New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 51 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
Salma O. Munoz
tollából
Ma 14:14-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 14:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

Alisha Pearson
TémanyitásAlisha Pearson
Alisha Pearson EmptyVas. Júl. 23 2023, 17:31
Alisha Pearson
A nehéz szív megköti a tettet.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Alisha Pearson
Becenév
Lish
Születési hely
Houston
Születési idõ
1999.06.07.
Kor
24
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
hajadon
Tanulmányok
University of Houston Law Center (egy év után otthagytam)
Foglalkozás
recepciós
Munkahely
Woodside Motel
Hobbi
apámat idegesíteni, Stephen King könyvek gyűjtése és olvasása, darts, bulizás, mások után nyomozgatás

Csoportom:
Munkások

Jellem
Mit kell tudni rólam?  Nos... Elvált szülők egyke gyermeke vagyok. Ez máris felvet néhány lelki traumát, nemde? Amúgy nem igazán hiszem ezt. Elég jó gyerekkorom volt ettől függetlenül, anyánál kellett maradnom, de apával is tudtam lenni. Anya új férjét sose kedveltem, túlságosan sorozatgyilkosos a tekintete meg jelleme is túl szerény... Na, mindegy!
Átlagos jelenség vagyok, aki nagyrészt inkább zárkózott, de van, aki előtt megnyílik hamar. Nem vagyok híres a kedvességemről, sokszor inkább csak próbálok úgy kommunikálni, hogy ne legyen sértő a mondandóm. Nyálas szöveget tőlem nem igazán lehet hallani. Ha valamit tudni szeretnék, arra egyenesen rá szoktam kérdezni, ezekről apa meg keresztapa tudna sokat mesélni. Túl kíváncsi vagyok, őrülten odavagyok a bűnügyekért, a horrorisztikusabb dolgokért. Van némi probléma itt, gondolná a legtöbb pszichomókus... Hát ez van. Nehogy a végén tényleg FBI akadémiára adjam be jelentkezésem. Szerintem sokan el sem hinnék, többnyire anyám a hitetlen, aki nullának tart, mert úgy hiszi, ő neve által tudnék valamit elérni. A jog világában. Nekem az nem menne.
Túl makacs, akaratos, intuitívabb és kitartó vagyok. Lehet, nem leszek ügynök sosem, de jó érzés magam mellett tudni legalább két embert, akik vigyáznak rám, és akik a falra tudnak mászni tőlem, a kérdéseimtől, a kíváncsiságomtól. Utóbbi elég erőteljes, teljesen komolyan szeretek segíteni vagy csak beleszólni a dolgokba. Ilyen vagyok.

Avataron:
Milly Alcock

Múlt
Húszévesen költöztem apámhoz ide, New York Citybe, azelőtt anyámmal meg a hülye új férjével laktam. A jogi kart otthagytam, mert egyszerűen nem éreztem azt, hogy nekem való lenne. Leginkább anyám miatt kezdtem el, ő jogi tanácsadóként dolgozik. Tanulhattam volna mást is, de inkább munkát kerestem. Nem a világ legjobbja, de recepciósként azért van néhány érdekes sztorim, amikor a sok vén kujon vagy szupergazdag negyvenes fickók a szeretőikkel ide jelentkeznek be, mert itt a kutyát sem érdekli, ki-kivel van és hány órát... Engem meg kollégáimat se szokta ez a dolog megérinteni, abból pedig jó, hogy extra borravalót is itt szoktak hagyni.
Szüleim még gyerekkoromban elváltak, apa szövetségi ügynök, FBI-os, akár a keresztapám, Matthew Griffin. Régóta rajongok a sorozatgyilkosokért és egyéb bűntényekértis. Sok könyvet olvastam róluk, valamint a családom pár tagját is tudom faggatni bármiről. Néha ugyan morcosak emiatt, de én csak ráteszek két lapáttal is. Elgondolkodtam azon is, hogy esetleg követem őket ezen a pályán... Túlbuzgó lennék? Mit is szólnának ehhez?!
- Hé, Alisha! Figyelsz te rám? A tizenhetes szobát még mindig nem hagyták el? Már a takarításnak kéne folynia! Megint álmodoztál?
Az asztalra csapástól visszarázódtam a valóságba. A főnök csöppet mérges, amiért itt van fél tizenegy, és a tizenhetes kukcsot nem adta le senki. Ejnye-bejnye. Amúgy nem érdekel különösképpen, de nagy nehezen felállok, ásításom után pedig beszélni kezdek.
- Megnézem, mi van velük. Tegnap este elég piásan érkeztek vissza a nőcskével, lehet bealudtak - vállat vonok, majd megyek, viszem magammal a pótkulcsot, ha esetleg szükséges lesz. Remélem nem nyiffantak ki, mert az gáz lenne, bár amennyire ittasak voltak, s netán folytatták, akkor biztosan nem úszták meg az éjszakát. Ha igen, igencsak fájhat a fejük. Ismerős helyzet...
Nem túl gyors léptekkel sétálok, egy kávéra fáj a fogam, de előbb megteszem azt, amire kért Frank. Ez az ember amúgy jófej lenne, ha nem próbálna ennyire marcona és precíz lenni. Szerintem OCD-s vagy más elmebaja van, de legalább van munkám.
Odaértem a tizenheteshez, már ajtóban érzem a bűzt, ez nem csak alkohol. Bekopogok vagy háromszor, mikor puffanást hallok, majd kinyitja nagy nehezen az ajtót a kócos hajú nőci, magára tekerve valamennyire a törölközőt, ami közben le is esik róla... Oké, láttam ilyet, professzionális maradok.
- Elnézésüket kérem, már 30 perce el kellett volna hagyniuk a szobát, de ahogy látom, nincsenek a helyzet magaslatán, igaz? Szeretnék meghosszabbítani ma estére az ittlétüket? - pillogok hevesen a nőre, hogy húzza magára már azt a rohadt fehér törölközőt, majd válla felett a pasira nézek, aki azt sem tudja, melyik univerzumban van, ígya kérdésre választ a nőtől várom, de csak bólint, én pedig inkább tovább is megyek, beírni őket még erre a napra.
Kellemetlen volt, de volt már ennél százszor rosszabb is. Apám aktáit könnyebben megszoktam emészteni, a bennük lévő nem túl szép fényképektől sem kapott el hányinger. Tudom, furcsa vagyok. Nem is tudom, ki mondaná leghamarabb azt nekem, hogy ne akarjak FBI kötelékébe belépni. Apám vagy keresztapám, Matt?! Fene tudja, majd idegesítem mindkettőt. Egyébként is most pár napra apa elutazott Quanticoba, felkérték valami oktatói feladatra meg másra is, így most szabad a pálya otthon. Remélem, hagyott otthon szaftos aktát, amibe belekukkanthatok. Vagy dobnom kéne üzenetet Mattnek, mert rég láttam őt, s jó lenne találkozni vele. Biztos megint dolgozik valamin, és pont meg fogom őt zavarni a koncentrálásban... Tuti imád engem.
- Főnök, annyit mondott az ál-Mrs. Moore, hogy maradnak még ma. Igazam volt, félholtra itták magukat, s ne akard megtudni, mit csináltak, amikor kopogtam - nem részletezem, meg visszajáró vendégek, így nem balhézunk velük.
Gyorsan elindultam kávét főzni, közben pedig írtam üzenetet keresztapunak, hogy ma este átjön, vagy átmenjek -e hozzá egy rekesz sörrel, s van -e egyáltalán ideje most. A frissen lefőtt kávé illatába beleszerelmesedek, mint mindig. Nézek ki magamból, lassú levegővételekkel bámulom a fákat, ahogyan egyre merészebben lengeti őket a megerősödő szél...

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Alisha Pearson
Alisha Pearson EmptyKedd Júl. 25 2023, 12:33
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Alisha!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A világnak igenis szüksége van csodabogarakra, akiknek olyan furcsa érdeklődési körei vannak, mint neked. Valóban nem azok a témák kötnek le, ami a legtöbb embert érdekelni szokták, de ebben nincsen semmi különös szerintem. Unalmas világot élnénk, ha mind egyformák lennénk. Smile
Alapvetően egy jószándékú fiatal lány vagy, akinek talán csak meg kell találnia azt a közeget, ahol megértő fülekre talál, hozzá hasonló emberekkel találkozik, nem lóg ki a sorból, és akkor talán több olyan emberrel találkoznál, akik előtt hamarabb meg tudnál nyílni.
Annyira nem meglepő, hogy milyen pálya felé kacsintgatsz; az érdeklődési köröd és a családi kapcsolatok, azt hiszem, eléggé egyértelműen vonzanak az FBI felé. Nem lehet haragudni anyukádra, amiért az egy szem lányának valami más elképzelése volt, valami olyan, amiből profitálhat, nem kell különösebben bemocskolnia a kezét, de ha neked más elképzeléseid vannak, akkor el kell engednie a kezed. Recepciósként biztosan vannak jó sztorijaid, de azért remélem, eléred, amit szeretnél, és nem engeded, hogy mások véleménye befolyásolja a döntéseidet.

Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni, de addig is utadra engedlek. Alisha Pearson 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Alisha Pearson Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Alisha Pearson Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Alisha Pearson D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Alisha Pearson Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Alisha Pearson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jodie Pearson
» Dylan Pearson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: