New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:14-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Tori Michaels
TémanyitásTori Michaels
Tori Michaels EmptyCsüt. Aug. 31 2023, 07:16
Tori Michaels
Nincs hazugság sérülés nélkül.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Victoria Anne Michaels
Becenév
Tori
Születési hely
Jacksonville, Florida
Születési idõ
1986.03.26.
Kor
37
Lakhely
Brooklyn
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
CUNY - SPS
BA in Psychology + Disability Studies
Columbia University
Ed.M + PhD in School Psychology/Clinical Psychology
Foglalkozás
iskolapszichológus
Munkahely
Columbia University
Hobbi
lovaglás (régebben díjugratás versenyszerűen), színházba járás, állatmenhelyeken önkénteskedés, olvasás, természetfotózás

Csoportom:
Egészségügy

Jellem
Megzabolázhatatlan, akárcsak a négylábúak. Makacs, céltudatos, bizalomhiányos.
Mindig is őrült voltam, amikor valamit kiötlöttem. Nem tudtam megálljt parancsolni sem szívemnek, sem lelkemnek. Előttem csak a végcél lebegett, semmi más. Semmi, amitől megriadhattam volna. Persze, ez nem jelenti azt, hogy sohasem féltem semmitől. Sok mindentől rettegek, csak nem beszélek róla. Szerintem mindenkinek van egy titkolt félelme, vagy több is akár. Van, aki csacsog ezekről,van, aki megtartja magának. Nem könnyű elfedni, és nem felfedni mások előtt. Ezekhez is óriási bizalom kell, mint mindenhez.
A leánygyermek, ki két fiú után érkezett.
Nem mondom, hogy nehéz gyerekkorom volt. Voltak természetesen rosszabb, lesújtóbb, gyűlöletes időszakok, de ezeken túl kell esni. Van, ami végigkísér egy életen át, s van, ami visszaköszön olykor, amikor egyáltalán nincs szükség bonyodalomra vagy bánatra. Jól megvoltunk bátyáimmal, apámmal remek a kapcsolatom. Vannak vitáink, de mindig lenyugszunk hamar. Anyám versengő típus volt, a barátnőivel együtt. A legjobb akart lenni mindenben, kitűnni a gyermekei díjaival, elismert lenni rajtunk keresztül. Nekem ez sok volt, én nem bírtam elviselni, hogy míg elején élvezettel jártam a díjugrató versenyekre, majd' egyre kevésbé akartam kimenni a lovardába, amelyet keresztapám üzemeltetett. Ekkor voltam tizenhét, s ekkor dőlt el bennem,minél távolabb kerüljek tőlük.
Harmincon túli Tori.
Stréber voltam mindig, ez meg is látszott. Nem nagyon mozdultam ki, inkább bújtam a könyveim. Pszichológia már régóta érdekelt, de a gyermekkoromból ítéltetve, valahogy az iskolapszichológia lett a célom. Segíteni, tanácsot adni, de nemcsak diákoknak, hanem szülőknek és tanároknak is. A felnőttlétnek megvannak az előnyei, hátrányai. Mindennel szembesülni kemény, de amíg önmagad maradsz, ugyanaz az érzékeny vagy épp céltudatos típus vagy, addig nincs gond. Párkapcsolataim elég hamar arra ösztökéltek, jobb ha nem erőltetem őket, inkább hagyom a sorsot dolgozni, hátha olyasvalakit sodor az életembe, akivel boldog lehetek.

Avataron:
Nikki Reed

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Tori Michaels
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: