New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 84 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Landon Hawk
tollából
Ma 18:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:08-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 17:54-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 17:45-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 17:35-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 17:04-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 16:53-kor
Mallory Duval
tollából
Ma 16:07-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 14:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Jonathan & Kate
TémanyitásJonathan & Kate
Jonathan & Kate EmptyVas. Feb. 24 2019, 15:34
Jonathan & Kate

Vannak olyan hosszú, és baromi fárasztó napok az ember életében, amikor egyszerűen úgy érzi, hogy szüksége van egy italra. Én nagy általánosságban nem szoktam efféle levezető megoldáshoz nyúlni, inkább futok egy órát a parkban, vagy valami efféle alternatívát szoktam keresni.
Ma azonban olyan ügyet zártam le, ami már régóta húzódott. Sok volt az adminisztráció, én pedig utálom a papírmunkát. Egyszerűen nem nekem találták ki, de ezért sem ültem én irodában, hanem kint mozogtam a terepen. Azt éreztem igazán hasznosnak, nem pedig azt, ha valaki aktakukacként koptatta a széket egész álló nap. Nekem az büntetés lett volna, és szerintem sok kollégám osztotta még a véleményem. Vezető nyomozóként azonban kénytelen voltam én megcsinálni a lezárással, amit meg kellett.
A szemeim úgy éreztem, hogy hamarosan kifolynak, ha még többet kell a gép előtt ülnöm, úgyhogy akkor döntöttem el, hogy elég volt. Fogtam a kabátomat – természetesen szokásomhoz híven az utolsók egyikeként -, és már le is léptem. Megfogadtam magamban, hogy szemernyi bűntudatot sem fogok érezni azért, amiért most annyiban hagytam az egészet. Nem mindig kell annyira maximalistának lenni, de azért hajlamos voltam mégis azzá válni, ha rajtam múlt. Ha rám parancsoltak, hogy takarodjak haza, mert elég volt mára, akkor rendszerint ráhúztam még egy órát, mielőtt megfogadtam volna a kéretlen tanácsot.
Jó negyven perccel később már egy veteránok által sűrűn látogatott bárban támasztottam a pultot, egy korsó sör társaságában. Nem akartam egyelőre odáig süllyedni, hogy valami erősebbhez nyúljak, pont tökéletes volt ez nekem a kis privát ünneplésemhez. Ráadásul, a mai nap folyamán többször is eszembe jutott a legutóbbi rémálmom, és nem tudtam napirendre térni afelett, hogy az agyam mégis mit akart nekem jelezni. Azt hittem, hogy az évekkel ezelőtt történteket már sikerült feldolgoznom, és akkor most, mint derült égből a villámcsapás, úgy jutottak eszembe az emlékek.
Lehet, hogy kezd szépen lassan az agyamra menni a munka? Vagy el kellene mennem a pszichológushoz? Ám amint eszembe jutott ez az ostobaság, rögtön el is vetettem. Nincs nekem semmi bajom, és szakemberre sem vagyok rászorulva csak azért, mert történtek velem olyan dolgok, amik mással nem, és megviseltek. Az Afganisztánban átéltek is gyakran kísértettek, de azok már egyre ritkábban. Szerintem ez teljesen normális, ahogyan már azt is megszoktam, hogy nem vagyok túl jó alvó. Vagy nyugtalanul alszom, vagy túl keveset, vagy a kettő együtt teljesül. Ilyenkor, amikor már hullafáradtnak éreztem magam, sem ment a korai fekvés. Helyette itt bámultam a pult mögötti tükörben a másomat, és néha bekaptam egy-egy szem mogyorót, miután nagyot kortyoltam a hűs sörből. Magamban azt kívántam, hogy bárcsak történne valami, ami kizökkent, ami lefoglal, ami esetleg munkát ad.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jonathan & Kate
Jonathan & Kate EmptySzomb. Ápr. 06 2019, 18:43
Mai napon olyan dolog törtét velem, amiről azt hittem lehetetlen unatkozni kezdtem. Először csak viccnek gondoltam az egészet, hiszen nem elég, hogy van állásom, másod állásszerű tevékenységem, de tömérdek hobbival is rendelkezem. Ezen felül sportos alkat révén, elmehettem volna, futni, úszni vagy bárhova mozogni, ami talán elűzte volna a kellemetlen érzéseket. Végül aztán felhúztam az egyik legjobb divatos szabású fekete öltönyömet, előkaptam a vörös ingemet és a nem rég vásárolt olasz lakcipőt, és elindultam szórakozni. Útközben felhívtam több barátomat, de sajnos senkinek sem volt kedve a kiruccanáshoz, így végül beültem a veteránoknak fenntartott bárba, hát ha itt találok valakit akinek kalandozni támad kedve. Illetve az egyik barátom Jared tett egy ígéretet, hogy később lehet beugrik és mivel ő is veterán, ezért célszerűnek tűnt, hogy itt találkozunk. Először persze keltettem egy kis feltűnést, mert nem mindenki öltözött ki ennyire ide, maximum azok akiket munkából szalajtott ide a sors és ez azért meglátszott rajtuk. Végül azonban minden helyre állt, páran akik ismertek oda is ültettek magukhoz és egy kör ital után, már el is tűntek a nézet eltérések. A tényt hogy nem fogyasztok alkoholt pedig egy legyintéssel és némi röhögéssel elintézték, nem lett semmi nagyobb gond az egészből. A társasságom aztán vészesen fogyatkozni kezd és a figyelmem elkezd kalandozni a pultnál iszogató csinos hölgy felé. Végül pedig a gondolataim sem maradnak a helyükön.
~ Oda kéne mennem és meghívnom egy italra. Bár nem hiszem, hogy most be kéne kevernem bármilyen formába az életembe egy nőt, de próbálkozni azért szabad. Ki tudja, mit hozhatunk ki az estéből? Otthon kellett volna maradnom és játszanom. Kocka vagyok egy játékokkal teli házban, nem pedig az a típus aki egy bárban szed fel csajokat. Azt hiszem a pszichológusom nem jól végzi a dolgát! Már lassan kezdek kifordulni önmagamból. Esetleg az is meglehet, hogy valami fajta kapuzárási pánikom van. Szeretem magamat, így ahogy vagyok, de néha káros is lehet, hogy ennyit agyalok a dolgokon és nem alkalmazom az egyszerű helyzetekre sem, az egyszerű megoldásokat. Mindegy ha már idáig eljöttem és a témát is lezártuk igazán oda mehetek. Ha nem is lesz szex a dologból és jó eséllyel elutasít, akkor is kielégítetted legalább a késztetésed, hogy a szerepjáték klub, vagy a munkahelyen kívül nőkkel beszélj. Mondjuk okosabb lenne, ha ezt az után tenném, hogy ha eldöntöttem mit akarok és éppen nem ösztönlényt játszom. Ennél sokkal-sokkal összeszedettebb típus vagyok, aki soha sem cselekszik spontán, maximum ha kiszámíthatatlanság szükséges, és taktikai szerepe van. ~ Gondolkodok el kicsit zavarosan, miközben felállok és elindulok Kate felé. Közben kihúzom magam, és lassú meditációs légzéssel próbálom visszaszerezni az irányítást önmagam felett. A többiektől egy-egy biccentéssel és kézfogással elköszönök. Pár embernek, aki távozik pedig búcsút intek.
- Elnézést hölgyem meghívhatom valamire. - Szólalok meg mikor oda értem. Előtte a kezemmel finoman megérintem a vállát, hogy ne ijedjen meg, de rögtön illőtávolságba is húzódok. Igaz a közel két méteres magasságom és az izom kötegeim miatt így is fordult már elő, hogy a hátraforduló hölgy szívbajt kapott. Még szerencse, hogy ez egy veterán klub, ahova nem mai hópelyhek járnak mulatni.
- Üdvözlöm, a nevem Jonathan Anderson, vagyok a katonai ügyészség egykori századosa, kandahari veterán. Én segítettem az angol és nemzetközi haderő kórházát karba tartani és akna mentesíteni a környékét. - Magyarázom el neki beosztásomat ami itt teljesen normális dolog, sőt kicsit el is várt, hát ha valakivel szolgáltál együtt. A kandahari témát csak azért tettem már hozzá, hogy ne tűnjek teljesen aktakukacnak, bár számomra inkább az lenne a megfelelő megnevezés. Ezt követően, ha csak nem utasít el teljesen vagy nem látom egyértelmű jelét, hogy gondban leszünk, akkor leülök mellé, kerülve minden hirtelen mozdulatot, és a nyomulás minden más jelét.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jonathan & Kate
Jonathan & Kate EmptyCsüt. Ápr. 25 2019, 20:02
Jonathan & Kate

Igaz, hogy azt kívántam, bárcsak kizökkentene valami, de arra valahogy nem voltam vevő, hogy megpróbáljanak felszedni. Egyébként gyakran megesett, de aki már egyszer is bepróbálkozott nálam, az többé nem szánta rá magát ilyen felelőtlen tettre. Ahhoz, hogy én felfigyeljek valakire úgy isten igazából, nagyon klappolnia kellett mindennek, és baromira meg kellett fognia. Másképp nem ment, és ha őszinte akarok lenni, gyakran én magam sem tudtam, hogy mit kerestem egy-egy férfiban. Úgy alapvetően semmit, mert mindenkire más miatt figyeltem fel, illetve nem is hiányzott az életembe most egy kapcsolat. Még így is kísértett az előző, pedig azóta már sok év telt el.
És ezzel vissza is kanyarodtam fejben oda, ahol tartottam, hiába lépett mellém az ismeretlen, és szólított meg. Elsőre nem is fordultam felé – habár elég merész volt, hogy csak így hozzám ért -, csak a pult mögött húzódó távoli tükörből vetettem rá egy futó pillantást. Aztán kortyoltam egyet, mintha ott sem lenne, és csak némi szünetet követően pillantottam rá.
- Még nem üres a poharam, szépfiú! – lötyögtettem meg a sört, ami nagyjából még a korsó feléig ért. Aztán ismét leraktam magam elé, és mintha ott sem lenne, agyaltam tovább a lehetőségeimen, és azon, hogy hogyan oldhatnám meg a problémáimat, amik újabban felütötték a fejüket az életemben. A végén még nem leszek képes koncentrálni a munkámra annyira, amennyire az szükséges.
- Ez igazán dicséretes. – dünnyögtem unottan az orrom alatt. Mondjuk úgy, hogy sem a kedvességemről nem vagyok híres, sem arról, hogy könnyedén barátkoznék. Akkor legalábbis biztosan nem, ha gondterhelt állapotban kap el valaki. Ennek az Anderson gyereknek sikerült kifognia éppen egy ilyen pillanatot, én meg lassan kezdtem már előre sajnálni őt. Nem voltam biztos benne, hogy én leszek élete választása, és több mint valószínű volt, hogy erre ő is rövid úton rá fog ám jönni.
- És mondd csak, Jonathan Anderson, volt már olyan nő, akinél bejött ez a bő lére eresztett, érdemeidet felsoroló bemutatkozás? – érdeklődtem, ezúttal már tüzetesebben is szemügyre véve a srácot. Még mindig nem fordultam egyébként felé teljes testtel, csupán a fejemet mozdítottam el a megfelelő irányba. Nem tudtam igazán, hogy mit szeretne, így nem is erőltettem tovább a szövegelést. Inkább kivártam, mellőzve a saját bemutatkozásomat. Ahhoz, hogy eláruljam a nevemet, le kellett valamit tennie az asztalra. Csak úgy ilyen lényegtelennek tűnő információkat sem volt szokásom kiadni, még ha sokan tudták is itt, hogy ki vagyok.
Nem barátkozni jártam én ide, csak lazítani, és szusszanni egyet a fárasztó munkanap után. Azért kutatóan végignéztem rajta, elég volt két pillantás hozzá. Azt hiszem, hogy szakmai ártalom, hogy villámgyorsan fel szoktam mérni a környezetem.
- Azt hiszem, hogy egy kissé túl vagy ide öltözve. – állapítottam meg, mintegy mellékesen, hogy aztán a számat ismét a korsó pereme töltse ki, elvágva a további szavak útját.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jonathan & Kate
Jonathan & Kate Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Jonathan & Kate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jay & Kate
» Kono & Kate
» Rhys & Kate
» Kate Bishop
» Kate & Jonah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: