New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 78 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Richard Sullivan
tollából
Ma 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Ma 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Step sista needed - regisztrált
TémanyitásStep sista needed - regisztrált
Step sista needed - regisztrált  EmptyPént. Feb. 15 2019, 15:16
Blair/Sage ______


Play by:
Lehetsz vörös/barna/szőke, mivel mostoha testvérek vagyunk, bárhogy kinézhetsz
Születési hely:
Tennessee állam
Kor:
24-28
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
nem foglalkoztat
Csoport:
semmirekellő ingyenélő  munkanélküli?
Történetünk:

A mostoha húgom vagy, és mióta anyád meg az apám összekerült, azóta próbállak ignorálni, és ha lehetne, akkor teljes mértékben kizárni az életemből. Talán akkor néztelek le először, amikor két suttyó szarfejűvel találtam rád egy átbulizott éjjel után apám ágyában, éppen keféltetek. Az a jelenet máig az agyamban él élénken, soha nem akartalak volna pucéran látni téged. Apám pénzén éltél, és ameddig az anyád jófej, őt kedvelem is, mert jót tesz apámnak, addig te kihasználod, hogy már egy család vagyunk. Tőlem is sokszor akartál pénzt kicsikarni, de elhajtottalak a francba, az én pénzemet én kerestem meg, nem te fogod elkölteni.
Tennessee-ből átjöttél megváltani a világot, elérni az álmaid New Yorkba, de a munka büdös neked, szerintem még életedben nem dolgoztál egy napot sem. Illegálisan persze. Kinézem belőled azt is, hogy sugar daddyk után koslatsz, hogy mindent megkaphass, csak tudnám, mire fel vagy ennyire elkényeztetve. Anyád nem ilyen, nem értem, hogy lehetsz a szüleink részéről az imádott gyerek. Nekem te vagy a fekete bárány a családban, és tehetsz bármit is, nem tisztellek.
Hogy te hogy érzel, mit gondolsz rólam, a te dolgod, engem nem érdekel. Ritkán veszem fel a telefont, ha hívsz, és akkor is próbálom szűkre szabni a beszélgetéseinket. Ha valami szarba léptél, akkor abból mássz is ki egyedül. Ha rácsok mögé kerülnél véletlenül, válogasd meg a szavaid, és talán, de csak talán kihozlak onnan. Baromi sokat kellene tenned azért, hogy a húgomnak nevezzelek.

// Nagyon várnám a "gyűlölt" mostoha húgot, akivel az élet nagyon nem lenne egyszerű, és tényleg csak a játékokon múlna, hogy pozitív vagy negatív irányba változik a testvéri "szeretet". Bárhogy is legyen, egymás életét eléggé fel tudnák forgatni és abszolút nem unalmas kapcsolat bontakozna ki játéktéren. Hogy milyen élete van a húgnak, komoly bajban van-e és egyébként tényleg segítségre van-e szüksége, a megalkotótól függ. Ha csak egy pénzhajhász ösztönlényről van szó, azt is elfogadom, bármi is és bárki is legyél, V Á R L A K Very Happy //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Step sista needed - regisztrált
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» One step....two step... three... st...wrong step... - Chaol & Quinn
» we needed this - Evelyn & Luana
» A tégla, aki már túl jól illeszkedik - Regisztrált
» Dave & Marion • doctor needed
» Seth | from the wrong side of the tracks - regisztrált!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: