New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Penny && Artemis
TémanyitásPenny && Artemis
Penny && Artemis  EmptySzer. Márc. 15 2017, 12:08
Nagyon rossz hetem volt és már napok óta azt kell hallgatnom, hogy nem tetszik a szüleimnek Penny viselkedése, mert többet iszik, mint kellene. De most komolyan én ezzel mit kezdjek? Én és ő különbözőek vagyunk, szinte nincs is bennünk közös a hajunkon és a családnevünkön kívül, de ennek ellenére imádom, ő a mindenem. Megbeszéltünk egy találkozót egy kávézóban, asszem ez a kedvenc helye, de még nem tudom, hogy beszélni fogok e vele arról, hogy ne igyon.. Úgysem fog rám hallgatni és mintha mostanában nem mondana el nekem valamit, megérzem ám, ha nem mond el valamit.. Mintha lenne egy sötét titka, de hogy mi lehet az? Fogalmam sincs. Én elmondtam neki nem rég az igazat, hogy aszexuális vagyok és nem érdekel a szex, elég jól fogadta, nem volt ellenvetése, igaz szerintem kicsit fura neki, de próbálja megérteni, hogy mi van velem. Többet nem is kérhetek tőle. Elindulok a megbeszélt helyre, sietek, mert nem akarok késni, utálok késni és másokat megváratni, szóval kapkodom a lábaimat és mikor megérkezem a helyre, akkor beülök egy üres boxba.
Mit fogok neki mondani? Mert csak annyit írtam, hogy talizzunk itt meg ekkor és hogy valamit megakarok vele beszélni, de ha belekezdek a papolásba, akkor itt hagy, arról nem is beszélve, hogy mióta egyetemista lettem én is sokat iszok, legalábbis sokkal többet, mint régebben. De még van egy kis időm, hisz annyira siettem, hogy tíz perccel előbb ideértem.. Előveszem a telefonomat és megnézem, hogy kaptam e tőle valami üzit, de nem, szóval mindenképpen meg fog jelenni, de megragadom a pillanatot és írok Elizanak egy üzit, hogy kéne vele is találkoznom valamikor. Majd meghallom, hogy az ajtó feletti kis csengő csilingel, ebből pedig tudom, hogy valaki megérkezett, felpillantok és meglátom a húgomat. Mosoly terül szét az arcomon és integetek neki, majd szerencsére észrevesz.
Felállok és odamegyek, hogy adjak neki két cupopanos puszit. - Szia törpiii. - mondom neki mosolyogva, majd visszaülök a helyemre és őt nézem, remélem ő is hamar helyet foglal majd. - Ugye nem zavartalak meg semmiben? Annyira nem fontos a dolog, csak.. hiányoztál már. - kérdezem tőle, bár szomorú, ha most haragudni fog, hisz.. na, mégis csak testvérek vagyunk.
mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Penny && Artemis  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Penny && Artemis  Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Penny && Artemis  Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
TémanyitásRe: Penny && Artemis
Penny && Artemis  EmptySzer. Márc. 15 2017, 22:18
Missy múlt nap megbeszéltük, hogy találkozunk. Van egy olyan sejtésem, hogy anyuék kérték meg, hogy beszéljen a fejemmel, a baj csak az, hogy ők túlreagálják az egész dolgot. Nem megyek haza minden este részegen, de persze, ők ezt nem így látják, nem tűnik föl nekik, hogy csak akkor járok el a barátaimmal, ha nincs másnap suli, vagy ha éppen nincs semmi dolgozat vagy házi feladat. Nem panaszkodhatnak, a jegyeim nem romlottak, jól teljesítek, de ezt bezzeg természetesnek gondolják. Na mindegy, szeretem a nővéremet és bár nagyon nem hasonlítunk személyiség ügyileg, a kapcsolatunk szorosabb, mint bármelyik kötél. Mindig meghallgatjuk a másikat és ott vagyunk egymásnak jóban rosszban, azonban van valami amiről még nem beszéltem neki és ezért kezdem szégyenleni magam, mióta megosztotta velem, hogy ő aszexuális. Nem problémáztam a dolgon, elfogadtam, de átérezni sajnos nem tudom, mert én ebben is különbözök tőle, Dave-vel is már nem egyszer összefeküdtem, de ugye nemrég kiderült, hogy ő az új tesitanár a sulinkban. Tulajdonképpen ez valamilyen szempontból vicces, mert a barátnőimtől folyamatosan azt hallgatom, hogy mennyire szexi, meg jó pasi meg, hogy milyen izmos, én meg győzöm visszafogni a nevetést, mikor ezeket hallgatom, mert mi ugyebár már régebb óta ismerjük egymást. Ő az, akiről Missy sem tud és kéne beszélnem róla neki, de félek attól, hogy mit reagálna, biztos nem tetszene neki, hogy egy nálam idősebb pasival kavarok, ráadásul még ágyba is bújtam vele.
Próbálom végig gondolni, hogy mit tévő legyek, miközben sietek a megbeszélt helyszínre, ami nem más, mint a kedvenc kávézóm. Hangulatos kis hely, a kedvenceim a plafontól lógó színes lámpások. Mikor benyitok a kis csengő megszólal, jelezve, újabb vendég érkezett, s nővérem már integet is nekem, mikor keresgélni kezdem, hogy hol van.
- Szia Missy - viszonzom az ölelést, puszit meg a köszönést, aztán követem az asztalunkhoz, s a következő mondatán elvigyorodom. - Zavarsz? Ugyan már a nővéremre mindig van időm - kacsintok rá, s közben hátrafordulok meglesni, hogy jön-e a pincér, akinek intek is, amint felénk fordul.
- Mesélj, mi a helyzet? - nézek rá izgatottan, hadd kezdje ő, én nem tudom még, hogy akarok-e beszélni neki Dave-ről. Azonban mielőtt bármit mondhatna a pincérnő már is ott terem és kérdezi, hogy mit szeretnénk. - Én egy tejeskávét, és ha van, akkor kettőt a csokis fánkotokból - adom le a rendelésemet, majd miután Missy is elmondja, hogy mit kér és ismét magunkra maradunk kérdőn billentem oldalra a fejem, hogy akkor most már válaszolhat az előbbi kérdésemre.



note: :Penny && Artemis  1471401822:
to my beloved sister, Artemis
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Penny && Artemis
Penny && Artemis  EmptySzomb. Márc. 18 2017, 14:41

Artemis & Penelope
Do you see the butterflys on the sky?



Örülök neki, hogy eljött és itt van velem, legalább kicsit tudunk beszélgetni, régen tartottunk már tesós napot. Amúgy amikor azt mondják az öregek, hogy milyen hamar felnőnek, akkor.. igazuk van, tegnap még épp csak megszületett, most már egy kész hölgy és én úgy beszélek akár az anyánk, lehet kevesebbet kéne vele lennem, anyáskodó leszek a végén... na de most nem is ez számít, hanem az, hogy mit fogok neki mondani, még mindig nem tudom mit kéne mondanom és hogyan kéne tálalnom azt, amiről ő nem igazán akar majd beszélni. De hát fiatal és még annyi ideje van arra, hogy megkomolyodjon, nem is kell komolynak lenni, anya kicsit túl aggodalmas, bár.. Nem tudom, még sosem találkoztam Pennyvel, amikor berúgott, mintha direkt arra hajazna, hogy senki s elássa őt..
Megvolt az üdvözlés és minden, de még nem akarok ezekről a hülyeségekről beszélni, végén még itt hagyna, ami nekem nagyon nem lenne jó, nem szeretnék vele veszekedni a szüleink miatt. - Milyen aranyos vagy, de akkor ez mindig legyen így. - emlékszem, amikor régebben mindig azt mondta nem akar velem lenni, mert ciki vagy éppen a barátaival volt.. Ő is volt már egy nagyon-nagyon kamasz, de amikor elkezdte "kölcsönvenni" a dolgaimat, akkor kezdtem a falra mászni, minden húg lopkodja a nővérei dolgait, ő meg pláne szerencsés, mert mindenben egyforma a méretünk. Na de most nem is ez a lényeg.. - Semmisem, unatkozom és az órák is unalmasak, egyik tanár rám szállt és célja, hogy lehagyjam az egyetemet.. veled? - darálom le az egészet, majd legyintek egyet.. nem is érdekes mi van velem, beszéljünk inkább róla.
Majd megjön a pincér és ő leadja a rendelését, hát.. ebben is hasonlítunk. - Ugyanezt kérném. - mondom mosolyogva a pincérnek, majd a húgomra nézek, keresztbe dobom a lábaimat az asztal alatt és sóhajtok egyet. Nem buta, biztosan tudja, hogy miért vagyok itt. - Tudod miért vagyunk itt.

Ihlette xx alkotta
mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Penny && Artemis  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Penny && Artemis  Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Penny && Artemis  Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
TémanyitásRe: Penny && Artemis
Penny && Artemis  EmptyPént. Márc. 24 2017, 19:39
Ugyan már az elején sejtettem, hogy a beszélgetésünk valószínűleg oda fog kilyukadni, hogy anyuéknak nem tetszik, hogy eljárok bulizni, az meg főleg nem, hogy alkoholt is fogyasztok ilyenkor, de hát Missy a nővérem és már régen találkoztunk huzamosabb időre, mert mindegyikőnk elfoglalt volt. Szeretnék neki beszélni Daveről is, de a múltkori kis társalgásunk a suliban ebben elbizonytalanított. Nem szeretném, hogy miattam bajba kerüljön, lehet, hogy a barátaim nem fogják ezt fel, de törődök a számomra fontos emberekkel és Dave kezd ezen személyek közé tartozni.
- Így lesz - mondom mosolyogva, bár tudom, hogy mire céloz. Mikor gimis lettem, akkor nagyon fejembe szállt, hogy egyből bekerültem a pomponlányok csapatába meg az, hogy mennyire népszerű lettem. Missy sosem volt népszerű és ezért cikinek tartottam a barátaim előtt, de azóta rá kellett jönnöm, hogy azok az emberek nem teljes egészében a barátaim, míg Missy mindenhogy elfogad. Az ég szerelmére, hiszen ők utálják a rock zenét, egyáltalán hogy lehet azt utálni?
- Velem se sok. Úgy néz ki most már biztos, hogy én leszek jövőre a szurkolói csapatunk kapitánya, mert tudod, Monica idén végez. Furcsa lesz, hogy elmegy, hiszen már akkor másodkapitány volt, mikor engem felvettek a csapatba és most meg én leszek a vezető. Remélem nem fogok semmit elszúrni - igen direkt hagyom még ki az új tesitanáros dolgot Dave-el, szerintem egyébként is hallott róla, hogy az előzőt kirúgták droghasználat vádjával.
- Amúgy hogy érted, hogy szeretné, ha lehagynád az egyetemet? Ennyire jó vagy vagy csak ennyire sok a szabadidőd? - érdeklődöm mosolyogva. Tudom, hogy Penny aszexuális, de attól még lehetne pasija, nem? Akkor tuti kevesebb szabadideje lenne és anyuék sem csesztetnék őt az én dolgaimmal, sajnálom szegényt, hogy még velem is őt zaklatják ahelyett, hogy megpróbálnák megérteni a helyzetemet vagy megkérdezni, hogy miért.
A pincérnőnek gyorsan leadom a szokásos rendelésemet. Lassan már annyit járok ide a barátaimmal, hogy lehet tudják, hogy az az enyém lesz... Missyvel egyébként annak ellenére, hogy nagyon különbözik a személyiségünk, sok dolgot szeretünk mindketten ugyanannyira, ilyen például a tejeskávé meg a csokis fánk is, szóval meg sem lepődöm, hogy ő is azt rendel. De amint elmegy a pincérnő, már is zúdítja a lavinát azzal az egyszerű két szóval, aminek hallatára inkább úgy csinálok, mintha teljesen félre értettük volna egymást. - Persze, azért, hogy kibeszéljük a pasikat, az egyetemed, és mert már szeretnéd visszakapni azt a kockás szoknyát, amit múltkor vettem kölcsön.



note: :Penny && Artemis  1471401822:
to my beloved sister, Artemis
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Penny && Artemis
Penny && Artemis  EmptySzomb. Márc. 25 2017, 10:17

Artemis & Penelope
Do you see the butterflys on the sky?



Régen volt már, hogy a húgommal leültünk beszélgetni egy kávé mellett, ő is túl elfoglalt és én is az vagyok, nincs nagyon időm. Ott vannak az órák, tanulás és a bulik, amikről otthon senki sem tud semmit, de nem is tudhatnak, mert Penny akkor azt hinné, hogy szabad azt csinálnia, amit eddig csinált. De mondjuk legyintek csak arra, amit mond.. persze nem azért mert nem érdekel, de az csak a múlt, mindenki volt ilyen, én is cikinek találtam anyuékat egy időben. Aztán elkezd ő is mesélni nekem, én pedig epekedve várom minden egyes szavát, mert már elég régen hallottam őt. Nem is vártam volna mást tőle, ő mindig más volt, mint én, de ezzel nincs is semmi baj, hát nem kell egyformának lennünk. - Biztos vagyok benne, hogy helyt fogsz állni, menni fog Penny és talán fura lesz kicsit, de ügyes vagy és talpra esett.  - mondom neki egy bátorító mosollyal az arcomon. Tényleg ő az, aki mindent megtud oldani, csak akrnia kell és menni fog neki, nem fog elbukni.
Nem sokkal később leesik nekem, hogy félremondtam a dolgot, nem lehagynit akartam mondani, hanem elhagynit, de hát.. mindegy, majd kijavítom most, de azért jót nevetek rajta. - Ne haragudj, csak félremondtam.. - mondom neki, majd veszek egy mély lélegzetet és próbálok nem tovább röhögni, mert nem szép dolog kiröhögni a másikat. - Azt akarja, hogy hagyjam ott az egyetemet, mert nem vagyok elég jó oda. - váltok kicsit komolyabb hangra, majd megvonom a vállamat. Úgysem fogok elmenni onnan, tehet bármit, de nem tudom, hogy mi baja lehet velem.. Nem tettem ellene semmit sem és mindig szorgosan gyakorlok az óráira, egyszer sem volt olyan, hogy ne tettem volna meg azt, amit kért tőlem.. De ne kell mindenkinek kedvelnie, tudom jól, hogy sokan utálnak engem a világon ok nélkül.
Mikor elmegy a pincérnő, akkor végre belekezdek, de úgy tesz, mintha nem tudná, hogy miről beszélek neki. Megforgatom a szemeimet és amolyan "Tényleg Penny? Tényleg?!" nézéssel nézek rá, nem szeretem, ha hülyének néz, sóhajtok egyet. - Essünk előbb túl rajta, mint utóbb.. - mondom neki őszintén, majd megigazítom a hajamat, nem tudom, hogy hogyan kéne belekezdenem és miért nekem kell ezt tennem, nem vagyok az anyja se az apja, csak a testvére vagyok és tök fiatal, élvezze is csak az életet, ameddig csak tudja. - Anyuék szerint túl sokat iszol és hetente háromszor mész haza részegen.. - de nem fogja szeretni ezt a beszélgetést, én már ezt előre látom, miért nekem kell ezt tennem?

Ihlette xx Alkotta
mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Penny && Artemis  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Penny && Artemis  Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Penny && Artemis  Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
TémanyitásRe: Penny && Artemis
Penny && Artemis  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Penny && Artemis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dave & Penny - az iskolában
» Artemis & Cole

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: