New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 64 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:38-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

somewhere along the way; Cleo & Nate
TémanyitásRe: somewhere along the way; Cleo & Nate
somewhere along the way; Cleo & Nate EmptyCsüt. Aug. 10 2023, 09:14

Nate & Cleo
Nem tudom eldönteni, hogy apám pontosan miért akart magával vinni a mai alkalomra. Nagyon sokat kérdezgettem arról, hogy pontosan mi a célja, de ő neki szokása az, hogy mélyen hallgat és elvárja, hogy az emberek megtanuljanak olvasni a gondolataiban. Én ebben érthető okokból nem voltam túl jó. Apám egy olyan személy volt, aki könnyen elrejtette mások elől az érzelmeit akár az olyan emberek elől is, mint anyám vagy én, akik a legjobban ismerték. Nem igazán tudtam mire vélni az egész viselkedését és hogy pontosan miért van rám szüksége a mai alkalommal. Tény és való, hogy mind a ketten nagyon szerettünk sportolni – bár ezt leginkább külön-külön űztük, mert nem feltétlenül jöttünk ki egymással a legjobban –, de pont ez volt az oka annak, hogy a döntése teljesen érthetetlen volt a számomra. Tisztában voltam vele, hogy ezzel még véletlenül se az apa-lánya viszonyunkat akarja feléleszteni, mert az már elég régóta halott volt. Én sem értettem, hogy összességében miként képzeli el a mai meccset.
Túlzottan nem lepett meg az, hogy az autóutunk csendesen telt el a teniszpályákig. Én eléggé belemélyedtem a telefonomba, amit apám amúgy túlzottan nem szeretett, de nem tett rá megjegyzést, mert most tényleg nem beszéltünk egymással. Amióta megtudták anyával, hogy pszichológia szakra jelentkeztem az orvosi helyett, folyamatosan némasággal büntettek, ami nem volt igazából sokkal másabb az általános családi életünknél.
Miközben Isának ecseteltem a mai helyzetet, amin ő gyakorlatilag csak röhögni tudott és azt pedzegetni, hogy milyen vénembernek akar odalökni az apám Cole után, akiről azt se tudta, hogy valójában miért lett vége a kapcsolatunknak. Onnantól kezdve pedig, hogy azt ecsetelték a szüleim, hogy mennyire rendes fiú, nekem nem is nagyon volt motivációm elmondani neki.

„Cleo, gratulálok a sikeres felvételidhez. Remélem megkapod azt az egyetemi éveidben, amit mindig kerestél”

Még egy pillantást vetettem az apámra, akit láthatóan – és szerencsére – csak az kötött le, hogy az útra figyeljen, emiatt még egy pillantást vetettem arra a bizonyos üzenetre, majd oldalra húztam azt, és lezártam a telefonom. Úgy akartam neki válaszolni, hogy azt nem lesheti ki az öregem még véletlenségből se.
A pálya szélén csináltam némi bemelegítést, aztán ismét apámhoz fordultam, aki egy fiatal férfi felé intett a fejével. Gondolom, akkor csak én fogok játszani vele, amíg ő üzletet köt. Nem igazán tudtam, hogy mi volt a célja, de azért annál jobb formában volt, hogy az öreg csontjaira fogja a dolgot. Mindenesetre vettem egy mély levegőt és odaléptem a férfihez, akiről nekem fogalmam sem volt, hogy ki lehet.
- Üdvözlöm – egy udvarias mosolyt varázsoltam az arcomra. Nem jó rögtön elrontani a szüleim szórakozását. Szerettem volna egy kicsit a markomban tartani az öreget, ha ebbe a dologba már belerángatott, ezért vetettem is rá egy oldalpillantást, majd ismét a férfihez fordultam és felé nyújtottam a kezem – Cleopatra Ballos vagyok. Ha jól tudom ma én leszek a játékostársa.
Nem volt annyira idős a férfi, hogy magázzam, de ebben a környezetben talán egy fokkal biztonságosabb volt. A kézfogás erejéig a pillantásommal azonnal megkerestem a kezét, kicsit sem figyelve arra, hogy ne legyen feltűnő a dolog. Hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy miért nem az apám játszik házas férfiakkal helyettem. Azt mindenesetre már ki tudtuk zárni, hogy férjkeresés volt a cél, emiatt pedig nem kicsit nyugodtam meg. Megint eszembe jutott Noah gratulációja. Határozottan megnyugodtam most.
- Apám nem sokat mondott nekem a mai meccsről – amint túl voltunk a formális körökön, kiálltam a férfi aurájából, mert mind a kettőnknek kényelmesebb volt így – Üzleti vagy baráti mérkőzés lesz?

566 szó öltözék majd vigyázok a csontjaidra  somewhere along the way; Cleo & Nate 2588409867   Maggie Lindemann - Pretty girl C.


lovers or enemies.
Now, either embrace me or, become my enemy, it’s either between thesе two so, it can’t be simpler, right?
mind álarcot viselünk
Cleo A. Ballos
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
somewhere along the way; Cleo & Nate HqGCCIt
somewhere along the way; Cleo & Nate H3yPONZ
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I saw the signs and I ignored it
Rose-colored glasses all distorted
Set fire to my purpose, and I let it burn, You got off on the hurtin', when it wasn't yours, yeah, we'd always go into it blindly, I needed to lose you to find me, this dancing was killing me softly, I needed to hate you to love me
★ családi állapot ★ :
somewhere along the way; Cleo & Nate SsNm5tD
'Cause everybody's looking at you
And I don't think you even notice
That everybody's talking 'bout what you do, every time that you move, it ain't no secret, You don't need to try 'cause you doing you, got you owning this room, you're everyone's weakness
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
somewhere along the way; Cleo & Nate AUfzuQy
★ foglalkozás ★ :
uni-student; Columbia - psychology
★ play by ★ :
Hailee Steinfeld
★ hozzászólások száma ★ :
65
★ :
somewhere along the way; Cleo & Nate 2oN4aHs
Témanyitássomewhere along the way; Cleo & Nate
somewhere along the way; Cleo & Nate EmptySzomb. Jan. 28 2023, 00:55

Cleo & Nate



Ha lehet választani, azt hiszem szívesebben intézem az ügyeimet irodán kívül. Bizonyos dolgoknak egy tárgyalóasztal mellett a helye, de örömmel fogadom, ha olyanokkal találkozom, akik képesek rugalmasan kezelni azt, ha üzletről beszélgetünk. Apámmal ebben nagyon különbözőek voltunk. Számára kétféle út létezik, ha munkáról van szó. Az egyik a már emlegetett formálisan, tárgyalóasztal mellett folytatott megbeszélés, a másik a nem kevésbé formális közös étkezés, aminek egyébként is nagy szerepe van a kultúrában, amelyben én is nevelkedtem. Biztos vagyok benne, hogy apám az én korosztályommal és a mi közvetlenségünkkel soha nem tudna kibékülni. Valószínűleg ezért is próbáltuk óvni mindattól, amit Dannal elkövettünk legény korunkban, még ha tévesen hittünk is abban, hogy ő vakon és süketen éli mindennapjait, ha a mi ámokfutásunkról van szó. Voltak persze alkalmak, amikor elég kemény fejmosást kaptunk a felelőtlenségünk miatt, de manapság már úgy érzem nagyon is egyenlő partnerként kezelnek bennünket a szüleink, tudván hogy mi leszünk azok, akik tovább viszik az ő örökségüket.
Nem sokat tűnődtem azon, hogy mi lesz, ha apám már nem lesz közöttünk. Több barátom szerencsés helyzetben volt, ami az öröklést illette, mert nem kellett attól tartaniuk, hogy nem lesz, aki a szüleik nyomdokába lépjen. Voltak testvéreik - sok esetben fiúk -, akik ott voltak és készek voltak erre a feladatra. Én kételkedtem benne, hogy Taeri bankár szeretne lenni, az én életembe pedig nem férne bele, hogy a felét Koreában töltöm, míg a másik felét itt New Yorkban. Így is voltak hónapok, amikor a kelleténél többször jártam reptereken, mint ahogy én azt szerettem volna és végképp nem akartam azt az érzést kelteni a feleségemben, hogy egyedül él a házasságunkban. Ezek persze mind-mind olyan dolgok voltak, amelyekről érdemes gondolkodnom és idővel nagyon is aktuális lesz, ami még inkább sürget, ha arról van szó, hogy felkészült akarok lenni. Viszont nem a mai nap volt ennek a felkészülésnek a kezdete - sokkal inkább a teniszezésre való felkészülésé.
Hamar kirángat a gondolataimból a tény, hogy mások is tartózkodnak az öltözőben, a figyelmemet pedig teljes mértékben egy ismerős arcnak és tulajdonosának szentelem, aki velem ellentétben már kifelé tart a szekrények közül.
- Nate Young! Téged látni még itt? - Nevetve szorít rá a kezemre és lapogatja meg a vállamat is.
- Kristopher! Hogy vagy manapság? - Hozzá hasonló jókedvvel köszöntöm a férfit. Körülbelül három éve ismerhettük meg egymást egy vállalkozói fórumon, ha jól emlékszem nem is itt New Yorkban. Csak a beszélgetésünk során derült ki, hogy mindketten New Yorkban lakunk és történetesen mindketten szeretjük a sportokat. Az már teljes mértékben a véletlen műve volt, hogy egyszer összefutottunk itt, a tenisz pályán. Ha választani kell, én nem pont ezt a sportot preferálom, de hiszek abban, hogy a változatosság gyönyörködtet és hogy egyáltalán nem baj, ha az üzlettársaim tudják, hogy nyitott vagyok egy-egy barátságos meccsre.
Úgy tizenöt perccel később és már annak tudatában, hogy hogy van Kristopher és a családja, meg az újszülött kisfia, újra elhagyom az öltözőt, a telefonommmal a kezemben. Tudom melyik pályára kell mennem, azt viszont nem, hogy lesz-e időm elolvasni a megkezdett emailt, vagy sem. Nem kellett volna kevernem két igazán fontos dolgot épp most, de amikor szükség volt rám, mint döntéshozóra, akkor egyszerűen szükség volt rám. Sosem szerettem úgy tekinteni magamra, mint aki diktatórikus módon, egy személyben irányít mindent, ami az inkubátorházban folyik. Nem elkenni próbáltam a felelősséget azzal, hogy az igazgatótanács kezébe helyeztem a tényleges döntéshozás felelősségét. Sokkal inkább hittem abban, hogy minél több értelmes ember ül egy asztalnál, annál átgondoltabb és jobb döntés születhet. Ebben a kezdetekben is hittem és most is hiszek, még ha vannak olyan dolgok is az üzletben, amelyeket teljesen egymagam intézek.
Egy tenisz meccset például nehéz lenne lejátszani még vagy hat emberrel, akik csak az én csapatomat erősítik. Partner nélkül azonban még nehezebb lesz. Nem engedtem el magamat annyira, hogy tanácstalanul nézelődjek a közelben járkáló emberek felé és a férfit keressem, akivel  rendszeresen folytatunk a maihoz hasonló barátságos meccseket. Könnyű úgy befektetésekről és üzleti stratégiáról beszélgetni, ha közben nem csak az agyát tornáztatja az ember.

649 | öreg csontjaim... somewhere along the way; Cleo & Nate 2425572404 | öltözék |



So we'll run into the open;
KEEP YOUR HANDS INSIDE OF MINE - And then when everything is over I hope to think of this as better times But if only you could see yourself in my eyes You'd see you shine, you shine I know you'd never leave me behind But I am lost this time. · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
somewhere along the way; Cleo & Nate 178e1cbd13549604913a54a8bd70de1a2d98dda7
somewhere along the way; Cleo & Nate Tumblr_ov4ixgDOLW1rv0zsvo10_400
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
All these memories and patterns
They twist and they turn in the dark And I'll be the last man alive Let me sleep for a hundred years Lay me down under fallen stars Stoking the coals in the fire
★ családi állapot ★ :
somewhere along the way; Cleo & Nate A0eaf4bd390c5976e26477732a63012e929ca3e3
Love is steel, a silver lining
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
somewhere along the way; Cleo & Nate A12932ee4859d28e8ee1c95218172a05c42f536b
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
somewhere along the way; Cleo & Nate Tumblr_oune68UhnV1rv0zsvo10_400
 
somewhere along the way; Cleo & Nate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cleo A. Ballos
» Courteney && Cleo
» can't you see me ♛ Noah & Cleo
» not shy, not me ♛ Stacie & Cleo
» Noah & Cleo | flashlight

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: