New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Shelley Lane
tollából
Ma 7:42 pm-kor
David Gallardo
tollából
Ma 7:41 pm-kor
Gabriela Valderrama
tollából
Ma 7:32 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 7:09 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 6:42 pm-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 5:45 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 5:44 pm-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 5:27 pm-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 5:00 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

You can kid the world, but not your sister
TémanyitásYou can kid the world, but not your sister
You can kid the world, but not your sister  EmptySzer. Márc. 20, 2019 11:05 pm



INCOMING CALL
FROM: Ben
TO: Brie



- Nem érdekel, hogy Tucker mit ver ki… – zizzen meg a markomban a fülemnél tartott telefon még a mondat elején, miközben amúgy Karenhez beszélek még.
Brie – szokásához híven – nem vette fel rögtön, így – ismerve már a dörgést – a hívást kitartva beengedtem a kolléganőm egy gyors aláírásra, legalábbis azt hittem, az kell, de közben kiderült, hogy problémázik az egyik ügyfél.
- ... és mit nem – teszem hozzá egy kicsit megkésve, és mintegy magyarázatképpen, mert közben rájövök, hogy Brie is vonalban van. – Beszéljük meg ezt később.
Azzal intek is Karennek, hogy most emide beszélnék.
-Bocs, épp balhéznak – magyarázom félkomolyan, hogy miről beszéltem az előbb, de igazából mindegy is. Megpróbálom felidézni, hogy miért is hívtam. Annyira nem is egyszerű. – Mi újság? Remélem, egy héttel előre bejelentkezve még nem késtem le minden időpontot a kisasszonynál. – Mondom ezt úgy, mintha engem könnyebb lenne utolérni, és közben hátra is dőlök egy kicsit a széken. Két ujjammal megdörzsölöm az orrnyergem.
- Jövő hét vasárnap el foglak rabolni. Mondjuk, úgy dél felé. Gondoltam, nem árt, ha te is tudsz róla - dobom fel a témát, és őszintén remélem, hogy nem sztornózza meg a programot. Egyedül nem viselem el apámékat.  

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
You can kid the world, but not your sister  I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You can kid the world, but not your sister  EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
You can kid the world, but not your sister  5RpYFSk
TémanyitásRe: You can kid the world, but not your sister
You can kid the world, but not your sister  EmptyCsüt. Márc. 21, 2019 11:25 pm
2:21 PM
Bro
.
Slide to Answer
End
Today, 2:21 PM
Idegesen dobom ki a nyitott ajtón az első tollat, ami a kezembe kerül, tompa puffanással ér földet, mégis elég hangos ahhoz, hogy odakint az újonc titkárnő meghallja. Elégedetten mosolygok egyet ijedt reakciója láttán, de azonnal lehervad, amint az előttem heverő borzadályra pillantok. Vajon munkahelyi zaklatásnak minősülne, ha kitábláznám mindenhova a ciklusomat, hogy PMS közben még csak véletlenül se zaklassanak ilyen ötletekkel? Még hogy legyen csak 5 árnyalatú az alapozónk...  Fújtatva emelem a fülemhez az imént még rezgő telefonom, miután sikerült fogadnom a hívást.
- Mi van? - ingerülten szólok bele, majd hallgatom egy darabig a vonal másik végén zajló duruzsolást, és halkan felnevetek. - Oké, én épp tiszta ideg vagyok, úgyhogy remélem, csak jó híreid vannak. Nem is tudom, holnap körmöshöz megyek, aztán együtt ebédelek Liam Hemsworth-szel, megpróbálom kibulizni, hogy hagyja ott értem Miley-t. Aztán Brad Pittel vacsorázom, utána este Cardi B-vel bulizom, lássuk csak... talán lemondom Leonardo Dicaprio-t, és akkor beleférsz - sorolom halál komolyan, mintha az imént említett hírességek közül találkoztam volna már bármelyikkel is. De körmöshöz tényleg megyek majd. Lerúgom a tűsarkúim az asztal alá, lehajítom a padlóra a borzalmas terveket, amikért még valakivel ma üvöltenem kell, majd a helyükre pakolom a lábaim.
- Vasárnap délben csak a harmincnyolc macskámnak, és huszonkét kutyámnak kell kimagyaráznom magam, nem ügy. Mit fogunk csinálni, ha szabad kérdeznem? Ha kajához van köze, tutira megyek, meghalok már valamiért, ami nem saláta, az edzőm diétára fogott, de ha családi nap van, akkor csak nem zaklat, nem igaz?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You can kid the world, but not your sister
You can kid the world, but not your sister  EmptyPént. Márc. 22, 2019 9:24 pm



INCOMING CALL
FROM: Ben
TO: Brie



A hangján rögtön hallom, hogy nem a legideálisabb pillanatban kaptam el, de felvette. Szóval van egy kis ideje. Pár szóval még útba igazítom a Karent, ha már így bepofátlankodott.
- Hadd balhézzon, csereautót akkor sem kap. – És ezzel le is zártam a kérdést, immár teljesen Brie-re figyelek.
- Ugyan már, nekem mindig csak jó híreim vannak – ráncolom a homlokom kezdődő mosollyal, és megpróbálom felidézni, mikor is hívtam fel azzal, hogy baj van. Talán a tengerimalacunk temetésén. Nyolc évesen. Hogy hol a fenében van már?! Ahogy hallgatom a zsúfolt programtáblázatot, a mosolyom tovább görbül, és a végére meg is érik bennem a válasz.
- Jó döntés. Mióta megkapta az Oscart, már úgysem olyan érdekes. És a sármommal sem versenyezhet. Nekem viszont bombabiztos ajánlatom van – dobom be, de még nem lövöm le a lényeget. Nincs szívem máris elárulni neki, hogy a szüleinkkel közös ebédhez kellene a felmentő és életben marasztaló, utánozhatatlan segítsége.
- A kaját tudom garantálni – csapok le máris a szavaira, bár nagyon remélem, hogy nem Joy fog főzni, mert akkor… talán jobb, ha inkább rendelünk valamit. – És a remek társaságot is. Joynak vőlegénye van. Neked mondták már a nagy hírt? - Nem tudom, milyen gyors az információáramlás a családban, de tekintve, hogy engem senki nem hívott fel vele, feltételezem, talán őt sem. És azt is, hogy legalább annyira hideg zuhanyként éri, mint engem ért volna, ha nem tudtam volna az első perctől fogva, hogy kamu az egész.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
You can kid the world, but not your sister  I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You can kid the world, but not your sister  EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
You can kid the world, but not your sister  5RpYFSk
TémanyitásRe: You can kid the world, but not your sister
You can kid the world, but not your sister  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
You can kid the world, but not your sister
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» sister, sister, all i hear is traitor // Brie & Ophelia
» it's a very very mad world ~
» so tell me how to be in this world
» like the wilderness without the world
» Hello Sister ~ But, I really don't know, who you are ☾

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: