New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 115 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 105 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 09:13-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

welcome-ish
Témanyitáswelcome-ish
welcome-ish EmptyPént. Jan. 13 2023, 22:50
Nina
Szabad

Play by
angry lesbian (mondjuk Odly Jean, de csak a vibe lényeg)
Születési hely
?
Kor
23-28 körül
Lakhely
prospect heights, brooklyn
Szexuális beállítottság
homoszexuális
Családi állapot
általában szingli
Csoport
hivatal?
Történetünk
Van, aki szerint az ellentétek vonzzák egymást – szerinted a legtöbb ilyesmi hülyeség, az asztrológia, jóslás, kristályok, de azért magadra veszed, ha aznap nem küldöm el a horoszkópod –, és a mi barátságunk egészen biztosan megfelel ennek. Az egyetem első évében találkoztunk egy csoportmunka miatt, és már a következő szemeszter végén legjobb barátok lettünk; Te, az örök cinikus, és én, az álmodozó unikornis (ahogy egyszer megjegyezted). Megvan a magad háttere, a magad okai, a biztos az, hogy nem sok barát ragadt meg melletted az évek során, amihez talááán némileg hozzátesz a szúrós stílusod, az örökös negativitásod, az élcelődésed és a szökőévente SE osztott jókívánságaid, de ha az ember egyszer túljut ezen a védőhálón, amit Guantánamo is megirigyelne, jön a szokásos klisé arról, hogy "a kemény külső..." hát, egyfajta belsőt rejt.
Nem osztogatod könnyen a bizalmat, és ha tehetnéd, mások sem tennék. Hangosan morogsz mindenen, de soha nem ellenkezel velünk, hiába tartod fenn, hogy egy introvertáltat közösségre kárhoztatni lényegében emberkínzás.
Mivel én kihagytam egy évet diploma előtt, te előbb végeztél és helyezkedtél el a Legal Aid Societynél, ahová aztán én is kerültem; együtt bérlünk lakást, és bár a legnagyobb szurkolóm vagy, meg vagy győződve arról is, hogy egyszer én leszek a halálod az ostoba döntéseimmel. Vitatkoznék, de a bizonyítékok alapján nem nyernék.

Nem szerettem volna túl sokat megszabni a karakterről, bár minimálisan muszáj volt az emlegetés miatt. A neve változtatható, ha muszáj, bár így lett említve, lehet becenév is.
Szintén jogi tanulmányokat szántam neki, de ha valamiért nagyon nem akarnád, akkor kitalálhatunk valami csatlakozó pályát, ami miatt lehetett közös órájuk és még mindig együtt dolgozhatnak. welcome-ish 4146035580
Igazából a többit szívesen kibeszélném majd pm-ben, ha úgy van.


livin' in new york



Tom
Szabad

Play by
unassuming white guy (itt épp Nick Robinson)
Születési hely
?
Kor
24-30 körül valahogy
Lakhely
prospect heights, brooklyn
Szexuális beállítottság
homoszexuális
Családi állapot
?
Csoport
?
Történetünk
Az első szó, ami az embernek eszébe jut rólad, az a "fáradt", általában; Nina talán introvertáltnak hívja magát, de őszintén, neked sokszor a saját társaságod is sok. Nem arról van szó, hogy ne szeretnél néha emberek között lenni, de megválogatod, mikor, kivel, hol és mennyit. Kifelé ritkán mutatod, de gazdag belső életet élsz, megvan a magad művész hajlama, még ha a munkádban nem is tudod teljesen kiélni.
Nagy családból jöttél, megszökés helyett megszoktál, és általában semmi bajod sincs azzal, hogy a háttérbe olvadsz, vagy elnyomnak a jelenlétükkel mások, annál gyorsabban tudod végezni a dolgod és tovább lépni; azzal sem zavartattad magad, amikor a szüleid válási vitája közepébe sétáltál bele, csak kivetted a maradék pizzát a hűtőből és visszasétáltál a szobába. Mondhatjuk, hogy van némi egészségtelen megküzdési mechanizmusod, ez pedig az "amivel nem foglalkozom, az nem fáj".
Nem vagy túl beszédes típus, vagyis inkább ritkán érzed, hogy bele kell szólnod a dolgokba; ha olyan témáról van szó, ami érdekel, alig lehet lelőni. Te vagy az a "mindent megoldó" ember, aki külön kérés nélkül végzi a dolgát és sokszor másokét is, mert szereti, ha haladnak a dolgok, és hajlamos pánikrohamot kapni attól, ha nem. De természetesen nincs szüksége pszichológusra, dehogy.

Tom (aki lehet tökre más is, mint Tom, csak valami generic legyen, az is lehet, hogy nem az igazi neve, mert az meg pont nem generic, és nem akar különcködni) egy igazi ülőbuddha, nem annyira békés, mintsem csak csendes, és őszintén, elég resting bitch feje tud lenni, úgyhogy könnyű elhitetnie az emberekkel, hogy utálja őket. Ő a többiek sziklája, a biztos pont, aki nem mozdul, mert... Ahhoz akarni kéne menni valahova, ő meg nem akar. A PB alany abszolút változtatható, igazából a legfontosabb kikötés annyi, hogy nem egy homoszexuális sztereotípiát szeretnék belőle. welcome-ish 4146035580

livin' in new york



Allie
Szabad

Play by
random valley girl (Shay Mitchell talán)
Születési hely
Dél-Kalifornia
Kor
24-30 körül valahogy
Lakhely
prospect heights, brooklyn
Szexuális beállítottság
a férfiakat szereti, a többi rád bízva
Családi állapot
iT's CoMpLiCaTeD
Csoport
?
Történetünk
Tekintve, hogy a nappalin kívül három szoba volt az albérletben, nem gondolkoztunk negyedik bérlőtársban, de az egyik egyetemi csoportba elfelejtettük kiírni, hogy elkelt a dolog, és te sem voltál a pillanat magaslatán, amikor az összes cuccoddal megjelentél előzetes bejelentés nélkül, és sikerült eláznod a taxitól a bejáratig. A sminked attól még tökéletes volt, amit azóta is irigylek, pedig senki nem ismer máshogy; nem ugyanarra a szakra jártunk, de itt-ott összefutottunk egyetemi programokon, lehettél volna ügyeletes "It Girl", ha nem szúrsz el úgy... Minden időt azzal, hogy vagy épp halálosan oda legyél Ryanért és minden kérését lesd, HÁTHA figyel majd rád és mondjuk pár éven belül megdob egy gyűrűvel, vagy épp hullámvölgyben voltál, mert Ryan szakított veled. Meg sem tudom számolni, ez hányszor történt meg.
Eleve miatta jöttél ide egyetemre, mert Ő ide szeretett volna jönni. Senki nem igazán érti, miért nem tudsz elszakadni tőle, de olyan régóta megy a huzavona, hogy nem csak a mi életünk része, de a személyiségedé is. Valószínűleg van köze ahhoz, hogy az apád elhagyott titeket kisgyerekként, a (meglehetősen tehetős) mostohaapádnak pedig sosem tudtál igazán a kedvére tenni. Van némi félelmed az elhagyatástól, és bármit megtennél, hogy mások melletted maradjanak; összeszedettnek tűnsz, de az értékedet ahhoz társítod, mások mit gondolnak rólad.

Kortól függően Allie jöhetett ide akár mesterszakra is, a lényeg, hogy pár éve már biztosan hozzá van nőve Ryanhez. Az arcot nyugodtan lehet változtatni, hangulatra valaki olyat gondoltam, akire ránézve irigykedik az ember, igazi valley girl, aki ugyanazokkal a kételyekkel küzd, mint bárki más, csak elég szépen mosolyog ahhoz, hogy ne vedd észre. Imádnám ezt a trope-ot.

livin' in new york



Ryan
Szabad

Play by
douchecanoe chad (Avan Jogia, de csak mert nem jutottam tovább az A betűnél)
Születési hely
?
Kor
24-30 körül valahogy
Lakhely
bárhol ami nem nálunk van
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
te vagy a bonyolult
Csoport
?
Történetünk
Nem kertelek: senki nem érti, Allie miért van ennyire rád akaszkodva, de csak azért nem, mert igazából Te sem tudod; elmondtad már, neki is, nekem is, és a tizenhét évi szakításból úgy nyolcnak legalább ez az oka. A te kapuzárási pánikod már most eljött, és egyik dologból ugrasz a másikba; szeretnél nagy dolgokat csinálni, de őszintén, fogalmad sincs, miket.
Nina szerint egyszerűbb vagy, mint egy vajaskenyér (és szeretné megnézni, te is pofával előre esel-e, de nem hagytuk sem neki, sem kettőtöknek mikor néhány ital után jó sikerült meggyőznie téged is), és tényleg van egyfajta... Egyenességed, amivel csak úgy rákérdezel dolgokra, amiket más nem merne megtenni társaságban, főleg olyanban, aminek bizonytalan az állása felé. Szerethető seggfej vagy, mert fogalmad sincs arról, mikor vagy seggfej, csak nem jut eszedbe gondolkodni. Allie néha nálad lakik, néha a nappalink térelválasztóval eltakart részén, és soha nem tudjuk, mikor melyik meddig tart.

Őt még annyira se szerettem volna megszabni, mint a többieket, mert Mac elég felszínesen ismeri csak, de mindenképp szerettem volna megemlékezni róla is. Olyan nagyrészt szerethető jock típus is lehet, meg wannabe soundcloud rapper, a lényeg, hogy nem direkt seggarc, csak hiányzik néhány alkatrész a fejében.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
welcome-ish
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: