New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 76 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 16:10-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:52-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 15:21-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Billy-Jean Jareau
TémanyitásBilly-Jean Jareau
Billy-Jean Jareau                     EmptyPént. Júl. 21 2023, 20:56
Billy-Jean Jareau
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Billy-Jean Jareau
Becenév
Billy
Születési hely
Párizs
Születési idõ
1989.05.01.
Kor
34
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
PSL Research University Paris-Orvostudományi szak-gyermeksebész
Foglalkozás
Sebész
Munkahely
Al Nassar Magánlaboratórium
Hobbi
Kutatás, kisérletezés.

Csoportom:
Egészségügy

Jellem
Olyan vagyok, mint egy dúvad, aki a megfelelő pillanatban robban. Így szoktak általában jellemezni. A forrófejű és lobbanékony. Sajátos az életem és  az életfelfogásom.  Eléggé fafejűnek is neveznek, hiszen, amit a fejembe veszek azt meg is valósítom. Nincs előttem lehetetlen. Az álmaim kettétörtek, a karrierem pedig repedezőben van. Ki akarna egy gyilkossal együtt dolgozni? Viszont pont ez tett erőssé, és legyőzhetetlenné. Mivel a múltam eléggé befolyásolja a jövőmet megtanultam foggal-körömmel harcolni a jóért és bebizonyítani, hogy a rossz nem örökölhető, hanem azzá válik az ember. Főleg, ha nincs mellette egy mentor. Mellettem pedig volt, aki fogta a kezem és megmutatta a világ nem olyan bűnös, mint fiatalkoromban ismertem. Tehát így lettem az, aki ma vagyok. Sok munkám volt benne. De most megint a hanyatlásba indultam. Keserűségem marja a torkomat. Itt visszatalálok a jóhoz, vagy végleg elhasalok?


Avataron:
Katia Winter

Múlt
A magassarkúm úgy kopogott a padozaton, mintha mennydörögve jelezném, hogy megérkeztem. Másra nem is kell figyelni. Szőke tincseim játékosan ugráltak a vállamon és bájos mosolyommal álltam meg az ajtó előtt. Dr Weiss ajánlott egy helyet, vagyis kettős játékba kezdett. Mert előtte az igazgatónak rebegtette el képességeimet. Ami azért láttuk be melengeti kebleimet. Két -féle orvossal találkoztam életemben. Aki undorodott tőlem és a felfogásomtól, vagy aki rajongott azért, hogy nem voltam hajlandó behódolni az ősrégi latin könyveknek. Pedig ez lett a vesztem. Meg persze a részeg mentorom.
A tincseimet megborzoló szellő visszarepített Chicago-ba, egyenesen a műtőasztalhoz, amin egy három éves lány feküdt vakbélgyulladással. Igen, mondhatni rutin műtét, amit még a portás is megcsinálni. Csak megjegyezném, hogy három éves. Az az, minden sokkal kisebb és millimétereken áll a siker és persze a bukás is. Sajnos az említett mentor, jobban élvezte a whiskey társaságát, mint az enyémet. Mindhiába. Minden törekvésem és veszekedésem ellenére a szike úgy remegett, mint földrengés idején a kocsonya. A vér úgy patakzott, akár egy háborgó tenger. Amit nem a maszk, szemüveg és a sapka takart, szabad bőrfelületemen, mindenhol az élénk szín pompázott. Az érzés amit akkor éreztem, hogy egy kislány előttem haljon meg. Rémisztő volt. Ugyan is nem voltam dühös. Nem féltem. Kíváncsi voltam. Többet akartam látni, az izgatottságom a tetőfokára hágott, ahogy a meleg vér borított be.
Onnantól kezdve minden műtéten bent voltam, vágytam az adrenalinra, ki akartam élvezni, minden percét. Rájönni, hogy mit takar egy emberi test.
De visszatértem. Újra a jelenben, az ajtó előtt. Ajkaimat megnedvesítem, ahogy erőteljesen bekopogok. Már a gondolattól is bizsergés járta át a testem. Az új ismeretség, ahol senki nem ismer. Arról nem is beszélve, hogy talán itt értékelni fogják a morbid kíváncsiságomat. Minden fejlesztés és újítás mögött úgy is hosszú évek kutatása rejlik.
Végül kitárul az ajtó és ott állok, fekete ruhám épp csak némi fantáziát igényel. Sosem voltam az a nő, aki visszafogottan öltözik. Nem fogom takargatni magam. Prűd dolgokat meg hagyom az álszüzeknek, akik így akarnak férjet fogni. Engem nem érdekel semmi. Csak, hogy újra orvosi közegbe dolgozzak.
- Hello, dr. Jareau vagyok és ha jól emlékszem mostanra van időpontom megbeszélésre – bájos mosolyomat azért előszedtem. Nem kéne elsőnek megmutatni, hogy menyire más vagyok. Még ha a szőke paróka kezdett meleggé válni. Szeretek kísérletezni a külsőmmel is. Bár, ha a vizes lepedőt rá húzzák az emberre, akkor nem szívesen villog az égő vörös hajával. Szeretem felhívni a figyelmet magamra, de most még nem. Főleg, hogy többen várakoznak. Úgy tűnik, hogy szelíd stílus itt alap pillér. Hiszen mindenki úgy öltözött, mintha egy kibaszott titkárnő lenne és ettől lesz az övüké a munka. Megköszörülöm a torkom és helyet foglalok a legtávolabbi széken, egy újságot veszek magamhoz.
Jó, a rendőrség nem köröz, de attól még nem árt, távolságot tartani. Úgy sem én öltöm. Közvetlenül, én csak ott álltam és nem tettem semmit. Nem, nem gondolhatok rá, vagy különben távoznom kell. Azt pedig nem akarok. Még. Hiszen előbb látni akarom azt az embert, aki felépítette ezt a vállalatot.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Billy-Jean Jareau
Billy-Jean Jareau                     EmptySzomb. Júl. 22 2023, 21:53
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Billy-Jean!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy konkrétan három éves kislány anyukájaként elismerem, hogy kicsit borzongva olvastam a soraidat, de elismerem azt is, hogy valójában nincs abban semmi rossz, ha valaki kíváncsi. Még ha az egészségesnél kicsit jobban is, annak is meglehetnek az előnyei. Mert aki kíváncsi, az kutat, keresi a válaszokat, felfedez, és természetesen nagyobb esélye van mindenki másnál, hogy a világ nagy dolgaira megtalálja a válaszokat.

Ha jól látom, egy laboratóriumban készülsz dolgozni, ami szerintem épp a fentiekből kiindulva igazán jó hír. Valószínűleg az lesz a te közeged, ahol megtalálod magadat, megkapod a lehetőséget arra, hogy megfelelő körülmények között kutathass... De gondolom ezt majd a jövő dönti el. Én mindenesetre nem állok az utadba.  Billy-Jean Jareau                     3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Billy-Jean Jareau                     Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Billy-Jean Jareau                     7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Billy-Jean Jareau                     35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Billy-Jean Jareau                     50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Billy-Jean Jareau                     5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Billy-Jean Jareau
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Billy Reed
» Késői műszak - Billy & Donna
» Billy & Denny - life in danger
» Lyra Jean Holey
» Jean-Georges | Logan & Ronnie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: