New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 22 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 17 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

someone who cares
Témanyitássomeone who cares
someone who cares EmptyVas. Szept. 03 2023, 08:03
Andrey valami latinos hangzású
Szabad

Play by
Jaime Lorente(igen, a közös gifek is közre játszanak a választásban.)
Születési hely
Nem gondolnám, hogy az államok
Kor
30-35
Lakhely
Bronx
Szexuális beállítottság
heteró
Családi állapot
rád bízom
Csoport
Munkások
Történetünk
Igazából nem rendelkezem veled kapcsolatban túl sok érdemi információval. Ha nagyon őszinte akarok lenni, a szememben te is csak egy vagy az utca aszfaltját túró építőmunkások közül, akik naphosszat dolgoznak hóban, fagyban, vagy épp tűző napon, negyven fokban, mindezt éhbérért. Pár hónapja a kocsim szervízben volt, így tömegközlekedéssel, és gyalog kellett megközelítenem a munkahelyem, ahova egyik reggel a díva, fennkölt nagynéném is elkísért. Az volt az első alkalom, hogy megszólítottál. Addig mindig csak feltűnően bámultál, vagy kurtán utánam füttyentettél, ha arra jártam. Szó nélkül tovább haladtunk, Helen pedig jó nagynénikéhez illően óva intett tőled. Nem tudom honnan vannak információi, de elég jól ismerem Helent ahhoz, hogy tudjam, olyan a szimata akár egy kopónak, média személyiségként pedig nyilván nem tart neki semmiből információkat gyűjteni bárkiről... Azt mondta, hogy nem rég szabadultál a börtönből, hogy egy semmirekellő bűnöző vagy, akinek vissza kellene mennie oda ahonnan jött, nem pedig az államokban rontania a levegőt, fiatal nők terrorizálásával, zaklatásával mulatni az idejét. Minden bizonnyal túlzott rasszizmusa beszél belőle, és szegény, megboldogult apám ellen irányuló gyűlölete, aki hozzád hasonlóan egy pénzesnek aligha nevezhető mexikói bevándorló volt, és akivel annak idején anya lelépett. Egyik nap instagramon ismeretlen személytől kaptam egy megkeresést munkaügyben. Meg is beszéltünk egy időpontot az irodában, ahol részletesebben egyeztetjük a megrendelését a kívánt festményről, és ott ültél te, felülmúlva az elvárásaimat, s amit eddig belőled láttam. Tiszta voltál, jól öltözött és meglepően udvarias. Elém toltad egy fiatal nő fotóját, hogy fessem meg őt abban a stílusban, ahogyan Leonardo da Vinci festette annak idején Mona Lisát. Busás összeget mondtam, te pedig előhúztál zakód belső zsebéből egy vaskos köteg pénzt, és az utolsó centig kipengetted ott helyben az árát, majd a járdán elhagyott névjegykártyámat is meglengetted. Attól a naptól kezdve elkezdtem más szemmel nézni rád, és már nem tudom mi az igazság.

//Óóó yesss, egy lassan kibontakozó szerelmi szálra fáj a fogam, nem fogok hazudni Very Happy Kicsit nehezített a terep Andrey számára, mivel Sonia terhes a legjobb barátnője férjétől (erről bővebben az előtörijében találsz információt) emellé az Alzheimeres anyjáról is gondoskodnia kell, de semmi sem lehetetlen, ugyebár. Hogy milyen alvilági ügyekbe keveredett Andrey, vagy épp mi miatt került börtönben, teljesen rád és a fantáziádra van bízva, ahogyan az is, hogy minek köszönhető ez az igen nagy szakadék a személyiségében. A közmunkát csak azért csinálja, mert a bíróság kiszabta rá, vagy tényleg ebből próbálta fenntartani magát, és közben megnyerte a lottót? Ezeket a részleteket rád bízom. Nem egy szokásos, második játékban már gyűrjük is a lepedőt együtt, játékot/kapcsolatot szeretnék nekik. Vibráljon közöttük a levegő, Andrey teperjen, éreztesse Soniával, hogy komolyan érdeklődik felőle, de legyen kitartó, ismerjék meg egymást. //  

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Jackie Monroe
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
someone who cares 3a6baca35e4b63906e68790d2c25b8f0638a7c95
someone who cares C2efb18aa7773e13e889032436d5fe25f76d23e1
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
She'll never love you, more than money and cigarettes, every night's a beartbreak.
♫ :
on my way
★ családi állapot ★ :
she loves the cocaine, but cocaine don't love her back
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
someone who cares 0a436f4596ce1e0d413d3b471f4e8b4d0bbb18df
★ idézet ★ :
Everyone is gonna die and no one is gonna remember you so, fuck it!
★ foglalkozás ★ :
Prostituált, bolti szarka, közveszélyes munkakerülő
★ play by ★ :
Marisa Abela
★ hozzászólások száma ★ :
38
★ :
someone who cares 6c77c2633e03bfa5c984bfe1ab33285268ea7efa
 
someone who cares
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: