New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 12:58 pm-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:39 pm-kor
Theodore Chambers
tollából
Ma 12:22 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:19 am-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 10:44 am-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:02 am-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 8:36 am-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 11:47 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:08 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

From now on - Camilla & Anthony
TémanyitásRe: From now on - Camilla & Anthony
From now on - Camilla & Anthony EmptySzer. Márc. 27, 2024 3:17 pm
A nyirkos sötétség ellenére kellemes az idő, kedvemben jár, ahogyan ügyetlenségem vonatkozására is kedvező reakciót kapok. Hálásan nézek a nőre, mikor magamhoz térek pillanatnyi kilengésünk után és a pulzusom rendeződik. Az elme járataiban otthonosan, kimérten, szakmai magabiztossággal mozgok, de a fizikai kivételezések, a mozgás törvényei időnként örömmel buktatnak fel, üzenve értelmi szintem iránt érzett elégedettségemnek, hogy: nyugodj meg, te is csak egy halandó vagy...
Szeretném, a kaotikus karambolunkat követően észrevétlenül felejteni, hogy rám sem tekint. Betudható zavarának, de okozhatja egyéb, más indíték is. Hullámozva serkenti a kíváncsiságot szöveteim alatt, hogy megtudjam, miért kerüli a szemkontaktust, de kicsinyes, udvariatlan, pofátlan és karakteridegen lépés is lenne rákérdeznem. Gyors elköszönésre törekszünk, azt érzem testbeszédéből.
- Nos, igen... - helyeslek megállapítására, ahogy ismét fejmagasságba kerülünk. A tekintetem kékje ráfügg arcára, vonásait elemzem, miközben a magam groteszk mosolyával oldanám a készülékem iránti aggodalmát.
- Ugyan, kérem - nemleges irányba csóválom fejemet - Én merültem bele a virtuális csapdába... Ahelyett, hogy figyeltem volna, ez nem az ön ügyetlensége... De, ha ragaszkodik hozzá, hogy sajátjának érezze akkor inkább közös tulajdonságnak nevezném, osztozzunk rajta - vékony vonallá préselt ajkakkal, kihúzva magamat mosolygok rá. Tényleg nem érzem - még - terhét a sérült telefonnak, később majd lehet. De nem volt - eszmei - értéke számomra: egyetlen tárgy sem pótolhatatlan számomra...
A kérdése után ismét csekkolom a mobil állapotát, félrehúzott szájjal grimaszolok utána.
- Vagy csak sztrájkol - tekintetem az arca és a kezemben pihenő, jól láthatóan roncsolódott kütyü között ugrál - Agh, eddig sem jöttünk ki, ezután sem... - vállat rántok a rám jellemző közönnyel.
- Tessék? - tudom, hogy mit hallottam, azzal is tisztában vagyok eddigi viselkedését megismerve, elemezve, boncolgatva mentális termeimben, hogy valóban kész lenne kifizetni a keletkezett kárt. Ha rászorulnék sem fogadnám el, a balesetünket ketten okoztuk...
- Eszem ágában sincs... - elfogadni mondanám, de a levegőbe matató kezét követő kijelentése aggodalmat szül éppen lenyugvó mellkasomba. Kérdőn nézek rá, mögé, a környezetünkbe, hátha varázsütésszerűen megpillantok egy elhagyott retikült.
- Merről érkezett? - kérdezem, megkerülve őt, hiszen hátat fordított nekem. A telefonom a legkisebb problémánk, úgy fest. - Induljunk vissza, hátha meglesz. Esetleg üldögélt valamerre? Evett valahol? -  egy szemfüles rosszakaró és vagy nélkülöző bizonyára nem sétálna el egy ilyen lehetőség mellett, de ha az iratai, kulcsai meglesznek - ha nála voltak, bár gyanítom - előrébb leszünk.
Talán foglalkoznom kellene a „Hogy van?” kérdéssel is, figyelnem a jelekre; képes volt elhagyni a táskáját, belém ütközni... - bár ez továbbra is közös produkciónak tartom, ellenben velem, ő nem a telefonjával szemezett -, a szemkontaktust kerülni, kétségbeesett.
- Elkísérem, mielőtt még ellenkezne - feltartom mutatóujjam valahová közénk -, hasztalan próbálkozás, hiábavaló kísérlet. Nem fogom ilyen helyzetben magára hagyni, hacsak nincs más segítsége így hirtelen... - mert tolakodni sem óhajtok az aurájába, hiába vonzza szakmai jelenlétemet minden rezdülése.
- Anthony, csak hogy ne legyünk idegenek tovább! - nyújtom a kezem felé, bizakodó mosollyal, megálljt parancsolva lelkes menetelésünkben - Tudom, hogy ez valószínűleg nem túl nagy segítség perpillanat és ettől nem fog változni máris, de a kétségbeesés és pánikolás helyett, próbáljon arra koncentrálni, hogy kimérten veszi a levegőt, nincs egyedül ebben a helyzetben - ha esetleg szüksége van a gardedámság mellett egyéb terelgetésre is...
- Mi a legnagyobb értéke a táskában? - kérdem tovább indulva vele.

. . .sometimes one feels freer speaking to a stranger than to people one knows. Why is that?
“Probably because a stranger sees us the way we are, not as he wishes to think we are.”
to Camilla

BEE




Dr. Anthony Crine
i try everytime, but can't get no peace of mind

Camilla Graham imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dr. Anthony Crine
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
From now on - Camilla & Anthony IQaQ5hr
From now on - Camilla & Anthony Bb95946be8d5b8511086b1d4c72e53ad206788b4
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
The soul always knows what to do to heal itself,
the challenge is to silence the mind.
♫ :
Time always exposes
what you mean to someone
★ családi állapot ★ :
When things change inside you,
things change around you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
From now on - Camilla & Anthony 73e6de57457a1a2783a396de982adf6b1a4094c8
★ idézet ★ :
Do the universe a favor, don't hide your magic...
★ foglalkozás ★ :
pszichiáter
★ play by ★ :
Tom Hiddleston
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
From now on - Camilla & Anthony 9c8833df8b5867f3ae2ef6e267065520951fb152
TémanyitásRe: From now on - Camilla & Anthony
From now on - Camilla & Anthony EmptyKedd Márc. 19, 2024 7:05 pm

To Anthony
Help comes when you're not looking for it.

Pár napja tértem vissza a Nagy Almába, de valahogyan nem találom a helyemet. Európa sok mindenben más, nevezhetjük a régi kontinensnek is, de nekem az otthonomat jelenti. Az egyetem alatt költöztem át az óceán másik felére és itt képzeltem el a jövőmet is, de azóta a körülmények megváltoztak. A nosztalgia és a szeretteim közelsége némileg segített abban, hogy erőre kapjak, mert magam előtt is be kellett vallanom, hogy menekülök. Lucas hűtlensége sem viselt meg annyira, mint a betegségem ténye. Hónapok óta tisztában vagyok a diagnózissal, de valahogyan ez még nem emésztődött meg. Eleinte nem tulajdonítottam nagy figyelmet neki, mert nem zavarta meg a hétköznapok lágy ritmikus múlását. Hirtelen a semmiből jött a romlás és akkor néztem szembe először a halandóság kérdéskörével. A testem nem úgy reagált, ahogyan kellett volna. A tüdőm állapota hetekben mérve is éveket ugrott át és csak kapkodtam a levegőt, persze nem átvitt értelemben. Milyen érzés az, ha már nem tudok egyetlen lélegzettel felmenni a lépcsőn? Nem fordulókról beszélgetünk, csak néhány lépcsőfokról. A felső légúti nyavalyák sem kerültek el, és ha véletlenül náthás lettem vagy rám tört a köhögés máris a rettegés egy új formájával találtam szembe magam. Mikor lettem ennyire gyenge? Nem fogyasztok húst, több gyümölcsöt és zöldséget eszem, mint az átlag, régebben futottam is, a jégkorcsolya volt az igazi szenvedélyem…és a jelenben? Egy hatalmas házban élek, amit nem tudok kitakarítani, a kertben nem tudok normálisan ültetni, sem élvezni a beérett munkám gyümölcsét. Árnyéka lettem önmagamnak, és nem láttam a jövőt. Minden annyira illékony és egyben ijesztő is. Próbálok nem arra a tetős incidensre gondolni, de valahogyan elkanyarodnak a kis agytekervényeim a kiinduláshoz és megint csábítónak tűnik a tettvágy. Választhatnám azt, hogy az általam megteremtett módon halok meg. Hetekkel ezelőtt még féltem ezeket megfogalmazni is magamban, de tudtam, hogy ezen csírák jó mélyen gyökereztek már. Csendben tevékenykedtem a háttérben, nem kerestem a másokkal való érintkezést. Világéletemben magamnak való voltam és nem kedveltem a felesleges csevegést. A pletykálkodás nem az én terepem, és ha valaki ennél tovább nem jut el, akkor sajnos maradok a magányos időtöltés mellett. Emmett a múlt egy visszaköszönő szereplője és egyelőre nem tudom hova tenni a jelenben betöltött funkcióját. Barátok voltunk, sőt nevezhetném bizalmasomnak is, de ennek már jó néhány évtizede. A csalódás szülte sebek nem hegedtek be inkább ismét fel lettek szakítva és újabb lyukakból véreztek. Az osztálytalálkozó remek lehetőség lett volna, hogy elengedjük a sérelmeket, de én nem voltam ennyire könnyen megbocsájtó típus. Különösebben nem hatottak meg azok a személyek, akiket csak felszínesen ismertem, de neki bejárása volt a hagyma mélyebb rétegei alá is. Összezavart a jelenléte és a tudat is, hogy viszontláttam…na és ő volt az, aki a tetőn felhúzott. Különös kettőség tombol bennem, amikor elindulok céltalanul a városban. Napokig az ágyam nyomtam odaát és szükségem volt arra, hogy megint határok elé állítsam a testemet. Nem tetszett, hogy korlátok közé vagyok szorítva és nem tudok megtenni számomra hétköznapi feladatokat. Emmett mindig a nyomomban volt és fullasztó volt a tudat is, hogy nincs egy kis szabadidőm, hogy elmerüljek a semmittevésben és üresjárat legyen az elmémben. Szerettem volna elkerülni a kérdéseket és a magyarázkodást, hogy miért vártam eddig, hogy miért nem egyeztettem másik tüdőgyógyásszal. A saját életemről dönteni kiváltság lett volna. Igyekeztem a végére járni a bennem dúló viharnak, de azt éreztem, hogy siettetnek. Feszült voltam és korántsem boldog, a ketrecbe zárt állathoz hasonlítottam volna a jelenlegi helyzetemet. Elmerülök a part melletti látképben és csak bolyongok nem ismerve a végső állomást. A púderrózsaszín szövetkabátom mélyére csempészem a kezemet és lehunyom a szemhéjamat. Magamba szippantanám az esti levegő minden aromáját, de sajnos nem veszem észre, hogy valaki más is azt az útvonalat követi, mint én csak a tükörmásomban. Megijedek, amikor realizálom, hogy ütközünk és egy koppanás kíséri a folyamatot.
- Semmi baj. – felelem azonnal, mintha egy betanult szöveg lenne és én is lefelé nézek nem pedig arra, hogy valójában az előbb mentem neki egy férfinak.
- Nem esett bajom, de a maga telefonja… - a szemeim előtt ereszkedik le, hogy felvegye annak maradványait, ha fogalmazhatok így.
- Rettentően ügyetlen vagyok, hogy nem néztem előre. – a karjaimat is kibújtatom a meleg kabátom zsebéből.
- Eltörött a kijelző? – érdeklődöm a telefonja állapota felől és közelebb is lépek, hogy szemügyre vegyem azt.
- Kifizetem a kárt. – pillantok fel a kék szivárványhártyákba és a táskám után nyúlnék a vállamon, de akkor esik le, hogy nincs nálam.
- Úristen…a táskám. Elhagytam a táskámat. – tudatosul bennem, hogy nincs nálam semmi értékem, mint a pénztárcám és a lakáskulcsom. Félig a vállam felett pillantok hátra és eluralkodik rajtam a kétségbeesés.






Dr. Anthony Crine imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Camilla Graham
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
From now on - Camilla & Anthony 223dcd0cb464d9cce52f8fcc0f14d0b3d7cbec2f
From now on - Camilla & Anthony 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f35657838594a6c456c39515a6c513d3d2d3535343836303832312e313532313030663239336532306337373634323735323639323030382e676966
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
divorced
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
From now on - Camilla & Anthony Tumblr_o2ku3x93Ce1qap2x6o6_250
★ idézet ★ :
There are three things that grow more precious with age; old wood to burn, old books to read, and old friends to enjoy.
★ foglalkozás ★ :
herbalist, botanical expert
★ play by ★ :
Dianna Agron
★ szükségem van rád ★ :
From now on - Camilla & Anthony Tumblr_maz8ikOFcz1ro5rzfo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
From now on - Camilla & Anthony 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4349553741706c7545704b6733773d3d2d3530333032333236392e313535373730326465653230333239393832333137363839363634342e676966
TémanyitásFrom now on - Camilla & Anthony
From now on - Camilla & Anthony EmptySzer. Márc. 06, 2024 2:32 pm
Későre kár: elrugaszkodtam a rutintól. Új ízekkel ismerkedtem, új helyen vacsoráztam. Biztosan haszontalan időtöltésnek gondolná bármilyen entellektüel, talán pár éve én is összeráncolt szemöldökkel hallgatnám bárki, hasonló kalandjáról mesélő szavait. Fejlődés, vagy visszalépés tőlem, hogy így döntöttem? A Crine család szigorú vonásait látom magam előtt, állandó elégedetlenkedésüktől cseng a fülem. Ironikus, amikor egy traumatizált lelkekkel foglalkozó ember is földet ér, mert a benne szunnyadó, lekezeltnek gondolt lidérc - emlékezteti rá, hogy még mindig élve - rakoncátlan folyamatossággal zabálja az elmét...
A Wall Street végén lévő 11-es hajóállomásról pedig 2,75 dolláros jegyáron egy csomó helyre nagyon kényelmesen el lehet jutni villámgyors katamaránokkal... Tehát Dél-Brooklynból a kivilágított Manhattan felé hajózni csak a látvány miatt is megéri majd... Nem vadásztam Michelin csillagos éttermekre: ahol meleg fény, elviselhető vendéglétszám és kényelmesen megfizethető ételekre bukkantam, beléptem. A tengeri herkentyűk mindig is a kedvenceim közé tartoztak, most is azzal lakattam jól az egyébként nap közben éhező, korgó gyomromat. Bizonyára a megkönnyebbülés édes terhét cipelem a lábaimon. A szél enyhe, de hűvös, kissé csípős is. Még cirógatja tarkónkat a tél utolsó érintéseivel, el ne felejtsük, hiszen nem múlhat el észrevétlenül...Féloldalas mosollyal konstatálom, hogy még fél órám van a hajó indulásáig...
Nem várakoznak sokan, még én sem tolakodom a part széléhez, helyette andalgok csak látótávolságra tőle. Egyik lábam a másik után, szentimentális gondolatok telepszenek le koponyám üregébe... Foglalkozhatnék valami mással is, talán hoznom kellett volna egy könyvet. A telefon, mint opció sosem működött számomra, hacsak... Az egyik játékalkalmazás jut eszembe, időről időre előveszem, hogy mérges madarakkal próbáljak malacokat dobálni: pár éve biztosan ezért is mély gödör ülepedett volna szemöldökeim közé.
Eszembe jut, hogy elővegyem, elüssem az időt, ha úgy tetszik. Menet közben, emiatt hajtom le a fejem: nem láttam, vagy nem figyeltem, a két mentegetőzés közötti halmazba eshet az oka, hogy vállal koccanunk egy tőlem alacsonyabb, kisebb termetű emberrel...
Nem kell, hogy megnézzem magamnak, tudom, hogy egy nő az. Felkarjaira hajtogatott tenyérrel helyezem biztos-állásba őt, vele pedig magamat is. Nos, az élet fintora, hogy a mobiltelefon használata miatt ütköztünk össze? Nem értem, hogyan lőttem mellé a becsült távolságot közöttünk... Különösebb értesítőt sem olvastam a kijelzőn, mindhiába: öregszem. Vagy talán ő sietett?
- Bocsásson meg! - aggódó pillantással figyelem, kutatom jelét, megütötte e magát. A telefonom csattanásából kiinduló visszhang csak most, pár másodperccel később éri el a tudatomat. Lusta neuronok, képtelenek többfelé koncentrálni...  
- Megütöttem? - kérdem további gondoskodással a hangomban. Ha már látom, ép testben megúszta a balesetünket, féltérdre ereszkedem, hogy szemügyre vételezzem, mekkora kárt okoztam több éves masinámban...
- Újabb tökéletes példája annak, miért nem kellene közlekedés közben használnunk... - a többes számot talán lecsíphettem volna; az általánosítás egyébként sem kedvező fegyver, ha érvelésről van szó. Bocsánatkérő mosollyal egyenesedem fel, kezemben a megrepett kijelzőjű kütyüvel. Tehát be sem kapcsol, remek. - Azt hittem ütésálló - ezek szerint bárki tévedhet.
- Tehetek önért valamit? - hiába a készülék-nélküli-létezésem első fejezete, mivel én okoztam a karambolunkat, és emellett úriember és hivatástudatos is vagyok, az én felelősségem tudni, rendben lesz-e a későbbiekben...

. . .sometimes one feels freer speaking to a stranger than to people one knows. Why is that?
“Probably because a stranger sees us the way we are, not as he wishes to think we are.”
to Camilla

BEE




Dr. Anthony Crine
i try everytime, but can't get no peace of mind

Camilla Graham imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dr. Anthony Crine
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
From now on - Camilla & Anthony IQaQ5hr
From now on - Camilla & Anthony Bb95946be8d5b8511086b1d4c72e53ad206788b4
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
The soul always knows what to do to heal itself,
the challenge is to silence the mind.
♫ :
Time always exposes
what you mean to someone
★ családi állapot ★ :
When things change inside you,
things change around you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
From now on - Camilla & Anthony 73e6de57457a1a2783a396de982adf6b1a4094c8
★ idézet ★ :
Do the universe a favor, don't hide your magic...
★ foglalkozás ★ :
pszichiáter
★ play by ★ :
Tom Hiddleston
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
From now on - Camilla & Anthony 9c8833df8b5867f3ae2ef6e267065520951fb152
TémanyitásRe: From now on - Camilla & Anthony
From now on - Camilla & Anthony Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
From now on - Camilla & Anthony
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Camilla Graham
» Camilla Kercheval
» Camilla Easton
» you know more about my daughter than I do, right? [Camilla & Jenn]
» Camilla-Belle Hale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn-
Ugrás: