New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Levi Thatcher
tollából
Ma 09:18-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 07:21-kor
Luana Machado
tollából
Ma 07:05-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

you wanna be my special one | Aree & Marcus
Témanyitásyou wanna be my special one | Aree & Marcus
you wanna be my special one | Aree & Marcus EmptyVas. Okt. 01 2023, 12:12

Aree & Marcus
Türelmetlenül pattantam ki a metálszürke autóból, amiről az emberek nagyrésze minden bizonnyal azt gondolná, hogy nem való egy olyan környékre, mint Bronx. Alapvetően mi egy olyan részén laktunk Tayvel a városrészben, ahol biztonságos helyen tudtuk hagyni mind a ketten az autónkat, ráadásul közel voltunk a másik férfi családjához, így a legtöbb esetben az autót csak akkor használtuk, ha elhagytuk Bronxot.
Más helyzet volt, amikor Aree munkahelyére jártam. A Lit. Bar egy nagyon konszolidált, és kedves kis könyvesbolt volt, ahol a lányok – illetve hölgyek – mindig megkínáltak kávéval. Az én testem lényegében már valószínűleg képtelen volt arra, hogy funkcionáljon a koffeintartalmú ital nélkül, emiatt számomra elképzelhetetlen volt az is, hogy úgy éljem a mindennapjaimat, mint Jamie kollégám. Biztos vagyok benne, hogy hatalmas koponya lehet idegsebészként, de képtelen voltam felfogni, hogy mindenféle segédeszköz – leszámítva a teáit, amikre persze megesküszik, hogy nagyon jók – nélkül képes így bírni a 24 órás ügyeleteket.
Nagyjából 85 óra munkát tudtam magam mögött, ami azt jelentette, hogy a mai nap folyamán a disszertációmat kellett volna írnom. Mivel ez nem feltétlenül függött össze azzal, hogy mikor válok teljes értékű orvossá, úgy gondoltam, hogy belefér annyi bűnözés, hogy a négy napos szabadságom első napján egy kicsit megpróbáljak lazítani. Talán kicsit paradoxon, hogy alvás helyett, ezt pont úgy akarom megtenni, hogy kávézni viszem délután egy jó barátomat lazítás helyett, de hittem benne, hogy néha ki is kell mozdulni. Alapvetően sokat dolgozom emberekkel, de az orvosi lét hátránya az, ami egyben az előnye is. Mivel mindig szerettem az embereket, emellett pedig empatikusnak is tartom magam, egyáltalán nem okozott gondot az, hogy nem pusztán annyit tegyek meg a betegekért, amennyiért kifizetnek. Nem idealizálom a helyzetet, nagyon sokszor vagyok fáradt és nyűgös, de ez összességében nem jogosítana fel arra, hogy bárkivel rosszul bánjak. Viszont szükségem van magam köré olyan emberekre, akik beindítják a motoromat és energizálnak. Pont ez az oka annak, hogy ma elmentem Aree munkahelyére is egyrészt másrészt pedig meg akartam lepni egy olyan programmal, ami mind a kettőnk számára megfelelőnek tűnt. Tisztában voltam vele, hogy mennyire odavan azért az íróért, aki abban a kávézóban fog ma dedikálni, amit én szeretnék megnézni nagyon régóta. Mivel ez egy win-win szituáció volt, gyakorlatilag nagyon jókedvűen húztam magamra a fehér kabátomat, amit korábban szintén a lány választott nekem azzal az indokkal, hogy illik a stílusomhoz, de bárhova fel tudom majd venni és nem kell folyton amiatt nyígnom, hogy azok a ruhák, amiket szívesen hordanék a kórházon kívül mind úgy néznek ki, mintha edzőterembe szeretnék menni.
Tudtam, hogy nem szereti, ha dohányzom, mégis rágyújtottam, amíg vártam rá ahelyett, hogy bementem volna megzavarni miközben dolgozik. Ha elég gyors vagyok, akkor lesz időm nem szimplán elszívi a cigarettát, hanem ki tudom csempészni a parfümömet és a rágómat a kesztyűtartóból, amivel megpróbálhatom elfedni a szagát annak, hogy valaha dohányoztam. Viszont mielőtt végig gondoltam volna a helyzetet, a lány már meg is jelent, én pedig ellöktem magam az autó oldalától és kicsodortam a hamut a szálból, amit visszatettem a cigarettatartómba.
- Ez a te hibád, mert sokat kellett várnom rád – ennek ellenére mosolyogva léptem oda, hogy finoman át tudjam ölelni a vállát – Pedig mondtam, hogy siess.
Ezt már úgy tettem hozzá, hogy kibontakoztam az ölelésből és az arca a két tenyerembe volt. Egy finom puszit nyomtam a homlokára, majd még mielőtt bárhogy viszonozhatta volna a köszöntésem, az anyósülés felé kezdtem el rángatni – Időpontra megyünk, ugye tudod? Asztalfoglalásunk van.
Ami mindössze annyit jelentett, hogy egy kicsit száguldoznom kell a városban, de amúgy is jellemző volt rám a sportos vezetési stílus bizonyos határokon belül persze. Biztos nem a városban tartanék gyorsulási versenyt, de attól még lehet sietni.
- És ma karnapod volt? – nagyrészt arra gondoltam, hogy mennyire szorult rá arra, hogy pakolja a könyveket, ami nem feltétlenül számít kellemes munkának akkor se, ha az ember egy ilyen környezetben tud dolgozni. Nekem is előny volt, mert a kanapés berendezés miatt gyakran be tudtam menni tanulni meg alapvetően miután megvásároltam a szakirodalmakat, nem kellett elmennem egy kávézóba pluszba költeni, hanem megengedték, hogy maradjak. Nyilván az adventi időszak ilyenkor mindig más. Akkor nem lenne képem hasonlót meglépni.
- Találtam egy új helyet – ezt csak úgy mellékesen jegyeztem meg, miközben a biztonsági övvel bajlódtam – Ha éhes vagy, akkor van müzliszelet a kesztyűtartóban, csak ne szemeteld össze az autót úgy, ahogy az apád és a bátyád szokta.
Ezt az utóbbit már mosolyogva tettem hozzá. Soha nem rónám fel Aree családjának, hogy szemetelnek az autómban, mármint úgy nagyon komolyan. Gyakorlatilag nekik köszönhetem azt, hogy autóm van, mert ha annak idején az apja nem tesz meg mindent annak érdekében, hogy életben maradjak, akkor egy plusz trauma lennék a férfi életében, amit nem vihet haza a családjának annak érdekében, hogy megvédje őket.
590 szó öltözék gyere, elviszlek "randizni"  you wanna be my special one | Aree & Marcus 1404455205    Isabella Dussias - Roots autó K.


Oh, she knows what I think about
And what I think about, one love, two mouths, one love, one house, no shirt, no blouse, just us, you find out, nothing that I wouldn't wanna tell you about, no, 'cause it's too cold, for you here, and now, so let me hold, both your hands in the holes of my sweater
mind álarcot viselünk
Marcus Nakamura-Mitchell
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
you wanna be my special one | Aree & Marcus LNFyBff
you wanna be my special one | Aree & Marcus VsMX72V
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I call you moonchild
We are the children of the moon, I breathe the cold night air, yes we're livin' and dyin', at the same time, but you can open your eyes for now, just like that movie, like the line, the entire world is blue inside the moonlight
★ családi állapot ★ :
you wanna be my special one | Aree & Marcus HY5aNMu
You are my starlight
Even on rainy days, you clear up my heart, the moment I saw you, I’m only filled with you, just looking at you makes joy spread on my lips, you’re the only one who can make me smile like this
★ lakhely ★ :
Riverdale - Bronx
★ :
you wanna be my special one | Aree & Marcus JqTK863
★ foglalkozás ★ :
onkológus - rezidens
★ play by ★ :
Luke Ishikawa Plowden
★ hozzászólások száma ★ :
9
★ :
you wanna be my special one | Aree & Marcus 87u8MUV
 
you wanna be my special one | Aree & Marcus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aree Saetang
» Special Needs
» Special Agent Samuel Ford
» that special first meeting // Amanda && Evan
» A special meeting before Christmas// Damla&Damira

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx :: Üzletek és bevásárló központok-
Ugrás: