a szájába vesz, kis híján az én torkomból is felszakad a nyögés. Tetszik, hogy egy kicsit a kezébe vette az irányítást, bár nem is gondoltam, hogy az a nő lenne, aki csak fekszik, mint egy darab fa. Ujjaim a hajába túrnak és egy pillanatig sem vagyok rest megállítani, mikor már úgy érzem, itt a vég, bár érzékelem én, hogy az a célja, hogy egy kicsit megkínozzon.
Engedek neki és elhelyezkedek az asztalon. Baszki, ha ezt látná a főnököm… A csípőjére simítom a kezem, a tekintetem pedig végigsiklik, minden egyes porcikáján. Minden idoma formás, helyén van minden ahogy kell, amit eddig is sejtettem, de így, hogy most végre nem fedi semmi ruhadarab a testét, sokkal izgalmasabb a szemem legeltetni rajta.
Kezemmel segítek neki a mozgásban, ezzel egyfajta tempót diktálva, amit rendesen tart is, aztán ujjaim erősen a csípőjébe markolnak és egy határozott szorítással nem is engedem tovább mozogni, ugyanis hirtelen, erős hullámban söpör végig rajtam az orgazmus. Elfojtom a torkomból feltörő mély hangot, lehunyom a szemem, majd pár pillanat múlva kinyitom és tekintetem az övére fut. Fogalmam sincs, mi lesz majd, hiszen a helyzet kicsit sem egyszerű.
Ha Annie leszállt rólam, „erős kínok” árán feltápászkodom és a könyökömön megtámaszkodva azért még megragadom az alkalmat, hogy jó alaposan végigmérjem. Nem tudom, hogy lesz ezek után. Aztán én is felállok és a boxerem után nyúlok, hogy magamra aggathassam, majd szépen lassan a nadrágot és a pólót is. A bilincset is felmarkolom a földről és visszateszem a helyére.
- Van tervem – mondom a semmiből. – De meg kell hozzá ígérned valamit – teszem hozzá, mert hát én sem adok mindent ingyen és jó lenne, ha egymás kezére tudnánk játszani. – Adok egy ugyanolyan pisztolyt, mint amiért jöttél. Te nem mondod el, hogy mi összefutottunk, ahogy azt sem, hogy nekem bármiféle közöm van a rendőrséghez. Tartsd a szád. Kapható vagy bármiféle alkura vagy teljesen felesleges még csak megpróbálnom is? – Csak mert ha felesleges, akkor itt és most, le kell, hogy tartóztassalak…
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyCsüt. 13 Jún. - 16:51
+18


Damian & Annie




When your pathetic Tale falls apart


Nem tudom, miért épp egy ilyen helyzet után döntök végül úgy, hogy beadom a derekam és engedek a vágyaimnak, de már akkor tudom, hogy nem fogom megbánni, amikor még bilincsbe verve viszonzom a csókját. Eddig is megborzongtam már egy apró érintésétől is és ez most sincs másképp, a döntésem helyességében pedig akkor sem kételkedek, mikor már az asztalon hasalva adom át magam az élvezetnek. Így visszagondolva már inkább azt bánom, hogy nem tettük már meg ezt jóval korábban is, a rengeteg adandó alkalomkor, mert akkor nem ez lenne az egyetlen és utolsó eset. Hiszen innentől arra kell majd koncentráljak, hogy ő egy zsaru és, hogy bármikor lecsukhat a francba már csak azok miatt is, amiket tud rólam és akkor még nem beszéltünk arról, amit nem tud. Fogalmam sincs, hogy megbízhatok-e benne vagy, hogy számíthatok-e arra, hogy majd velem elnézőbb lesz, mint Stone-al, úgyhogy törekednem kell rá, hogy ne habarodjak bele még jobban. Ez mondjuk baromi nehéz lesz, főleg a szavait hallva, miután figyelmeztetem, hogy talán olykor túl hangos vagyok, ő pedig úgy reagál, mintha tudná, hogy fog még köztünk ilyesmi történni. Hát nem fog. Nem szabad történnie, mert hajlamos lennék totálisan belezúgni és az nem lenne célszerű. Akárhogy is nézzük, én még mindig egy piti bűnöző vagyok, ő pedig egy zsernyák.
Mégis, teljesen megfeledkezek minderről, ahogy kezembe veszem a gyeplőt és némi kényeztetés után felülkerekedek rajta. A tempót ettől még hagyom, hogy ő diktálja és ezen akkor sem változtatok, amikor megtámaszkodok a vállai fölött két karomon és lehajolok hozzá egy csókra, majd a nyakára térek pár apró puszival és továbbra is igyekszem a lehető leghalkabb lenni. Még akkor is, amikor végül elélvez, ami nekem sem egy elhanyagolható inger, így inkább finoman a vállába harapok, majd pár nagyobb lélegzetvétel után megtámaszkodok ismét karjaimmal és egy rövidke pillanatig összeakad tekintetünk, de sietve elkapom inkább és lekászálódok róla, hogy rendbe szedjem magam. A ruháimat összeszedem és magamra kapkodom, majd háttal neki megállok és az övemmel kezdek foglalatoskodni, mikor megszólal. Baromi kíváncsi vagyok arra, mi a terve és mit kell megígérnem, de nem válaszolok inkább semmit, csak csendben várom a folytatást, minek hallatán végül megfordulok és értetlenül rámeredek.
-Alku?- kérdezem értetlenül, mert fogalmam sincs, hogy mit akar ebből kihozni. Megfordul a fejemben mondjuk, hogy talán engem megkímélne, de nem akarok ilyesmiben reménykedni, hogy aztán még nagyobb legyen a pofára esés.
-Mit nyerek én ezen? Mert az világos, hogy csak a titkos küldetésed miatt kellek, de nem látom értelmét, hogy segítsek, ha végül én úgyis szívok...- kérdezek vissza kíváncsian, mert jó lenne tudni, ha erről lenne szó. Talán, ha segítek neki tényleg enyhíthetnek majd végül a büntetésemen, vagy franc tudja, hogy működik ez az egész.-Bár gondolom, ha meg nem segítek, akkor máris kiiktatsz, mint veszélyes tényezőt...- mosolyodok el gyengéden, hiszen tök egyértelmű, hogy bár nem mondja a képembe, hogy ez most inkább zsarolás, mint ajánlat, de nem vagyok hülye. Értem én. Vagy segítek, vagy már mehetek is felpróbálni a narancssárga szerkómat.



 Free Animal  Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart 1471401822  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyVas. 23 Jún. - 7:58

annie and damian
there is no more hide and seek


Ez a nő teljességgel az őrületbe kerget. Már régen le kellett volna csuknom, én pedig ehelyett mit csinálok? Konkrétan elnézem neki, hogy benne van egy kibaszott bűnbandában, és nemhogy csak elnézem, de még bele is gabalyodok és az irodám asztalán még meg is dugom. Gratulálok Damian, nagyon ügyes fiú vagy! Jó ég, ha ezt anyám tudná, már akkora pofont lekevert volna nekem, egyetlen fiának, aki még épeszű volt a családban, hogy a fejem lerepült volna. Na mindegy, még szerencse, hogy nem kell mindenről tudnia.
Miután végig söpör rajtam a gyönyör, fogalmam sincs, hogy mit mondjak neki úgy egy percig, de aztán rájövök, hogy most kell a sarkamra állni és megmondani neki, hogy vagy ez a járható út, vagy az.
- Alku – vágom rá rögtön. – Figyelj Annie, nem fogok köntörfalazni. Ha nem fogadod el az alkut, akkor nincs más lehetőségem, le kell csukjalak most azonnal. És egyelőre fogalmam sincs, honnan fogom tudni, hogy megtartod-e a szavad vagy sem, én mégis bízom benne, hogy az elmúlt pár hét, hónap nem csak arra volt jó, hogy én informátornak használjalak, hanem arra is, hogy ne csak efféle legyen köztünk. – Mert hiába is tagadjuk most már, ő belém zúgott és azt hiszem, engem is az ujja köré csavart már. – Nem szeretném újra kattintani azt a kurva bilincset, de... – mély levegőt veszek, majd közelebb lépek egyet és a szemébe nézek. - ... megteszem, ha kell – mondom halkan. Nekem sem esik ez így jól, de az állásom nem tehetek kockára. És ugyebár megtettem már a saját húgommal is, még szerencse, hogy erről nem tud.
- Most itt a lehetőség, hogy a segítségemmel kiszállj ebből az egész szarból, ha elutasítod, nem biztos, hogy lesz több ilyen lehetőséged – lépek most már teljesen közel hozzá miután magamra kaptam az ingem. A karján simítok végig és habár ő nyilván azt fogja levenni ebből az egészből, hogy most le akarom kenyerezni, nem így van. Tényleg érdekel a sorsa.
- Első körben persze azt gondold át, hogy képes leszel-e velem együttműködni, de addig nem engedlek el, ne is álmodozz – mutatok rá a mutatóujjammal és aztán visszalépdelek, kellő távolságban, le is huppanok a székembe, miközben begombolgatom az inget. Szeretném, ha ép ésszel végig gondolná a dolgot, de most nincs arra ideje nagyon, hogy hisztizni kezdjen. Ami azt illeti se neki, se nekem nincs. Annie okos nő, csak remélem, hogy ebben a helyzetben is tud józanul gondolkodni.
Mélyet sóhajtok ezzel együtt kifújva magam az előbbi gyors menetből, ami habár gyors volt, annál észveszejtőbb. El sem tudom mondani, mióta várok erre, de az még hagyján, az a kérdés, Annie hogy a francba tudott eddig hárítani? Ugyanis azt azért le sem tagadhatja, hogy igencsak rám volt indulva, szóval ez száz százalékig kölcsönös volt.
- Nos? – pillantok fel rá ezzel együtt válaszra várva. Döntenie kell. Itt és most. – Ha segítesz, én is segítek. És nem kell jönnöd azzal a dumával, hogy honnan fogod tudni, hogy nem baszlak át... nem foglak, tényleg – próbálom egy kicsit megtámogatni, de ezúttal én nem vagyok száz százalékig biztos abban, hogy ő nem fog engem lebuktatni. Jól sakkban tartjuk a másikat, ez már tuti.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyKedd 25 Jún. - 12:51



Damian & Annie




When your pathetic Tale falls apart


Annak ellenére, hogy már most megbántam, ami történt, az biztos, hogy elképesztően jó volt végre engedni a vágyaimnak. Milliószor fantáziálgattam már erről, bár azt nem gondoltam volna, hogy így fog megtörténni: a rendőrségen, miután Damian megbilincsel és az irodájába visz. Furcsa mód viszont attól függetlenül, hogy az a cseppnyi bizalmam is elillant, ami volt, miután most fény derült rá, hogy zsaru, mintha még szexibb lenne csak ettől. Nem rég beszéltük, hogy melyik állás mennyire vonzó és még a rendőri pálya is szóba került, de szembe nem jutott volna, hogy jelvénnyel és bilinccsel képzeljem Őt el. Szexi. Fenébe is.
Ahogy felöltözködök, képtelen vagyok ránézni vagy felé fordulni. Csendben, gondosan odafigyelve a mozdulataimra és sietősen szedem rendbe magam, mert fogalmam sincs, hogy most mi következik majd. Az íróasztalán dugott meg, aztán most lehet, hogy ugyanúgy visz tovább egy cellába. Fene se tudja, hogy mire számíthatok tőle, mert az, hogy egymásnak estünk, azt hiszem, nem változtat semmin. Én még mindig egy bűnöző vagyok, Ő pedig egy kicseszett zsaru. Mikor megszólal, nem is tudom hirtelen, hogy mire gondoljak, de pillanatokon belül konkrétabban is közli velem, hogy mire számíthatok. Remek.
-Értelek, de fogalmam sincs, hogy képes leszek-e erre. Stone akármekkora féreg is lett az idők során, a többiek attól még a családomat képezték, mióta leléptem otthonról. Hogy nézzek a szemükbe úgy, hogy tudom, ott vagy te, aki alig várja, hogy lecsaphasson rájuk?- pillantok fel rá kétkedve, mert színészkedés és csalás ide vagy oda, ez most teljesen más lenne. Damian nekem köszönhetően -én hülye picsa!- beépült közénk és most nyakig vagyok az egészben. Nem akarok sittre menni, de ahhoz se fűlik túlságosan a fogam, hogy ezt végig csináljam. Nagyot sóhajtok, ahogy közelebb lép hozzám és nyíltan a szemembe mondja, hogy simán rám vágja ismét a bilincset, ha kell én pedig, ahogy a csodás kék szemeibe nézek, el is hiszem ezt neki. Most már látom, hogy milyen ember. A munkájának, a hivatásának él. Már az is csoda, hogy ennyit megenged, hogy választhassak: bele megyek a játékba, vagy vonulok a sittre. Igazság szerint, ez azért elég rendes dolog tőle, akárhogy is nézem. Az persze, hogy az orromnál fogva vezetett, nem volt szép dolog, de saját magamat is hibáztathatom, amiért a vonzó külseje elvette a józan ítélőképességemet. Talán, ha nem a nyálamat csorgattam volna rá, már az első pillanattól kezdve, akkor rájöttem volna, hogy mi folyik itt.
Közelebb jön hozzám és Isten a tanúm, elhiszek mindent, amit mond. Hogy segíteni akar és, hogy ez tényleg egy lehetőség számomra, hogy kimásszak ebből, mert tudom és bízom abban, hogy nem használná fel ellenem azt, hogy olyasmiket mondtam el neki, amiket másnak talán soha. Emlékszem még arra az estére, amikor elmeséltem neki nagyjából mindent és emlékszem, ahogy magához ölelt. Akár zsaru, akár nem, valamiért a zsigereim azt súgják, hogy megbízhatok benne, de a francba is, rengeteg példa van arra is, mikor egy ilyen zsarucska a végén mégis átejti az embert.
Ahogy megsimítja a karomat és továbbra is azt ecseteli, hogy mit vár tőlem, ha most ebbe bele megyek, könnyek gyűlnek a szemembe, így inkább nyelek egyet és elfordulok, hogy az ablakhoz sétáljak és kipillantsak az utcára. Egyik kezemet a számra csúsztatom és úgy merengek el, hogy most mit évő is legyek, miközben ő leül a székébe és onnan figyel. Hátra sandítok rá egy pillanatra, ahogy az ingjét gombolja, minek köszönhetően eszembe jut az iménti észveszejtő jelenet. Egek, ha csak eszembe jut megborzongok és az a legrosszabb, hogy nem azt érzem, hogy akkor most ez is meg volt, túl vagyunk rajta és végre oda a vágyakozás. Inkább az jut eszembe, mennyire jó lenne ezt még egyszer és még egyszer és még egyszer átélni. Annyira természetesnek tűnt ez az egész, hogy az már fáj.
Két tenyeremmel megtámaszkodom az ablakpárkányon, úgy sóhajtok egy nagyot és szegem le a fejemet, miközben rákérdez, hogyan is döntöttem, holott szerintem ő is tudja, hogy már az elején meghoztam a döntésemet. Nincs más választásom.
-Rendben. Megteszem.- fordulok meg végül és bólintok is, miközben válaszolok, mintha magamban is tudatosítani akarnám, hogy mi a válaszom. -Segítek, ha tényleg kijuttatsz ebből az egészből de...- állok meg egy pillanatra, miközben az arcom keménnyé, már-már rideggé változik és közelebb sétálok hozzá, hogy előtte megtámaszkodva az asztalon oda hajoljak valamennyire hozzá. -Ha mégis átversz, esküszöm, hogy nagyon meg fogom keseríteni az életedet, ha addig élek is.- nézek a szemébe, hangom pedig lehet, hogy még sose volt olyan komoly és fenyegető, mint most. Mérget vehet rá, hogy addig mennék, amíg tönkre nem teszem, de nagyon remélem, hogy nem kerülne sor ilyesmire. Jobb szeretném Őt a szövetségesemként látni, mint ellenségként.
-Ugyanakkor még, ha meg is szavazom neked a bizalmat és bele megyek ebbe... mi lesz Allennel? Ha el is viszek Stone-nak egy ugyanolyan fegyvert, mint amire ki kellett volna cserélnem az enyémet, Allen nem fog előkerülni... nem lesz ez gyanús?- húzódok ismét hátrébb, karjaimat összefonom magam előtt és kérdőn Damianre meredek. Nem akarok megdögleni, már pedig, ha ez az őrült gyanút fog, tuti, hogy hullaként végzem.



 Free Animal  Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart 1471401822  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptySzer. 3 Júl. - 18:15

annie and damian
there is no more hide and seek


Nem mondom, abszurd helyzet volt ez, és bevallom, álmomban sem gondoltam volna, hogy majd itt és így fog megtörténni az, amire bevallva vagy sem, de mind a ketten epekedve vágytunk. Van bennem egy kis csalódottság, bár nem tudom, mit vártam. Nyilván nem fogja abbahagyni a két szép szememért a bűnözést. Csak azt nem tudom egyelőre, hogy ha ezután sem lesz rá hajlandó, akkor mit fogok csinálni? Mert akkor nem tehetem meg -képtelen leszek rá mindenféle szempontból-, hogy nem csukatom le. Nagyon remélem, hogy nem kell majd eddig eljutnom.
- Annie... Emberek halnak meg ezek miatt, nem érted? Nem régen mondtad, hogy neked ezt nem veszi be a gyomrod. Allen is lelőtt egy ürgét, erre te eljössz, hogy visszaszerezd a gyilkos fegyvert? – nézek rá kérdőn, mint aki semmit sem ért. – Ez nem csak arról szól, hogy néha kipakoltok egy szaros műkincsekkel teli raktárt. Életekről van szó. – Próbálok hatni rá, de nem ferdítek, tényleg így van és tudom jól, hogy neki ehhez nem fűlik a foga. Ha most nem, akkor egy idő után, de biztos, hogy be fog sokallni és akkor borul a bili. Jobb lenne, ha most lépne és nem később, mikor már rég késő lesz.
A helyzet az, hogy mázlija van, hogy ha nem most találkozunk, hanem két-három évvel ezelőtt, akkor nem ajánlom fel a választás lehetőségét, hanem akár utólagos megbánással is, de lecsuktam volna anélkül, hogy egy szavát is hallgattam volna. Talán ezzel akarok most egy kicsit „jó pontot szerezni” emberiségből, hogy ha már a húgomat anno nem, őt segítem egy kicsit. Miért ne tehetném? Tulajdonképp nem lehetne, de ha arról van szó és partner, akkor képes leszek minden követ megmozgatni annak érdekében, hogy ne essen baja. És ez is furcsa kicsit számomra, hogy itt egy nő, akiben nem csak a szex az, ami iszonyatosan megmozgat.
Mikor felém sétál és végül azt mondja, megteszi, nem is tudom, min lepődjek meg inkább. Hogy megvan benne a szándék vagy az utána következő „fenyegetéstől”. Megköszörülöm a torkom és igyekszem nem elmosolyodni ezen, hanem komoly arckifejezést magamra venni.
- Kijuttatlak – mondom, majd rájövök, hogy ezt azért száz százalékig nem állíthatom neki. – Vagyis mindent megteszek, ha te is velem együtt dolgozol az ügyért és nem pedig ellenem – nézek a szemébe, majd akaratlanul is lejjebb siklik a tekintetem a szájára, de hirtelen aztán vissza is kapom. Annyi harag, csalódottság és bizakodás ül benne, amit nem sokszor volt lehetőségem ilyen őszintén szemrevételezni.
A kérdése elgondolkodtat, majd gyors eszmefuttatás után már egy készebb tervvel állok elő.
- Majd azt mondod, hogy berezelt és lelépett. Végül is nem hiszem, hogy ez lenne az első eset, nem? – Persze, hogy nem. Bűnözők százaik vannak, akiknek csak a pofája nagy, aztán egy kisebb bakinál már köpnek is vagy elmenekülnek.
- Maradj itt akkor, máris jövök – mondom, de aztán visszafordulok és odalépek hozzá. – Ne lépj meg, mert úgyis megtalállak – hajolok közel a füléhez, hogy egészen halkan súgjam bele. Az illata igencsak bódítóan hat rám, így megpróbálom most kitoloncolni a fejemből a tudatot, hogy hiába kaptam meg, még mindig őrülten vágyom rá.
Kattan a zár, majd nem mondom, gyors léptekkel indulok a fegyverraktár felé. Igen, nagyon nem vagyok biztos benne, hogy nem fog lelépni. Nem bízom annyira benne még. Leveszem a polcról a megfelelő fegyvert és ki is töltöm a jegyzőkönyvet gyorsan, majd úgy tíz percen belül vissza is térek.
- Na, itt is van – teszem az asztalra, majd Anniere emelem a tekintetem. – De óvatos legyél vele. Nem vagyok nyugodt, hogy egy ilyennel mászkálsz. – Még akkor sem, ha menet közben kivettem az összes töltényt. Legalább nem kell azon aggódnom, hogy félúton majd véletlen elsül vagy bármi más...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyKedd 9 Júl. - 14:20



Damian & Annie




When your pathetic Tale falls apart


Damian újra és újra a fejemhez vágja, hogy mennyire undorító mindaz, amiben részt veszek és talán ő tudja a legjobban, hogy mennyire egyetértek ezzel, csak épp azt nem veszi figyelembe, hogy nem tudok mit tenni ellene. Vagy sodródom az árral, vagy sodródom valahol máshol csak épp már holtan. Ez nem olyasmi, mint egy kicseszett állás, ahova beadhatom a felmondásomat, ha valami nem tetszik.
-Igen. Életekről. Az enyémről is. Remélem, ezt azért szem előtt tartod az ajánlattételed közben. -hívom fel újra a figyelmét arra, hogy az életem a kezében lesz, ha ebbe belemegyek. Így is a kezében vagyok, hiszen simán lecsukhatna már most is. Pár hete elmondtam neki mindent és, ha másért nem is, bűnrészességért megkapnám a magamét. Fogalmam sincs, hogy miért bízom benne még mindig annyira, hogy elhiggyem, amit mond, hiszen épp ma derült ki, hogy egészen eddig az orromnál fogva vezetett. Mégis rábízom az életem? Elment az a maradék kevés eszem is. Talán, már ennyire kétségbeesetten ki akarok mászni ebből az egészből, hogy az ördöggel is lepaktálnék, ha az megígérné, hogy segít? Damian mondjuk cseppet sem úgy fest, mint az ördög, bár mindig úgy gondoltam, hogy az csakis szép lehet, különben nem tudná az embereket bűnbe csábítani meg hát amúgy is egy angyal volt. Basszus. Damian maga az ördög... Minden esetre, ahogy rábólintok az ajánlatára, figyelmeztetem, hogy jobban jár, ha nem ver át, de látom rajta, hogy kis híján elneveti magát. Mondjuk elég nevetséges lehet, ahogy fenyegetgetem, mert én is tisztában vagyok vele, hogy simán elintéznek, de azért megdolgoztatnám rendesen.
A kezdeti "kijuttatlak" ígéretből azonban gyorsan "mindent megteszek" lesz, ami nem igazán tetszik, hiszen míg az első egy céltudatos, határozott kifejezés, a második már kicsit hezitálósabb. Mindent megtesz?
-Az nekem rohadt kevés, Damian. Ígérd meg akkor legalább azt, hogy megdögleni nem fogok miattad. A többit majd én megoldom.- csapok az asztalra dühösen, hiszen, ha már belemegyek ebbe az egészbe, tudjam már, hogy mit veszíthetek vagy épp nyerhetek. -Vagy akkor majd én is "mindent megteszek".- idézem az iménti szavait, kezemmel pedig a levegőbe rajzolom az aposztrófokat. Ha ő ennyit tud ígérni, akkor én sem ígérek többet.
A maradék probléma már csak Allen, de Damian ezt is gyorsan megoldja, ami persze azt jelenti, hogy hazudnom kell. Na nem, mintha zavarna, csak nagyon remélem, hogy nem sülök fel. -Akkor tüntessétek el rendesen, hogy még véletlenül se tudja felvenni a kapcsolatot Stone-al, különben kiderül, hogy valamit ügyködtem.- gondolom át alaposabban a dolgot, de remélem azért, hogy Damiannek amúgy is van annyi esze, hogy a lehető legeldugottabb helyre vitesse azt a hülyét.
Miután nagyjából megbeszéljük az üzleti dolgainkat, közli, hogy maradjak ahol vagyok. Természetesen rögtön eszembe jut, hogy lelépjek, de ismer már annyira, hogy ezt tudja rólam, így visszafordul és a fülembe súg. Nem tehetek róla, de ahogy közel hajol hozzám, a testem máris reagál rá, mert kellemesen megborzongok és a pulzusom is gyorsabb lesz. Persze, igyekszem nem kimutatni, így inkább csak bólintok egyet és, hogy lássa, nem készülök elszökni, kényelmesen leülök a székére majd mosolyogva széttárom kezeimet.
-Itt fogok ücsörögni... Talán. -kacsintok rà huncut mosollyal az arcomon, majd egyik lábamat átvetem a másikon és figyelem, ahogy kimegy az ajtón. Persze megragadom az alkalmat arra, hogy kicsit körülnézzek az irodába, az íróasztalon és a fiókokban is, majd azon időn belül, amit feltételezek, hogy szüksége van rá ahhoz, hogy visszaérjen akárhonnan is, gyorsan visszaülök és inkább azon merengek, ami pár perccel korábban azon az asztalon történt. Még vissza is pakolok ezt azt a helyére mosollyal az arcomon, ajkamba harapva. Még most is baromira kívánom és ez gáz. Zsaru, szóval nem nagyon kellene tervezgetnem vele semmit sem.
Mikor visszaér és elém teszi a fegyvert, kíváncsian felpillantok rá, hogy akkor most hogyan is tovább? Meg amúgy is érdekel, mit tudok kiolvasni a pillantásából. Biztos e bennem és az egyezségünkben, vagy sem?
-Ne aggódj értem. Tudok bánni a fegyverrel. -pillantok rà hosszan, mélyen elmerülve tekintetében, miközben kezem a táskámban lévő kendőért nyúl, amivel aztán megfogom a fegyvert, belecsavarom és elsüllyesztem a tatyóm legaljára. -Akkor most már mehetek nyomozó úr? - egyenesedek fel a székről és kérdőn felpillantok rá, azonban sietve inkább másfelé nézek. Nem nagyon akarom szóba hozni azt, ami történt, de azt hiszem az a biztos, ha lefektetünk pár szabályt. -Remélem tudod, hogy ami köztünk történt... az többé nem fog előfordulni.- közlöm szárazon, miközben az egyik könyvvel szemezek, ami a polcon pihen. Azon a polcon, aminek nekilöktem. Még a gondolatra is azonnal melegem lesz, de muszáj uralkodnom magamon. Épp elég zavaros már így is ez az egész és ő amúgy is egy kicseszett rendőr. Csak magamat verném át, ha azt gondolnám, hogy ebből bármi lehet.
-Jobb, ha megyek.- köszörülöm meg végül a torkom és elindulok mellette egyenest az ajtó irányába.






 Free Animal  Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart 1471401822  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart EmptyKedd 23 Júl. - 20:29

annie and damian
there is no more hide and seek

Nem gondoltam sosem, hogy egyszerű történet lesz, ha majd egyszer kiderül, hogy zsaruként tevékenykedem, hiszen amióta felfedeztük a vonzalmat kettőnk között, nyilvánvalóvá vált, hogy nem lesz olyan könnyű a helyzet, hogy a végén lecsukatunk mindenkit és kész. Ez már nem csak erről szól.
- Éppen ezért is jársz jól, ha tartod a szád, mert valószínűleg Stone sem örülne, ha kiderülne, hogy nem voltál elég óvatos. – Mert sajnos vagy így vagy úgy, de ha nem vakult volna el attól, hogy egyben meg is akarom hódítani. De már mindegy, beleesett a csapdába, most már csak az a lényeg, hogy ne mondja el a bandájának a tényt.
Fogalma sincs, hogy ez az egész nem csak rajtam múlik.
- „Megdögleni" nem fogsz – szegezem rá a tekintetem. – Viszont állnak felettem emberek, akiknek a szava többet ér, mint az enyém, de igyekezni fogok. Ha tartod magad a megállapodáshoz és ha... ha nem szorítasz ki az életedből – mosolyodom el, mert el tudom képzelni, hogy most felveszi a védekező állást és majd se telefon, se semmi... Legalábbis ezt gondolom, aztán remélem csalódást okoz majd, és abból is a kellemesebbik fajtát.
Az Allen-problémára elég megoldás az, hogy be van zárva, egy ideig biztos, hogy nem fog tudni kijönni.
- Esélye sem lesz felvenni a kapcsolatot, mellesleg mivel nagy valószínűséggel fog előbb-utóbb nevekkel is szolgálni, eszében sem lesz majd felkeresni Stone-t, inkább azon lesz, hogy a Föld mélyére süllyedjen valahogy. – Ahogy Annie is állítja, ezeknek az embereknek mindennél fontosabb, hogy ne árulják el a másikat, mert olyanok, mint egy család. Kurva szép család, mit ne mondjak...
Mielőtt kimennék az irodából, megmondom neki, hogy maradjon addig itt, de bevallom, megfordul a fejemben, hogy kintről rázárom az ajtót, végül mégsem teszem meg. Nem állítom, hogy nem aggódom, mielőtt benyitok, de rendesen megnyugszom, mikor megpillantom, hogy még mindig az irodában van.
- Jó – nyugtázom, mert elhiszem, vagyis jobban mondva tudom, hogy nem először fog a kezében fegyvert, csak akkor sem nyugtat meg a gondolat, hogy így fog járkálni az utcán. – Jól rakd el. A táskád mélyére, és ha valakibe belefutnál aki ellenőrizne, hát akkor nem tudom... hívj engem vagy majd meglátogatlak a fogdán – próbálom elviccelni a dolgot egy kis mosollyal az arcomon. Nem baj, ha lazítunk a hangulaton egy kicsit, az imént még úgyis feszült volt.
Bólintok a kérdésére, majd mikor felhozza azt, amit egyébként jobb lenne nem, összepréselem az ajkaimat.
- Rendben, ahogy akarod – mondok ennyit, de remélem ő is tudja, hogy ha ezt elhiteti magával, akkor jó nagy adag hazugságba ringatja magát. Kétlem, hogy ő nem érzi, amit én, csak nem akarja mutatni, ami végtére is érthető valamilyen szinten.
Mikor ellép mellettem, őrült nagy a kísértés, hogy utánanyúljak és magamhoz húzzam, de aztán mégsem teszem meg. Talán jobb, ha hagyok neki egy kis időt, hogy feldolgozza a dolgokat, mivel nem könnyen emészthető.
- Hé, Annie – szólok utána, mikor az ajtóban van már. – Vigyázz magadra – pillantok hosszan a szemébe, majd az ajtóhoz megyek és kinyitom neki, hogy előre mehessen. – Majd hívlak – teszem hozzá, hogy nehogy azt higgye, hogy könnyen menekül majd. Ami azt illeti, remélem, nem akar menekülni...
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Damian & Annie - When your pathetic Tale falls apart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damian and Annie - Did you follow me?
» Damian & Annie ~ Round 2
» Damian & Annie - You Drive me Crazy
» Annie & Damian & Raina ~ recognize it
» Annie & Damian ~ Rabbit in the Trap

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: