New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Terry & Joseph || Mara is alive
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Terry & Joseph || Mara is alive
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 EmptyHétf. Jan. 08 2024, 22:23


Fire vs. Water




Az események egészen brutális módon váltakoztak az életemben, mióta csak kimentem ma a szentélyhez. Horror, dráma, erotika, komédia és ezek sorrendjének drasztikus váltakozása, míg végül romantika lett belőle. Hát sose gondoltam volna, hogy ez így megtörténhet egyszer velem. Hogy egy skizofrén nő, aki embereket ölt egyszer elcsavarhatja a fejem.
Biztosan nem szándékosan tette, ez nem volt tudatos, ahogy részemről sem volt az, sőt, most még azt se tudtam komolyan venni, hogy le akart szúrni. Biztos nem gondolta komolyan, ha pedig mégis, akkor sem tette meg. És ez a fontos, nem? Hogy nem tette meg. A lényeg az, ami megtörtént, nem pedig az, ami történhetett volna. A volna, az csak egy lehetőség, a jelent nem befolyásolja.
Fogalmam sincs mit gondoltam, amikor megcsókoltam, de olyan szintű rózsaszín köd hullott a szemeimre, hogy minden normális gondolatom háttérbe szorult, csak a romantikus érzéseket éreztem. Nem mondanám ezt szerelemnek, de legalább olyan jó érzés volt. Oakley különös hatással volt rám. Mindenképpen segíteni akartam neki, magam mellett tudni, védeni, bújtatni, otthont adni neki és szeretni és újra teljes értékű embert csinálni belőle. Túlságosan elesett volt, megtört és éreztem, hogy csak boldogságra, szabadságra és szeretetre vágyik, amit én igyekezni fogok neki megadni.
Bár jómagam alaposan megijedtem és megdöbbentem, amikor megcsókoltam és azon aggódtam, hogy vajon ő most mit fog reagálni. Lehet azt fogja hinni csak azért hoztam ide, hogy zaklassam? Vagy megijed, hogy meg akarom erőszakolni? Nem tudhattam mi zajlik le egy skizofrén fejében, ezt még a pszichiáterek sem tudhatták. Csak elképzelések voltak, de mi sem tudhattuk, hogy a hangok éppen mikor mit suttognak és mire buzdítanak.
Legnagyobb meglepetésemre a nőben minden érzés pozitívan csapódott le. Továbbra sem érzett ellenségnek, sőt, most talán még közelebb is kerülhettem a lelkéhez. A bánat és a félelem eltűnt, már nem láttam, helyette... egy szőlő szemeit pillantottam meg fogai között, miközben az ingem markolva próbál lejjebb húzni és pipiskedett. Egy rövidke pillanatra meglepetten tátottam el a szám és szinte biztosra vettem, hogy ez egy jelzés lehet nekem. Mégse követtem el akkora hibát, noha lelkem mélyén tudtam, hogy hibát követek el, hogy ez nem helyes. Egy nyomozó voltam, egy FBI-os, ő meg... Hát nem mindegy az? Mára már engem is elkapott és képtelen voltam ellenállni a kísértésnek. Mit is mondott Oakley? Egy nő képében érkezett el hozzá? Hát akkor ezt most én is megszívtam...
A rózsaszín köd ismét a szemeimre szállt, a fejembe, de talán most még sűrűbben, mint az előbb. Hát ilyen érzés az, amikor semmiképp sem tudunk parancsolni a vágyaknak, de talán nem is akarunk. Mert ahogy felém hajolt és biztatóan, tán vágyakozóan markolta meg az ingem minden akaraterőm elvesztettem. Ha most az a terve, hogy elcsavarja a fejem és egy óvatlan pillanatban keresztül szúrja a szívem, akkor máris halott ember vagyok.
Engedelmesen hajoltam lejjebb és tettem ajkaim ajkaira, hogy elvegyem tőle a szőlőt, egyik tenyeremmel arcára simítottam, miközben hosszú, romantikus csókot adtam neki, míg másik kezemmel átkaroltam őt derekánál.
- Ne haragudj... - kértem bocsánatot halkan, de fogalmam sem volt miért. Hiszen... ezt most ő kérte, ő ajánlkozott szőlővel a szájában, tán csak a lelkiismeretem utolsó maradványai szólalhattak meg, amiért egyszer is megcsókoltam, holott ez helytelen. Tán nem is tőle, hanem magamtól kértem bocsánatot, amiért szabályt szegtem. Helytelen, de mit tegyek? Ő is akarta, ő is vágyott rá, ez az ő lelkének is megnyugvás volt, végtére is... rosszat nem teszek vele, csak éppen most hágom át az egyik FBI-os szabályt. Ezért ki is rúghatnak, ha rajta kapnak. De erre nem is gondoltam most. Csak a csókra és arra, hogy Oakley most mennyire nyugodt, kiegyensúlyozott és meg merem kockáztatni, hogy boldog.
Hiába kértem bocsánatot, épp csak kimondtam, már újra nyomtam is ajkaira a következő csókot, közben békésen, óvatosan simítottam meg derekát az ölelő kezemmel, ellenben arcát simító kezem nem sokat pihent.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Terry & Joseph || Mara is alive
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 EmptyKedd Jan. 09 2024, 00:11
...  like a siren
...Upon one summer's morning, I carefully did stray
Down by the Walls of Wapping, where I met a sailor gay...

Bár a legtöbb dologra nem tudta még, hogy vagy miként reagáljon, mi számít pozitívnak és mi negatívnak, vagy, hogy hogyan feleljen érintésekkel, hogy a másik is értse mit akar, vagy mire felel épp. Érzései is akadtak éppenséggel, csak nem volt benne biztos, hogy az nem-e az őrültség egy újabb tünete. De idővel, ahogy újra egymás közelében voltak, ahogy tekintetét egyik a másikéba fúrta, s ahogy Terry is reagált, Oakley is ugyanazt kezdte érezni. A jó érzés pedig jó érzés, az agy ugyan akképp éli meg - legalább is legtöbb esetben - az ilyen hormonok termelődését. Pillangók ugyan nem repkedtek a gyomrában, és egyenlőre a teste is csupán jó érzésként élt meg mindent, semmint, hogy már is szexuális vágyakba torkollott volna a dolog, de nem is ez volt a lényege. Oakley most úgy érezte magát, mint azok a homok szemek a tengerparton, amiket ahogy elér a tenger vize, szépen magával ragadja. Semmi erőszak, durvaság, semmi erőteljes vágyakozás, csak a nyugalmas ringatózás és az egész kékségben való mérhetetlenül békés elmerülés. Ez sem tarthatott örökké, de élvezte, ahogy a víz felszínén ringatózhat. A hangok sem gyilkosságra buzdították egy idő után, hanem erotikus dolgokat suttogtak a fülébe, csak, hogy őt úgy lefoglalta ez az egész, hogy szinte nem is hallotta őket. A szíve nem szaporábban vert, hanem éppen, hogy ütemes, nyugodt ritmust vett fel. S mindezt altatók és nyugtatók nélkül. Szép volt Terry, remélem félrenyeled azt a szőlőt.
A gyakorlat jól sült el, az, hogy Terry elfogadta a szőlőt, azt jelentette, hogy értette, mit szeretett volna. Nem várja, hogy a másik olvasson a fejéből, nos... főleg, hogy abból bizony nehéz is volna, de igyekszik elsajátítani ezt a fajta kommunikációt is. Igyekszik alkalmazkodni hozzá. A következő csók - még ha nem is Oakley kezdeményezte - már viszonzásra lel, noha érezhetően még ügyetlen, de próbálkozik. Irányítani abszolút nem fog tudni még egy darabig, de ellesi majd, mikor mit kell tennie. Nem csak a férfi, ő se értette miért kér bocsánatot a másik, noha odáig nem jut el, hogy esetleg elkapja fejét, mert ő tett valami helytelent. Ahhoz most túl szép és kellemes minden. Egészen addig, míg el nem értek a harmadik csókig. Annyira kezdtek kibontakozni régóta bezárt érzékei, érzései, hogy teste is csak ezúton kezd éledezni, szíve hevesebben ver, ajkai olykor még tán meg is mozdulnak, hogy viszonozhassa a csókot, maximum egy pillanatra válnak el ajkaik, ahogy ügyetlenül vissza huppannak sarkai a padlóra, és így azért két fejnyi különbség, az két fejnyi különbség. De, mint, aki a víz alatt fuldokolna, újra lábujjhegyre áll és vagy igyekszik onnan folytatni, ahonnan abbahagyták, vagy megpróbál kezdeményezni. Mindegy, ez a hevesebb érzés sem érinti kellemetlenül.
Csak, hogy semmi sem tart örökké. Éppen csak lett annyi bátorsága Oakleynak is, hogy Terryhez hasonlóan, egyik - végül pedig a másikat is - kezét arcára simítsa, mikor megcsörrent a férfi telefonja, akárhol is volt.
A dolgok nem csak náluk teltek esemény dúsan, bár azt kell mondja, a mérleg jobbik fele, most inkább feléjük dőlt, de ez még változhat. Sajnálatos módon, nem csak a műsorról maradtam le és csak félig meddig értesültem róla, hogy Terry túlélte a lánnyal való találkozást, azt is a kórházban. Az az ostoba féltestvérem ugyanis kiszúrt a tömegben és bár eleinte, hogy ne keltsünk se feltűnést, se riadalmat, igyekeztünk nem látványosan fogócskázni, de Abel borzasztóan kitartó volt, és mint kiderült, volt olyan jó kondiban, mint én. A kanyarok nem voltak elegek, és a tömegekben is úgy követte minden mozdulatom, mintha nem is létezne más. Szóval jött az, hogy egy építkezési terepen próbáltam lerázni, majd pár épület erejéig a tetőkön. Nem számoltam ma ennyi futkorászással, szóval én már alaposan kifáradtam, de úgy tűnt neki meg se kottyan. Szembe szálltam volna vele, ha nem láttam volna egy ugrásnál a dzsekije alatt lévő pisztolyát. Nekem meg ugye a kocsiban volt. Végül egy üres, kiadó ingatlanban estem csapdába. Esélyt sem hagyott rá, hogy beszélgessek vele - kis hülyéje, biztos tudta, hogy lebeszélném -, egyből rám lőtt. Nem ölt meg, de combon lőtt. Amikor pedig rájött, hogy ez még akkor is törvénytelen módon történt, beijedt és elszaladt. Szerencsére még csak a mentőket sem nekem kellett kihívni, viszont a kórházba menet a vérveszteségtől elájultam egy időre. A golyó szerencsére nem ért csontot, és úgy tűnt, ha nem is egy hamar, de rendbe fogok jönni, viszont ez akkor is egy nem épp kellemes helyzet, én ugyanis nem csak dolgozom, továbbra is tevékenykednem kell. Az alapos ellátás után, amire tán be is esteledett, én is elaludtam, de mivel, hogy ez egy támadás végett történt, jelentették a rendőrségnek, onnan pedig az FBI fülébe is eljutott, ezért hívták Terryt, hogy az egyetlen gyanúsítottját most lőtték le. Szemtanúk ugyan nem voltak, csak én tudom, hogy az a barom volt, s mivel, hogy ő sem ok nélkül akar megölni, úgy sem köpném be. Azt hiszem, ismételten szükségem lesz a még élő segédem segítségére, mert Abel most nagyon nem hiányzik ide. Igaz, arról nem tudtam, hogy közben Terryt is értesítették, mert akkor nyilván nem hívom ide.




In love, you take leave of your senses,

but in hatred, you must be present to calculate your actions.

Terry M. D. Scott imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Joseph Brewster
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 Tumblr_inline_o6z94yiQ5Q1safg2o_250
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 Tumblr_inline_opte1nzUQY1txm9sv_400
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Passion’s good.
Gets blood pumping.
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 Tumblr_inline_opxfl95LSb1txm9sv_400
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 Tumblr_inline_opuvrstw8X1txm9sv_400

Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 H1kQKRA

God can’t save any of us because it’s inelegant. Elegance is more important than suffering. That’s His design.

Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 H1kQKRA
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 H1kQKRA
I’ve always found the idea of death comforting. The thought that my life could end at any moment frees me to fully appreciate the beauty, and art, and horror of everything this world has to offer.
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 Iie5YWj
I'm not a
monster
I am the
artistic soul

Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 H1kQKRA

Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 IUcsxkc
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 H1kQKRA

The mirrors in your mind can reflect the best of yourself, not the worst of someone else.

Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter
★ play by ★ :
Daniel Jonathan Stevens
★ hozzászólások száma ★ :
138
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Terry & Joseph || Mara is alive
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 EmptyKedd Jan. 09 2024, 20:55


Fire vs. Water




Már éppen kezdtek a dolgok nagyon is kellemesen alakulni és idővel Oakley is egyre jobb lett és elmélyültebb. Ki tudja mik történtek volna, ha a zsebemben lévő telefonom csendben marad, viszont nem maradt, megszólalt. Elővettem, hogy megnézzem ki az, a telefonszám pedig ismerős volt. A rendőrségről hívtak.
- Ne haragudj, de ezt fel kell vennem - kértem bocsánatot és fogadtam a hívást. - Scott ügynök, FBI - mutatkoztam be és hallgattam meg miért keresnek. - Tessék? Dr. Brewstert meglőtték? Tudunk bármit is? Rendben, akkor, amint módomban áll beszélek vele. Nagyon köszönöm, szép estét! - kinyomtam és mélyet sóhajtottam.
Nem igazán tudtam elképzelni mi történhetett, miért történhetett és ki tette. Ez most mindent rettentő bonyolulttá tett. Én egész végig abban a hitben voltam, hogy Joseph a tettes, ám ez a támadás nem illett a képbe. Mégis ki és miért? Tekintve, hogy alapos ember volt, kizárt, hogy valaki olyan támadta meg, akinek öngyilkosnak kellett volna lennie, vagy meg kellett volna halnia. Ha mégis, akkor nem élne. Az a valaki, aki megtámadta, okkal hagyta életben. De mi lehet ez az ok?
Tán nem is megölni akarta, hanem csak megnyomorítani? Nem. Biztosan nem, hiszen Joseph minden bizonnyal látta a támadót, tud vallomást tenni. Akit combon lőnek, az látni szokta ki tette. Nem hátba lőtték. De a rendőrség szerint Joseph nem tudott semmi információval szolgálni a támadóról, vagyis a támadó biztos volt benne, hogy Joseph úgysem mondja el, nem adja ki, az pedig azért lehet, mert nem akarja, hogy megtudjuk az indokot. Joseph pontosan tudja ki lőtt rá, csak nem mondja el, mert ezzel magát is lebuktatná.
Nekem ezt a lehetőséget muszáj lesz kihasználnom, most kell őt lépre csalnom és megszorongatnom.
- Josephet meglőtték, kórházba került - sóhajtottam, hiszen ez most alapjaiban bonyolított meg mindent. Van itt valaki Josephen, rajtam és Killianéken kívül ebben a játékban, akit eddig nem vettem észre. Jól rejtőzködött. Csak nem az a valaki lőtte meg, akiről Oakley beszélt? De ha ő Joseph embere, vajon miért fordult ellene? Tán csak nem vele is le akart számolni, csak nem sikerült?
Oda kellett mennem, de tudtam, Oakley nem jöhet. Ha meglátják a kórházban, akkor annak beláthatatlan következményei lesznek. A legrosszabb pedig az lesz, ha Joseph látja meg. Nem, ő semmiképp sem jöhetett, de azt is tudtam, most nem hagyhatom csak úgy magára.
- Innom kell valamit. Csinálok teát - sóhajtottam és raktam oda vizet forrni, majd egy-egy filtert a bögrékbe. Az egyik fiókból kivettem egy fehér tasakot, amiben altató volt. Felbontottam, majd beleszórtam a bögrébe, mintha cukor lenne. Épp olyan fehér is volt, mint a cukor, majd összegyűrtem a filterek papírjával és kidobtam. Töltöttem bele neki citromlét, ahogy a magaméba is egy keveset.
- Én jobb szeretem savanykásabban - mondtam ezzel megerősítve benne azt, hogy az a fehér tényleg cukor volt, csak én nem szeretem, ha a tea édes.
- Nézz be légyszi a fiókba, hozz nekem két kis kanalat - intettem fejemmel az egyik fiók felé, majd mikor kérésemnek eleget tett és nem figyelt, megcukroztam a teákat. Az enyémet is...
Leforráztam a filtereket a bögrékben, majd átvettem a kanalakat és az ázó filterek mellé tettem őket, visszamentünk a nappaliba a teákkal és elkortyolgattuk egy kis beszélgetés és még egy kis összebújós csókolódzás közben, majd mikor az altató hatni kezdett a hálószobába mentem vele és lefeküdtem vele az ágyba, ahol hozzá bújva simogattam, amíg el nem aludt. Elég erős volt a por, szóval egy ideig biztosan aludni fog. Betakartam és a fűtést is kellemesre állítottam, hogy ne fázzon, de nagyon melege se legyen. Néhány órám most biztosan van, de ha szerencsém van a kellemes környezet miatt nem is nagyon fog felébredni egy ideig.
Tudom, hogy nem szép dolog, amit teszek, de neki is ez a legjobb és nekem is. Alattomos voltam, de ő biztosan azt hiszi, csak azért aludt el, mert hosszú, kemény napja volt. Én ezt próbáltam benne megerősíteni, amikor lefeküdtünk. Végtére is már éjszaka közepe volt és zajlottak az események az életében... Luxus, hogy még mindig dolgozom, de ilyen az élet. Egy nyomozó mindig dolgozik.
Számításba vettem mennyi időm lehet, amíg nem kel fel. Vissza kell érnem, mielőtt felébred, vagy ki tudja mi fog történni, ha nem talál otthon. A baj az volt, hogy őt minden bizonnyal keményen gyógyszerezték, szóval az ő szervezetére már nem fog olyan jól hatni az altató, mint azokon, akik nem kaptak még, vagy csak néha-néha használták a szert.
Hamar le kell tudnom Josephet és sietnem haza.
"Boltban vagyok, sietek haza.
Terry
" - hagytam egy üzenetet mellette a kis szekrényen, hogy ha esetleg felébredne, tudja, hogy hol vagyok. Gyorsan összeszedtem néhány bontatlan cuccot a hűtőből és szatyorba tettem. A konyhát bezártam, a kulcsot zsebre tettem és már siettem is le a kocsiba a szatyorral, amiben a "boltban vett" holmik vannak. A lakást persze kulcsra zártam.
A kórházba menet felmondtam a diktafonra a nap legfontosabb eseményeit és fejleményeit, majd mikor megérkeztem felslattyogtam Josephez a kórterembe. A privát kórtermébe...
Még nem láttam nála senkit, így bementem.
- Szép estét Joseph. Rég láttuk egymást - üdvözöltem kis mosollyal. - Sajnálom, ami veled történt - hervadt le mosolyom, hiszen nem voltam kárörvendő.
- A rendőrség hívott, tőlük tudom. Szabad tudnom mi történt? - kérdeztem és leültem mellé egy székre, amiken a hozzátartozók szoktak ülni. - A rendőrségnek azt mondtad nem láttad a támadót, csak a lövést érezted, de tudod ez olyan, mintha nem látnád a sót, mikor az ételbe szórod.
Mit titkolsz? Remélem tudod, hogy az életeddel játszol. Nem örülnék neki, ha meghalnál és biztos vagyok benne, te sem. Nem lenne kellemes újjászületésed, inkább élvezd ki, amid ebből az életedből maradt. Én tudom jól, hogy nem vagy átlagos doktor és most az hiszed egyedül is elbírsz a támadóddal, ha felépülsz. De erre semmi garancia nincs. Ráadásul sérült lábbal sokkal kiszolgáltatottabb is vagy. Hagyd, hogy segítsek.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Terry & Joseph || Mara is alive
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 EmptySzer. Jan. 10 2024, 00:14
Angel of death
The divine punishment of a sinner mirrors
the sin being punished.

Oakleyt egy idő után szó szerint elvarázsolta a pillanat nyújtotta sok különös, de igen csak vonzó érzés. Most még önző módon nem is igazán arra figyelt, hogy amit csinál jól csinálja, csak azt, amiket kivált Terryből és magából, és hát az jó volt, szóval érthető módon többet akart, mégha nem is tudta mit is jelent jelen esetben a több. De kettecskéjük igencsak kifacsart, s kicsit sem megszokott kapcsolata - hívják ők azt bárhogy is - hamar újabb akadályba ütközik, noha ezúttal nem Oakley skizofrén tünetei végett. Egy percig sem ellenkezett. Most még nem érezte, hogy jogában állna ilyesmit megtiltania a másiknak, s talán később se. Csupán nyugtot nem hagyott neki abból a szempontból, hogy nem lépett el vagy hagyta volna magára. Nem kísérletezett ugyan további csókokkal, de mindenféle hallgatózási szándék nélkül karolta át a másik dereka feletti részt - mert éppen ez volt kényelmes az ő magasságában - és hajtotta fejét Terry mellkasára, miközben így elfordított fejjel lényegében a falat vagy az azon lévő dolgokat figyelte. Éppen ezért is pillogott fel rá olyan meglepődve a hír hallatán, noha az már előzőleg is elhangzott. Annyira magukkal volt elfoglalva, hogy hirtelenjében azt sem tudta ki az a Joseph. Nem is baj... Bólintott rá egyet, jelezvén, hogy tudomásul vette, bár magával az infóval nem tudott mit kezdeni. Nem érzett se sajnálatot, se aggodalmat, se mérget, se örömöt. Nem tudta, hogy mi volna helyes, pláne azok után, hogy bár ő nem tartott gonosznak, Terryt megkedvelte, így érthető okokból bizalmat is igyekezett szavazni véleményének.
Ha nem Oakleyról volna szó, biztos gyanússá vált volna Terry kijelentése, mert, ha a rossz hír után valaki meg is "szomjazik" az általában nem teáért nyúl. Addigra persze a lány is elengedte. A lányban fel sem merült, hogy a tasak tartalma altató, noha végig ott könyökölt és figyelte csendben, ahogy a férfi előkészíti a teához valókat és beleönti a "cukrot". A kijelentésre is bólint és bár tudja, hogy nagy eséllyel elfog veszni gondolatai közt, azért igyekszik fejben tartani, hogy Terry nem szereti a cukrot a teájában.
- Haragszol? - kérdezte végül, mert a dolog csak nem hagyta nyugodni. Nem az, hogy most igyekeznek úgy tenni, mintha meg sem történt volna a pultnál a dolog, csak nem értette miért kér ennyiszer bocsánatot a férfi. Mondjuk, akkor sem neki kellene haragudnia, de egy skizofrénben logikát keresni, olyan, mint tengerben arany pénzt. Valahol biztos ott lapul, de annyit nem ér meg a keresése. Válasszal vagy anélkül, de biccentett a kérésre és elfordult a fiókhoz lépve, hogy kivegyen belőle két kanalat. Még talán pár másodpercet el is időzött ott, mert ugyan most épp nem érzett késztetést Terry megölésére, az biztos, hogy egy darabig még élni fog benne a pillanat, amikor majdnem megtette. Így még Terrynek is volt ideje a tea ízesítésre.
Már-már egészen meghitt volt az egész a lány számára, ahogy újabb témákat, bár kevésbé izgalmasakat feszegettek, amit így utólag nem is bánt, lévén, hogy úgy is elkanyarodtak újfent a tettek felé, arról nem is beszélve, hogy egyre kimerültebbnek érezte magát. A korábban könyökig véres, gyilkos szándékú nő személy, most olyan kezes báránnyá vált - de csak is Terrynek -, hogy egy percig sem ellenkezett. Akkor sem, mikor félálomban átcipelte az ágyba, noha el-el bóbiskolt, végig fogta legalább egyik kezével a férfi ingét. Olyan volt, mint egy kisbaba, aki úgy aludt végül el a puha ágyban, hogy nem aggódik, mert úgy is vele a védőszentje. Még talán mosolygott is néha, mert évek óta először megint voltak álmai. És nem, nem rémálmai. Ahogy kimászott mellőle a férfi, az ing helyett végül a lepedőbe markolt, mellkas hiányában pedig a szomszédos párnához nyomta fejét, s mivel hogy Terry a kellő meleget is biztosította a kapcsolóval, így az sem tűnt fel a lánynak, hogy már nincs is mellette a másik. Az évekig erős szereken "élő" Oakley valóban volt olyan fáradt, hogy az altató még bőven rá is segített, így igazából Terrynek sem kellett aggódnia.

Amíg vártam a látogatómra mit sem sejtve arról, hogy egészen más valaki tér majd be hozzám, addig telefonon emailoztam egyet a betegeimnek, hogy egy ideig nem leszek elérhető. Ez mondjuk nagy kiesés a számomra, és én is tudom, hogyha nem akarok gyanút kelteni a "szünettel", kezdenem kell valamit ezzel az egész szituációval. Egy dolog, hogy én csak beszélek és irányítok, na de azt olyan körülmények közt és alapos utánajárással, ami most... nos nem kivitelezhető. A rendőri intézkedések végett, az üveg ablakok redőnyei el voltak húzva, hogy ne tudja meg akárki, hogy én vagyok bent, így aztán mikor nyílt az ajtó, már majdnem mosolyra húztam arcom, hogy milyen gyorsan ideért, mikor... na ne bassz...
- Terry? - vonom össze szemöldökeim kissé értetlenkedve. Egy dolog, hogy tudomást szerzett róla, de hogy még be is jött. Akkor is zavarna, ha épp nem hívtam volna ide a segédem, de ííígy... Jaa, látszik mennyire sajnálod. - Igen, nos... örülhetek, hogy élek. - feleltem kelletlenül mosolyogva, majd komolyabb arcot vágtam, amennyire csak lehetett. - De hé, hallom, hogy neked is elég húzós napod volt... Bár nem követtem végig az eseményeket... Végül aztán mi történt? Lelőtted az ámokfutót, vagy csak térdre ereszkedtél és imádkoztál neki, hogy ne tegye? - csipkelődtem, és nagyon nehéz volt elfojtanom kárörvendő mosolyom, miközben úgy próbáltam terelni, hogy fel se tűnjön neki, hogy nem feleltem a kérdésére. De amatőr próbálkozás volt ez tőlem. Nyilván nem nyugszik, míg nem mondok neki valamit.
- Sajnos megesik az ilyen... - vonok vállat, mint, aki valóban nem tudna semmiről. - Azt gondolom kiakartak rabolni, csak miután eldurvult a dolog, megfutamodott az illető... - válaszolom, de tudom jól, ha még rá is bólint, hogy elhiszi, akkor is gyanakodni fog. Még csak az hiányzik, hogy új bábut állítson az oldalára a sakk táblán. Először azt hiszem fenyegetni próbál, aztán rájövök, hogy csak manipulál. Tényleg ennyire vesztésre állnék...? Nem, ennyire még biztos nem. Félmosolyra húzom ajkaim.
- Őrült vagy, Terry... vagy csak fáradt? Eredj haza aludni egyet. Ne aggódj, én sem megyek sehová még egy pár napig... Szóval bármit is hiszel rólam, az biztos nem történik meg. Vagy csak annyira magányos vagy, hogy mostmár inkább azokkal barátkozol, akiket gyűlölsz? Idáig süllyedtél? - komorodok el, mert egyáltalán nem tetszik, ahogy felsőbbrendűként próbál elnyomni. - Még magadon sem tudsz segíteni...
Ó, istenem, csak menj már a francba el... Hogy nincs neked jobb dolgod??




In love, you take leave of your senses,

but in hatred, you must be present to calculate your actions.

mind álarcot viselünk
Joseph Brewster
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 Tumblr_inline_o6z94yiQ5Q1safg2o_250
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 Tumblr_inline_opte1nzUQY1txm9sv_400
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
Passion’s good.
Gets blood pumping.
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 Tumblr_inline_opxfl95LSb1txm9sv_400
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 Tumblr_inline_opuvrstw8X1txm9sv_400

Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 H1kQKRA

God can’t save any of us because it’s inelegant. Elegance is more important than suffering. That’s His design.

Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 H1kQKRA
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 H1kQKRA
I’ve always found the idea of death comforting. The thought that my life could end at any moment frees me to fully appreciate the beauty, and art, and horror of everything this world has to offer.
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 Iie5YWj
I'm not a
monster
I am the
artistic soul

Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 H1kQKRA

Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 IUcsxkc
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 H1kQKRA

The mirrors in your mind can reflect the best of yourself, not the worst of someone else.

Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 H1kQKRA
★ foglalkozás ★ :
Pszichiáter
★ play by ★ :
Daniel Jonathan Stevens
★ hozzászólások száma ★ :
138
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: Terry & Joseph || Mara is alive
Terry & Joseph || Mara is alive - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Terry & Joseph || Mara is alive
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Terry & Joseph || I am watching you
» Terry & Joseph || Hello friend
» Terry & Joseph || Mate or meat?
» Eat me alive
» Samu&&Mara - Wicked backstage

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: