New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 117 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 102 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 09:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 09:43-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:13-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Rosina Calloway
TémanyitásRosina Calloway
Rosina Calloway EmptySzomb. Jan. 06 2024, 23:49
Rosina J.  Calloway
Amazing things are happening here

Karakterinformációk

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Rosina Jane Calloway
Becenév
Rose, Rosie
Születési hely
New York
Születési idõ
1997.11.04
Kor
26
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Kapcsolatban
Tanulmányok
Columbia University - orvosi alapképzés
Yale University - orvosi egyetem
Foglalkozás
NY - Presbyterian Hospital - rezidens (szívsebészet)
Moodboard

Egészségügy
csoporthoz tartozom

Jellem
Információk amiket nem árt ha tudsz Rose-ról:
- Határozott és céltudatos, ami nem csoda, hisz a szülei is ezekkel a vonásokkal rendelkeznek, és tőlük azt tanulta, hogy így lehet leginkább sikeresen érvényesülni az életben
- Apja befektetőként dolgozik, anyja egy újság főszerkesztője, munkájuk során – illetve öröklés által is- annyi pénzre tettek szert amivel még az unokák is gondtalanul élhetnének, de egyikőjük sem hagyja ott a munkáját, őket a cselekvés és folyamatos pörgés élteti – a lányukat szintén
- Van egy bátyja Thomas, aki az apjuk birodalmát fogja majd egyszer átvenni
- Rosina az első orvos lesz a családban, sokáig nem is értették, hogy miért nem követi az egyik szülője útját, de elfogadták a döntését és azóta mindenben támogatják
- Van kedves oldala is, a barátaihoz végtelenül lojális, nagyon szeret velük együtt lenni, eljárni szórakozni, vagy csak beülni egy kávézóba és órákat beszélgetni
- Miután a vőlegénye az esküvőjük előtt lelépett volt egy nagyon nehéz féléve, ahol két kanállal habzsolta az életet, ő így gyászolt. A barátainak sikerült őt észhez téríteni, hogy újra a céljaira tudjon koncentrálni
- Nagyon szereti az állatokat, ha lenne rá elég kapacitása, akkor egy egész állatkertet tartana otthon, de mivel felelős állattartóként gondolkozik, ezért jelenleg csak halakat tart otthon. Ők nem annyira körülményesek mint egy kutya esetleg egy macska tartása lenne. Sziámi harcos halakat tart, amik nevükkel ellentétesen nagyon cukin néznek ki.
- Manhattanben lakik egy másfél szobás lakásban, ugyan megengedhetne magának egy sokkal nagyobb lakást, de ő egyelőre feleslegesnek tartja.
- Nagyon szeret olvasni, rajzolni és utazni. Elhatározta, hogy fel fogja keresni a kedvenc könyvei helyszíneit, de elsősorban Olaszországba szeretne eljutni.
- Van bakancslistája, amin olyan dolgok szerepelnek, hogy kiugrani ejtőernyővel egy repülőből, mókus simogatás, Japán tea szertartáson való részvétel stb. A lista sokkal gyorsabban bővül, mint ahogy sikerül kihúznia róla tételeket.


Mara Lafontan
arcát viselem

Múlt


Még egy utolsót igazitok a hajamon és a sminkemen, mielőtt elindulnék. Anyu megköveteli a tökéletes külsőt a rendezvényein, karácsonyi parti lesz a szerkesztőségnek. Minden évben kitesznek magukért, és igyekeznek minél inkább felül múlni az előző évi rendezvényt, mind a helyszínt, ételt és a vendégek terén is. Már nagyon nehéz meghívót szerezni, és ha valaki olyannak mégis sikerül akit anyu nem látna szívesen, akkor az nem jut át a meghívó ellenőrzésen. Közöltem anyuval, hogy előfordulhat az, hogy a beszéde közepén ki kell mennem, mert a kórházból hívnak, de egyik fülén be, a másikon meg ki ment a mondandóm lényege. Rezidens vagyok, az a dolgom, hogy tanuljak, és ehhez arra van szükség hogy ha hívnak akkor menjek, még a szabadidőmben is. A legjobb akarok lenni, és kitartásom révén azzá is fogok válni, csak ki kell előtte járnom nekem is azt a bizonyos szamár létrát.
Az ágyon elkezd rezegni a telefonom, úgy , mintha valaki éppen hívna, de nem, csak folyamatosan kapom az értesítéseket. Felkapom a telefonom és végig görgetem őket. Pár tinder email mellett ( ami nem is tudom miért van még rajta a telefonomon) az alábbi üzenetek fogadnak:
Tárgy: új hozzászólás Jane C. blog oldaladon
Nagy ritkán elő fordul, hogy pár tini rátalál a blogomra amit még jó pár évvel ezelőtt írtam, és elkezdik lájkokkal és hozzászólásokkal ellepni az oldalt. Általában egy baráti kör küldi tovább egymásnak a bejegyzéseket, én pedig jót mosolygok rajtuk, a hozzászólásokban írt egyetértések vagy éppen ellenvetések soraival. Legalább másfél éve nem néztem fel a blogra, de most, majd a kocsiban lesz rá időm, addig is lefoglalom a gondolataimat.


Az első szerelem elvarázsol [közzététel dátuma.03.12]
Gyermeki rajongásként indul minden, mosolyogsz, ha látod, hogy rád figyel, még inkább boldog leszel, ha veled tölti az idejét és figyel rád. Eljátszol a gondolattal, hogy megfogja a kezedet, talán puszit is ad az arcodra, vagy úgy, mint a filmekben szokás a szájra, de ez a gondolat titok. Talán a legjobb barátnő az, akivel meg lehet osztani, de csak akkor, és kizárólag akkor, ha ő is hasonló képen érez egy srác iránt és az a srác nem a te kiszemelted.  Az ő nevét írogatod, majd összetéped a papírt és a kandallóba dobod, hogy ne tudja meg még véletlenül se senki sem a világon a legnagyobb titkot, azt hogy te bizony kezded rózsaszínben látni a világot, pedig az illetőnek erről fogalma sincs.
Pontosan így voltam én is az elején. A szüleink által megismertük egymást és töltöttük közösen a fiatal korunkat. Ott volt a legboldogabb pillanatoknál és a legrosszabb pillanatokban is látott, amikor hetekig szomorú voltam, mert az egyik legkedvesebb barátnőmet Saraht elvesztettem. Nem hagyott faképnél, bár a közös programok miatt nem is tudott volna…[folytatás]

Az első valódi rózsaszín köd [közzététel dátuma: 2019.03.14]
Amikor rájössz, hogy lehet te sem vagy közömbös a fiúnak? Vagy lehet csak képzelted és eddig is ugyan úgy nézett rád mint ahogy most? Mikor eljátszol a gondolattal, hogy miért ne vehetnéd te a kezedbe az egészet? Mi lenne ha megmondanád neki… nem, azt azért nem, de mondjuk adhatsz neki csókot… vagy maradjanak inkább a szavak? Kezdesz türelmetlen lenni és a magazinokban azt bújod hogyan tudnád meg biztosan, hogy ő is ugyan úgy érez mint te? Párkapcsolati teszteket töltötök ki a barátnőddel, hogy kihez mennyire illik a srác és persze addig ismétlitek a teszteket míg ki nem jön a kívánt eredmény.
Folyamatosan komolyodtok, megváltoznak a beszélgetések is, majd mikor megtörténik az amire már nagyon vártál – ráadásul pont a születésnapodon – akkor úgy érzed minden a helyén van és te vagy a világon a legszerencsésebb.
Vagy ez csak velem történt így? Nem hiszem, hiszen mindenki életében van egy első szerelem, és egy első csók, ami sokkal bénábbra sikerül, mint azt valaha is gondoltam volna…[folytatás]

Amikor az első szerelem komolyra fordul [közzététel dátuma: 2019. 03. 27]
Telnek a napok, a hetek és a hónapok is csak úgy suhannak egymás után és egyre jobban hozzászoksz a gondolathoz, hogy ez tényleg megtörtént és nem csak a múltban hanem ez folyamatos. egyre jobban megismeritek egymás egy új izgalmasabb oldalát is. A szüleitek persze csak elégedetten mosolyognak, mintha minden úgy történt volna ahogyan azt ők előre eltervezték, de csak legyintetek rájuk, áh, az ősök úgy sem tudnak semmit sem.
Nem emlékszem… heh, azt hitted mi? Inkább nem akarok emlékezni azokra a napokra, azokra a gondolatokra és elsuttogott szavakra amik akkor történtek, mert fáj. Átverés volt végig az egész? Vajon ki fog derülni bármikor is? Túlságosan nehéz arra gondolni, hogy milyen jó volt… [folytatás]

Az első szerelem elsodor… tönkre tesz [közzététel dátuma: 2019.04.27]
Nehéz vissza gondolni arra hogy milyen az amikor az, akivel azt hitted boldogan amíg meg nem…. kiderül, hogy az ő részéről egyáltalán nincs ilyen, sőt, ő inkább azt mondja, hogy viszlát, és többet nem látod. Az életed felborul, össze omlik és az alapoktól kell újra építeni mindent. Lehetséges ez egyáltalán?
Mint kiderült nagyon is, nekem legalábbis sikerült. Receptet is szeretnétek?
Végy egy üveg tequilát, ha lehet akkor silvert, mert a goldnak szerintem hányás íze van.
Végy egy kis sót, és egy felszeletelt lime-ot. Citrom is lehet, ezt rád bízom.
Szükséged lesz pár barátra akikkel jót lehet bulizni, valamint egy olyan klubra, ahol nem bánják ha a pulton táncoltuk.
Utána ezeket mixeld össze, az eredmény pedig: egy menő klub pultján fekszel, a hasadról felhúzott felsővel, egy helyes srác épp a hasadról nyalja le az italt, majd utána a szádban tartott lime-ra harap rá… [folytatás]

Lehet az utolsó bejegyzést le kellene vennem, vagy tovább írni a blogot, hogy bizony van élet a nagy szakítás után is, csak szükség van a barátokra – na nem úgy, mint az utolsó bejegyzésben – és arra, hogy emlékezz arra, hogy mik is a céljaid.



livin' in new york

mind álarcot viselünk
Rosina Calloway
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Rosina Calloway 374825fdde3a20f117e3ba2ad8a6d570159a61c7
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Rosina Calloway 238ffe62d702af6e613076fcabdbe4e017769a60
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
NY
★ :
Rosina Calloway Bf50f46e4519eb3c9df4c278c6b1821fb08ea239
★ play by ★ :
Mara Lafontan
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
instagram
TémanyitásRe: Rosina Calloway
Rosina Calloway EmptyKedd Jan. 09 2024, 22:35
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Rosina!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azt hiszem a szerelemmel kapcsolatos első élmények mindig nagyon másak, mint amikor felnőttebb fejjel átgondolva megyünk bele egy kapcsolatba - és persze ez a férfiakra is igaz, csak nekik egy kicsit több idő kell ahhoz, hogy igazán benőjön a fejük lágya, és ne dobjanak el egy olyan kapcsolatot, ami igazán jó is lehetett volna. Ettől függetlenül zseniálisnak tartom a megoldásokat, ami a kellemetlen és megalázó élmények elfelejtésének érdekében jött létre, és abban is csak egyetérteni tudok, hogy a tequila silvernek jobb íze van, mint a goldnak, habár ha elég gyorsan issza őket az ember, fel sem tűnik az a bizonyos íz. Mindenesetre a májad és az emlékeid megköszönik, ha nem sűrűn veted be ezt a módszert - habár mondhatnám azt is, hogy ne legyen szükség az ivásra, ha az a szívfájdalom miatt történik, inkább maradjanak csak azok a különleges esték a barátokkal. Szerintem a szüleid mindenképp büszkék lehetnek rád, amiért kitartóan vetted az akadályokat és már az orvossá válás kapujában állsz, és hidd el, egyik siker fogja követni a másikat, mígnem azon kapod magad, hogy el is felejted azt a kellemetlen szerelmi élményt, még ha újabb hozzászólások érkeznek is a blogodra. Rosina Calloway 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rosina Calloway Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Rosina Calloway Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Rosina Calloway 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Rosina Calloway 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Rosina Calloway 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Rosina Calloway
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leilani & Rosina

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Egészségügy-
Ugrás: