New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:47 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:45 am-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 8:44 am-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 7:53 am-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 7:47 am-kor
Chae Rim
tollából
Ma 12:09 am-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 10:46 pm-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 10:35 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

The Cowgirl
TémanyitásThe Cowgirl
The Cowgirl  EmptyHétf. Feb. 05, 2024 8:39 pm
Ruby Rose Butler
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Katherine Winnick, Emily Vancamp vagy valami hasonló
Születési hely
Gruene, Texas
Kor
35-36
Lakhely
Texas
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
?
Csoport
Egészségügy/Üzlet/Oktatás/Munkás
Történetünk
Már egészen kisgyerek korunk óta ismerjük egymást, közösen bandáztunk és egy baráti körünk volt. Mondhatni együtt nőttünk fel, benne voltunk minden hülyeségben. Téged is érdekelt mindig a rodeo világa, amellett, hogy lovagolsz, a rodeoval is próbálkoztál nő létedre, a balesetem után azonban felhagytál ezzel a hobbival, mert rájöttél arra, hogy ez valóban nagyon veszélyes. Olyan jó barátságban álltál velem és a feleségemmel is, hogy még az esküvőnkön is ott voltál, segédkeztél a szervezésben. Ha társasági összejövetelről volt szó, rád mindig lehetett számítani, általában te vagy az ilyen összejövetelek lelke, mert szeretsz főzni és sütni, szeretsz vendégül látni másokat és mindig van egy jó történeted is. Igazán élvezed az életet és ez meg is látszik rajtad. Nagyon pozitív és vidám személyiség vagy. A munkád miatt egy időre New Yorkba kell költöznöd, és ha már jössz, úgy döntöttél, hogy meglátogatsz. Én meg szépen a nyakadba zúdítom a válásomat, de emellett meg is vendégellek, ha már jössz.

[Kedves érdeklődő! Ez egyszerűnek tűnik, ugye? Ellenben úgy képzelem, hogy ez a két régi barát egy idő után egymásra találhat. Sok minden nincs megszabva, több mindent is el tudok képzelni a karakter kapcsán. Lehet állatorvos és konferenciára érkezik, lehet üzletasszony is, aki lovakkal foglalkozik, netán étteremtulajdonos, de azt is el tudom képzelni, hogy valamiféle kampánymenedzser. Holdennek van egy nagy cége, így akár abban is kaphat munkát, ez is a foglalkozásától függ. A családi hátterét illetően lehet szingli, de el tudom képzelni, hogy ő is épp túl van egy szakításon. Ha kedvet kaptál, regizz és akár pm-ben, akár dc-n ötletelhetünk is közösben a kariról, játékokról.   A név módosítható, aviajánlattal is jöhetsz, ha nem tetszik, amit megjelöltem. ]

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Holden D. Richards
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
The Cowgirl  Cac4ec0bc09aac0867f81789cd17565a677dee70
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
Elvált
★ lakhely ★ :
Texas
★ :
The Cowgirl  F17e63992d3b7180f8342c2e597c3b6df39b9635
★ foglalkozás ★ :
formatervező mérnök | üzletember
★ play by ★ :
Luke Bracey
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
The Cowgirl  20326a09088a10759a09d0afbd9849d43f89575c
 
The Cowgirl
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: