New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Serenay Celik
TémanyitásSerenay Celik
Serenay Celik EmptyVas. Jan. 29 2023, 13:55
Serenay Celik
A cukor is édes, de mérgező...

   
Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Serenay Celik
Becenév
Sere, Ser, Naye
Születési hely
Isztambul
2001.12.24.
Kor
21
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
St. Margreth Academy, képzőművészeti specializáció
Foglalkozás
-
Munkahely
-
Hobbi
Tánc, jégkorcsolya, könyvek

   
Csoportom:
Diákok

   
Jellem
Akaratos és talpraesett, hisz muszáj annak lennem, elvégre tizennyolc éves voltam, amikor Törökországból az USA-ba küldtek az egyik legkíválóbb művészeti akadémiára. Az otthon hagyott múltam határoz meg, és változtatott teljesen új emberré. Talán fiatalnak, ártatlannak tűnök, de a lelkem mélyén ott él az a lány, aki a középiskola kegyetlen királynőjeként tündökölt egészen addig, ameddig nem száműztek a világ másik végére. A kérdés már csak az, hogy ki, vagy mi fogja kirobbantani belőlem azt a démont, akit próbálok elzárva tartani. Ameddig nem kapok okot, nem veszem föl a kegyetlenségem koronáját. Addig csak én vagyok, az egyszerű, de érzelmes Serenay…
   

   
Avataron:
Sümeyye Aydogan

   
Múlt
Még mindig emlékszem a napra, amikor átléptem a volt iskolám kapuját. A családom és vagyonom volt az, amit képviselnem kellett a sok kékvérű diáktársam között. Egy hely, amelyet még csak nem is a tanárok és az igazgatóság irányított, hanem mi magunk, a nagyratörő családneveinkkel, és az örökségek fogadalmával. Iskolai egyenruhám bár ugyanolyan volt, mint a többieké, mégsem voltam olyan, mint ők. Kiváltágosnak születtem, és egy percig nem takargattam a céljaimat senki előtt. Egész gyerekkoromban egy példát láttam magam előtt: Gázolj át mindenkin, aki az utadba áll! És én meg is tettem. Kijelölt trónom volt az iskola élén, nekem Serenay Celiznek. Én voltam koronázatlan Alpha nőstény, akitől mindenki tartott, és akinek mindenki a kedvében akart járni. Aztán mint minden uralkodó, én is megbuktam. Nem kellett volna belekeverednem abba a törvényen kívüli autós versenybe, ahol az utolsó menet egy súlyos balesettel végződött. Azon az estén majdnem elvesztettem egy barátomat a gyerekes versenyszellem miatt, és az az éjszaka azóta is elevenen él bennem és figyelmeztet, bármikor rossz útra lépnék. A családom szemében az utolsó csepp a pohárban az én ballépésem volt, így nem volt kérdés, hogy távoznom kell, olyan messzire, amennyire csak lehet. A pénz és játék volt az, ami éltetett, miközben elfelejtettem a legfontosabb dolgot az életemben. Ki vagyok valójában, és mit akarok? Azt hiszem, jó emberré akartam válni, aki nem olyan, mint a szülei. Akik nem látják, hogy: de hát én csak vissztükrözöm nekik a saját hibáikat. Mert én… ők voltam. Vagy még rosszabb, de semmi esetre sem annyira romlott, mint a banda, akikkel együtt szórakoztam a nálunk gyengébbekkel. Talán mert bennük megláttam azt, ami belőlem hiányzott. Alázat. Szóval most itt vagyok, és próbálom megtanulni az alázatot. Csak a probléma ott kezdődik, hogy a szívem nincs jégből, így egy ígéretes, vonzó szempár képes levenni a lábamról. A nagyobb probléma az, hogy Ő nem ismeri azt, aki egykor voltam, de valaki a múltamból, aki ismét próbál beférkőzni az életembe, ő nagyon is ismer engem. Talán jobban, mint én magamat, és félek, hogy kiereszti belőlem a farkast…
   

   
livin' in new york

   
mind álarcot viselünk
Serenay Celik
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Serenay Celik 310a0aa0edbb9285c9e1c3829c96b163f1807e53
★ családi állapot ★ :
“I fell in love with u...”
Serenay Celik 367546dbff11c6b8ccc83b01eb62c933
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Serenay Celik 256ec85a52b7fbceab2128768d7a39546467a569
★ idézet ★ :
Once upon a time, there was a girl who wanted to be queen...
★ play by ★ :
Sumeyye Aydogan
★ szükségem van rád ★ :
Serenay Celik 19416977
★ hozzászólások száma ★ :
39
★ :
Serenay Celik 5db91bab394c398e4791df31ce7b899b95eea25f
TémanyitásRe: Serenay Celik
Serenay Celik EmptyVas. Jan. 29 2023, 20:06
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Serenay!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem lehet egyszerű új életet kezdeni egy idegen országban, egyedül a lábadra állni távol az otthonodtól, mindentől, amit eddig ismertél. Ez mindig hatalmas feladat, amit általában alapos tervezés szokott követni, a te esetedben viszont nem volt választásod. Egyszerűen belekényszerítettek ebbe a helyzetbe, mert olyan pozícióban voltak, hogy megtehették.
A múltadról sokat nem tudtunk meg azon kívül, hogy finoman fogalmazva sem te voltál a legkedvesebb ember középiskolában és sikerült belekeveredned egy illegális autóversenybe, ami majdnem tragédiába fulladt. Kicsit ellentmondásos, hogy jobb emberré akartál válni, közben te voltál a "középiskola kegyetlen királynője", de remélem, az új életed egy új kezdet lesz számodra, és sikerül elérned, amit szeretnél. Most lesz lehetőséged kitalálni, ki vagy te, mit szeretnél valóban az élettől, elkezdheted a saját utadat járni, és remélhetőleg az az éned, amit eddig elnyomtál, nem igazán kerül felszínre. A környezetváltozás általában jó hatással van az emberekre, most megismerkedhetsz új emberekkel, tiszta lappal indulhatsz. Smile

Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni, de én addig sem tartanálak fel tovább. Serenay Celik 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Serenay Celik Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Serenay Celik Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Serenay Celik D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Serenay Celik Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Serenay Celik
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Garage Date / Kevin & Serenay
» St. Margreth Party On - Kevin & Serenay
» Late night talk Serenay&Kevin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: