New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Első nagy szerelem
TémanyitásElső nagy szerelem
Első nagy szerelem EmptyKedd Márc. 14 2017, 20:21

A múlt


Teljes név: Szíved joga
Play by: Húh, itt sok mindenki jöhet szóba. A képen Jake Abel szerepel, de Joseph Morgannak is örülnék, jöhet szóba Charlie Hunnam, Alexander Skarsgard, de akár Tom Hardy, Tyler Hoechlin is. Ha megtetszett a koncepció és a felsoroltak között nem leled a kedvedre való pb-t, tárgyalhatunk.
Születési hely: Opciónális
Kor: 24-25
Lakhely: Manhatttan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Opciónális
Csoport: Szintén rajtad áll
Gimis szerelem, gyerek szerelem, első szerelem. Nekem legalább is mindenképp! Mi voltunk az iskola egyik híres párja, azért, mert te fociztál, és azért, mert én pom-pom lányként szurkoltam nektek. De ami ennél is fontosabb, kiegészítettük egymást.
A múltra tekintve csak merem remélni, hogy valóban éreztél irántam valamit, legalább is addig, míg meg nem tudtad, állapotos vagyok a gyerekünkkel és vissza nem léptél. Megtaláltam a levelet, amit nekem írtál… képzeld, anya elrejtette a könyves polcokon sorakozó könyvek rengetegében – gondolom – kételkedve annak az esélyében, hogy egyszer még megtalálom.
Bocsánatot kértél, amiért nem álltál ki mellettem, noha nem esetett túl kellemesen, hogy feltételezted, nem gondoltam komolyan, hogy váljunk szülőkké. Most, hogy tudod, mégis, gondolom, tárgytalan a kérdésed.
A legfájdalmasabb azonban nem is az, hogy nem a szememben mondtad ezeket, hanem az, hogy hagytad a szüleidnek, hogy abban a hitben éljenek, mástól van a baba és csak rád szeretném hárítani a felelősséget. Jól tudod, hogy édesanyámnak igaza volt, amikor megkérdezte a mamádtól, vajon miért tenném, ha a családom akkora vagyonnal és hírnévvel bír, hogy egyedülállóként is gond nélkül felnevelhetném a kicsit… ahogy azt is, hogy marhaság volt a válaszuk, miszerint nem merem bevallani, ki a valódi apja, vagy csak nem tudom.
Megkérdezném, hogy mi késztetett arra, hogy valld be szüleidnek az igazságot, de nem teszem meg, mert számomra ez a múlté, és én a jelenben szeretnék élni. Azt viszont megmagyarázhatnád, hogy milyen jogon akarsz bármilyen szülői felügyeletet, a szüleidről meg nem is beszélve… hol voltál az utóbbi öt évben, amikor szükség volt rád? Nem arról volt szó, hogy ki szeretnéd élni magad? Vagy esetleg túl vagy rajta és azt remélted, várni fogok rád? Nem tetszik, hogy elértem céljaimat és más mellett leszek boldog? Ezek mind egyéni problémák, amiket magadban kell elrendezned. Számodra már nincs hely az életemben, az életünkben.

// hogy ne legyen túl könnyű az élet, arra gondoltam, a kari belekeveredhetett valami mocskos ügyben/ügyekben, ez alatt valami maffia vagy/és más fincsi dolgok értetendők. Ez csak tipp, természetesen enélkül is boldogan fogadom, ha jön Első nagy szerelem 4146035580 egyébként tényleg csak múltbéli szerelmi szál, a jövőre nézve olyan tervei lehetnek, amilyeneket csak szeretnél Első nagy szerelem 4146035580 a kislányt persze ne vegye el az anyjától Rolling Eyes


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Első nagy szerelem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Újra itt van a nagy csapat
» Axel a nagy tesó
» Frederic Lester - A nagy hal, az őrszem
» A nyúl a kalapban. - Dr. Webster és a nagy hal.
» Minnie & Balu ~ Nagy utazás... vár Magyarország!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: