New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 86 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Zenaida Nevarra
TémanyitásZenaida Nevarra
Zenaida Nevarra EmptyHétf. Jan. 01 2024, 14:44
Zenaida Nevarra
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Saját
Teljes név
Zenaida Neverra
Becenév
Zeni
Születési hely
New York
Születési idõ
2002.04.13.
Kor
21
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
New York Institute of Technology
Foglalkozás
Villamossági szerelő
Munkahely
Neverra CEO
Hobbi
Luxus autók lopása, szétszerelése,eladása

Csoportom:
Törvényszegők

Jellem
Jellemezni valakit, akit képtelenség? Próbálkozzunk vele. Milyen lehet az a lány, akinek születése óta a feneke alá tolják azt, amit megkíván? Bájos? Céltudatos? Esetleg minden vágya, hogy átvegyen egy olyan üzletet, amit a szülei olyan nagy erőfeszítéssel felépítettek és sikerre vittek? Nem. Kiszámíthatatlan, az egyetemre is csak azért jár be, hogy kialudja magát. Elhiszi, hogy minden, amit ott hall, ő már tudja. Gazdag gyerekek életét éli. Rendezvényeken mosolyog a szülei mellett, olyan mű mosollyal, amit akár a Hollywood-i sztárok is megirigyelnének. Méregdrága ruhák alatt rejtőzik a valódi mivolta. Az, aki nem fél összepiszkolni magát, letörni a frissen manikűrözött körmeit. Vagy szimplán feltörni azt az autót, amiről a ficsúr gazdája órákat zengett, hogy a szülei vettek a tizenhatodik születésnapjára. Élvezi látni a kétségbeesést a szemükbe, mikor neki látnak megkeresni a féltet szerelmüket. A pánik élteti. Az adrenalin miatt kávézásra nincs szüksége. Pörög anélkül is.
Tehát, nappal a családi biznisz trónörököse, éjjel pedig törvényszegők csoportjának elhanyagolt tagja. Senki nem veszi komolyan. Így foggal-körömmel harcol azért, hogy bebizonyítsa nem egy elkényeztetett hercegnő. Viszont makacs, ha valamit a fejébe vesz, nem tágít, míg nem kaparintja meg. Így talán segít bele látni abba, milyen az az ember, akit éppen figyelsz.

Avataron:
Begoña Vargas

Múlt
Fájt minden porcikám, ahogy anyám rám törte az ajtót, hogy miért vagyok még mindig ágyban? Lassan kezdődik az évnyitó vacsora, ahol mindenképp támogatni kell a család fejét. Az órára pillantva nyöszörögve dobom le a takarómat, hogy mindent értelmeztem és felülve az ágy szélére dörzsölöm a szemem. Mi az, hogy még ágyban vagyok? Kettő óra alvás van mögöttem, reggel hétkor másztam vissza az ablakon és épp csak elmúlt kilenc óra. Tisztában voltam vele, hogy fodrász, kozmetikus, manikűr. Ez a zűrzavar vár rám mára. De azért az estét nem cseréltem volna le, ahogy a kocsiban ülve menekülsz a rendőrök elől, mert valaki felnyomott minket az autóversenyzés miatt. Még midig hevesen kalapál a szívem, ahogy a kék fények megtöltik az autót, amiben a zene úgy üvölt, mintha a basszus a mellkasodból törne elő. A sziréna mögötted visít. Így épp csak annyira szedtem rendbe magam, hogy ne kapjon anyám agyvérzést, ahogy vöröslő szemeimet egy napszemüveg mögé rejtem, a kialvatlanság miatt. Legalább a profi sminkes elrejti a fekete karikákat a szemem alól. Nézzük a jó oldalát.
Bár teltek az órák, én pedig nagyon untam azt, hogy egy kupac ember a nappalinkban sürögve próbálja a maximumomat kihozni a hozott alapanyagból. Sosem érdekelt, hogy milyen köröm megy a ruhához és a sminket is úgy válasszam, hogy igényes legyen, ne pedig kihívó.
Végre elszállingóznak a felesleges emberek, ahogy a tükör előtt figyelem magam, eddig sem érdekelt, hogy festek. De most kíváncsi voltam, hogy mennyire változtatnak meg. A repedt farmer és haspóló, macska szemek helyett, csillogó-villogó báli ruha, szolid smink és egyszerű francia manikűr. Megforgatva a szemem látom, ahogy mögém lépve fogja meg a kezem és megpörgetve nézi a mesterművet. Hiszen csak az vagyok, egy test, amivel úgy villoghat, mint bármelyik drága autójával, amit bárkire rásózhat, aki a legtöbb pénzt ígéri.
- Gyönyörű vagy – mosolyogva állít meg vele szembe. Még szerencse, hiszen a fejem úgy forgott, mintha centrifugába rakták volna.
- Aha – válaszolok szinte azonnal, elfelejtve, hogy a szép beszédemet kell ma elő venni. Na, majd az a tízcentis sarok majd emlékeztet rá, ami ott pihen a lépcső mellett arra várva, hogy jó pár órán keresztül kínozzon, míg nem leszek tele vízhólyagokkal.
- Ennyi pénzért és vakolatáért. Ha ezt te csinálnád az egyik kocsiddal, már rég a sitten lennél – húzom el a számat, de azért kiadom a szarkasztikus nevetésemet, mintha csak viccelnék. Még a családom sem veszi észre, mikor ironizálok. Erre persze csak egy lassú, komótos bólintást és öblös nevetést kapok.
Aztán már gyűlik a tömeg, Manhattan színe-java. Nevetséges ruhában úgy festek, akár egy porcelán baba, amire a leghabosabb ruhát erőltették. Minden vendégnek bemutattak, mint a jövendőbeli vezető. Minden életkorból megjelentek a felső tízezer tagjai. Éreztem, hogy apám hangszíne megváltozik, ahogy egy szemtelenül fiatal férfi lép oda hozzá kezet rázni. Kelletlenül mutatnak be egymásnak minket. Tehát, apám nem kedveli. Azt hiszem kicsit tovább marad a szemem rajta. De nem a külsőségek miatt. Leginkább azért mert érdekel mi van a háttérbe. Úgy tűnik, hogy nem tudom meg, a srác beljebb megy, én pedig csak az ablakon kifelé figyelem az autót, amiből kiszállt.
A vacsora a szokásosnál is lassabban telt el. A testem már épp éledezne az időpont miatt. A tánctéren jó pár lassúzó pár ringatja magát, igyekezve a zene ritmusát megtalálni. Valljuk be, nem sok sikerrel.
Kilépve az erkélyre egy cigibe menekülve próbálom megtervezni a szökésemet, mert végeláthatatlannak tűnik a rendezvény. A srác nem ment ki a fejemből. Hawk. Miért is ismerős annyira? Telefonomba rá keresve már ki is bújik a szög a zsákból. Remek, a konkurencia és képes volt ide tolni az arcát.
Elszívva pöckölöm a nagyvárosba a csikkemet lépek vissza. Ahogy elsétálva mellette „véletlenül neki sétálva” kérek elnézést és cinkos mosollyal távozva indulok a kijárat felé.
Nálam maradt a pénztárcája és a féltet kocsijának kulcsa. Az adrenalin azonnal felébreszti a bennem szunnyadó gonoszt és ezzel egyidejűleg már a garázsba sétálva a kocsik között nyomkodom a gombot. Itt lassan mindenkinek ugyan olyan luxus autója van. Mire végre felvillan az, amit kerestem és körbe sétálva húzom végig az ujjam a fényezésen. Majd kényelmesen helyet foglalva a kormány mögött elindulok a vakvilágnak. Kihajtva a szuszt is belőle. Végül Staten Island egyik proli környékén megállva dobok egy szelfit az instájára a helykoordinátáival és egy aprócska üzenettel „keress meg, ha kellenek a holmijaid!”. Ha kell neki, keressen meg. Kezdődhet a fogócska, ha nem ér ide tizenöt percen belül, újra útra kelek.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Zenaida Nevarra
Zenaida Nevarra EmptyKedd Jan. 02 2024, 09:57
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Zenaida!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A történetedet olvasva szó szerint az elevenedett meg előttem, hogy az a bizonyos második "bőr", amid van egy latexruha, amiben Te vagy a város szexi villainess-e, aki borsot tör mások orra alá, miközben az átlagos hétköznapokon senki sem sejti, hogy mit csinálsz esténként. Teljesen érthető, hogy a folyamatos szabálykövetés és ilyen-olyan protokollok és etikett betartása helyett Te szabadságra vágysz és arra, hogy valami olyan adrenalinlöketet adjon, ami miatt tényleg nincs szükséged kávéra. Unalmas lehet az az élet, amit valaki más tervez el számodra, de szerencsére Te megtaláltad a megfelelő kiskapukat, amiken átlépve kijátszhatod a szüleid figyelmét, vagy éppen azokat a kötelező köröket, amit a negyveneseknek szervezett események nyújtanak. Izgalmas játékba kezdtél, mondhatni nagyobb téttel járó fogócska ez. Kíváncsi vagyok lesz-e lehetőséged végleg kitörni abból a kalitkából, amiben a szüleid tartanak és hogy elkap-e vajon annak a legújabb sportkocsinak a tulajdonosa, vagy sem. Zenaida Nevarra 3673325056
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Zenaida Nevarra Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Zenaida Nevarra Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Zenaida Nevarra 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Zenaida Nevarra 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
Zenaida Nevarra 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Zenaida Nevarra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» what are you doing? - Zenaida && Landon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: