New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 11:03 pm-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 11:00 pm-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 10:39 pm-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 10:30 pm-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 9:59 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 9:50 pm-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 9:05 pm-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 8:55 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 8:07 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Billie Lauters
TémanyitásBillie Lauters
Billie Lauters EmptyPént. Jan. 04, 2019 10:24 pm
Billie Lauters


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Billie Lauters
Becenevek:
Billie
Születési hely, idő:
New York, 2003.01.02
Kor:
16
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
még tanul
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
válasz ide, ha tanár akkor a szakja is
Ha dolgozik//Munkahely:
részmunka idős
Hobbi:
házimunka elvégzése
Play by:
Jessica Barden

Jellem
Bátornak tarom magam, mert nem menekülök el a problémáim elől.
inteligens vagyok, mert a szörnyű körülmények ellenére is, oda tudok figyelni a suliban.
lobbanékony vagyok időnként, de ez nem is annyira meglepő a helyzetemhez képest.
lelkes, mert vannak testvéreim, akik feltétel nélkül szeretnek.
igazságos, amire azt hisze az élet nevelt.
eltökélt, mert hiszek abban, hogy nekünk még lehet jobb sorsunk, amiért mindent megteszünk.

Leleményes, azért mert a semmiből is előtudok csikarni egy kis pénzt vagy ennivalót.
ambicióból szerencsére nincs hiányom, ugyanis a rossz családi helyzetnek köszönhetem, hogy jobban oda figyelek a jövőmre.
unalmasnak tartanak az osztálytársaim, bár ha tudnák a teljes igazságot rólam, megváltozna a véleményük.
talpraesett vagyok, amióta csak az eszemet tudom.
erős vagyok a sok negatív dolog ellenére is.
ragaszkodom a testvéreimért, ők azok a személyek akik miatt ölnék is.
szorgalmas vagyok az iskolában, a munkahelyemen, és otthon is.


Múlt
-Apaa!- ordítok rá, arra a személyre, akit nem is tudom, hogy miért hívok apának. Ő minden, csak nem apa. Egy apa, nem így viselkedik, nem elissza vagy eldrogozza a pénzt, hanem haza hozza, és a létfontosságú dolgokra költi. De ő nem, hogy haza hozná a pénzt, még ő kunyerál a gyerekeitől. Eltűnik párnapra aztán, mintha misem történt volna, hazaállít. Eljátssza, hogy ő a minta apa, hogy mennyire szeret minket, hogy mi vagyunk a legfontosabbak számára. Persze. Az első jó pár alkalomkor még bedőltem, neki. De most már tudom, hogy mire megy ki a játék. Sajnos neki már csak akkor jutunk eszébe, amikor egy kis anyagra lenne szüksége, és nincs amiből vegyen. - Takarodj innen! Hagyj minket békén! Jól megvagyunk nélküled is! - ütőm a hátát sírva. Mindent felbolygatott, mert azt mondtam, hogy nincs pénzünk. Ami igaz is, a fiúk pont ma vitték el a házból a kis megtakarított pénzünket. Mintha érezték volna, hogy ma felbukkan.
- Tudom, hogy van te büdös kölyök!- majd egy hirtelen mozdulttal, megfordul és ellök magától. A padlóra esek, ahol összehúzom magam, és sírva hallgatom, hogy mindennek elhord. Igazi minta szülő tudja, hogy kell bánni egy gyerekkel. Egy ideig hallgatom, majd hirtelen felpattanok, megtörlöm könnyes arcomat. Oda állok elé, és nagyot sóhajtok és elkezdem a mondanivalómat. - Gyűlöllek. Gyűlöllek azért, mert elhagytál. Gyűlöllek azért, amiért nem vagy mellettem amikor a legnagyobb szűkségem lenne rád. Gyűlöllek, mert a drogok többet érnek neked, mint a saját gyerekeid. Gyűlöllek mert az apám vagy.- azt arcát figyelem, hátha megérintik a szavaim, de semmi reakciója, fapofával hallgat. Ugyan akkor szeretlek is, mert csodálatos testvérekkel vagyok körbevéve. Talán ez az egyetlen pozitív dolog, amit eltudok mondani rólad, és csak ennyit is érdemelsz meg, se többet se kevesebbet. És most tűnj el az életünkből végleg! Ha nem akarsz, akkor maradj, de akkor válassz minket! -  már nem sírok, eljött az a pillanat amitől mindig is féltem, a válaszától. Bár tudom, hogy mit fog mondani, még is félek. Nem akarom, hogy hangosan kimondja, mert ha megteszi több választási lehetősége nem lesz. Az anyám már eltűnt, nem is tudom, hogy mi van vele, hogy még egyáltalán éle. Abba a tudatba, hogy nincs már belenyugodtam. De ha apa is végleg ki lép az életünkből, nem is tudom mi lesz. Biztosan jobb lesz, mert nem kell rettegjünk attól, hogy mikor bukkan fel ismét, de azért csak hiányozna. Nos?!- sürgetem a válasszal. - Hogy döntesz?- reménykedem, hogy marad, hogy képes lesz megváltozni. - Büdös kölyök, mit képzelsz te? Választás elé állítasz. Mi vagy te? förmed rám. - Nélkülem senkik vagytok, én vagyok a gyámotok vagy mi a fene. - Ez ő. azt sem tudja, hogy mit hord össze. De most az egyszer ebben igaza van. Sajnos. Nélküle a sulis papírjainkat se tudnánk intézni. Biztos vagyok benne, hogy ha nem lenne ő, akkor is eltudnánk másképpen intézni a dolgainkat. Mire észhez tértem, eltűnt. Annyira magamba fordultam, hogy észre sem vettem, hogy lelépett, válasz nélkül. Minden egyes alkalommal összetör azzal, hogy csak így kisétál az ajtón. Próbálok erősnek tűnni mások előtt, de amikor egyedül vagyok nem tudom kontrollálni az érzéseimet. Üvöltök ahogy csak bírok, sírok, a falat ütöm, mintha ez segítene is bármin is.
Néhány perc után elkezdem összepakolni a feldúlt lakást, igyekszem rendbe tenni, míg haza érnek a testvéreim. Majd úgy viselkedni, mintha nem is járt volna itt az apánk. Nem szeretném őket is felzaklatni, főleg nem a kicsiket.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Billie Lauters
Billie Lauters EmptySzomb. Jan. 05, 2019 11:31 am
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Billie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Túl korán kellett felnőnöd egy olyan szerephez, amire még nem álltál készen, mégis igyekszel mindent megtenni, hogy helyt állj benne, minden nehézsége ellenére is és úgy vélem eddig nagyszerűen csinálod, még ha néha pont az ellenkezőjét is érzed. Billie Lauters 4146035580
Normálisan úgy tartják, hogy embernek szüksége van a szüleire, a ti esetetekben viszont valahol úgy gondolom egy ilyen fajta apára, aki szülőnek vallja magát, de közel sem viselkedik úgy, egyáltalán nincs szükség. Egy ilyen ember inkább visszahúz, mintsem segít nektek, márpedig az utóbbira nagyobb szükségetek van, mint hogy rátok akaszkodjon egy hozzá hasonló. Ami pedig az anya részt illeti, abban a pillanatban elbukott ebben a szerepben, amikor elhagyott titeket. Az ilyen határozottan undorító személyiség tud lenni, volt oka rá vagy sem. Ugyan ez nem megnyugtató a ti szempontotokból, de úgy gondolom jobb nektek nélkülük, mert ők sosem voltak szülőknek tekinthetőek. Billie Lauters 4146035580
Tetszik, hogy ennyien vagytok testvérek, hiszen minden egyéb kellemetlen körülmény ellenére is kalandos lehet veletek. Billie Lauters 2624752903 Egyedüli lányként a csapatban meg főleg. Smile
Olykor talán úgy érezheted, hogy összenyom az a hatalmas felelősség, ami rád nehezedik, de amíg ott vagytok egymásnak a testvéreitekkel, és összetartotok, addig úgy gondolom a problémák is könnyebben megoldhatóak lesznek. Csak maradjon is ez így! Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Billie Lauters A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Billie Lauters D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Billie Lauters 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Billie Lauters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Wes Lauters
» a bunch of Lauters
» Billie & Jonathan
» Billie & Hush
» Italban az igazság - Billie & Min

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: