New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:07-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:03-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Tegnap 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Tegnap 19:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 19:50-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 19:29-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Tegnap 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásSunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptySzer. Márc. 08 2023, 14:11

“At the beach, life is different. Time doesn’t move hour to hour but mood to moment. We live by the currents, plan by the tides and follow the sun.”

Rockaway Beach. Queens utolsó pereme a végtelen kékség előtt, a világvége érzetét keltve. Ha költő lennék biztos oltári mélységekben tudnék ódákat zengeni róla, de .. hát tudjátok. Én ennél sokkal egyszerűbb vagyok, így Rockaway Beach nekem a végtelen bulikat és az örök nyarat jelenti meg persze egy jókora partit.
Délután érkezek meg. A társaság egy része már hajnal óta vadássza a hullámokat, nekem azonban még melóznom kellett mielőtt elszabadulhattam, hogy sós vízzel eresszem tele a fülemet és az orromat mielőtt elszabadulna az éjszaka. A haverom felvesz a jeepjével, hiszen akárhogyan osztottam szoroztam motorral nem tudom levinni a partra a deszkámat bár ez nem jelentette volna azt, hogy nem próbálom meg, ha nincs más megoldás, hiszen egy kis ragasztószalaggal szerintem ez is ment volna, de így legalább nem kellett megpróbálnom kitörni a nyakamat.
Ezek a nyár utolsó meleg napjai, így muszáj kihasználni őket.
-Haver. Nem lehet kézenállva megcsinálni.-érkezek meg a beszélgetés közepébe.
-Mit nem lehet kézenállva csinálni?-érdeklődök miközben ledobom a pólómat és a sapkámat és a leterített pokrócokhoz lerúgom a papucsomat is.
-Na mondjuk te lehet, hogy megcsinálod..-nevet fel azonnal Craig.
-Ne csigázz már miről beszéltek?-csillannak fel a szemeim.
-Kapj el egy hullámot kézenállva.-kacsint egyet Craig.
-Sima.-vonom meg a vállamat és már indulok is a hullámok közé. Hát. Nem volt sima. A rekord kb 2 és fél másodperc volt, amíg meg bírtam tartani magam mielőtt kibillentem az egyensúlyomból és arccal levettem egy egész hullámot. A pokol összes bűnét kimossa belőlem a víz mielőtt fel bírok jönni a felszínre és visszamászok a deszkára. Rendesen ég a tüdőm de csak felmutatom a hüvelykujjam, hogy túléltem.
-Ezt már félig megadjuk.-kiabál Craig és akkor veszem észre hogy egy ismerős alak közelít a társaság felé, így felhasalok a deszkára és kievezek a partra a kezeimmel. Kicsit távolabb a víztől lecsatolom a bokámról a biztonsági pántot és ledobom a deszkát a homokba mielőtt megcélzom Roxyt. Ő már pont háttal állva beszélget beszélget.
-Roxy!-átölelem a vállát miközben a fél testét beterítem a vizes alakommal.
Roxy and Charlie


Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptySzer. Márc. 08 2023, 18:53

Charlie and Roxy

Úgy volt, hogy a mai nap nagy részét is a spanyol nyelvvizsgára készülve töltöm majd, mielőtt lemennék a partra a többiekhez, ahol levezethetjük a napi feszkót. Ez az egyik kedvenc részem a nyarakban, hogy minden délután és este lent lógunk a tenger mellett és csak lazulunk. Mondjuk a legtöbb évfolyamtársam egy yachton, vagy valami nevetségesen drága nyaralóban tölti ilyenkor a szünetet, de nekem az egész nem ér semmit, ha Charlie és a többiek nincsenek velem, úgyhogy ezerszer inkább a helyi suttyók és a Rockaway Beach, mint a puccparádé.  

A tanulásból azonban szinte semmi nem lett, mert apa megkért, hogy ugorjak már le a dokkokhoz, és tartsam szemmel helyette a berakodást. Azt hiszem, terjeszkedni próbálna a céggel a vízi közlekedés után az égi felé is, mert felkínáltak neki nagyon jó áron két teherszállító repülőgépet is, amire vétek volna nem lecsapni, de ehhez először be kellene szereznie egy rakás engedélyt, ezért már napok óta csak rohangál és ügyeket intéz. Engem nem kifejezetten érdekel az üzlet, de sosem esik nehezemre beugrani helyette, ha úgy van, akár saját kezűleg segítek bepakolni is. Bár ezt a srácok általában nem szokták hagyni. Na mindegy, a lényeg, hogy a mai munka átlagosnak indult, de aztán volt egy kis kavarodás, és végül az egész meló kétórásról öt órásra húzódott, mert muszáj volt átfutni Brian-nel az egész rakománylistát. Emiatt végül kicsit később érek le a partra, mint szerettem volna, és miután kiszállok a kocsiból, az első, amit megpillantok a távolban, az Charlie, amint éppen kézen áll a deszkáján, szörfölés közben. Legalábbis azt hiszem, hogy ő az. Hát mit mondjak, lábon ki tudnék hordani egy kisebb szívbajt a látványtól. De aztán körülfognak néhányan, és elterelik a figyelmem. Kissé bele is merülök a beszélgetésbe, ezért észre sem veszem, hogy Charlie feljött és mögém lopózik, majd ahogy csurom vizesen átkarolja a délutáni naptól jól felhevült bőrömet, hirtelen nagyon hidegnek érzem őt. - Hékás! Hibernálni akarsz? - húzódom el tőle, majd két kézzel taszítok egyet rajta, de csak úgy, játékosan.  

- Jól láttam, hogy megpróbáltál kézen állni azon a deszkán? Ugye te voltál az az imént? A szőke fejedről bármikor felismernélek - borzolom össze a vizes haját. Bár nem csak a tincsei színe miatt volt árulkodó, hogy ő az, hanem mert abszolút kitelik tőle az ilyenfajta őrültség. Főleg, ha a srácok még biztatják is erre. - Elment az eszed, C? Craig ötlete volt, mi? Aztán őt is előveszem még emiatt – ingatom a fejemet hitetlenkedve. Miért kell mindig a legőrültebb, életveszélyes dolgokkal produkálnia magát? Ezt a dolgot egyszerre imádom és utálom benne. Mindenesetre az idegeim néha kicsit rosszul viselik.
- - -


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyCsüt. Márc. 09 2023, 07:59

“At the beach, life is different. Time doesn’t move hour to hour but mood to moment. We live by the currents, plan by the tides and follow the sun.”

A vizes hideg testemmel el is érem amit akartam, tudom, hogy kettőt vagy hármat melléüt a szíve a rólam rátapadó nedvességtől. Válaszolnék én neki, de már lök is rajtam egyet, így felnevetek miközben hátrálok néhány lépést miközben próbálok nem átesni a saját lábamon. Senki nem nézné ki Roxyból, de kifejezetten jó erőben van. Felnevetek.
-Azt úgy mondják, hogy felfrissíteni kedves, Roxanne.-nyomom meg a nevét a mondatban felemelve a mutatóujjamat.
Miután összeborzolja a hajamat még meg is rázom a fejem, hogy még több víz kijöjjön belőle, így még jobban összevizezve őt, de legalább már nem folyik a szemembe a sós víz a hajamból.
-Láttad? Király volt. Csak nem bírtam sokáig.-kérdezem felcsillanó szemekkel. Helyes. Így legalább nem kell megpróbálnom még egyszer. Az arca viszont nem arról árulkodik, hogy őt is annyira lenyűgözte volna a dolog, mint engem, de ismer, tudja, hogy nincs olyan nap, hogy legalább egyszer ne próbáljam teljesen megnyomorítani magam valami marhasággal, ami ott és akkor egy kibaszott jó ötletnek tűnik. Mint például a mostani. Azt nem tudom, hogy látta-e, hogy 2 másodpernyi csoda után hogyan borultam be a hullámba, de lehet, hogy jobb ha esetleg nem. Így is kapok a pofámra tőle. Ő a józan ész a kapcsolatunkban.
Craiggel hirtelen nézünk össze és elkerekednek a szemei miközben hevesen kezd el gesztikulálni, hogy kurvára hagyjam ki a történetből, így persze elvigyorodok és újra Roxy szemeibe nézek.
-Az egész az ő ötlete volt.-elhúzom egy kicsit a számat bűnbánatot színlelve miközben bólogatok néhányat.
-Kapd be, Charlie!-pattan fel a homokból nekem indulva és én már kontrolálatlanul nevetek miközben már kocogok a másik irányba.
-Szerettelek..-kiáltok drámaian Roxyra pillantva mielőtt Craig teljes testével maga alá temet a homokba. Persze nem haragszik ez csak nevelőjellegű dolog, meg sok a tesztoszteron, úgyhogy ilyenkor mindig tettlegességig fajul a dolog. Természetesen csak birkózunk, ha komolyan egymásnak mennék nem hagytam volna, hogy földre vigyen. Néhány perc után abba is hagyjuk és már a homokban ülve nevetünk, hogy egyébként mennyire király volt. A vizes testem már mindenhol homokos is, ami persze újabb ötletet ad. Felkelek és anélkül, hogy leporolnám magam indulok meg Roxy felé.
-Vetkőzz, Rox! Vagy így viszleg a vízbe.-és már lejjebb is hajolok miközben lassan kezdem becserkészni, hogy egyből a vállamra tudjam majd kapni, ha odaérek..
Roxy and Charlie


Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyCsüt. Márc. 09 2023, 17:06

Charlie and Roxy

Minden nap alig várom, hogy lemehessek a partra a srácokhoz, és általában végtelennek tűnnek az órák, amíg ennek eljöhet az ideje. Főleg a nyári dögmelegben, amikor az egész városban fullasztó a levegő és belassul az élet. És tényleg nem arról van szó, hogy annyira utálnék otthon lenni, de itt, a barátaim között érzem magam igazán szabadnak és önmagamnak. Főleg, ha Charlie is a közelben van. Az más kérdés, hogy egyes húzásaival gyakran szinte az őrületbe kerget.

- Én már így is épp elég friss voltam. Nekem ez inkább egy borzalmas, távolkeleti kínzási technikának tűnt - meresztem rá a szemeimet fenyegetően, de jelenleg egyedül annyival tudok rajta baráti revansot venni, hogy taszítok egyet a mellkasán. Ám amikor a hajáról is rám csapja a vizet, már csak nevetek.

- Igen, láttam. Elég nagy hülyeség volt. Egyszer még kinyírod magad, de akkor tuti saját kezűleg tekerem ki a nyakadat. Erre itt és most megesküszöm neked – fenyegetem meg szigorúan, kár, hogy közben nem tudok nem vigyorogni. Sajnos már megszoktam, hogy a végletekig vakmerő. Valószínűleg nem is őt kéne befenyítenem, hanem azt, aki ilyenekre biztatja, miközben itt mindenki tudja, hogy nincs olyan kihívás, amibe Charlie nem ugrana fejest, már csak a poén kedvéért is.

- Craig?! - nézek látszólag dühösen a felbújtóra. De mire számonkérhetném rajta a dolgot, már vérre menő harcot folytatnak a homokban, én pedig röhögve figyelem őket. Fiúk és a tesztoszteron! Olyan tipikus. Dobok egy csókot a levegőbe Charlie után, aki egyértelműen a halálára készül a rövid vallomása után. Aztán valahogy mégis túléli a rövid összecsapást, és homokszörnyként készül rám támadni.

- Nenene! Várj! Charlie, várj! - hátrálok tőle, de tudom, hogy úgysem menekülhetek, úgyhogy hátrálás közben sietve rúgom le a cipőimet és a nadrágomat. A pólómtól szerencsére már az ide érkezésemkor megszabadultam. Aztán amikor már csak a bikini marad rajtam, megfordulok, és futásnak eredek a víz felé abban a reményben, hogy elszökhetek Charlie elől, de legbelül tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy gyorsabb nálam, és valójában esélyem sincs elmenekülni.  
- - -


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyPént. Márc. 10 2023, 00:26

“At the beach, life is different. Time doesn’t move hour to hour but mood to moment. We live by the currents, plan by the tides and follow the sun.”

Roxy az egyetlen ember aki hozzánk menekül a gazdagok világából. Megtehetné, hogy egy tetőtéri kégli teraszán koktélozgat és ha megunja a nap melegét, akkor bemenekül egy megfelelően légkondicionált szobába. Ehelyett azonban ő szakadatlanul velünk lóg, akik a légkondihoz a legközelebb egy McDonald's-ban kerülhetnek. Ezt pedig én mindig rettenetesen szerettem benne.
-Jajj.. hát észrevetted? Sokat gyakoroltam mostanában, hogy fekete öves legyek benne... csak az övem nincs itt.-rávigyorgok kicsit megvonogatva a szemöldökeimet. Természetesen tudom, hogy megint csak a bajszomat akarja meghúzgálni, enélkül már rá sem ismernék, komolyan..
Szavaira megpróbálok egy komoly kifejezést erőltetni miközben a bal kezemet a mellkasom jobb oldalára szorítom.
-Ünnepélyesen eszküszöm..-megcserélem a kezeimet mert rájövök, hogy nem a jobb oldalon van a szívem.-szóval.. ünnepélyesen esküszöm ha meghalok... akkor megfojthatsz!-bólintok rá, de már el is nevetem magam. Ha pedig már úgyis kérdezi ezer örömmel bemártom a haveromat, hogy nem az én fejemből pattant ki ez a csodás gondolat, aminek az lesz a következménye, hogy a homokba kötök ki majd hangosan nevetve próbálok szabadulni a szorult helyzetből. Még a fogaim alatt is érzem a homokot amikor sikerül végre talpra állnom és felhúzom Cariget is a homokból, de azért még egyet beleboxol a vállamba. Egyébként kapja be. Tényleg ő mondta.
Lassan kezdem el levadászni Roxyt, hogy legyen valamennyi esélye legalább a nadrágjából kijutni. A szavak hatástalanok. Van amit nem úszhat meg az ember. Amikor menekülőre fogja utána iramodok egyből olyan erővel, hogy szinte pofára esek ahogyan kipörögnek a lábaim, de sikerül félkézzel visszalöknöm a homokból magam és megtalálni az egyensúlyom, de addigra szerez néhány lépés előnyt. Ellenem ez így is kevés lesz. Magasabb vagyok, így hosszabb a lábam.
Néhány méterrel a víz előtt érem utol és a derekánál fogva emelem fel és fordítom meg könnyedén magam előtt, hogy felfektessem a vállamra. Beljebb futok vele a vízben azonban térdmélységnél már elakad a mozdulat így még el is rugaszkodom, hogy nagyobb lendülettel boruljunk a vízbe. Nem tartom lent, sőt a derekánál fogva felhúzom magammal a felszínre és lábra tápászkodok mielőtt elengedem. Nevetve törlöm le az arcomról a vizet és a homok nagyja már le is jött rólam.
-Ki se mond..-emelem fel az ujjam mielőtt lebaszhatna.
-Imádsz engem..-nevetek fel újra és már most sejtem, hogy mit fogok kapni ezért.
Roxy and Charlie


Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyPént. Márc. 10 2023, 16:38

Charlie and Roxy

- Ó, igazán? - nevetek. - Fekete öves vagy távolkeleti kínzásból? Ez igen! Gratulálok! - bólogatok elismerően. Vagy legalábbis úgy teszek, mert ennél nagyobb baromságot mostanában úgyse hallhattam. Végül is ha mást nem is, ezt érdemes elismerni és díjazni.  

Amikor nekikezd a béna fogadalmának, várakozóan vonom fel a szemöldököm, és fonom össze a mellkasom előtt a két karomat. De aztán a komolyság hamar lekerül az arcomról, és elnevetem magam. Jó, elismerem, az én esküdözésem is elég nagy marhaság volt. - Hülye! Nehogy azt gondold, hogy nem teszem meg. Ha a nyakadat törve nyírod ki magadat, akkor is még egyet csavarok majd a fejeden. - Még mutatom is a pörgő mozdulatot a kezemmel és az ujjaimmal. - Istenre esküszöm, Charlie, hogy így lesz! - fenyegetőzöm tovább mutatóujjammal felé bökve a levegőben, nyilvánvalóan nem túl hatásosan, mert ez aligha tartja őt vissza attól, hogy további értelmetlen és életveszélyes mutatványokat csináljon, ha épp úgy tartja kedve. (Kicsit később esik csak le, hogy az imént akartalanul is azt mondtam neki, hogy el fogom csavarni a fejét. Remélhetőleg nem Fraud beszélt belőlem. Az lett volna?)

Mindenesetre nem igazán kell Craig és Charlie megbüntetésével foglalkoznom a továbbiakban, büntetik ők egymást amúgy is egy összeakaszkodással a homokban. Aztán azonban menekülhetek Charlie újabb őrült ötlete elől, ha nem akarom, hogy később a rászáradt homok minden irányban peregjen a ruháimból. Villámgyorsan levetkőzöm, majd futásnak eredek, szerencsére kapok egy kis előnyt is ehhez. Bár azt nem tudom, hogy jószívűségből vagy bénázás miatt botladozik Charlie mögöttem, de igazából mindegy is, mert végül így is utolér, mielőtt eljutnék a vízhez.  

- Ne már, C, tegyél le! - Persze nyilván nem fog elengedni, de nem adhatom fel harc nélkül. A vállán lógva még egyet rácsapok a fenekére, aztán már hajít is bele a sós vízbe, ami elsőre pont annyira kellemetlenül hideg a felhevült bőrömnek, mint amennyire az várható volt. Amikor végül felbukkanok a felszínen, Charlie nevető arca az első, amit meglátok. Legyintek egyet a feltartott ujja felé, hogy elüssem az útból. - Utállak... Ezt akartad mondani: utállak - és már vetem is rá magam lendületből, hogy ezúttal én küldjem le őt a víz alá. - Na várj csak! Megbánod te ezt még, a bosszúm utolér. Csak mondom, hogy ez még nem az – jelentem ki, csak hogy tisztában legyen vele, miközben továbbra is próbálom lenyomni őt. - Majd amikor a legkevésbé számítasz rá... - vigyorgok rá egyszerre édesen és fenyegetően.  
- - -


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyPént. Márc. 10 2023, 20:49

“At the beach, life is different. Time doesn’t move hour to hour but mood to moment. We live by the currents, plan by the tides and follow the sun.”

-Ja! Nem is gondoltad volna, mi?-megvonogatom a szemöldökeimet, mintha nem a világ faszságát akarnám neki elmagyarázni. Azért szeretem Roxyt, mert ő mindig vevő az ilyen gyökérségeimre és soha nem ítélkezik. Sőt ahogy tapasztaltam kifejezetten remekül szórakozik mindig a társaságomban, mármint amikor éppen nem akar agyonütni egy-egy marhaság miatt amit éppen művelek.
Minél hevesebben magyaráz, hogy hogyan fog kinyírni a halálom után annál jobban elkerekednek a szemeim. Felemelem a kezeimet, mintha megadnám magamat.
-Roxanne Carlton. Így muszáj leszek visszajönni kísérteni, hogy lássam ahogyan holtomban még jobban elcsavarod a fejem, mint életemben.-felnevetek végül a kissé meggondolatlan szóhasználatom után, de ez akkor ott hirtelen fel sem tűnik, hiszen már kűzdenem is kell a homokban, hogy ne maradjak alul teljesen a birkózásban.
Craigen azonban nem sikerül minden felesleges energiámat levezetnem így marad az én drága Roxym, aki persze már a tekintetemből tudja mire készülök, de azért szavakkal is biztosítom róla.
Könnyen kapom a vállamra, hiszen gyorsabb és erősebb is vagyok nála. Nevetve futok tovább vele a vízbe annak ellenére, hogy érzem a csapkodását.
-Ezazz, baby. Üss még!-de már borítom is be magunkat a vízbe, hogy ő lehűtse magát én pedig megtisztuljak egy kicsit.
Amikor feljövünk és beszól elborzadva szorítom a mellkasomra kezemet egy hangos drámai sóhaj kíséretében.
-Roxy! Szívd vissza!-mégis hogy mondhat nekem ilyet?
Próbálok lábon maradni amikor meglök, de már a combom közepéig ér a víz, így erősebb az ellenállás szóval nem megy. A homlokomhoz emelem a kezem mielőtt színpadiasan szinte beleájulok a vízbe. Próbál jobban lenyomni, de nem hagyom, hogy elmerüljön a fejem a víz alá.
-Szóval ősi bosszút esküdtél ellenem?-lebukok a víz alá, mintha le bírt volna nyomni, de csak azért engedek, hogy kiránthassam alóla a lábait mielőtt én újra feljövök. A kezénél fogva felhúzom a víz alól nehogy itt nekem még megfulladjon az egyetlen ember, aki hosszútávon is elbírt viselni. Úgy nyakon vág egy hullám, hogy szinte felborulok. Az istenit. Mikor lettek ezek ilyen erősek.
-Hoztál deszkát vagy kéred az enyém?-azonnal vált az agyam szörfös üzemmódra. Kár lenne kihagyni ezeket a hullámokat. Ha kell neki az enyém én elkérhetem valakitől, hogy el tudjunk néhány hullámot kapni még mielőtt lemenne a nap.
Roxy and Charlie


Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyPént. Márc. 10 2023, 23:48

Charlie and Roxy

- Nem, ezt tényleg nem sejtettem. Mégis milyen rejtett képességeid vannak még? - hunyorítok rá kíváncsian a napfényben, miközben próbálom visszafojtani a vigyoromat. Annyi hülyeséget össze tud hordani, de mégsem fárasztó ezzel. Ellenkezőleg. Én értékelem a fantáziáját, amire ehhez nyilván nagy szüksége lehet. Egyébként meg... bizonyos értelemben, azt hiszem, ebben emberére akadt bennem, mert szívesen kontrázom rá valamivel bármikor a képtelenségeire. Így vele a legfurább, legjelentéktelenebb, legértelmetlenebb beszélgetések is egészen szórakoztatóak tudnak lenni. - Helyes, helyes. El is várom, hogy szellemként is a körülöttem ólálkodj - bólogatok elégedetten. Bár, elismerem, ezzel azért már-már kellemetlenül horrorisztikus irányt vett a dolog. Azon viszont akaratlanul is picit elmosolyodom, hogy életében is elcsavarom a fejét. De csak egy futó pillanatra, mert aztán hamar bokán rúgom magam gondolatban, hogy ne éljem már bele magamat ebbe túlságosan.

Ugyan nem sikerül elmenekülnöm Charlie, a homokszörny támadása elől, de ha őszinte akarok lenni, ebben nem is igazán reménykedtem. Csak a hajsza kedvéért futottam el, és persze így is végül a vállán kötök ki, hátra felé lógva. A biztatására pedig igazán szívesen ki is porolnám a hátsóját, de erre igazából már esélyem sincs, mert a következő percben már vetődünk is előre a vízbe. Nevetve, de mégis bosszúsan, fújtató macskaként bukkanok fel pillanatokkal később a felszínen, készen arra, hogy kegyetlenül megtoroljam a dolgot. De a drámai reakciója után nehéz megjátszanom, hogy épp mennyire utálom őt. - Na jó... már elmúlt... - sóhajtok a mű ájulása után. Annyira imádom a hülye fejét, hogy még kamuból sem tudom az ellenkezőjét adni. - Tudod, hogy szeretlek, te dinka - húzom kelletlen kis fintorra a szám, azt üzenve a tekintetemmel, hogy ez sajnos így van, nincs mit tenni ellene. Közben mielőtt megpróbálnám lenyomni a fejét is a víz alá, még két kézzel elkapom arcát, és gyorsan egy cuppanósat is nyomok rá. Aztán újra támadok, és egyértelmű, hogy ezúttal megadta magát nekem, mert ténylegesen el is merül.  

Fél perccel később pedig azonban, amikor feltűnik, hogy erősebbek lettek a hullámok, mindkettőnknek ugyanaz jut az eszébe. - Köszi, de készültem, többek között a deszkámmal is - vigyorodom el, mert egyébként a hűtőtáskában hoztam néhány sört is későbbre, illetve kaját is. - Csak még fent van a kocsim platóján. Máris jövök... - állok is talpra a térdig érő vízben, és indulok kifelé.
- - -


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyVas. Márc. 12 2023, 00:12

“At the beach, life is different. Time doesn’t move hour to hour but mood to moment. We live by the currents, plan by the tides and follow the sun.”

-Hát. Nem tudom, hogy vissza tudod-e majd fogni magad a közelemben, ha ezt elmondom, mert biztosan egyből megkívánsz majd... de..-kicsit közelebb hajolok hozzá és lehalkítom a hangomat, mintha a világ titkát akarnám odasúgni neki.-a világ legjobb zacskósleves készítőjével van dolgod. Bizony. Személyesen.-kacsintok rá. Rohadtul nem tudok főzni. Amit meg lehet oldani egy mikróval az még megy, de meg a tojásrántottát is azzal készítem. Persze ehhez sok kísérletezésre volt szükség, hogy mennyi időre szabad betenni, hogy ne robbanjon fel, de hát igen.. egy művész vagyok. Ebben is.
-Ne aggódj ott leszek. Mindig. Főleg a zuhanyzóban.-kicsit megvonogatom a szemöldökeimet. Természetesen nekem ez csak álom, hogy valaha ilyen helyzetbe lássam ezt a nőt, de hátha a szellemvilágban már bátrabb leszek ebből a szempontból. Végülis ott már nem kell tartanom attól, hogy ezzel tönkre tehetem a barátságunkat. Azért furcsa nem? Minden áldott nap csinálok valami bődületes marhaságot, miközben a szemem sem rebben, de amint ki kellene nyitnom a számat, hogy elmondjam neki, hogy igazából évek óta szerelmes vagyok belé össze tudnám szarni magam ott helyben. Hiszen egy olyan valaki, mint ő hogyan viszonozhatná ezt az érzést valaki olyan felé, mint én?
A vízben gyorsan temetem magam alá mielőtt fizikailag tényleg bántalmazhatna. Oscart érdemlő alakításom azonban meghozza a várt hatást és végre megenyhül Roxy.
-Tudom. Engem nem lehet nem szeretni.-dobok neki egy csókot is a levegőben, miközben persze belül azt kívánom, hogy bárcsak tényleg komolyan gondolná. Még egy puszit is kapok mielőtt lenyom a víz alá, hagyom neki, hogy levezethesse a maradék dühét rajtam.
Olyan jól elszórakoztunk, hogy szinte fel sem tűnt, hogy egyre idálisabbak a körülmények a szörfözéshez, de az ő társaságában az sem zavarna, ha lemaradtam volna erről. Úgy tűnik a többieknek is észrevették a javuló hullámokat, mert néhányan elkezdtek készülődni, hogy bejöjjenek.
-Megyek segítek.-bár tudom, hogy nem kifejezetten igényli ettől függetlenül neki szívesen megteszem legalább addigis loholhatok utána, mint egy lelkes kiskutya. Gyorsan iramodok utána és átkarolom a vállát.
Összeszedjük az ő dolgait, majd az én deszkámat és a következő fél órát a hullámokon töltjük. Szeretem az ilyen délutánokat. Ilyenkor a világon semmi sem számít csak a napfény, a víz, ő, meg a deszkám.
Én akkor jövök ki a vízből amikor már kezdek kellemesen elfáradni, illetve a napnak még bőven van ereje ahhoz, hogy hamar megszárítson. Ledobom a deszkát a homokba és elfekszem rajta, hogy napozhassak. Gondolom Roxy is hamarosan érkezik majd.
Roxy and Charlie


Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyCsüt. Márc. 16 2023, 23:53

Charlie and Roxy

Őszinte érdeklődéssel hajolok közelebb, mert bár a szívem mélyén tudom, hogy ismét valami baromságot fogok hallani, mégis olyan szép bevezetést körített hozzá, hogy valóban kíváncsivá tesz. Aztán közli, hogy profi zacskós leves készítésből, belőlem pedig kitör a nevetés. Dinka. De mégis próbálok gyorsan komolyságot erőltetni magamra. - Ühüm... Hát ez... tényleg isteni tehetségnek hangzik. És valószínűleg ritka hasznos... Már csak az a kérdés, hogy vajon miért nem fedeztek még fel? - tettetem az értetlenséget. Mondjuk, ha engem kérdeznek, valószínűleg tudnék mondani sok egyéb dolgot is, amiben tehetséges, vagy minimum ügyes, figyelemre méltó, egyébként pedig szerintem Charlie pontosan az típus, aki, ha kell, képes volna megélni a jég hátán is. De a lehetetlen helyezetekben való túlélés közben nyilván tényleg hasznos lehet egy jól elkészített zacskós leves is.

- A zuhanyzóban, mi? - csóválom a fejem. - Jól van, tökfej - nevetek röviden. Azon kívül, hogy tehetséges túlélő, attól tartok, éppen elég jól ért a flörtöléshez is. Olyan lazán csinálja, egyszerre szemtelen és szórakoztató, és tudom, hogy ez sok lánynak tetszik. De én éppen ezért nem tudom, nem is akarom, (nem is merem) komolyan venni őt, megtanultam elengedni a fülem mellett az ilyen megjegyzéseit. Túl fontos a számomra a barátsága.  

Miközben mi a vízben hülyéskedünk, a hullámok egyre nagyobbak lesznek, és erre csak akkor figyelünk fel, amikor majdnem elsodornak bennünket. Ezt a változást azonban ki kell használnunk, ebben mindketten egyetértünk. Megindulok a deszkámért, Charlie pedig utánam. Igazából tényleg jól jön a segítsége. Leemelem a platóról a hűtőtáskát is, és a kezébe adom. - Lehoznád ezt kérlek a partra? Legalább nem kell később már vissza feljönni érte. - Plusz elég súlyos is a több üveg sör miatt, és nyilván elbírok vele, ha kell, de neki csak könnyebb lecipelni. Aztán a hónom alá kapom a deszkámat, és már mehetünk is.

Jó fél órát töltünk a hullámok meglovagolásával, ami szerintem az egyik legjobb dolog a világon, de egyben meglehetősen kimerítő tevékenység is. Kicsivel azután, hogy Charlie kidől a parton, egy újabb hullám után követem én is őt a szárazföldre. A negyedórás előnyével már volt ideje kicsit megszáradni, de teszek neki egy szívességet, és ezúttal én frissítem fel őt. Fölé hajolva egyenest a hasára csavarom ki a vizet a hajamból. -  Reggelt’, hétalvó! - vigyorgok le rá, mert nem kizárt, hogy el is szundított már picit az elmúlt percekben. Aztán én is ledobom mellé a deszkámat, és leülök rá törökülésben. - Nem vagy éhes? - Gondolom most volna alkalmas előszedni azokat a tonhalas szendvicseket, amiket hoztam. Bár ahogy látom, néhányan a srácok közül már elkezdtek iszogatni, és ketten, ha jól tippelem, épp tábortüzet próbálnak rakni.
- - -


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyPént. Márc. 17 2023, 09:24

“At the beach, life is different. Time doesn’t move hour to hour but mood to moment. We live by the currents, plan by the tides and follow the sun.”

Látom a csillogást a szemében miközben a világ faszságát készülök a fülébe súgni és ettől csak még viccesebb az egész. Felnevet, ami zene füleimnek hiába próbálja gyorsan visszanyelni és komoly ábrázatot magára varázsolni.
-Ki mondta, hogy nem tették? Csak senki nem ajánlott eleget, hogy leszerződjek.-vigyorgok rá büszkén.
-Meg egyébként is. Akkora sztár lettem volna, hogy az ilyen kis csírákkal már nem lóghattam volna együtt.-a tenyeremmel meglököm egy kicsit a homlokát miközben felnevetek. A szokásos vérszívás nem maradhat ki különben még a végén azt gondolná, hogy valami bajom van. Ha jobban belegondol az ember ez egy fél bók volt tőlem akármennyire is burkolt. Hiszen lemondtam volna a sztárságról, hogy Rox az életemben maradjon... mármint akkor, ha akár egy szó is igaz lenne az egészből.
-Uuu. Roxy. Ez már egy engedélynek hangzott, hogy a szellemvilágban kukkolhatlak.-bár akkor már mit érdekelné őt, hogy én mit művelek. Valószínűleg azzal lenne egyébként is elfoglalva, hogy még a hullámat fojtogassa amíg csak bírja, hiszen abban az egyben biztos lehetek, hogy valami indokolatlan gyökér módon halok majd meg egyszer. Az olyan suttyóknak, mint én nem jár a csendes békés öregkor. Aztán az is lehet, hogy lesz egy ócska ladikom, amin eltengethetem majd életem utolsó éveit.
Felkísérem az autójához, hogy le tudjuk hozni a dolgait.
-Persze, add csak!-átveszem tőle a hűtőládát, amit a súlya alapján elég tisztességesen megpakol. Okos lány. Tudja, hogy ha rajtam múlik éhen és szomjanhalunk, hiszen most is csak néhány ruhát hoztam magammal és talán egy sörnyitót, de lehet, hogy a múltkori estén azt is elhagytam. Néhányan már kezdenek előkészülni a sütögetéshez, így leteszem náluk a hűtőtáskát, hogy azért mégse maradjon Roxy cucca felügyelet nélkül és nekiiramodunk a víznek. Én fél óra után adom fel. Roxy kipihentebb, mint én így ő jobban bírja és tovább bent marad a hullámokon. Én addig a napon száradok, hogy ne fagyjon meg majd a seggem amikor a nap teljesen lemegy.
Észre sem veszem amikor csatlakozik hozzám csak akkor amikor a jéghidegnek tűnő vízcseppek a bőrömhöz érnek.
-Ááááh.. sssszz.. TE!-félig felülök ahogyan megfeszülnek a hasizmaim a hideg víz hatására, de még jó, hogy megállok a mozdulat közepén, mert így legalább nem fejelem le.
A kaja gondolata azonban elűzi belőlem a bosszúvágyat így ülő helyzetre váltok miközben elkenem a hasamon a vizet, hogy gyorsabban száradjak.
-Tudod, hogy mindig éhezem..-vigyorgok rá hunyorogva, hiszen a kék szemeimet kissé vakítja a fény. Felpattanok és a hűtőtáskához megyek amiből kiszedek két szendvicset és két sört még ott megbontok magunknak majd visszatérek Roxyhoz. Mellé ülök az ő deszkájára miközben átadom neki az ő részét.
-Ez a jó élet, nem?-kérdezem tőle miközben a vizet bámulom. Én sosem vágytam nagy dolgokra. Az egyszerű boldogság az én asztalom. Sosem gondoltam volna, hogy ennyire jól megleszek amikor leléptem apámtól miután laposra vert. Mégis valami azt súgja, hogy csak így jöhettem helyre.
Nagyot harapok a szendvicsbe, és elégedetten hümmögök néhányat.
-Jót főztél. Megtartalak.-motyogom teli szájjal.
Roxy and Charlie


Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyPént. Márc. 17 2023, 16:02

Charlie and Roxy

- Áh, igen, így már értem a problémát. Tényleg szívás volna, ha túl sznob lennél hozzánk - nevetem el magam. Ezt igazából még elképzelni sem tudom, és nem azért, mert Charlie ne állná meg a helyét magasabb körökben, ha akarná, hanem mert ő az a típus, aki kétlem, hogy képes volna elfelejteni vagy teljesen hátra hagyni a gyökereit... a barátait, vagy ezt az életet.  

- Nem mintha szellemként még szükséged volna az engedélyemre, vagy megtilthatnék neked bármit. De igazából még mindig jobban értékelném, ha életben maradnál... lehetőleg még jó sokáig - grimaszolok felé, miután a kisebb lökésétől a homlokomon automatikusan lépek egyet hátra.  

Levisszük a holmimat a kocsimból a partra, aztán bevetjük magunkat a hullámok közé, és egy jó fél órára ki is zárunk minden mást. Imádom azt a szabadságérzetet, amit ilyenkor a deszkán érzek, de közben ez a tevékenység meglehetősen fárasztó is, plusz jól meg lehet éhezni közben. Valamivel később térek vissza a partra, mint Charlie, amikor is tökéletesen alkalmasnak ígérkezik az idő ahhoz, hogy végrehajtsam rajta az előre beígért bosszúmat. - Hmmm? Talán hideg volt a víz, drága Charles? - mosolygok le rá szinte ártatlanul, amikor hirtelen felül, és közben igyekszem azonnal kiverni a fejemből a látványt, ahogy a hasizmai megfeszülnek a reflexszerű mozdulat közben. Ám mielőtt esetleg újabb ellentámadást indíthatna ellenem, hamar békejobbot nyújtok, és kajával kínálom.

- Igeeen, ezt pontosan tudom. Szerintem egyébként egy feketelyuk lehet a gyomrod helyén, ami bármit képes elnyelni – nevetek, ahogy helyet foglalok. Átveszem tőle a szendvicset és a sört, amit nekem vesz ki a hűtőládából, és falatozni kezdek magam is. Ám ahogy felteszi a költői kérdését, attól tartok, nem tudom nem csodálattal bámulni őt. Bólintok közben, de aztán csak nézek rá mosolyogva. Azt hiszem, többek között emiatt is imádom őt ennyire: azért, ahogy képes lelkesedni a mások számára talán jelentéktelennek tűnő dolgok miatt is. Amiatt, hogy ennyire tudja élvezni az életet, értékelni a keveset is, szeretni a természetet. Mellette könnyű ugyanígy érezni... elégedettnek és boldognak lenni.  

- Mmm... Köszi - kapom el róla a tekintetem, amikor rájövök, hogy kicsit túl hosszan felejtettem rajta, aztán inkább a szendvicsemet tanulmányozom, és újra beleharapok. - Egészen jó párosítás vagyunk, nem gondolod? Te a zacskós leveseddel, én meg a tonhalas szendvicsekkel... Akár egy büfét is nyithatnánk közösen, nem kétséges, hogy népszerű lenne - nevetgélek halkan neki döntve vállamat az övének.
- - -


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyPént. Márc. 17 2023, 16:47

“At the beach, life is different. Time doesn’t move hour to hour but mood to moment. We live by the currents, plan by the tides and follow the sun.”

Az, hogy én valakinek is túl sznob lennék a legviccesebb felvetés az egész világon. Minden bizonnyal nekem is megvannak a magam mélységei, de alapvetően olyan egyszerű vagyok mint egy bot. Talán pontosan ezért vagyok még mindig életben, mert semmi nem agyalok túl.
-Nem ígérek semmit, de majd igyekszem még sokáig boldogítani téged.-nevetek egyet. Bele sem szeretnék gondolni abba, hogy milyen lesz az élet akkor ha neki lesz valakije. Nem gondolnám, hogy sok srác jó szemmel nézné a barátságunkat, illetve én sem viselném valószínűleg túl jól ha valaki a szemem láttára fogdossa. Még szerencsém, hogy a suli, az apja meg én és a kis társaságunk a legtöbb idejét leköti. A baráti körünkben szerintem senki nem merne próbálkozni nála, mert annak ellenére, hogy sosem volt semmi köztünk barátságon kívül mintha mindig azt gondolnák, hogy van valami a háttérben.
A szörfözés után már csak döglök a deszkán, egészen a kis támadásáig ami visszaránt a félálom nyugalmából.
-Drága Roxy. Kapd be!-kap tőlem egy angyali mosolyt, de persze a kajával mindent jóvá tesz nekem, így gyorsan rá is rabolok a táskára, hogy ehessük. Még sört is hozott. Egy angyal ez a lány.
Igaza van. Valószínűleg addig tudnék enni, amíg bele nem fulladok a kajába. Jó nagyot harapok a szendvicsbe miközben elgondolkozva pillantok végig a parton.
Amikor rám akad a tekintete a kérdésem után egy pillanatra megállok a rágásban és csak a szemeit figyelem. Vele ez egy még jobb élet lehetne. De nem lehetek önző. Mégis mi a frászt nyújthatnék én neki? Ennyit. Örökké viszont nem napozhatunk és szörfözhetünk sajnos. Akármennyire is fáj. Rá valaki nálam sokkal jobb vár.
Mégsem tudom elvenni róla a tekintetem, így inkább megszólalok megdícsérve a szendvicset.
Kérdésén elmosolyodok.
-Mi Rox, kibaszottul a legjobbak vagyunk.-vigyorgok rá.
Amikor nekem dől félkézzel átkarolom a vállát.
-Inkább egy food truck kellene nekünk. Végigmennénk a part mentén és egész évben olyan helyeken lennénk ahol meleg van és fürödhetünk.-gondolkozom el egy kicsit vigyorog miközben máris az utolsó falatot nyomom be a számba.
Kicsit eltolom magamtól, hogy megforduljak a deszkán a lábaim közé fogva őt és a derekánál fogva úgy forgatom őt is, hogy a hátával neki tudjon dőlni a mellkasomnak. Egyik kézzel megtámaszkodok a hátam mögött a másikkal már a sörért nyúlok és iszok is néhány kortyot mielőtt újra leteszem a homokba.
-Ígérj nekem meg valamit.. Ha megöregszünk lesz egy viskónk a parton egy nagy verandával ahol majd pipázhatok és lesz egy indokolatlanul nyekergő hintaszékünk, hogy tudj majd kint olvasni. Meg egy kutyánk..-nekem ennyi már elég lenne az élettől. Nem kell nekem sportautó. Nem kell nagy ház. Csak a nyugalom, amit vele érzek.
Roxy and Charlie


Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyKedd Márc. 21 2023, 21:24

Charlie and Roxy

- Ajánlom is, hogy igyekezz - bólintok elégedetten, hisz ennél többet aligha várhatok tőle, ennyivel kell beérnem. És tudom, hogy nagyrészt csak viccelődünk, de közben meg ez számomra annyira talán mégsem vicc. Mert Charlie túlságosan vakmerő, az őrület határát súrolva, én meg tényleg örülnék, ha nem kéne belebetegednem abba, hogy féltem őt. El sem tudok képzelni rosszabbat annál, hogy elveszítem őt. Mármint sok féleképpen elveszíthetünk valakit, összeveszhetünk, eltávolodhatunk egymástól, akár bele is szerethet valakibe, aki miatt hanyagolni kezd, és egyik variáció sem tenne boldoggá, ellenkezőleg, de bevállalnám akár mindhármat egyszerre, csak ne essen baja.

A kegyetlen megtorlásommal megzavarom a pihenését és nyugalmát, úgyhogy azt hiszem, jogos a morgolódása, de csak nevetek ezen is. A kaja és a sör, amiket hoztam, legalább biztos alap a megbékítéséhez, úgyhogy ezt hamar be is vetem. Persze nekem is jól esik a szendvics meg a hideg sör, és Charlienak igaza van: ennél nem sok jobb dolog van az életben, mint élvezni a strandot, a tengert, szabadnak lenni, vagy akárcsak így ücsörögni a késő délutáni napsütésben. Azon kapom magam, hogy hosszan, merengve és csodálattal figyelem őt, ám mire elkapnám a pillantásom, találkozik a tekintetünk, és a szemei hihetetlen kéksége további hosszú másodpercekre rabul ejt. Ő és én... annyira egyszerű lehetne... Ha világ nem volna ilyen bonyolult hely. Ha nem félnék, hogy ezzel tönkre tehetnénk közöttünk mindent. Ha nem volna ekkora kockázata.

- Tényleg azok vagyunk – nevetek, és meghúzom a sörömet. - Igazat kell adnom neked, ez a verzió tényleg sokkal jobban passzol hozzánk - értek egyet, még egy kicsit beledőlve az ölelésébe, amikor átkarol. És tényleg el tudom képzelni magunkat így, egy food truck-kal járva az országot, követve a nyarat. - Hogy őszinte legyek, annyira tetszik ez az ötlet, hogy lehet, ott is hagyom az egyetemet, és csak... Vágjunk bele! - vigyorgok fel rá.

Mindenféle ellenkezés nélkül hagyom, hogy átfordítson, és a mellkasának húzza a hátamat. Sőt, egészen bele is kényelmesedek ebbe a pózba. Megeszegetem a szendvicsem maradékát, de amikor ismét beszélni kezd, kicsit oldalt fordulok, hogy felnézhessek rá. - Oké... Mit? - elmosolyodom, miközben hallgatom őt, majd előre fordulva figyelem a srácok által időközben megrakott tábortüzet. - Ez úgy hangzik, mint egy valóra vált álom - ismerem el ábrándos hangon egy kisebb sóhajtással. - Teleültetném virágokkal a veranda előtti részt, persze csak ha az öreg hátam bírni fogja a hajolgatást, és esetleg lehetne még egy tyúkólunk is. A friss tojások miatt. A kutyát pedig természetesen egy menhelyről fogadjuk be... Egyszóval benne vagyok, de azért van egy feltételem: a leves mellett meg kell tanulnod kávét is főzni, hogy minden reggel friss kávéval ébreszthess - nevetek fel halkan Charlie arca felé kapva a fejem, de ahogy az orrom hegye véletlenül a nyakát érinti a mozdulatban, egy pillanatra megmeredek. Aztán hirtelen felcsendül a közelben egy dal, ahogy a haverjaink közül valaki az egyik kocsi maxra tekert hangszórójából zenét indít a társaságnak, és én is azonnal arra fordítom a fejem. - Úgy látszik, kezd beindulni a buli – jegyzem meg, és újra a számhoz emelem a sörömet.
- - -


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyCsüt. Márc. 23 2023, 00:44

“At the beach, life is different. Time doesn’t move hour to hour but mood to moment. We live by the currents, plan by the tides and follow the sun.”

Sajnos teljes mértékig tisztában vagyok azzal, hogy ha meglenne a tőkém ahhoz, hogy egy ilyen vállalkozásba kezdhessünk még akkor is millió akadály lenne előttünk... na jó nem. Igazából csak egy, de az minden tervünket keresztülhúzná. Ez pedig nem más, mint az apja. Mr. Carlton biztosan nem nézné ölbetett kézzel hogy szépen elhajtunk a naplementében miközben szendvicseket és levest árulunk. Roxyra egy egész cég vár, elit iskolákban járt bár én azt is tudom, hogy ha minden következmény nélkül választhatna akkor már éppen egy food truckot matricáznánk magunknak.
Amikor hozzám bújik akkor tűnik igazán kereknek a világ. Fogalma sincsen róla, hogy minden ilyen apró gesztusnál egy kicsi elbaszott részemet helyrerakja. Csak miatta akarok jó ember lenni. Egyébként már valószínűleg lecsuktak volna bankrablásért vagy valami hasonló lehetetlen hülyeség miatt.
-Tudod, hogy rajtam nem múlik.. még csak össze se kell pakolnom különösebben..-a szekrényemben körülbelül 2 polcnyi ruha pihen, van 3 pár cipőm egy papucsom, egy fogkefém, egy dezodorom és egy félig üres tusfürdőm. Szóval szinte már össze is vagyok pakolva. Még a hűtő is üres ha jól emlékszem.
-Csak az a bökkenő, hogy apád az első városban utolérne minket..-megharcolnék én érte, de sosem akarnám olyan helyzetbe hozni, hogy kettőnk közül kelljen választania. Akkor is kaptam az öregétől a pofámra amikor elszöktünk delfineket menteni, pedig nem is az én ötletem volt, de elvittem a balhét, mert nem akartam, hogy az egész rajta csattanjon.. még akkor sem ha utána még Roxytól is kaptam, hogy miért vállaltam felelősséget a dologért.
Amikor rámnéz miközben az öregkori terveimről beszélek nem merek odanézni. Túl közel van az arca, valószínűleg az összes betű sorrendet cserélne a számban és egyetlen értelmezhető szó sem jönne ki belőlem.
-Akkor ezt meg is beszéltük.-szép tervek.. bár valahol mélyen belül van egy olyan érzésem, hogy ez csak egy álom marad. Valószínűleg egyszer majd valami vagy valaki elválasztja tőlem, aki biztosabb jövőt tud majd neki adni, mint én és akármennyire is fáj el fogom engedni őt. Attól, hogy nekem ennyi jutott neki még nem kell megelégednie ennyivel. De én majd ott leszek a parton.. a kis házikómban és valahol mindig várni fogom őt hátha megjelenik.
Igyekszem leplezni, hogy egy pillanatra megfeszülök amikor az orra a nyakamat érinti és néhány másodpercig a bőrömön érzem a lélegzetvételét. Baj lesz.. mármint testi baj lesz így...
A hirtelen megszólaló zene megment, mert elveszi rólam a tekintetét én pedig gyorsan igyekszem visszanyugtatni magam, hogy ne érezze meg, hogy milyen hatással van rám, hiszen ebben a testhelyzetben aligha tudnám kimagyarázni vagy leplezni a dolgot.
-Ühümm..-hömmögök miközben lehúzom a maradék sört. Jahajjj.. bajban leszek. Megvárom amíg elemeli a szájától a sörösüveget és csak akkor egyenesedek ki, ezzel ülő helyzetbe tolva őt is a mellkasommal. Felállok a háta mögött.. és most nem a gatyámba lévő problémára gondolok. Felé nyújtom a kezemet.
-Igyuk meg a piájukat és rúgjunk be.-ha elfogadja a kezem felsegítem és már mehetünk is.
Meglepően sok ember kezdett összegyűlni, akkor még közel sem voltunk ennyien amikor ideértem. 30 ember már biztosan van itt és szerencsére mindenki hozott magával valamit. Lepacsizok néhány haverral, akivel eddig nem találkoztam és persze mindenkivel iszok is egyet így egy kicsit elszakadok Roxytól, amire most szükségem van, hogy tényleg visszacsituljon a testem.
A sokadik feles után már fogalmam sincs, hogy hogyan kerülök oda de már sörpongozok Craig ellen a homokban. Egyelőre döntetlen az állás, de a barátnője veszettül jól céloz szóval hamar vesztésre kezdek állni.
-Fred húzz el béna vagy...-tolom félre a csapattársam és a tekintetemmel máris Roxyt keresem, hogy beálljon hozzám.
-ROXY!-kiáltok, de meg is látom.
-Gyere! Kellesz nekem! Így kikapok...-integetek neki hevesen, hogy csatlakozzon. Ha közelebb jön a füléhez hajolok.
-Ha nyerünk akkor miénk Craig jointja.-magyarázom neki azt inkább nem említem, hogy ha vesztek akkor át kell ugranom a tábortüzet, mert akkor itt helyben agyonüt, de erről nem is kell tudnia, ha nem veszítünk. A józanság zónáját már 2 sörrel és 3 felessel ezelőtt elhagytam, így gondolkodás nélkül siklik a kezem a csípőjére és állítom be magam elé, hogy dobhasson. Előttünk 3 pohár van előttük 4. Szóval bele kell húznunk ha nyerni akarunk.
Roxy and Charlie


Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyCsüt. Márc. 23 2023, 11:45

Charlie and Roxy

- Igen, tudom - sóhajtok, majd kicsit lebiggyesztem az ajkam. Persze ebben a pózban ő ezt nem láthatja, de azért sejtheti, mit gondolok most. Mert pontosan tudom, hogy kettőnk közül én vagyok az, akit jobban kötnek a családi és társadalmi elvárások. Mármint ebből a szempontból részben szerencsésebb vagyok nála, részben meg pont ellenkezőleg. Hisz persze jó dolog, hogy apám szeret, törődik velem, egyengetni próbálja a jövőmet, de néha tényleg szeretnék olyan szabad lenni, mint Charlie.  

De legalább öreg korunkra eltervezhetünk valamit, egy olyan egyszerű mégis álomszerű jövőképet, amiben mindketten szabadok és boldogok lehetnénk. Még ha ez tényleg inkább csak álom is. Mármint... ki tudja, mi történik még addig velünk, lehet már saját családjaink lesznek, és uhh... Mindegy, attól még jól esik tervezgetni. Azt hiszem, az a legfontosabb, hogy akkor is egymás közelében maradjunk, ne veszítsük el egymást. Én legalábbis remélem, hogy így lesz.

Miközben mi álmodozunk, sörözgetünk, elmajszoljuk a szendvicseinket, a buli kezd egyre inkább beindulni a parton. Egyre többen lesznek, velük együtt egyre több az alkohol is, hangosodik a zene, és egyre emelkedettebbé válik a hangulat. Egy időre elkeveredem Charlie mellől, de nem vagyunk annyira összenőve, mint sokan hiszik, vígan elvagyunk egymás nélkül is. Bár bevallom, sokszor őt keresi a tekintetem a tábortűz körül, ám olyankor gondolatban kicsit felpofozom magam, hogy térjek már észhez. Igazából csak azt utálom látni, amikor más csajokat fűz, vagy felszed valakit - még akkor is, ha ez általában csak egy-egy éjszakára szól. De ezúttal csak együtt felesezik Craigékkel, úgyhogy egy időre nyugodtabb szívvel tévesztem őt szem elől. Közben meg néhány új csajszinak – nem tudom, hogyan keveredtek ide, talán csak a buli vonzotta be őket - azt ecsetelem, hogyan mentettük meg a múltkor azt a delfint Hamptonsnál. Mármint fogalmam sincs, honnan hallottak róla, de ők kérdeznek rá, én pedig bármikor bárkivel szívesen trécselek ezekről a dolgokról, meg a természet védelmének fontosságáról. Közben a lányok egy-két haverja is csatlakozik, majd azon kapom magam, hogy valahogy kettesben maradtam az egyikükkel, valami Drew-val a tűz mellett ücsörögve egy farönkön. Igazából egész jófej a srác, könnyen egy hullámhosszra kerülünk, és úgy érzem, meg tudnám kedvelni. Csak épp azt nem veszi észre szegény, hogy a tekintetem a válla felett ismét gyakran Charlie és a sörpongozók felé téved. Aztán ahogy meghallom, hogy a nevemet kiáltják, egy bocsánatkérő mosollyal magára is hagyom.

- Na mizu, Holmes? Csak nem vesztésre állsz? - lépek közelebb elvigyorodva. A szívem kihagy egy ütemet, amikor a csípőmre siklik a keze, és a fülembe súgja, mi is a tét, de könnyen alkalmazkodom, és állok be Fred helyére. - Na jó, vedd úgy, hogy az a joint a miénk - dörzsölöm össze a két tenyerem. Velük ellentétben én még egész józan vagyok, úgyhogy van egy kis előnyöm. Az első két labdát sikerül is elsőre gond nélkül Craigék poharába pattintanom. A második kettő már kicsit problémásabb, főleg mert közben nekem is innom kell. De még így is miénk a győzelem, egyetlen pohárnyi előnnyel. Amit végül már csak azért is magamba öntök, hogy ne árválkodjon úgy magában érintetlenül az asztal szélén.

- Bassza meg! Pedig megnéztem volna, ahogy átugrod a tábortüzet - nyújtja át nekünk a nyereményünket Craig, egyszerre csalódottan és vigyorogva.

- Hogy mit csináltál volna? - fordulok Charlie felé elkerekedett szemekkel. Istenem, miért akarja mindig mindenáron kinyíratni magát? Hát nem pár órája egyeztünk meg abban, hogy óvatosabb lesz? Kap is egy tockost a fejére a hülye ötletéért. De aztán belé karolok, és arrébb vonszolom a partnak egy kevésbé zsúfolt szakaszára. Amíg ő esetleg megnyújtja a füves cigit, addig én leülök a homokba. Aztán hanyatt is dőlök a csillagokra meredve. - Basszus, lehet nem kellene nagyon beállnom. Holnap megint nekem kell bemenni a cégbe apám helyett, mert ő üzleti ügyben elutazott - motyogom, félig talán inkább csak magamnak, majd a kezeimet a fejem alá illesztem, úgy pillantok fel Charliera.
- - -


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyCsüt. Márc. 23 2023, 12:39

“At the beach, life is different. Time doesn’t move hour to hour but mood to moment. We live by the currents, plan by the tides and follow the sun.”

A buli lassan kezd bemelegedni, a hangulattal együtt pedig a véralkoholszintem is meredeken kezd el emelkedni. Egy darabig félig szemmel tartom Roxyt, aztán a nem is tudom hanyadik felesnél feladom a felügyeletet és Craiggel már neki és készülünk a szokásos állatkodásnak. Fred egy balfasz, egy vak gyerek is jobban céloz nála.. mentségére szóljon, hogy szinte a belőle áradó kera szagtól beállok. Azt teszem, amit minden hasonló helyzetbe tennék azonnal Roxy után kiáltok, hogy jöjjön kimenteni a seggemet. Csak akkor veszem észre, hogy éppen egy srác mellől rángatom el amikor már feláll, mert akkor szúrom ki, hogy hol is van. Ki az a seggfej? Nincs időm felbosszantani magam, hiszen Roxy közben oda is ér hozzám.
-Csak annyira, mint minden nap az életben...-még egyszer a feje fölött hátrapillantok a srácra, aki közben csiga tempóban megpróbál közelebb araszolni. Haver... nem jó ajtón kopogtatsz. Visszahúzom a tekintetem Roxyra és a kezem a csípőjére siklik.
-Zúzd le őket!-vigyorgok rá miközben közel maradok hozzá, hogy figyeljem a dobásait és azért is, hogy jelezzem a srácnak, hogy egyhamar nem jut vissza a közelébe. Ezután biztosan nem fogom egy jó darabig szem elől téveszteni, bár lehet itt lenne az ideje, hogy kieresszem a fáradt gőzt egy lányon akinek a nevét sem fogom megjegyezni. Már aránylag rég kavartam szóval szeretném ennek betudni, hogy pillanatnyilag ennyire ki vagyok pattanva Roxy minden mozdulatára és érintésére.
A győzelem szinte egyértelmű ezzel a felállással és nem is számít mennyivel nyerünk, ha egyszer nyerünk.
Boldogan boxolok ökleimmel az ég felé miközben ő lehúzza az utolsó pohár piát megünnepelve a győzelmünket.
Röhögve veszem át spanglit a haveromtól, hirtelen le sem esik, hogy közben lebukok a fogadás rám eső részét illetően.
-uuuu.. ne bánts!-próbálok elhajolni de nem vagyok se elég gyors se elég mozgékony, sőt szerintem konkrétan még bele is hajolok a tenyere útvonalába. Nem baj.. nem kaptam olyan nagyot, mint amire számítottam.
Amikor belémkarol és elindul velem még gyorsan megkeresem még a tekintetemmel a srácot, aki egy darabig szórakoztatta és a kezemet a homlokomhoz emelve szalutálok majd leintem, jelezve "ez bukta haver".
Még gyorsan ellopom valaki kezéből a gyújtót, hogy ne csak dísznek vigyük magunkkal a nyereményünket.
Én egyelőre csak leülök mellé a homokban, amíg meggyújtom a cigit és lassan, de nagyot tüdőzök a nehéz füstből. Craig mindig veszett dolgokkal mászkál szóval nagyon jól jártunk. Még szívok egyet, hogy rendesen beinduljon a dolog majd odanyújtom Roxynak.
-Tudod mit szoktam mondani... ez a holnap problémája lesz.-vonom meg a vállamat. Ha átveszi tőlem, akkor odaadom neki, ha nem akkor tovább szívom egyedül, de meglepne, ha nem élne a lehetőséggel, ez tényleg nagyon ütős cucc.
-Ki volt az a kö..-csög akarnám befejezni, de inkább elharapom a mondat végét.-szóval kivel beszélgettél?-nem volt ismerős a srác és amennyire be fogok állni valószínűleg legközelebb sem fogom megismerni. Nem volt egy túl jellegzetes arca, bár lehet csak a féltékenység beszél belőlem, annak ellenére, hogy csak egyszer kellett eleresztenem a hangom és azonnal le is cserélte rám a társaságát. Felveszek egy marék homokot és lassan elkezdem a combjára ereszteni a markomból, hogy szórakoztassam magam, amikor pedig elfogy a mutatóujjammal elkezdek mintákat rajzolni. Amikor megunom lesöpröm, de a kezemet ott felejtem a combján.
Roxy and Charlie


Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyCsüt. Márc. 23 2023, 14:04

Charlie and Roxy

Nem esik nehezemre hátra hagyni a beszélgetőpartneremet, amikor Charlie a segítségemet kéri a sörponghoz. Rendes srácnak tűnt, de a figyelmem amúgy sem volt teljesen az övé már eddig sem, úgyhogy csak egy bocsánatkérő pillantást kap, mielőtt beállnék Charlie mellé, hogy megmentsem neki a versenyt. Ami egyébként nem megy annyira simán és zökkentőmentesen, mint először képzeltem, és végeredményben az összes pohár sör eltűnik az asztalról, de azért így is miénk a győzelem, ahogy Craig csavart jointja is. Amiről nem kétlem, hogy jó cucc. A tapasztalat legalábbis ezt mutatja. Mire félrevonulunk azt elszívni, persze már én sem vagyok túl józan. Valószínűleg ezért nem szidom össze jobban Charliet az újabb halálos ötletéért sem, és a tockosom is elég kíméletesre és barátira sikerül - pedig megérdemelné, hogy jól megrázzam és helyre tegyem.

Már a homokban heverek hanyatt fekve, és a füves ciginél a saját soromra várva, amikor felötlik bennem a gondolat, hogy amúgy nem ártana óvatosabbnak és előrelátóbbnak lennem. - Na igen, a holnapé... - felelem, majd némi tűnődés után a homlokomat ráncolva hozzáteszem. - Bár valószínűleg máris holnap van. - Fogalmam sincs, mennyi lehet az idő, órák óta nem láttam a telefonomat sem, de ha abból indulok ki, milyen magasan fenn vannak már a csillagok, simán lehet, hogy már elmúlt éjfél. - Na nem baj, majd szépen segíthetsz nekem... - vigyorodom el a szemöldökeimet emelgetve Charlie felé. Tudom, hogy ő simán elvan a munka fizikai részével, de már... mennyi is? Lassan tíz éve - de legalább nyolc - nálunk dolgozik, kívül-belül ismeri a dokkot és a munkásokat is. És hát amellett, hogy tényleg jól jöhet a segítsége, szeretem, amikor a közelemben lebzsel. Ott is.  

Felkönyökölök, amikor felém nyújtja a szálat. Átveszem, és lassan beleszívok egy mélyebbet. A hatásától pedig pár pillanatra, így felkönyökölve, hátra bicsaklik a fejem, és csak lógatom. Majd csupán ezután foglalkozom a kérdésével. - Kire gondolsz? - emelem fel vissza a fejem, hogy ránézzek. - Arra a srácra? - nyújtom vissza a cigit neki. - Valami Drew vagy Andrew, azt hiszem. Őt is komolyan érdekli a környezetvédelem, van egy instája is, ami ezzel kapcsolatos, ha jól értettem. Azt mondta, majd bekövet... - vonok vállat. Aztán egy-két percig csak figyelem a tengert, meg Charlie kezeit, amivel épp homokot szór rám.  

- Figyelj, nem lenne gond, ha ma éjjel nálad aludnék? - nézek fel rá. - Apa úgysincs otthon, Manhattan meg most annyira távoli helynek tűnik - kuncogok. - És a dokkokhoz is hamarabb leérnék tőled holnap – indoklom meg a kérésemet, és közben fel is ülök, hogy rendesen ránézhessek. Aztán azt veszem észre, hogy a combomon felejtette a kezét, és... Nem is tudom. Máskor ez nem biztos, hogy jelentene bármit is, hisz szinte mindennapos, hogy megérintjük, megöleljük egymást, de most... fogalmam sincs mi van velem. Velünk. Mintha nem a megszokott energiák feszülnének közöttünk. És én csak... szeretném, hogy a keze finoman feljebb csússzon, és annyira, de annyira szeretnék közelebb hajolni, és megcsókolni. Ezeket a helyzeteket általában tudom kezelni, hárítani Charlie incselkedéseit, mert... elég csak emlékeztetnem magamat arra, amit pár perce ő is megfogalmazott, ismét, a “holnap problémájával” kapcsolatban. Ő így él, nem foglalkozik a következményekkel, nem tervez hosszútávra, és alapvetően szeretem ezt a könnyedséget benne, de természetesen nem akarnám valami egyszeri dologgal megbolygatni azt, ami közöttünk van. Mert nem kétlem, hogy velem sem tervezne ennél tovább. Ám ebben a pillanatban, úgy érzem, nagyon közel állok hozzá, hogy felrúgjam a saját szabályaimat valami múlandóért. - Ahh! - hagyja el egy halk, frusztrált sóhaj az ajkaimat, miközben visszahanyatlok felsőtestemmel a homokba. A fű lehet az oka, elég ütős. Meg a sör. Azzal az utolsó pohárral már nem kellett volna meginnom.
- - -


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyCsüt. Márc. 23 2023, 16:03

“At the beach, life is different. Time doesn’t move hour to hour but mood to moment. We live by the currents, plan by the tides and follow the sun.”

A karomra pillantok, hogy megnézzem az időt, de nincs is rajtam óra. Miért gondoltam, hogy van?
-Csak azután lesz holnap, hogy aludtunk...-vonom meg a vállamat. Végül csak beadja a derekát és elveszi tőlem a spanglit. Na ez a beszéd. Alapvetően nem az a célom, hogy mindenáron a mélybe rántsam magammal, de azt is tudom, hogy sosem tenne olyasmit, amit nem akar. Én inkább csak az örök partner és lehetőség vagyok számára a züllésben.
-Csinálom, amíg a főnök mond..-kacsintok rá és ezek szerint holnap éppen ő lesz a főnök. A srácok biztos szét fogják szívni a véremet, ha Roxynak köszönhetően holnap nem rakodok, hanem a papírmunkával segítek neki.. már amennyire tudok, de igazából nem érdekel. Sosem gondolják komolyan csak irigykednek és ha nem emiatt, akkor más miatt mindenképp csesztetnének.
-Jaja.. arra akivel beszélgettél..-próbálok ártatlan baráti érdeklődés mögé bújni, de azért rendesen piszkálja a csőrömet a dolog. Átveszem tőle a cigit. Igyekszem békésen tovább szívni de lehet, hogy kár volt erre rákérdeznem, hiszen nem a legmegnyugtatóbb választ kapom tőle. Sebaj a következő alkalommal még átrendezhetem Drew fiú arcát vagy ha nem bírok megnyugodni, akkor akár még most is keríthetek erre lehetőséget.
-Nem.-vágom rá egyből, de leesik, hogy éppen hülye vagyok és elkerekedett szemekkel folytatom.-Nem mondod? Hát ez valami szuper...-tettetem a lelkesedést. Nem fogja bekövetni, ha eltöröm az ujjait. Lassan kezd el totálisan betompulni az agyam. Visszaadom neki a cigit, még mindkettőnknek jut 1-1 kör, de igazából már most kezdek eléggé szétesni.
Tovább szórakozom a homokkal a bőrén, hogy ne induljak neki egy relatív indokolatlan verekedésnek.
-Persze.-válaszolom zsigerből. Szinte kérdeznie sem kellene elég lenne, ha tényként közölné, hogy nálam tölti az estét.
-Tudod, hogy neked mindig van hely nálam.-mosolygok rá. Most bevillan a kép, hogy milyen állapotban hagytam ott a lakásomat, de ismer tudja, hogy nem én vagyok a rend bajnoka, szóval nem kezdek el mentegetőzni előre a dolog miatt.
Ő az egyetlen olyan kapcsolatom az életben, amit igyekeztem megőrizni. Ha nem így lenne már rég megpróbáltam volna ráhajtani egy laza estéért. Roxy nem lehet egy könnyű menet. Ahhoz túl sokat jelent nekem.
Most mégis ott pihen a kezem a combján és mindennél jobban szeretnék hülyeséget csinálni. Nem szól rám. Nem löki félre a kezemet csak újra eldől a homokban. Elszívom az utolsó slukkot majd elnyomok, de a csikket olyan helyen hagyom ahol megtalálom majd, hogy kidobhassam amikor indulunk.
-Ezt ne csináld...-nyelek egy nagyot.
-Ezt a hangot..-pontosítok, hiszen egyre nehezebben tartom magamat az elveimhez vele kapcsolatban. A vállam fölött hátra pillantok, de nem úgy néz ki, mintha bárki megzavarni készülne bennünket. A picsába.
Előre hajolok és egyik kezemmel átölelem a derekánál, a másikkal megtámaszkodom. Anélkül, hogy erőlködnék felemelem és szemből az ölembe húzom.
-Roxy... most nagyon figyelj rám kérlek... konkrétan elveszítem éppen a konrollt szóval... kérlek még most utasíts vissza, amíg le bírok állni....-rendesen könyörgök neki a visszautasításért de közben az ajkam már a kulcscsontján van. Neki kell nemet mondania.
-Kettészakadok érted...-sóhajtom a bőrére miközben közelebb húzom magamhoz, hogy a felsőteste az enyémhez simuljon. Csak ki kell mondania a szavakat és meg tudok állni.
Roxy and Charlie


Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyCsüt. Márc. 23 2023, 17:10

Charlie and Roxy

- Oké - vigyorodom el, erősen érezhetően ráhagyva a dolgot. Legyen így. Akkor lesz holnap, ha aludtunk. És ha egész éjjel zúzunk, akkor sosem jön el a holnap. Ez azért nyilván nem így működik. Ugyanakkor amúgy részben igaza van, csak jó lenne nem délig aludni holnap, mert apám leszedi a fejemet, ha a fél napot ellógom a munkából. De azért igyekszem erre most nem rágörcsölni. Megelégszem egyelőre azzal, hogy beígéri nekem a segítségét holnapra. Nem mintha lenne más választása. Vagy mintha ő szívesebben csinálna mást. A megszólításra azonban még így is kuncognom kell. Főnök. Haha. Sosem éreztem magam annak. Tök mindegy, hogy apámé a hely, és hogy néha helyettesítenem kell őt, sosem éreztem azt, hogy passzolna hozzám ez a szerep. De mindegy.

Nem esik le azonnal, miért érdeklődik Charlie Drew iránt, csak mikor előadja a mű lelkesedését, akkor kezdem kapisgálni. Vágok is egy kisebb, beszédes fintort felé, amiből tudhatja, hogy nem veszem be a kamu örömködését. - Te most féltékeny vagy, mert a srác követni akar instagramon? - veszem át tőle újra a spanglit, és kuncogok. Máskor valószínűleg nem szegezném neki ennyire nyíltan és kedélyesen ezt a kérdést, de úgy tűnik, mostanra már eléggé szállok ahhoz, hogy megtegyem. És ennek ellenére is újabb slukkot szívok a jointból. Mondjuk akármennyire is kezdek már beállni tőle, csak nem engedhetjük, hogy kárba menjen a maradék.

- Köszi - mosolyodom el az engedélyére, hogy nála dekkolhatok ma éjjel. Tudom, hogy ez amúgy igazából nem is kérdés, csak tudom azt is, hogy a lakása azért elég szűkös, úgyhogy, ha esetleg netalán tán már bármi mást tervezett volna ma estére, vagy fene tudja, na... szóval csak... nem akartam pofátlan lenni.  

A spangli lassan elfogy, a hangulat közöttünk pedig egyre forróbb... Már-már szokatlanul forró, a levegő szinte szó szerint izzik és vibrál közöttünk, de a kockázat miatt még így is próbálnék észnél maradni, amennyire tőlem telik, úgyhogy csak visszadőlök a homokba, mielőtt hülyeséget tennék. Mondjuk most egész jó ötletnek tűnik belerohanni az éjszakai hideg vízbe, és lehűlni.  

- Mit..? Hangot...? Oh.. öhm... - Nem direkt volt. Úgy igazán észre sem vettem, milyen hangot adok ki. De Charlie figyelmét láthatóan nem kerülte el, és ezzel együtt az eddigi akaraterőmnek is ennyi, meg a szándékomnak, hogy eltávolodjak, mert közelebb von magához. És attól, amit mond, ahogyan mondja, néhány pillanatig meg sem tudok szólalni. Csak lehunyom a szemeimet, és próbálom összeszedni magamat. Mert én is pontosan azt érzem, amit ő: kettészakadok. Az agyam még mindig azt mondja, hogy ez nem jó ötlet. De az összes többi testrészem magasról tesz erre, és épp bele akar halni abba, hogy még mindig nem vagyok elég közel hozzá. - Charlie... - próbálom megtalálni a hangomat, de az most furcsán érdes és erőtlen. Nagyot nyelek. - Holnapra megbánnánk, te is tudod... - megérintem a vállát, de még mindig nem tudom eldönteni, hogy épp eltolnom kellene, vagy közelebb vonnom. Ez egyszerűen őrület.
- - -


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyCsüt. Márc. 23 2023, 17:59

“At the beach, life is different. Time doesn’t move hour to hour but mood to moment. We live by the currents, plan by the tides and follow the sun.”

Amikor rámfintorog már tudtam, hogy elbasztam és lebuktam. Most nagyon gyorsan ki kellene találnom valami menekülőszöveget, hogy miért is álltam bele a témába, de semmi nem jut eszembe. Nem vallhatom be neki, hogy féltékeny vagyok egy random jött ment senkire, akit egyetlen másodperc alatt pattintott le értem.
-Részeg vagyok és hülyeségeket beszélek.. ne is törődj vele.-nem. Alapvetően azzal nem lenne baj, ha csak követni akarná, de ismerem az ilyeneket és a követéssel együtt érkezne egy privát üzenet, ami viszont már kifejezetten a gond kategóriába lenne sorolható. Lehet tényleg még most meg kellene versem a srácot biztos, ami biztos. Ebben a társaságban nem túl ritka a fiúk közti harc és mindenki pontosan tudja, hogy Roxy miatt igen hamar eljár a kezem, mondjuk tény, hogy általában azért mert nem tűröm amikor tiszteletlenek vele. A jelek szerint Drew fiú nem volt az... ennek ellenére már felbosszantott, szóval hamar fel tudom ültetni a mókavonatra.
Tudja, hogy előtte mindig nyitva áll az ajtóm, mondjuk ezzel elvetem annak a lehetőségét, hogy levezessem valaki máson a felgyülemlett gőzt ezzel gyakorlatilag sakk mattot adok saját magamnak. Szép munka, Charlie.
Ez most nagyon más, mint amikor hülyülni szoktunk egymással. Mármint ami az én fejemben zajlik az biztosan. Percről perce egyre jobban kicsúszik a kezemből a gyeplő és az sem segít a helyzeten, hogy egyszerűen elcsendesedünk. Szinte kegyelemdöfésként ér a hang, ami elhagyja az ajkait. Nem nekem szánja.. nem szándékos, de mégis célba talál nálam. Hiába szólok neki, hogy ne csinálja már késő. Az ölembe húzom és már konkrétan szenvedek. Kérem őt... sőt konkrétan könyörgök, hogy állítson meg amíg még nem vagyok egy totális barom. Még foghatom a fűre, az alkoholra, mindenre.
Nem tol el magától, nem pofoz fel, nem nevet ki, hanem egyszerűen kimondja a nevemet. Na bassza meg. Igen.. pontosan arra készülök. A kezem lejjebb csúszik a derekáról a fenekére és finoman meghintáztatom az ölemben, hogy érezze, hogy mekkora bajban is vagyok.
Finoman megcsókolom az állkapcsa vonalát miközben beszél. Igaza van, de ez még nem egy konkrét visszautasítás volt, így nem bírok elhúzódni tőle, pedig kellene.
-Ühümm.. az a holnap problémája.-suttogom a bőrére. Finoman megszívom a nyakán a bőrét, de nem hagyok rajta nyomot. Minden porcikám éhezik rá miközben a tudatmódosítokban elködösült agyam valahol mélyen és tompán sikoltozni próbál, hogy ne legyek ennyire hülye. Bárkivel megtehetném... konkrétan bárkivel, csak vele nem kellene. Nem tarthatom vissza az életben.
Ez a tény viszont ezredrangú a pillanatnyi prioritásaim között.
-Csak mondd ki, hogy nem akarod és akkor végre el tudom engedni ezt a vágyat...-holnap gyűlölni fogom magamat ezért.
Roxy and Charlie


Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyCsüt. Márc. 23 2023, 19:46

Charlie and Roxy

Nagyjából két pillanatig fürkészem Charlie arcát valamilyen további árulkodó jel után kutatva, mielőtt végül megértően bólintanák. Én is részeg vagyok, és én is hülyeségeket beszélek, egyértelműen, úgyhogy álszentség volna ugyanezt felróni neki.  

De az alkohol és a fű, főleg így együtt a kettő, úgy tűnik, másban sem épp elfogadható vagy megbízható irányba tereli a gondolatainkat és a tetteinket. Vagyis... most annyival egyszerűbb mindent erre fogni, mint egyszerűen csak megadni magunkat, magamat az érzéseknek és vágyaknak, amelyek jelenleg a testemet uralják. Mert túl ijesztő volna elismerni, hogy valószínűleg bódítószerek nélkül is nagyon hasonlóan érkeznék most. De számít egyáltalán, hogy mi okozza bennem mindezt, ha úgysem tudok felülkerekedni rajta, ha nem vagyok képes erőt venni magamon, mert annyira Charlie hatása alá kerülök? Megbolondít a lehelete a kulcscsontomnál és a nyakamon, a fenekemre csúszó kezei, az illata... Belepusztulok, annyira vágyom rá. Az érintésére, a csókjaira. És ezt képes tovább fokozni, sokszorosára erősíteni, amikor a csípőmnél fogva megmozgat az ölében, magához dörgölve, hogy a tudomásomra hozza, mi a helyzet odalenn. Amit, gondolom, figyelmeztetésnek szán, hogy tudjam, mennyire komoly a szitu, hogy valóban most lenne itt az idő visszakozni, elutasítani őt, de... ehelyett csak még inkább elveszi ezzel az eszemet, és akaratlanul is felnyögök. Aztán a szám elé kapom a kezem, mintha ezzel visszaszívhatnám, meg nem történté tehetném. Én próbálok, tényleg próbálok észnél maradni, felhívni rá a figyelmét, hogy ezt holnapra bánni fogjuk, de csak a szokásos válaszát kapom most is. Ez a holnap problémája. De vajon képesek leszünk megbirkózni ezzel holnap? Illetve az eddigiekkel, ha itt és most megállunk? Vajon tényleg vissza tudunk még fordulni innen? Ráfogni az eddig történteket a józanságunk hiányára, és úgy tenni, mintha meg sem történt volna?  

A vállán pihenő kezem lassan felsiklik a nyakára, majd onnan végül tovább az arcára, míg az ő ajkai a nyakamról az állkapcsomra vándorolnak. Aztán lassan felé fordítom a fejemet, készen arra, hogy megcsókoljam. Az ajkaink szinte már összeérnek, de még mindig habozom. Ha nem teszem... ha nem tesszük meg, én valószínűleg belehalok. Itt és most. De ha megtesszük... attól félek, holnap fogok belehalni a gondolatba, hogy ez közénk állhat. Hogy elveszíthetem. Ez a gondolat pedig épp csak annyira józanít ki, hogy az utolsó pillanatban elfordítsam a fejem. - Sajnálom - suttogom alig hallhatóan. Úgy érzem, nincs erőm beszélni. Fáj kimondani ezt az egyetlen szót, és az abba sűrített elutasítást. - Nem tehetjük. Nem tehetjük... - Nem veszíthetlek el. Ezt üzeni a tekintetem, amikor újra felé fordulok. Kibontakozom az öleléséből. Felállok. Aztán mondhatni belemenekülök a hideg, éjszakai tengerbe. Őszintén, ebben a pillanatban azt sem tudom, hogy lehűteni akarom magam, vagy itt pusztulni a habok között. Mindkettőt igazából.
- - -


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyCsüt. Márc. 23 2023, 20:35

“At the beach, life is different. Time doesn’t move hour to hour but mood to moment. We live by the currents, plan by the tides and follow the sun.”

Rettenetesen szét vagyok csúszva. Minden gondolatom csak körülötte forog és az évek alatt felgyűlt feszültség mind kitörni készül. Nem voltam elég megfontolt. Okosabbnak kellett volna lennem és elővigyázatosabbnak. Időről időre alkalmi partnereken ki szoktam élni a Roxy által gerjesztett feszültséget. Ez ezen a héten kimaradt, mert fáradt voltam munka után és plusz órákat is vállaltam, hogy félre tudjak tenni egy kicsit több pénzt.
Én próbálok időben szólni neki, de már ez is késő és a vártnál sokkal együttműködőbb Roxy.. minden tiltakozás nélkül simul a kezeimbe és adja meg magát nekem. Valószínűleg sosem lett volna bátorságom ahhoz, hogy megmondjam neki, hogy mennyire szeretem és hogy szeretném elvinni randizni. Ez volt a legesélyesebb végkimenetel, hogy egyszerűen a testi vágyak lepleznek le előtte teljesen.
Tudnia kell, hogy most nem szórakozok és tényleg bajban vagyok. Szeretném egyszerűen magam alá fordítani és ott helyben megadni neki mindazt, amit az évek alatt elfojtottam magamban. A tetteimmel magam felé igyekszem csábítani miközben szavaimmal kérem tőle az elutasítást.
Felnyög. Hát édes Istenem ott helyben atomjaira hullik bennem minden. A legszebb hang, amit nőből eddig hallottam kijönni. A keze az arcomra siklik miközben én már készen állok rá, hogy minden józan eszemet elhajítva hódoljak a testének. Felém fordul az arca és csak az ajkait tudom nézni. Ez lesz az a pillanat. Közelebb hajolok hozzá és már szinte érzem az ízét a nyelvemen amikor elfordul tőlem. Sűrűn pislogva sütöm le a tekintetem miközben igyekszem visszanyugtatni a légzésemet. Hideg zuhanyként üt meg a valóság. Én kértem, hogy utasítson vissza és meg is tette. Jól tette.
-Semmi baj..-csóválom meg a fejemet kicsit megpaskolja a combját. Mélyen legbelül tudom, hogy ennek így kell lennie. Én nem érdemlem meg őt.
-Tudom.-mosolygok rá kicsit erőtlenül és elengedem amikor fel akar állni. Hát ez szívás. Ő a víz felé veszi az irányt én ököllel beleverek a homokba. Hát ezt elbasztam. Felkelek és visszaindulok a többiek felé. Keresek akarok neki egy törölközőt. Kölcsön kérek egyet Craigéktől és vissza indulok a part felé. Kb 5 méter után viszont valaki miatt meg kell állnom.
-Yo! Haver. Roxy merre ment?-Felvont szemöldökkel fordulok hátra. Drew fiú úgy tűnik kéri ma a pofont.
-Nem vagyok a haverod és jobb ha nem keresed a bajt.-figyelmeztetem, hogy nem a legjobb állapotomban talált meg.
-Nem a nőd. Komolyan haver ne legyél már irigy..-oké... hát akkor legyen a balhé.
-Charlie!-emeli fel figyelmeztetően a hangját Craig, aki mint egy anya érzi meg, hogy baj készül. Vissza akarok menni Roxyhoz. Látni ahogyan kijön a vízből. Mindig aggódok, amikor éjszaka van valaki a vízben. Rohadtul lehetetlen kiszúrni, ha baj van.
A törölköző a homokban landol.
-CHARLIE!-itt már üvölt Craig.-ROXY!-itt már nem is nekem kiabál hiszen már mozdulok és ez egészen már, mint amikor mi haverokként meggyűrtük egymást a homokban. Most erőből megyek neki Drewnak és mindenki hátrál néhány lépést.
-ROXY!-kiabál megint Craig miközben a karom alá nyúlva próbál letépni a srácról. Esélye sincs még csak visszaütni sem. Legalább 10 kilóval vagyok nehezebb és egy fél fejjel magasabb is. Haveromnak teljes testsúlyból hanyatt kell dőlnie velem, hogy le bírjon rántani róla és fogva is tart amíg felemelik a srácot a földről és odébb viszik.
-Mond ki még egyszer a nevét és az összes fogadat kiverem a szádból!-kiabálok utána és Craig megveregeti kicsit a mellkasom, de még nem ereszt.
-Jól van , harcos, elrendezted.-nevet egyet. Nincs buli verekedés nélkül nem igaz?
Roxy and Charlie


Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyCsüt. Márc. 23 2023, 22:36

Charlie and Roxy

Szinte fizikailag fáj az, amit teszek, hogy elszakítom magamat Charlietól, hogy csak így ott hagyom, miközben minden sejtem visszavágyik hozzá, vissza a karjaiba. Mintha egy-egy ellentétes pólusú mágnes volnánk, és a fizika törvényeit akarnám kicselezni. A szavai, a hangja megnyugtatóak, azt mondja, semmi baj, mintha nem számítana, de tudom, hogy igen. Éreztem, mennyire akar, és tudom, hogy legalább annyira szenved most, mint én. De egyszerűen túl nagy a kockázat. És ez annyira rohadtul nem fair. Gyáva volnék?  

A hideg vízben elmerülve próbálnám magamat lehűteni, mindenféle értelemben. Kitisztítani a fejemet. Végiggondolni kicsit, és elrendezni ezt magamban. Mi van, ha rosszul döntöttem? Mi van, ha nem is lenne annyira kínos holnap? Vagy ha egyszerűen csak engedünk a vágyainknak, aztán legalább rájönnénk, hogy ez amúgy sem működik közöttünk, hogy a kémia nem olyan, mint elképzeltük, és aztán tovább léphetünk. Egész pontosan vissza a barátzónába, minden megbánás nélkül.

Igazából kétlem, hogy így volna. Mármint, hogy ez pusztán vágy volna, ami, mint egy hullócsillag, egyszer ragyog, aztán kihunyna végleg. De nem tudom, megérné-e kockáztatni, hogy ez kiderüljön. Mindenesetre egy részem a hideg víz ellenére is bánja, továbbra is, hogy nem hagytam megtörténni. Hogy egyszer az életben nem tudtam végre bátornak lenni, csak a pillanatnak élni. Egyedül azzal tudom nyugtatni magam, lecsillapítani a háborgó gondolataimat és hormonjaimat, hogy ez így egyébként sem lett volna helyes. Betépve, részegen, nagyjából tizenöt méter távolságra a barátainktól. Ha mást nem is, ezt a részét mindenképpen bántuk volna.

Megindulok kifelé a vízből, végre valamelyest lehiggadva, enyhén dideregve. Még mindig térd felett ér a víz, amikor először meghallom a nevemet. Próbálok a parton kialakult jelenetre fókuszálni a szemeimmel, de még túl messze vagyok, nem látom rendesen, mi történik. Ennek ellenére futni kezdek, majdnem előre is esem a víz ellenállása és a nagy igyekezetem miatt. Mire Craig újra a nevemet kiáltja, már egész közel járok. - Charlie? Charlie! - Úristen! Mi a franc történhetett?! Alig pár percet töltöttem a vízben. Ketten szedik le őt épp Drewról, és nem értem. Mondhatott vagy tett talán a srác valami rosszat? Igazából sejtem, sőt, érzem, hogy nem erről van szó. Drew tényleg rendesnek tűnt korábban, de nem ismerem jól, Charliet viszont igen. És úgy érzem, miattam történt. Amiatt, amit az előbb tettünk, és amiatt, ahogy ott hagytam. Hogy annak valahogy köze van ehhez. Igen, majdnem biztos vagyok benne, hogy ez valamiképpen az én hibám, főleg Charlie fenyegetőzését hallva, és közel állok hozzá, hogy elsírjam magam, miközben elé lépek. - Ez meg mi volt? - pillantásom róla az őt még mindig szorosan tartó Craigre esik, majd vissza. Aztán végig futtatom rajta a tekintetem, kezem az arcát érinti, sérülés nyomait keresem rajta. - Jól vagy? Nem sérültél meg? - ránézésre kutyabaja. A kézfején kívül legalábbis nem látok semmit, ami miatt aggódhatnék. - Mi lenne, ha mennénk? Menjünk, jó? - nézek rá kérlelőn. Egyébként is késő van, és hosszú volt ez a nap. - Segítenétek feltenni a deszkákat és a motorját a kocsim platójára? - fordulok újra Craig felé, aztán megyek összeszedni a hűtőládámat is.
- - -


Have you ever •• heard the wolf cry to the blue corn moon, or asked the grinning bobcat why he grinned? Can you sing with all the voices of the mountains? Can you paint with all the colors of the wind?

 

Charles Holmes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roxanne Carlton
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 94f49c0848ce486b2229d6edc80a33c65e5c9b9e
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 24532243b7887e76e57593b2ce117a976d9f6c0f
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 2d0955a78a5bec8d0bdbab0a557eb1cbc9fe6176
"For the two of us, home
isn't a place. It is a person.
And we are finally home."
★ lakhely ★ :
Manhattan ↔ Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 22f5258192e0fb03632341b71d78b96b4ecd25c6
★ idézet ★ :
If you only live once,
today is as good as any day
to live the life of your dreams.

★ foglalkozás ★ :
studying veterinary medicine
★ play by ★ :
Madison Bailey
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Bd9090b0f7bb40494208691e8200405be0c04cf3
"You think you're one
of millions
, but you're
one in a million to me."
★ hozzászólások száma ★ :
158
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E868117cc3231ed014e84e9c5a7c361ec3fb0559
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie EmptyPént. Márc. 24 2023, 00:51

“At the beach, life is different. Time doesn’t move hour to hour but mood to moment. We live by the currents, plan by the tides and follow the sun.”

Rettenetesen szét vagyok csúszva. Egyszerűen már képtelen voltam reálisan átgondolni a tetteim következményeit és az sem segített túlságosan, hogy nem szereli le zsigerből a hülyeségemet, hanem kifejezetten partner miközben rámozdulok. Könnyebb lett volna ha hamarabb eltol magától, ha egyből azt mondja, hogy hülye vagyok és tarkón vág megint. De nem teszi, sőt azt érzem, hogy legalább annyira elkeseredik mint én amikor felhevült testeink elszakadnak egymástól. Mozdulnom kell valamilyen irányba. Utána nem mehetek, mert akkor biztosan folytatom a dolgot, hiszen hiába adtam neki igazat éreztem a bizonytalanságot az elutasításában.
Úgyhogy inkább rendes leszek és megpróbálok szerezni neki egy törölközőt. Nincs hideg, de már nem fog tudni olyan könnyen megszáradni mint délután és nem akarom, hogy megfázzom. Drew rosszkor van rossz helyen és rossz embernek próbál meg emberkedni.. na jó.. egyébként nem is kötekedett. Igaza volt. Roxy nem a barátnőm, ez viszont sosem állított meg abban, hogy átrendezzem valaki képét ha a töméntelen szarság elkezd áradni az arcából.
Craignek köszönhetően nem tudom annyira összeverni a képét, mint amennyire szeretném és mivel sok bennem az alkohol még célozni sem tudok rendesen, hogy legalább az orrát betörjem... megússza. Ronda monoklija lesz és a szája is felszakadt, de igazából megússza a dolgot.
Roxy hangja már későn éri el a fülemet addigra már igazából le is szednek a srácról, hogy ne tudjak alaposabb munkát végezni az arcán. Már nem vergődök annyira Craig szorításában amikor Roxy fölém magasodik, így a haverom is enged egy kicsit és igazából szinte már csak ülünk a homokban.
-Azt hittem nagyobb baj lesz.. csak sokat ivott, az a hülye meg még nem ismeri.-rázza meg egy kicsit a fejét Craig miközben megveregeti a vállamat. Ő nem haragszik rám. Én is rángattam már ki verekedésből, amikor valaki rámozdult a barátnőjére. Mondjuk én hagytam, hogy 1-2 percig püfölje a srácot mielőtt szétszedtem őket.
-Azt hiszem mostmár bemutatkoztam..-pillantok a hátam mögé és amikor összetalálkozik a tekintetünk halkan nevetünk egyet. Azért fogjuk csak vissza magunkat, mert Roxy ott áll és mindketten be vagyunk egy kicsit szarva tőle.
-Esélye sem volt, hogy visszaüssön..-rázom meg a fejemet miközben Roxy aggódó arcát figyelem. Kis édes.. ilyen könnyen azért nem szaladok bele egy ütésbe sem.
-Ez egy barom..-hallom ahogyan Drew még morgolódik.
-Ja, úgyhogy vigyázz a szádra!-emelem fel fenyegetően az ujjamat kicsit félrehajolva, hogy Roxytól még lássam. Craig keze azonnal a vállamra tapad, hogy visszatartson, ha esetleg megindulni készülnék még egy körre. Ez most egyelőre nincs tervben, de bármikor megváltozhat, ha nem tudja befogni a száját.
-Jó ötlet. Vidd haza!-helyesel a haverom miközben felkel a homokból és engem is felhúz a lábamra. Leporolom magamról a homokot és összeszedem a törölközőt amit eredetileg Roxynak akartam vinni. Kicsit kirázom mielőtt a hátára terítem. Nem szeretném, hogy megfázzon.
-Nem motorral jöttem.. Fred hozott. Csak a deszkák vannak, de azt intézem.-intek egyet.
-Tuti haver?-kérdezi Craig. Fred közben odahozza a ruháinkat és a sajátjaimat fel is veszem, Roxy ruháit pedig a vállamra dobom, hogy a kezeim szabadok maradjanak a deszkákhoz.
-Ja, ja.. nincs para, majd koccanunk.-lepacsizunk és ő visszamegy a barátnőjéhez én pedig összeszedem a deszkákat és Roxy után viszem. Felpakolok a platóra és gumipókkal rögzítem is őket, hogy ne csúszkáljanak.
Odaadom neki a ruháit. Nincs bűntudatom a verekedés miatt. Tudja milyen vagyok és mennyire nincs mások szarságaihoz türelmem.
-Vezessek?-kérdezem. Az előző történések kicsit helyrebillentették az agyamat és ezt a körülbelül 10 perces utat totál beállva is bármikor meg tudnám tenni autóval, de rá bízom a döntést. Válaszától függően ülök be a kormány mögé vagy az anyósra. A kocsiban azért kussolok egy kicsit, mert tudom, hogy ő nem kezeli ennyire lazán az ilyen helyzeteket.
-Ne haragudj... úgy mindenért..-ja mindenért. Úgy érzem bocsánatot kell tőle kérnem, hiszen tényleg kicsit elgurult ma a gyógyszerem.. minden szempontból. Amikor odaérünk hozzám kiszállok és leveszem a két deszkát. Ezeket muszáj leszek felvinni, mert reggelre biztosan lelopnák a kocsiról, azt pedig nem szeretném. A lakásban ugyan nincs sok hely, de az előszobában nincsenek annyira útban. Gyakorlatilag egy légtérből áll az egész. Az előszoba után közvetlenül kezdődik a konyha ami után van egy kiasztal két székkel étkező néven, utána jön a nappali rész ami mögött áll az ágyam. Csak egy kis fürdőszoba van külön, amiben van egy zuhany, egy mosdókagyló és egy wc. Annyi tér van ezek között, hogy éppen valamibe biztosan bevered a térded amikor próbálsz levetkőzni.
Roxy and Charlie


Roxanne Carlton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie 4a39496c717bf116cf9dba78328988f1e640f3f8
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Eb66bd0567690f678e48bbdabf57d143e9b80f37
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie D2a9be4fc3fcfceba6c6baa129e8b516059b2539
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie E6291c21d018623bf1cada59456b766f053b9b93
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie C6af62a99f9183fbe490beed76f3d4f02d4c6e5e
★ hozzászólások száma ★ :
127
★ :
Sunkissed nose. Roxy & Charlie A08c895a2addb68b21474d5465ec654eea355411
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Sunkissed nose. Roxy & Charlie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Sunkissed nose. Roxy & Charlie
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Charlie & Roxy | the charity event
» how to break someone's nose - Isabella & Ruby
» some call it stalking || warren & roxy
» Red × Charlie ~ what the...
» Charlie&Joy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: