New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 70 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
Heather Burton
tollából
Ma 12:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

A gyakornok
TémanyitásA gyakornok
A gyakornok EmptyPént. Júl. 21 2023, 17:45
Crispin Calloway
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Jack Falahee
Születési hely
New York
Kor
27
Lakhely
Manhattan legolcsóbb része, vagy bármely más kerület
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
párkapcsolatban
Csoport
Hivatal
Történetünk
Édesapád megkért, hogy ha végzel a jogi egyetemen, gyakornokként dolgozhass nekem. Egy ilyen kérést nem tudtam visszautasítani, főleg azért sem, mert a húgod a lányom egyik iskolai barátnője. Az "üzlet" nyélbe üttetett, mind a ketten jól jártunk, hisz nekem szükségem volt egy ügyes, fiatal segítőre, Te pedig jól jártál, mert neves ügyvédek közé kerülhettél be. Ez már csak azért is nagy dolog, hisz a családotok hétköznapinak mondható, nem dúskáltok az anyagiakban, most viszont kitárult előtted a lehetőség, hogy bekerülj a krémek krémje közé. Talán részben emiatt is jársz együtt egy olyan lánnyal, aki nem csak szép, de igen gazdag is. Biztosan kedveled, ehhez kétség sem férhet, noha az érdeklődési területetek üti egymást.
Te élsz-halsz a szakmáért és az elmúlt három hónapban egész jól összecsiszolódtunk, hoztál egy kis fiatalságot a hétköznapi életünkbe. Lelkes vagy, szeretsz dolgozni és az sem tántorít el, ha sokszor túlóráznod kell. Az ilyen túlórák során kerültünk közelebb egymáshoz, volt már egy-egy alkalom, amikor úgy éreztem, hogy többet akarnál tőlem, s ami azt illeti, nekem is nehéz volt megállnom, hogy ne lépjük túl azt a bizonyos határt. A kérdés pedig már csak az, hogy vajon meddig tudjuk türtőztetni magunkat?
// A sztorika röviden ennyi, nem titok, hogy amolyan szeretői viszonyt szeretnék kihozni a történetből, ami a későbbiekben bármilyen irányban alakulhat. Crispinnek lehet némi anyakomplexusa is akár, feltehetően részben ezért is vonzódhat Eve-hez, azon túl, hogy közös az érdeklődési körük, és mindketten szenvedéllyel vetik bele magukat a munkába. Amit még érdemes tudnod, hogy Evangeline férjnél van, szereti is a férjét, viszont a házassága az összeomlás szélén áll. Az, hogy a karaktered érzései hogyan alakulnak, hogy beleesik-e a nála jóval idősebb munkaadójába, vagy inkább csak a hirtelen felerősödő érzelmek vezérelték, ez rád van bízva. Nem szeretnék egy nyálas szerelmi szálat, sokkal inkább egy izgalmas dolgot, ami megfűszerezi a játékainkat. Jelenleg még én sem tudom, hogy mit váltana ki játéktéren Eve-ből, szóval ez mind-mind egy nagy kérdőjel. Ha ennek ellenére tetszik a karakter, várlak szeretettel, szerintem a gyermekeimmel is lehet előbb-utóbb konfliktusod Very Happy A név az változtatható, a pb-nek örülnék, szerintem passzol a szerepre Jack  A gyakornok 4146035580  Jer  A gyakornok 3874598021 //  

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Evangeline Kershaw
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
A gyakornok Naomi-watts-sweater
★ kor ★ :
49
★ családi állapot ★ :
Házas
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
A gyakornok 5896b0d710264f1a92a3ce6ee9d69c84
★ foglalkozás ★ :
vállalati ügyész
★ play by ★ :
Naomi Watts
★ hozzászólások száma ★ :
22
 
A gyakornok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A Gyakornok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: