New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 85 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Carmela Grimes
tollából
Ma 22:30-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 22:29-kor
Theodore Chambers
tollából
Ma 22:23-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 22:16-kor
Carmela Grimes
tollából
Ma 22:15-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 21:55-kor
Owen Grady
tollából
Ma 21:46-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:24-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Jane/Ryan - MoMA
TémanyitásJane/Ryan - MoMA
Jane/Ryan - MoMA EmptyHétf. 13 Márc. - 17:23

Úgy egészen pontosan a faszom kivan, amikor titkárfiúnak használnak, eltekintve a ténytől, hogy tulajdonképpen ez akár még részese is lehetne a munkaköri leírásomnak, csak mint minden egyetemre járt felnőttnek - igen, ilyenkor annak - nekem is vannak olyan tévképzeteim, hogy ennél jóval többre vagyok hivatott. Nos, az iroda ezt - megint - másképp gondolta. Két cukorral, Matthews. Anyád.
Unottan pörgetem az ujjaim közt a cukortartót immáron harmadjára, mivel kétszer már sikerült kiborítanom, és másodjára majdnem a teteje is lejött. Felpillantok, várom a kávékat, de a szemem elsiklik minden mellett, míg meg nem akad egy halom egymásba pakolt, lefelé fordított műanyag pohárba. Bármiféle gátlás nélkül nyúlok bele a pultba, kiveszek egyet, leszerelem a cukortartó tetejét, és az egész tartalmát egyszerűen csak beleborítom, és végül arra öntöm az első kikapott kávét és teszem rá a fedelét. - Szabad? - kérdezem, miközben ugyanúgy benyúlok a pult mögé egy tollért, hogy rávéssem a pohárra: Margaret.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jane/Ryan - MoMA
Jane/Ryan - MoMA EmptyHétf. 13 Márc. - 19:05
Közepesen erős másnap, kavargó gyomor, általános tompaság és eszelős kaja-flash. Úgy a harmadik majonézes szendvicset nyomtam be, pedig elvileg nem ehetnék a büfé árukészletéből. Elvileg eleve nem is alkalmas semmi sem itt az emberi fogyasztásra, de azért...
Hát, tudod, hogy megy ez, nem? Becsúsztattam a harmadik szendómért a harmadik dolláromat a kasszába, beblokkoltam, aztán egyre csak azon agyaltam, hogy miféle unortodox rendszerben lehet Van Gogh-gal egy épületben majonéz, de nem jutottam túl messze ebben a gondolatmenetben, csak annyira, amennyire az átlagosan bágyadt kattogásom megengedte. Rágtam. Nyeltem. Szenvedtem. Ezen meg már Ryan kávéval való szerencsétlenkedése sem tudott segíteni.
- Megdöbbennél, ha tudnád, mennyire leszarom. -Mondtam két harapás között. A kézfejemmel megtöröltem a számat. Ryan mögött egyre nőtt a sor. - Tudod, hogy van egy személyzeti konyha, ugye?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jane/Ryan - MoMA
Jane/Ryan - MoMA EmptyHétf. 13 Márc. - 20:08

Egészen tökéletesen meg vagyok róla győződve, hogy ennyire ocsmányul még egyszer sem írtam rá papírpohárra nevet, pedig tényleg soha nem dolgoztam még Starbucksban. Az alapvetően egész kellemesen tűrhető kézírásom mellett ez tényleg csak szimplán geci ronda, plusz még onnan is tudnék esetleg referenciát hazudni, hogy ezúttal igazán kreatív voltam a kávé felcímkézésévél, amit Bobby kért két cukorral. Egy pillanatra felötlik bennem a kérdés, hogy akkor most keressek még egy cukortartót?
Felnézek, hosszasan, nem is tudatosan, de még az ajkamat is beszívom, majd rájövök, hogy tulajdonképpen csak azt mondja ki, amit én is gondolok, így egy vállrándítás nélkül teszem vissza a tollát elé a morzsatengerben úszó pultra, mintha csak turmixolt kenyér volna.
- Aha, és? - kérdezek vissza enyhe grimasszal. Mármint miért kellene engem ennek érdekelnie? Közben a saját kávémba öntöm már a harmadik tejszínt, aminek a szemetével természetesen nem foglalkozom, mert nem az én fucking munkám. - Ezért nekem itt se kell fizetni - mondom, és elkezdem kutyulni a negyedik tejszín után a kávémat. Mindig felvágok a cukormentes kávémmal, de szerintem két év múlva én leszek a laktóz intoleranciára feltalált tabletták új tesztalanya.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jane/Ryan - MoMA
Jane/Ryan - MoMA EmptyHétf. 13 Márc. - 23:55
Nem tudom, milyen alapon várta el Ryan, hogy egyáltalán ügyet vessek rá. Nem volt több annál, mint egy aránylag jól kinéző srác, aki épp akadályozott a munkámban. Azért mondom, hogy aránylag, mert hát nyilván csak a büfénél sorban álló nyugdíjas néni-bácsiknál festett jobban, azzal együtt közel egy hete mégis csak azért tepertem, hogy varázslatos módon belém szeressen és csak úgy, hopp, eszébe jusson, hogy randira hívjon. Ezidáig kevés sikert értem el, de ingyen kávéval például engem húz le. Én pedig igyekszem ezért nem bárgyú-idiótán mosolyogni és belelátni ebbe valamit (egy közelgő esküvőt, közös gyerekeket, vagy bármit), mert hát lássuk be, erre az egyetlen értelmes reakció az lenne, ha valami olyasmit morognék neki, hogy bassza meg.
Ehelyett csak vállat rántottam, majd kiszolgáltam valami öt év forma kislányt, aki előre tolakodott cukrot venni. Az utána jövő paraszt szintén kávét kért. Felraktam főni egyet, míg készült, unottan bámultam Ryan-t, ahogy a  tejszínnel baszakodik.
- Szóval - sóhajtottam - neked pontosan mi a fasz bajod van? - Kiöntöttem egy fém izébe tejet, aztán megnyitottam azt a levegő fújó izét a kávégépen. Tudod, amivel tejhabot csinálsz. - Mármint, tiszta idegnek tűnsz. Minden rendben?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jane/Ryan - MoMA
Jane/Ryan - MoMA EmptyKedd 14 Márc. - 13:53
Egy pillanatra majdnem megijedtem, de csak azért, mert a Margaret feliratú pohár a vitathatóan ocsmány tartalmával közelebb esett a jobb kezemhez, és tényleg, egészen kicsike híján hozzáértem olyan szándékkal, hogy beleigyak. Azért ez már egészen közel áll a majdnem megijedés szintjéhez, de még idejében elhúzom a kezem, hogy irányt váltsak, és csak az én tejszínnel rosszullétig - de nekem finom - mérgezett kávét kezdjem módszeresen magamba tölteni, apró kortyokkal, mert bár kellemesen lehűlt a cukrozott tejtől, bocsi, tejszíntől a lötty, még közel sem eléggé annyira, hogy kellemesen elviselhető legyen a szájpadlásom leégetése.
- Hogy mi? - bújok ki a papírpohár mögül, leitatva a kézfejemmel a számról a nedvességet, akár egy macska, annyi különbséggel, hogy ezt aztán nem kenem a fülem mögé. Biztos nem? Összeszűkült szemekkel meredek vissza rá, mintha épp újra kellene bootolnom az agyamat, és hát, valahol tényleg újra kell bootolnom az agyamat. Közel kerül a teljes meghatottságig, de végül beszívott ajkakkal veszek egy mély levegőt, hogy aztán legyen mit drámaian kifújnom.
- Most, hogy így kérdezed, bár ezzel ugye itt nem sokan vannak így, nem szeretek mások kávéhordó csicskása lenni. Mert nem ezért fizetnek. - Vagyis a faszt nem, szerintem még ennyit se kapnék, ha erre nem lennék képes. Igaz, a munkamorálom e téren elég vitatható.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jane/Ryan - MoMA
Jane/Ryan - MoMA EmptyKedd 14 Márc. - 20:54

Befejeztem a kávét annak a szerencsétlennek, aztán jött egy újabb teljesen nőies, hatalmas harapás a majonézes szendvicsből (a majonéz lecsöppent a pultra), egy újabb gyereknek szó nélkül odaadtam egy Twix-et és direkt rosszul adtam vissza neki (a különbözetet zsebre vágtam), és mindezen fontos események közben Ryan a kávéját itta (úgy tűnt, mintha élvezné, pedig amúgy pocsék kávét főzök), én pedig egyre azon agyaltam, hogy miért is nem hívott még el randizni. Mert ez egy örök és megkerülhetetlen téma. Mióta itt dolgozok – tehát másfél hete – folyamatosan a munkatársakat pásztázom, és hát vagy negyvenes családanyák vagy majdnem nyugdíjas, pénzes özvegyek jöhetnek rajtam kívül itt szóba, de valahogy… hát, egyik se tűnik az ő esetének, szóval nem lehetnek konkurenciák, és amilyen beosztásban dolgozik, nem hiszem, hogy ezen a helyen kívül lenne élete. Utoljára arra jutottam, hogy Ryan bizonyára meleg, végül is keringett erről pár pletyka az egyetemen, de azokat a pletykákat mind-mind azok a lányok terjesztették, akikkel ugyebár nem kettyintett, pedig akarták volna.
Lenyeltem a szendvics darabom, aztán elkapott valami kétségbeesésre és pánikra hajazó érzelem, hogy mi van, ha én is egy lettem azok közül a lányok közül. A kicsinyes, pletykáló picsák közül. Akiket annak idején még ki is röhögtem. Ha egyedül lettem volna, ettől a felismeréstől legördült volna az arcomon egy könnycsepp.
- Ja, hát az… szarügy. – Ugye tegyünk úgy, mintha nem is annyira érdekelne. – Biztos fos lehet, ha azért kapsz pénzt, mert kávéval foglalkozol. – vállat rántottam. – Mikor végzel?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jane/Ryan - MoMA
Jane/Ryan - MoMA Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Jane/Ryan - MoMA
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jane Stafford
» Jane & Joel
» Mackenzie & Jane - Nice to meet you...
» Jane Woods
» Beatrice Jane Holbrook

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: