New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Tommy & Eddie | flying high
TémanyitásRe: Tommy & Eddie | flying high
Tommy & Eddie | flying high EmptySzer. Márc. 20 2024, 22:00
eddie and tommy
“When they go low.. we go high.”
Pizza, fű, Eddie. Nekem ennyi kell a boldogsághoz. Mondjuk nem bánnám, ha Mills is itt lenne, de nem vagyok telhetetlen, már úgyis rég csináltunk ilyen közös, csak mi, lazulást, bár most, hogy bizonytalan ideig nálunk lakik azt hiszem lesz alkalmunk erre bőven. Mármint amikor anyáék nincsenek itthon, hogy jól tarkón vágjanak, hogy szemetet zabálunk, a fűről inkább ne is beszéljünk. Most viszont szabad a pálya a zülléshez, így nincs okunk szégyenlősködni, hogy a nappaliban szívunk és eszünk. Én kapásból úgy kezdtem, hogy az első falat pizzáról a sajttal lezabáltam a pólómat, szóval az már valahogy összegyűrve a földön pihen, mondjuk egyébként is csak Eddie tiszteletére nem indítottam csupán egy melegítőnadrágban az estét... a sors máshogy döntött, nem mintha egyébként őt valaha zavarta volna az ilyesmi... legalábbis tőlem. Már volt ideje megszokni.
A fű szépen fokozatosan tompított be totálisan, így kissé megfeledkezve magamról tartok a kezemben egy szeletet és bámulom tátott szájjal a falat közvetlenül a TV fölött. Az zökkent ki, hogy Eddie ismét felém nyújtja a szálat, így végre visszatérek az élők közé és még időben kapcsolok, hogy ne a pizzába próbáljak beleszívni.
-Mi?-nézek Eddie-re majd a képernyőre bambán.
-Voltak szigeten?-kérdezem mielőtt beleszívnék még egyet a szálba és odaadom neki a végét.
-Ez már a tied.-még körülbelül két slukk lehet benne annál nem több, de azt hiszem szüksége van rá, így a random felháborodását hallgatva.
-Ne bassz már fel ember.. az eleje óta azt várom, hogy ők összejöjjenek, manapság meg ki a geci nem szarja le a társadalmi szakadékokat? Visszaszívtad magad a tizennemtudomhanyadik századba, amikor ez még számított? Vagy nem tudok valamiről? Visszahozták törvénybe, hogy nem lehet 'rangon' alul kavarni? Mert akkor lesz egy igen kellemetlen beszélgetésem Mills-el, hogy sajnos úri hátterem nem engedi a folytatást...-mondom felvonva a szemöldökeimet szinte eldőlve a kanapén, ahogy próbáltam annyit ülve fordulni, hogy rá bírjak nézni, így viszont nem volt minek támasztani a hátamat, szóval a pizzát távolabb tartva, hogy még véletlen se kenjem a kanapéba vergődök egy sort, mint egy felborult büdösbogár.
-A faszomat, hát segíts már tesó, meghalok.-vele vagy nélküle de végül csak visszaszenvedem magam ülő helyzetbe.
-Mi bajod van? Jess-ből már kigyógyultál... mit fújod most így az arcodat?-kérdezem értetlenül.

// outfit


fck yeah

Eddie Rivera imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Thomas A. Kershaw
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tommy & Eddie | flying high 0e8386d3aa6431c3b67c1e0cd24114a93e08fa17
Tommy & Eddie | flying high 118cfee6eb24f7750f26190940d7dc5de0c033bb
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
The Problem.
★ lakhely ★ :
New York
★ :
Tommy & Eddie | flying high 03a77c603684282da3cef84e0fc5b5e09bbf3c00
★ foglalkozás ★ :
Diák
★ play by ★ :
Gavin Casalegno
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
Tommy & Eddie | flying high E2c40f5ba3d606ce3cc7d61e2825969b2df6d736
TémanyitásTommy & Eddie | flying high
Tommy & Eddie | flying high EmptySzer. Márc. 20 2024, 20:09
Tommy and me
Tommy kanapéján kényelmesen hátra dőlve folyton azon kapom magam, hogy a fejem akaratlanul is lassan hátra dől, hogy a nyitva hagyott ajtón át el tudjak lesni Lita szobája felé, ami szintén csak félig van behajtva. Igazából nem lehet belátni hozzá, épp csak a zene hallatszik ki onnan néha, ami nem elég hangos ahhoz, hogy ténylegesen megzavarja a műsort, elnyomja a tévében futó netflixes sorozat hangját. Bár ha úgy lenne, valószínűleg alapvetően akkor sem idegesítenénk fel magunkat túlzottan rajta. Már a Bobtól kapott spangli végén járunk, abban az állapotban lebegve, amikor kurvára minden mindegy... lehetne. Aztán meg mégsem mindegy minden. Még ilyenkor sem.  Pedig most még a Kershaw szülők sincsenek itthon, simán megengedhetünk magunknak egy laza görbe estét, és itt lenne az alkalom, hogy elfelejtsek mindent. Tényleg mindent, ami mostanában történt, mert már az élettől is elmegy a kedvem a túl sok gondolkodástól. Nem akarok most a szüleimmel történtekkel foglalkozni, sem az elcseszett szerelmi életemmel, de míg anyámat és Gabrielt jelenleg könnyebben ki tudom zárni, kurva nehéz úgy nem gondolni Litára, és a vele történtekre, hogy itt van egy karnyújtásnyira. Nagyjából három lépés volna átcsörtetni hozzá, és rendbe tenni a dolgokat. Mármint fizikailag csak három lépés, aztán magamhoz vonhatnám, szinte a karjaimban érzem őt, még fel tudom idézni a csókja ízét... nem látom, nem hallom őt, de szinte érzem, ahogy tesz-vesz a szobájában... Helyre hozhatnánk, de egyszerűen nem tudok csak úgy tovább lépni azon, ami történt, és sajnos nem tudom kizárni sem, csak itt bassza az agyamat ez az egész. Visszaadom Tommynak a szál füves cigit, aztán kiveszek egy újabb szelet pizzát a dobozból - mert hál’ istennek, így, hogy a Kershaw házaspár nincs itthon, a családi vacsijukat sem kell végig szenvednem egy kicseszett műmosollyal az arcomon, és megtehetjük, hogy pizzával helyettesítjük a guszta párolt kelbimbót és nemtommilyen fűszervajas lazacot – majd mielőtt visszaülnék a korábbi helyemre, egy eldünnyögött “baszki” mellett belegyintem az ajtót, hogy kizárjam a kinti hangokat.

- Te, ezek mikor és hogyan is szabadultak ki arról a lakatlan szigetről? - vakargatom meg a tarkómat. Asszem át-éber-aludtam egy-két epizódot. - A szöszi meg a hippi csaj most komolyan így rá vannak feszülve egymásra? Mintha lenne bármi reális esélyük egymással ilyen társadalmi szakadékkal közöttük - jegyzem meg szkeptikusan, a fejemet ingatva gúnyos arckifejezéssel. - Amúgy sem értem, minek ide egy újabb rohadt szerelmi szál, faszom - húzom el a szám. Azt hittem, valami jó kis kaland sorozatot nézünk, erre ez is átment romkomba. Kibaszott jó!  

OUTFITMUSIC
can i tell you a secret?
@wmd




Once I rose above the noise and confusion, just to get a glimpse beyond this illusion. I was soaring ever higher. But I flew too high.

Thomas A. Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Eddie Rivera
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Tommy & Eddie | flying high 58673ff586dd86cd2dc787f3d629d4d9c93f38fb
Tommy & Eddie | flying high 1f7caa63acdd6a69c5046a9f04805f5b66cfe5dd
★ kor ★ :
18
♫ :
Or maybe I'm different,
and maybe my ADHD got me trippin'
And maybe I'm just everything
that you missin', yeah
★ családi állapot ★ :
Tommy & Eddie | flying high 7b2335c884eeaa20a10eaecd0d23c366ee01416e
I shouldn't have fallen in love with HER
It's been nothing but trouble 'til now
I shouldn't have fallen in love at all
But I couldn't stop myself
What gives her the right to tear up my life?
How dare she be so perfect?
What did I do to deserve this?
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Tommy & Eddie | flying high Ef9631cd923476e3ba596b469713f7b7ab8a4e7d
★ idézet ★ :
I'm on the outside looking through
I know I'm not the same as you.
★ foglalkozás ★ :
high school student, bass player, intern architect
★ play by ★ :
Maxence Danet-Fauvel
★ hozzászólások száma ★ :
144
★ :
Tommy & Eddie | flying high 54c61365070d8bfee8d25faf0e3c4bc4526212d0
 
Tommy & Eddie | flying high
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zain & Tana | flying high and falling low
» Tommy & Eddie | SOS
» Eddie x Tommy texts
» National WTF day. Mills & Eddie & Lita & Tommy
» Tommy & Eddie | mi casa es su casa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: