New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 53 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

GG
TémanyitásGG
GG EmptySzomb. Szept. 23 2023, 19:45
Georgia Gilbert
Néha hagynod kell, hogy gyenge lehess, mégpedig azért, hogy később megerősödhess.

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Georgia Gilbert
Becenév
Gia
Születési hely
New York
Születési idõ
1991. 08. 21.
Kor
32
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Milyen szak + még tanul/már végzett
Foglalkozás
Sebész
Munkahely
Hol dolgozik? Cég, intézmény neve
Hobbi
ide

Csoportom:
Egészségügy

Jellem
Rendkívül talpraesett és céltudatos vagyok. Mindig tisztában vagyok azzal, hogy mit szeretnék elérni az életben, és minden erőt beleadok, hogy elérjem a kitűzött célokat. Nem riadok vissza a kemény munkától, és mindig kész vagyok a saját határaimat feszegetni annak érdekében, hogy még jobbá váljak. Határozott döntéseket hozok, és mindig a siker felé haladok.
A talpraesettségem és céltudatosságom azonban nem jelenti azt, hogy rideg vagy érzéketlen lennék másokkal szemben. Ellenkezőleg, rendkívül empátiával és szeretetteljesen viselkedem. Mindig támogató és segítőkész vagyok, különösen a testvéremmel szemben. A testvérem a legjobb barátnőm is, és a köztünk lévő kötelék különleges és erős. Mindig ott vagyunk egymásnak, és támogatjuk egymást mindenben. A testvéri kapcsolatunk mély barátságot jelent számunkra.
Rendkívül okos és éles eszű vagyok. Mindig képes vagyok gyorsan gondolkodni és kreatív megoldásokat találni a problémákra. Az éles észjárásom és analitikus gondolkodásom segít nekem a nehéz helyzetekben is megtalálni a kiutat. Emellett rendkívül kitartó és eltökélt vagyok, sosem adom fel könnyen. Mindig keresem a lehetőségeket és a megoldásokat, még akkor is, ha mások már feladták.
Összességében egy olyan személy vagyok, aki mindig képes előre haladni a kitűzött célok felé, miközben szeretetteljesen támogatom a testvéremet és másokat. Az én inspiráló személyiségem és kivételes éles eszem mindig lenyűgözi az embereket, és akik ismernek, mindig büszkék lehetnek rám.

Avataron:
Leighton Meester

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
GG
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: