New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Adalind Lockers
TémanyitásAdalind Lockers
Adalind Lockers EmptyCsüt. Szept. 28 2023, 20:01
Adalind Lockers
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Saját
Teljess név
Adalind Lockers
Becenév
Lindy
Születési hely
New York
Születési idõ
1999.12.05.
Kor
24
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Szingli
Tanulmányok
Columbia Egyetem, Orvostudományi szak/ Fül-Orr-Gégészeti rezidens
Foglalkozás
Rezidens
Munkahely
Presbyterian Hospital
Hobbi
Tanulás.

Csoportom:
Egészségügy

Jellem
Lássuk, hogy milyen lehetek én. Zárkózott, mondhatni. Kedves és az a személy lennék én, aki utánad rohan, mert leejtettél egy húszast az utcán. Kedves és szerény vagyok. Gyenge ne bánts virágnak csúfoltak kiskoromban, hiszen mindenen sírva fakadtam, amin csak lehetett. Nagy vágyam volt, hogy állatorvos leszek, de sajnos nem tudnék megszúrni semmilyen állatot, még akkor sem, ha az életét menteném meg vele. Talán az egyetlen gyengeségem a naivitásomon kívül. Hiszen hiszek a jóban, és abban, hogy kedvességgel mindent meglehet oldani. Persze ez nem nagy erény a mai önző és érzelemmentes világban. De nincs visszaút, talán még maradt pár ilyen ember a világban rajtam kívül.
A sportok sose volt az erősségem, csak is a szerencsés géneknek köszönhetem, hogy ilyen alakom van, anyám csodás genetikai ággal örvendezett meg. Az ő szemét örököltem, mindenben rá hasonlítok, talán ez is az oka, hogy apám nem hajlandó rám nézni. Bele törődtem, hogy a családi fő kapcsolatom, anyám halálával összetört és egyedül kell helyt állnom ebben a zord világban. Küzdeni mindenért, amit elértem. Ezért is nevezhetnek törtetőnek, de mindent, amit elértem saját erőből és szorgalomból hoztam össze.

Avataron:
Francisca „Kika” Cerqueira Gomes

Múlt
Volt már olyan érzésed, hogy a szüleid alma máterében élni olyan, mintha folyton ott lenne egy kötél a nyakadon és a hóhér melletted állva csak arra várna, hogy meghúzza azt a fránya kart, te pedig a mélybe zuhanj? Na… Képzeld el az életed így. Az életed minden egyes napját, a kikövezett utad, amitől el nem térhetsz, amikor a család jó neve és a köz elvárása előbbre való, mint amit te akarsz. Kislányként én is próbálkoztam olyasmivel, mint a divattervezés, a szakácskodás, a festészet… De hamar rá kellett jönnöm, hogy minden dacoskodásom ellenére ugyan az vonz, mint a szüleimet. A kórház állandó fertőtlenítőszaga… na jó, csak viccelek. Imádom az emberi test kiismerhetetlenségét. A rezidensi évem most kezdődött. A hat év az orvosin, a kikövezett lépcső első foka volt. A New York nagyvárosában lévő Columbia Egyetmet és a Borostyán Ligás egyetemeket nem kell bemutatni senkinek. Az elit gyerkőcei között én is csak egy voltam. Valaki, aki mégis más volt, mint a többi. A hat év alatt több időt töltöttem a laborban, a könyvtárban és a lakásomon, mint a többi diák, akik csacsogtak az ebédszünetben, nyomkodták a telefonjukat az órákon, a szünetekben, szelfiket készítettek különösebb indok nélkül és a májuk épségét nem féltve ittak. Huszonnégy évesen azt hiszem bekerültem azon kevés lányok közé, akiknek sosem volt barátjuk, sosem voltak senkivel, igazán sosem rúgtak be és mégsem érezték magukat sosem feleslegesnek vagy magányosnak. Azon kevés barátom, aki volt, őszinte és szoros barátságban… ők átmentek Chicago-ba, a szelek városában. A rezidensi éveimet pedig itt kezdtem meg, ellenben velük. Kézen fekvő lett volna pedig, ha neurológia vagy sebészet lesz a szakirányom és apám vagy anyám szárnyai alatt kezdem el a sajátjaim próbálgatni. Én viszont kihívásra vágytam. És meg is kaptam. A régi lakásom pici volt, egyszerű. A mostani jóval nagyobb és a légkondicionálóval akadt pár félreértésem a közelmúltban. Az emberi szervezet felépítését anélkül kívülről-belülről ismerem, hogy különösebben valaha erőlködtem volna a tanulással. Viszont a villanykapcsolók és a műszaki cuccok… más tészták. A második hetem töltöm a kórházban, fehér köpenyem alatt az egyszerű türkizkék, tipikus rezidensi ruhámmal és a betegek között ide-oda rohangálva, a saját problémáimmal épp úgy küzdök, mint a kórlapokkal, amik orvosok között cserélnek gazdát. Egy ideig izgalmasnak találtam, hogy kémcsövekbe gyűjtött mintákkal üssem el az időm egy csendes laborban. A kevésbé antiszociális énem viszont rám szólt. Megfogadtam, hogy nem leszek az a ne bánts virág, mint eddig. Szerzekbarátokat, nyitott szemmel és szívvel járok majd. Az elmúlt hetekben ez kevésbé sikerült. Itt a nevem  sokaknak ismerősen csengett, szerencsére azt a vágyam is teljesítették, amiben nem akartam Dr. Lockers lánya lenni, hanem Mrs.Lockers, vagy simán Lindy. És persze a legabszurdabb tény, hogy a láz és a betegség feléleszti bennem a kislányt, akinek hiába van meg minden ismerete és hátszele, az egyetlen dolog, amitől jobban fél, az a tű és a szike. Ha nem Fül-Orr gégésznek készülnék, akkor simán sebésznek. Ha nem engem vizsgálnak, nincs semmi bajom. A fordított felállást nehezen tudom kezelni.
Az egyetlen, akivel ezen rövid idő alatt jóban lettem, az Garrerth. Vagyis Dr. Davidson. Bár magamról még mindig csak felületes dolgokat mesélek és mérhetetlen zavarban vagyok, amikor lenéz rám a kórházi folyosótól távol, olyan vegyes érzelmeim vannak felé, amiket még sosem tapasztaltam. A gyűrű az ujján persze… A feleségével gondjaik vannak és próbálok az orvosi énem helyett alkalmi pszichológus is lenni. Persze lelkesen követem, amikor kell, figyelem minden mozdulatát és próbálok csak jó rezidens lenni. Igazából nem is tudom, hogy alakult ki ez az egész két hét alatt… Na jó, ez nem igaz. A gyulladt mandula kérdése továbbra is ott lebeg, győzköd, de hajthatatlan vagyok. Pedig el kellene tőlük búcsúznom. Ez pont olyan problémakör, mint a régi szobám. Esküszöm, még a plüssök sem mozdultak odébb, mióta legutóbb abban a szobában aludtam. Ennek leginkább anyám az oka, noha a születésem nem volt váratlan, előre jól megtervezett folyamat eredménye lettem, a házasságuk elején, de úgy, hogy a biztos praxist és hírnevet már magáénak tudhassa. Megértettem őket, ellenben azzal, hogy a fülem rágták, amiért az egy szem kislányuk még sosem hozott haza karácsonyra egy férfi barátot… na azért elég sokat hallgattam már. A végzős bálra a barátnőim is a párjukkal mentek. Közülük, aki elfogadta az eltartott nő szerepét, már szült is a férjének. Engem ez a dolog nem fenyegetett, sem a gyerek téma, sem a pasi. Az első pohár boromat, betartva a szabályokat huszonegy évesen fogyasztottam el. Az alkalom az anyu születésnapja volt. nevess csak, nem zavar. Szürke kisegérként nem beletörődtem ebbe, hanem nekem ez volt a normális. De egy részem valahogy mindig hiányolta a kalandokat… azt, hogy éljek. Csak ezt a részem eddig olyan remekül el tudtam rejteni, hogy csupán éjszakánként került ez előtérbe ez. Nem voltak alvás zavaraim, de sokszor ébredtem arra, hogy a konyhám közepén ácsorgok. Ez leginkább úgy három éve kezdődött… tudom-tudom, sok idő, de orvos vagyok, hajthatatlan, makacs és az a típus, aki ilyen esetben inkább tagad, mint beismer.
A napom furcsán indult. A kipattanó szemeimnek nem a tegnapi éjszaka, a bár támasztása és a pár sör okozta hányinger az oka, hanem a kép, ami lejátszódik a fejemben. És ahogy a kórházi folyosón robogok végig, hosszú hajam csapzottan követ, rá kell jönnöm, hogy amíg a késésem sem leplezhetem, ami meglehetősen ritka, mondhatni soha elő nem forduló dolog volt, addig, amikor meglátom, az arcomra kiülő pír sem fogható csak a sietségre… A születésnapom pedig egyre közeledik. Ez hogy jut eszembe? Ja, hogy tegnap este épp erről csacsogtam lefekvés előtt... kérlek, kapcsolj már ki drága agyam és szedd össze magad, mielőtt visszakapcsolnál!

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Adalind Lockers
Adalind Lockers EmptySzomb. Szept. 30 2023, 21:21
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Lindy!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Szürke kisegérnek nevezed magad, de szerintem ez egy kicsit inkább nézőpont kérdése. Lehet, hogy nem ittál alkoholt huszonegy éves korod előtt, nem voltak kicsapongásaid, hajnalig tartó bulik az életedben, sem fiúk vagy férfiak, de talán éppen emiatt vagy különleges. Mert betartod a szabályokat, és szem előtt tartod a célt, a terveidet és álmaidat. Mert nem vagy olyan, mint mindenki más.
Azért hozzá kell tennem, biztos nem lehetett egyszerű, amikor a barátaid sorra hagyták el a várost, és költöztek Chicagoba, ahogyan az is fájdalmas lehet, hogy elveszítetted édesanyádat, majd ráadásnak apád is rád vetíti ki a gyászát a hasonlóságok miatt.

Remélem, a közeljövőben találsz új barátokat, olyanokat, akik szeretnek olyannak, amilyen vagy, támogatnak, veled maradnak, és enyhítik a magányodat.  Adalind Lockers 2624752903

Na de nem szaporítom tovább a szót, hogy ne tartsalak fel tovább...

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Adalind Lockers Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Adalind Lockers 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Adalind Lockers 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Adalind Lockers 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Adalind Lockers 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Adalind Lockers
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: