New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 09:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Alexa Lockwood
TémanyitásAlexa Lockwood
Alexa Lockwood EmptyHétf. Dec. 31 2018, 19:07
Alexa Lockwood


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Alexandra Lockwood
Becenevek:
Lexi
Születési hely, idő:
Fort Worth, Texas; 1991. Augusztus 11.
Kor:
27
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Szingli
Csoport:
Egészségügy
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Dallas Nursing Institute
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Ápolónő
Ha dolgozik//Munkahely:
Presbyterian Hospital
Hobbi:
Festés, romantikus regények, futás a Central Parkban; A kávézás hobbi?
Play by:
Emilia Clarke

Jellem
Aki egy katonacsaládban nő fel, annak igen magasra vannak helyezve az elvárások. Velem sem volt ez másképp. Az édesapám veterán, aki megjárta Irakot, és sok kitüntetést kapott, amik ott díszelegnek a dolgozó szobája falán. A bátyám ugyan ezt az elvet akarta követni, és sikerült is neki, igazi hős lett, és nem csak a szüleim szemében, de az enyémben is. Szolgált, és védett, majd az életét adta az országért. Sosem tudtam ezzel kibékülni, de senki sem. Apa inni kezdett, anya pedig magába fordult. Ami engem illet, bizonyítási vágyat éreztem, hogy én is tegyek valamit az országért. Ezért félbe hagytam az egyetemet, majd beálltam nővérnek. Hamar jelentkeztem a katonai kórházba, ahová fel is vettek, ilyen családi hátérrel. Távoli országokban szanitécekkel dolgoztam, és segítettem a bátor katonákon, mint nővér. Ebben leltem meg az életcélom. A bátyám elvesztése arra inspirált, hogy másokon segítsek. Minél kevesebb katona veszítse el az életét, feleség váljon özveggyé, gyerek árává, és a szülőknek se kelljen átmenni azon, mint az enyémeknek. Ez lett hát az életem évekre… Segíteni másokon, és bár szerénynek neveltek, beismerem, jól csináltam. Persze akadtak veszteségek, és ilyenkor mélyen magamba zuhantam eleinte, de az ember ilyen munka mellett megtanulja, hogy nem szabad kötődni érzelmileg a betegekhez, mert téged is magukkal ránthatnak az érzelmek. Nos, az ember megtanulja… hallgatni rá, már egészen más dolog…
Múlt
Mai napig emlékszem arra a borzalmas érzésre, mikor egy tiszt megjelent fekete karszalaggal az ajtónkban. Az édesanyám eldobta a tányért, ami a kezében volt, és a szája elé tette a kezét, hogy elnyomja a sikítását. Ő is tudta, hogy milyen hírt hoztak. Akkor még gyerek voltam, éppen az iskolából jöttem haza. Az édesanyámra néztem, majd az édesapámra, akinek a vállán sírt. A katona együttérzését fejezte ki, majd kifejtette, hogy a bátyám, a fiúk hősként halt meg. Átadott egy dobozt a bátyám dolgaival, majd egy szalutálás után elindult lefelé a lépcsőn. Ott belém botlott. Láttam a tekintetében a fájdalmat, és neki sem lehetett könnyű egy ilyen fájdalmas hír megosztása, ennyi családnak. Nem irigyeltem érte.
Azonnal a szüleimhez rohantam, akik átöleltek engem, és elmondták mi történt. Mindketten zokogtak, pedig édesapám nem volt a könnyek embere, sőt az érzelmeké sem. Most mégsem tudott nyugodt maradni, ahogyan szokott.
- Elment… a bátyád elesett… szolgált közben. – szipogta az édesanyám. Nem tudott többet mondani.
Ezek után romlott el minden. Az édesapám inni kezdett, édesanyám pedig magába fordult. Hiába próbáltam közeledni apám felé, elutasító volt. Persze mindig is tudtam, hogy Jack a kedvence, és, hogy mindezek ellenére szeret a maga módján, de a ridegsége, amit felém mutatott újdonság volt. Édesanyám pedig a konyhába és a házimunkába menekült. Valamint a templomba. Sosem értettem hogyan volt képes hinni ennyi fájdalom után Istenben, de nem szóltam neki, lehet neki ez kellett ahhoz, hogy megbirkózzon a fájdalmával. Nekem pedig az újrakezdés. Ott hagytam az egyetemet, és jelentkeztem a Dallasban található Dallas Nursing Institute-be, ahová fel is vettek. Hamar eldöntöttem, hogy mégis hol fogok dolgozni, így fogtam a legkevesebb holmim, és útnak indultam segíteni a sebesülteket, akik a hazánkat védik.
***
Nagyon sok időmbe telt, mire képes voltam zokogás nélkül ellátni a katonák sebeit, de végül felül tudtam kerekedni. Aztán találkoztam Vele. Mintha minden megváltozott volna. Mason Jackson Ford tornádóként robbant be az életembe, a kisebb sérüléseivel, amivel a betegszobára jutott. Érdekes módon mindig akkor, mikor én ügyeltem, és pontosan oda, ahol én voltam. Mégsem szóltam semmit, sőt hízelgő is volt az érdeklődése. Csupán az volt a baj, hogy nem csak ő próbálkozott ezzel, hanem sok katonatársa is.
Gépszíj balesetek, elszabadult kalapácsok. Kész horror film. Mindez miért? Hogy velem tölthessenek pár órát? Sosem éreztem magam különösen szépnek. Megvolt a maga bája, igen, de új érzés volt, ez a rajongó tábor. Eleinte tetszett, de aztán már idegesített. A feletteseknek meg nem akartam szólni, mi értelme lett volna bajba sodorni őket? De Mason más volt. Vele szívesen voltam. Csak lopott perceink voltak, de az mindennél többet ért. szerencsére akad néhány óra is, amikor végre egymásé lehettünk, de idővel érezni kezdtem iránta, és szerintem ő is irántam. De minden jónak vége szakad egyszer, így éppen mikor már úgy éreztem meglépem, megsérült. Annyira féltettem! Úgy éreztem, ha elveszítem őt, is, nincs már miért élnem. Szerencsére túlélte, de a felépülése után leszerelt, és soha többé nem láthattam…
***
Két évvel később ott hagytam azt a bizonyos egységet, majd máshová csatlakoztam. Sok helyen jártam, és sok embert ismertem meg, de sajnos a veszteség is sok volt. Mindig abban leltem vigaszra, hogy Mason valahol a világban ott van, és biztonságban. Remélhetőleg, bár elég vagány férfinak ismertem, reméltem van annyi esze, hogy nem pocsékolja el az idejét. Gyakran beszélt nekem egy álmáról, hogy bárt nyit, úgyhogy abban reménykedtem, hogy sikerült neki. Újabb két év telt el, én pedig úgy döntöttem hazaköltözöm az államokba. Egy ideig otthon voltam, de a gondok semmit sem változtak. Apa ivott, anya tagadta, és magába fordult. Vele ugyan tartotta a kapcsolatot, mikor távol voltam is, de minden változatlan maradt. Hiába igyekeztem. anyunak persze afféle utolsó kapaszkodó lettem a bátyám után megmaradt űrben, de apám teljesen eltávolodott. Nem csak tőlem, mindenkitől.  Így nehéz szívvel ugyan, de úgy döntöttem, ismét útnak indulok, de most kicsit közelebb. New Yorkot vettem célba, hogy ott dolgozzak a sürgősségin, mint nővér. Miért pont New York? Nos, lehet kicsinyes dolog volt, de kinyomoztam, hogy Mason hol él, és szerencsére bárt nyitott. Amint New Yorkba érkeztem, az első dolgom volt őt meglátogatni. Még ki sem pakoltam a holmijaim a lakásban, de igen, látni akartam őt. Tehát felvettem az egyik kedvenc ruhám, ami a kelleténél kihívóbb volt, majd elindultam a bárhoz. A hideg New Yorkhoz nem voltam hozzászokva, így bár volt rajtam kabát, majd be fagyott a fenekem. Szerencsére csak három háztömbre volt tőlem. Mikor oda értem elfogott a rettegés, de valami csoda folytán mégis benyitottam a bárba. Megcsapott a füst és az alkohol illata, de most nem érdekelt, mert amint átverekedtem magam a tömegen, megláttam őt a pultnál. Amikor meglátott, azt a meglepettséget sosem fogom elfeledni, míg élek.
- Mit adnál inni egy régi ismerősnek, katona? – mosolyogtam rá, és kész csoda volt, hogy ez az egy mondat elhagyta a szám. Megváltozott, a haja hosszabb lett, és lett pár új tetoválása is, ha jól láttam a kezeit. De hát mind változunk… csak nem szabad rossz irányba. Mosolyogva néztem az ő mosolyát, és úgy éreztem, ismét értelme lett az életemnek. Ki tudja, talán eljött a második esély ideje, és most mi irányíthatjuk a sorsunk.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alexa Lockwood
Alexa Lockwood EmptyKedd Jan. 01 2019, 20:10
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Alexa!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Rengeteg minden át tud érdeklődni egy emberben, hogyha az elvesztés fájdalmával kell szembenéznie, nálad pedig a segítségnyújtásban teljesedett ki. Abban, hogy azt, amit át kellett élned, amit a szeretteidnek kellett elszenvedniük, más ne tapasztalhassa meg. És ha van rá egy lehetőség, te szeretted volna megadni nekik, hogy elkerüljék a legrosszabbat. Minden veszteség mellett ez egy pluszt adhat számodra, hogy a segítségeddel egy mégis megmenekült, ez az egyensúly pedig talán enyhítően is hatott rád a továbbiakban.
Az érzésekkel az a baj, hogy irányíthatatlanok. Összezavarják még a legjózanabbnak vélt elmét is, és elég ehhez pusztán csak egy találkozás, hogy az életed a feje tetejére álljon. Veled sem történt ez másképp Mason esetében, kár hogy egy idő után ez úgy tűnt csak egy reménytelen eset maradt. Hála a rejtett Sherlock képességeidnek, leleményességednek és kitartásodnak, nem adtad fel a reményt, hogy újra találkozzatok, és szerencsével jártál. Kérdéses ugyan, hogy ennyi év kihagyás után még egy és ugyanazon lapok szerint játszotok vagy ez megváltozott? Úgy vélem ez az újratalálkozás választ adhat erre a kérdésre. Very Happy
És ha egy jó tanácsot elfogadsz; rossz időben tessék felöltözni, mert ahogyan te is tapasztaltad, megfagysz. Az meg kinek lenne jó? Smile  Alexa Lockwood 199984066

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Alexa Lockwood A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Alexa Lockwood D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Alexa Lockwood 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Alexa Lockwood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A Lockwood esküvő | Freyja & Declan
» alexa what's "rizz" | mac & tay
» Alexa S. Gray
» Alexa & Mason ~ We are back.
» Alexa és Matt-Milyen egy kosárlabda meccs?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: