New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 131 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 120 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 9:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 9:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 9:43-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Scott & Lauren - Shameless
TémanyitásScott & Lauren - Shameless
Scott & Lauren - Shameless EmptyKedd 20 Dec. - 8:19

Scott & Lauren
Hooking up with people who do not care about your happiness or you; is a serious and big decision. If you do decide to hook up, you must have a good reason for it just as you would to have a relationship.

Annyira sok minden történt az elmúlt időszakban, hogy nem is tudtam, hova kapjam a fejem. Minden annyira gyorsan történt, hogy kevés voltam ahhoz, követni tudjam a dolgok lecsengését. Már legalább két napja csendesek voltak a lakás falai. Nem duruzsolt az bájosan csengő „Anya, anya!” felkiáltás, ami megtöltötte a hideg levegőt. Magam voltam, ami még inkább elviselhetetlenné tette a mindennapokat. Még beszívni az oxigént a tüdőmbe is fájdalmas volt, minta megint darabjaira törtek volna a bordáim, és a pici szilánkok beékelődtek volna a tüdőm hártya vékony falába. Lassan uralkodott el rajtam a vágy ismét, hogy vessek véget ennek az egésznek, az egész értelmetlen emberi létnek. És hogy mi változtatta meg a véleményem, mi parázslott fel gyengén a távolban, ami jelzőfényé virágozva kiutat mutatott a lelkem legzordabb sziklái közül? Egyszerű, vagy mondhatni egy személy, aki nem más volt, mint Scott Payne. Meglehet, hogy ő még nem tudott erről, és meglehet, hogy én se tudtam, hogyan prezentáljam neki ezt az egész felfordulást, amit egyesek életnek mernek nevezni. Szégyelltem, de segítség kellett, kiút a magányból, több pirula a fiokomba, és egy apró kis lélek, aki egy karnyújtásnyira tőlem hajtja állomra a fejét. Úgy éreztem, hogy mind ezt csak ő tudja garantálni, senki másban nem bíztam, ő volt az egyetlen, akiről tudtam, hogy valaha foglalkozott velem. Habár az agyam leghátuljában az öntudatom bukfencet hányt a haragtól, a bosszúvágytól csak a neve hallatán is. Mert igen, annak ellenére, hogy Scott Payne talán örökre a szívem egy darabja marad, ő azt a darabot agresszíven kitépte, és magával vitte. Gyűlöltem érte, hogy eltűnt, hogy sose keresett. Úgy tűnt, hogy nem voltam elég jó neki, vagy csak szimplán sose érdekeltem. Miért is érdekeltem volna? Én soha senkit nem kötöttem le annyira, hogy hosszú ideig megvessék a lábukat mellettem, és eközül a sok ember közül, akik valaha cserbenhagytak, mégis rá esett a választásom. Ő pedig azzal tudott kitűnni a tömegből, hogy nem csak a személyével tudott hozzájárulni a lelki gyógyulásomhoz, hanem az összes gyógyszerrel, amit birtokolt.
Ő még nem tudott rólam, úgy tűnt, hogy tudni se akar. Hiszen már legalább másfél hónapja történt, hogy az utcán elcsípve egy beszélgetést tudtam meg, hogy Scott él, sőt arra is fényderült, hogy hol dolgozik. Persze elsőre nem lehettem biztos benne, hogy az a srác-e, aki évekkel ezelőtt naivan biztosított a szerelméről, hiszen sokan élhetnek ezzel a névvel. Szóval kénytelen voltam újra és újra ellátogatni a szórakozóhelyre, amivel kapcsolatban felsejlett a neve. Vele ellentétben én őt szinte azonnal felismertem, a vonásai hasonlítottak korábbi, még gyermeki arcára, de a lényeg ugyan az maradt felnőtten is. A felejthetetlen éjfekete tekintet szinte a lelkemig hatolt, ahol jól felkavarta a régi idők emlékeit. Nem tudtam szabadulni a gondolattól, hogy él, és ezt nélkülem teszi. Ezért jártam olyan sűrűn vissza a helyre, ahol elnyelt a sűrű tömeg, és a fekete teremben villódzó fények se törték meg az álcám. Először csak távolról figyeltem, csendben egy-egy ital társaságában ügyelve arra, hogy a pillantásaim ne legyenek túl indiszkrétek és feltűnőek, majd lassan közelebb és közelebb jutottam hozzá. Az is hamar kiderült, hogy szereket árul, így egyre vonzóbbá vált számomra a közelsége, főleg mikor a gyógyszeres fiókom pangott az ürességtől. És habár most is szükségem lett volna pár pirulára, ami megment saját magamtól, most inkább még egy lépéssel engedtem, hogy közelebb jusson hozzám. Már annyira közel, hogy érezze a friss virágos, természetes illat jegyekkel kevert parfümöm, ami ugyan csak egy nagy márka hamisítványa volt, de szerettem pár cseppet a nyakamra fújni reggelente, mintha megengedhettem volna magamnak egy ilyen drága szokást. Ahogy táncoltam szánt szándékkal, mégis véletlennek álcázva, újra és újra neki ütköztem, végül pedig már leplezetlenül simítottam végig a mellkasán, a combján, és lehelet finom csókot nyomtam a nyakára, az ajkaira…
És most pedig épp a házuk felé tartunk a Queens-i éjszakában. Nem épp ahogyan képzeltem, de részleteimben csak sikerül elérnem a célom. Még a klubban Camille-ként mutatkoztam be, azóta várom a pillanatot, hogy leessen neki a tantusz, de úgy tűnik kicsit lassan forognak a kerekei.   Minden esetre nem hazudtam a nevemről, csak úgy gondolom a Lauren túl nyilvánvaló lett volna. Akarom látni az arcán a felismerést, ahogyan relizálja, hogy én vagyok. Bár benne van a pakliban, hogy nem emlékszik rám, azt se tudja ki vagyok. Hiszen hosszú percek óta sétálunk csak ketten, és semmi jelét nem mutatja a felismerésnek. Viszont az simogatja a lelkem, ahogy velem foglalkozik, én pedig megállás nélkül vigyorgok, idejét se tudom mikor volt utoljára ilyen. Aztán egyszer csak megállunk egy családi ház előtt, amit tetőtől talpig végig mérek a tekintetemmel. Ki gondolta volna, hogy ilyen messze jutott. Családi ház? Én álmodni se mernék róla.
Ahogy átlépjük a küszöböt a kinti dermesztő hideg után megcsap a forró benti levegő, a hidegtől kicsípett arcom pedig szinte azonnal átmelegszik. Még a kabátom se fejtem le magamról, szinte azonnal ismét a nyakában termek, mint egy jól funkcionáló pióca, hogy ajkaim szorosan az övéhez tapasszam. Meg kell hagyni, meglehetősen élvezem a helyzetet minden haragom ellenére, és azért némi vágy is kering az ereimben. Azonban alig néhány másodperc múlva valaki megjelenik a perifériámban, és nem tudok eltekinteni mellette, ahogy köszön. Egy lépést hátrálok Scottól, és a fiú felé pillantok, aki minket figyel. Kissé zavarba jövök, nehezen látom át ezt a szituációt.
- Szia – köszönök vissza, de csak értetlenkedve pillantok Scott felé, hogy ki ő. Sőt, hangot is adok ennek a gondolatnak. – Ő mégis kicsoda? – suttogom egészen halkan, de még szinte biztosan a srác is hallhatja.
Habár egyébként annyira túlzottan nem izgat a dolog, csak a fürkésző tekinteteket sose tudtam elhelyezni. Utálom, ha bámulnak, sőt, kiráz tőle a hideg. Megköszörülöm a torkom menekülve a helyzetből.
- A mosdót merre találom? – és amennyiben megkapom az útbaigazítást, megindulok abba az irányba.  Azonban szinte kényszeresen nézem végig részletesen a folyosó összes zugát. Az összes polcot, az azokon lévő könyveket, még a tapéta bordázata is érdekesnek hat. És végül mégsem a mosdó ajtaján fordulok be, hanem ahogyan megpillantok egy szobát, csak lekanyarodok. Hanyagul levetem a kabátom, és elterülök az ágyon a plafont bámulva. Valami furcsa elégedettség érzés járja át a testem, mintha minden tökéletesen haladna. Megdöbbentő, és egyszerre csodálatos érzés.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Scott & Lauren - Shameless
Scott & Lauren - Shameless EmptySzer. 21 Dec. - 14:23


Lauren&Scott

“You're still the oxygen I breathe, I see your face, when I close my eyes, it's torturous, tonight is gonna be the loneliest.”


A droggal, gyógyszerekkel való kereskedés igazából bonyolultabb, mint gondoltam. Sejtettem már az elején, amikor rákényszerítettek, hogy nem lesz ez egy sétagalopp. A klubba vissza-visszajáró vendégek nagy részének már megvan a biztos embere, akiktől akár kedvezményes áron, vagy "hitelre" beszerzik a cuccot, a másik fele meg köszöni szépen, de inkább a józan életet választja. Teljesen megértem őket.
De ez a kis szöszi valahogy mégis mindkét rétegre erősen rácáfol. Nem először vesz tőlem Fentanylt és gyanítom, nem is ez volt az utolsó alkalom. Kivéve akkor, ha egyszer majd olyan sikeresen túladagolja, hogy belehal. Szívemen viselném a sorsát, mert bár nem tukmálom rá az anyagot, azért nekem is közöm lenne a halálához. Így is rezeg a léc, és többek vére szárad a kezemen, úgy hogy nem is tudok róla... De nem patkolhatok el, még nem! Nem tehetem meg Codyval, hogy újra állami gondozásba kerüljön, csak mert a múltban elkövettem egy ordas nagy baromságot.
Egyszerű, ártatlan flörtöléssel kezdődött, majd meghívott egy italra -igazán szokatlan lépés ez egy nőtől-, az egy italt aztán még több követte, és legközelebb már csak akkor eszméltem fel egy pillanatra, amikor kevés túlzással rám törte a férfi mosdó ajtaját. Ennél a pontnál már én sem álltam épp biztos, stabil lábakon, és mivel már úgyis laposodott a buli, a tömeg lassan szétszéledni látszott, gyomorrontásra panaszkodva leléptem, oldalamon a gyógyszerfüggő tündérkével.
Igazán lehettem volna lovagias, ha már hazaviszem, fogok egy taxit, ne a hidegben kelljen bóklásznunk, de nem lakom messze a munkahelyemtől, és különben is, a jeges, friss levegő mindig segít átszellőztetni whiskey mámorba fúlt agyamat. Csak tudnám kire emlékeztet ennyire! A kérdés azóta foglalkoztat, hogy megcsapott az első adag józanító téli fuvallat.
Udvariasan nyitom ki előtte az ajtót, s bár volt már hasonlóban részem, azért kicsit meglep váratlanul ér, ahogy rám veti magát. Annyira gyorsan történik minden, hogy szinte alig van időm reagálni. Azért nagyon igyekszem. Karjaimat szorosan fűzöm dereka köré, egészen az ajtóig hátrálok vele, fel is kenve őt a robusztus tölgyfára, kapkodó, sürgető mozdulatokkal bontogatva hol az ő, hol pedig saját magam ruháit. Akkor hőkölök hátra csupán, mikor is valahonnan hátunk mögül meghallom Codyt fennhangon röhögni. Ha épp szégyenlős, vagy valami zavarba ejtő dolgot lát, mindig ezt csinálja.
-Helló! - Üdvözöl minket az öcsém a kockás pizsamájában, felemás zokniban. A gondozója ma nem várt meg, meg is beszéltük, hogy tízkor muszáj lelépnie, én pedig elfogadtam, annyi volt csupán a kérésem, hogy zárja be az ajtót, és a megbeszélt módon mindent, ami veszélyes lehet, tegyen Cody biztossá.
-Cody vagyok. - Kérdőn vonom fel szemöldökeimet, pillanatnyi zavarodottságom talán még az arcomra is kiül. Az öcsém közelebb lép, látszólag udvarias kézfogásra készül, ám még mielőtt az üdvözlés ezen nonverbális módja megtörténne, Camille kezét a szájához emeli. Jobban mondva, emelné, ha nem akadályoznám meg benne.
-Milyen filmet néztél már megint Cody?!
-Aaa...őőő....nem tudom. Háború volt. Repülőgépekkel meg katonák... Én is pilóta leszek!
-Pearl Harbor. Nagyszerű! Igazán kíváncsi lennék, hány csomag gumicukrot zabáltál fel közben, hogy még mindig nem alszol?!
-Őőő nem tudom... - Tárja szét karjait.
-Bocs! Folyosó végén, balra. Egy pillanat, lefektetem ezt a dinkát. - Csak remélni tudom, mire ez megtörténik, Camille még itt lesz... Beérve Cody szobájába veszekszem vele egy sort, hogy miért kellett három csomag Haribo gumimacit felzabálnia, és hogy nem viszem holnap orvoshoz megint azért, mert fájni fog a hasa. Cody ezen persze megsértődik, és ahelyett, hogy a szokásos, fárasztó alváshoz szükséges rituáléját végigzongoráznánk, felmászik az emeletes ágya tetejére, befordul a falhoz, és teljesen ignorálja a jelenlétem. Pompás!
Némi mardosó bűntudattal indulok el a fürdőszoba felé. Kopogok egyszer, még egyszer és még egyszer utoljára is, aztán feladom. Codynak hála, egy perc alatt kicsúszott a kezeim közül. Már csak remélni tudom, hogy kifelé menet nem húzott le...
Némiképp elgyötörten, kedvtelenül indulok a szobámba, fehér ingem ujját hanyagul feltűrve a könyökömhöz, nyakkendőmet is kilazítva, ám amint belépek az ajtón, megtorpanok. Micsoda kellemes meglepetés! A bevetetlen ágyon ott heverészik a gyógyszerfüggő kis tündérke. Mindezt úgy teszi, mintha csak hazajárna. Igazából teljesen beleillik a szobámon eluralkodni látszó káoszba.
-Hát helló! - Félmosolyra húzódik a szám, késztetés érzek rá, hogy azonnal letépjem róla a maradék göncöt, de szerencséjére úriember vagyok, jobb szeretek lassan, aprólékosan haladni.
Felmászok az ágy végébe, hogy aztán fölé térdelhessek, kitakarva ezzel az unalmas kilátást.
-Mit szólnál hozzá, ha együtt kitalálnánk honnan lehetsz ennyire ismerős? - Majdnem minden szó után szünetet tartok. Azokban a szünetekben nyakát, állát, arcélt ízlelgetem. Ismerős az illata, a mozdulatai, a hangja, a szemei. Ezek mind olyan személyre emlékeztetnek, aki már nem él.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Scott & Lauren - Shameless
Scott & Lauren - Shameless EmptySzer. 21 Dec. - 16:25

Scott & Lauren
Hooking up with people who do not care about your happiness or you; is a serious and big decision. If you do decide to hook up, you must have a good reason for it just as you would to have a relationship.

Igyekszem kiélvezni az összes érintést, pillantást és csókot, mint egy soha vissza nem térő alkalmat. Mert pontosan úgy élem meg az egész helyzetet, mint mikor megtalálod a rég elveszett kulcscsomódat a kanapé mögött, ami helyett már rég csináltattál másikat, de mégis csak ez az eredeti, és végig itt volt, csak nem tűnt fel. És emiatt nem tudod, hogy dühöt érezz vagy örülj, ezért csak egy jót nevetsz az egész szituáción. És ennek a jóízű kacajnak a megélése nekem most épp abban teljesül ki, hogy a hátam neki feszítem az ajtónak, miközben a nyelvem az övével táncol, és az ujjaim utat találnak az inge alatt, és szinte bele marok a hátába, ahogyan magamhoz szorítom. Azonban ez a hangulat hamar elillan, ahogyan feltűnik a srác, és felnevet, Scott pedig reflexszerűen hátrál el. Én még egy pár másodpercig gyorsabban kapkodom a levegőt, a mellkasom pedig fel-alá jár, végül sikerül feltennem a kérdést, hogy ő mégis ki. Egy pillanatig átfut az agyamon a gondolat, hogy talán Scott két kapura játszik, és valami furcsa hármasnak a részese leszek perceken belül. Azonban a srác hangneme teljesen más, mint amit egy ilyen helyzetben várna az ember.
És még az se tud meglepni, hogy Cody elkapja a kezem, miközben elmondja a nevét. Ha az ember hosszú hónapokat tölt egy pszichiátrán, már semmi se tudja meglepni. Az a közeg, az ottani emberek megtanítottak kezelni a különös szituációkat, úgyhogy még csak el se húznám a karom, ha Scott nem lép közbe.  A testi érintések sose zavartak annyira, mint a fürkésző tekintetek, amik kitépik az ember lelkét, és darabokra marcangolják. A dolgok egészen gyorsan történnek, nem is igazán tudom hova tenni ezt az egész közjátékot, és ami azt illeti, nem is akarok a része lenni. Így gyorsan kibúvót keresek rá, hogy kilépjek a helyzetből. Scott azonban csak késve reagál, addig én pedig feszülten ácsorgok, amit csak a kezem morzsolgatásából lehet észrevenni.
- Csak aztán engem se felejts el lefektetni – felelem egy kaján pillantással, és mielőtt elsétálhatnék a kezem végig simítom a karján. De ez egy olyan simítás, ami inkább tudat alatt születik meg, és megy végbe az emberben. Ez nem egy olyan érintés, amit meg mernék engedni holmi idegenekkel szemben. Emiatt pedig utólag kicsit meg is borzongok. Próbálom emlékeztetni magam, hogy nem szabad kizökkenem a választott szerepemből, mert most nem otthon vagyok, ahol megengedhetek magamnak akármit.
A szobában aztán hosszú percek telnek el magányosan. A tekintetem végi futtatom minden egyes pontján a helyiségnek. Még a sarokból a pókot is kinézem, annyira kíváncsi vagyok az összes apró részletre. Újabb óráknak tűnő percek telnek el, én pedig képtelen vagyok tovább így várakozni, mert kezdek szédülni a saját gondolataimtól. Felmerülnek bennem a kérdések, hogy mi van, ha tudja ki vagyok, csak annyira gyűlöl, hogy inkább megjátssza az ellenkezőjét? Ha perceken belül kitesz a küszöb hidegebb oldalára? A mellkasom elnehezedik, mintha egy fél tégla nyomná. Próbálom kiverni ezeket a gondolatokat a fejemből, de képtelen vagyok. Általában képtelen vagyok. A kezemmel próbálom kitapogatni a félre dobott kabátom zsebéből egy fájdalomcsillapítót, amit éppen Payne-től vettem az utolsó dollárjaimból így a hónap közepén. Ha választani kellett, evés helyett minden esetben a pirulákat választottam. Az evés nem volt elég örömforrás ahhoz, hogy túl tudjam élni a midennapokat. Kellettek a gyógyszerek, hogy egyáltalán gátlástalanul lélegezni tudjak. Amint megtapintom a zacskót, előveszek egy bogyót, és beteszem a számba. De nem nyelem le, csak hagyom, hogy szépen lassan elolvadjon. Ugyan kesernyés az íze, de számomra egészen édesnek hat. A maradék gyógyszereket igyekszem visszatuszkolni a kabát zsebébe, nehogy itt hagyjam. Már csak az kéne, hogy az utolsó fizikális reményeim is elvesszenek.
Miközben várom, hogy a szer lassan beépüljön a sejtjeimbe, visszatérek a plafon és a csillár csodálásához. Meg se hallom Scott lépteit, fel se tűnne a jelenléte, ha egyik pillanatról a másikra nem tornyosulna felém, és ki nem takarná az eddigi látványt. Meg kell hagyni, a fekete szembogara jobban leköti a figyelmem, mint holmi foltos plafon. A kezem végig futtatom a combján, a derekén, a hátán míg a nyakáig el nem érek. Lehunyom a szemem, és kissé hátra döntve a fejem, hagyom, hogy finom csókokkal kényeztessen. Én nem sietek sehova, így a válasszal is megvárakoztatom. Jól esik húzni az agyát minden szempontból, teljes elégedettséggel tölt el. Így hosszasan babrálok az inge gombjával is, de nem gombolom ki. Ráfogok a nyakkendőjére, és annál fogva húzom még közelebb talán kicsit több erőszakkal, mint azt illik.
- Ha ilyen kíváncsi vagy, van egy ötletem számodra – közlöm egészen finom hangon, majd megnyalom körbe az ajkam. De mivel annyira közel húztam magamhoz, hogy szinte már az ő tüdejét megjárt levegőt nyeltem vissza, így a nyelvem éppen éri az ő ajkát is. Aztán hirtelen elengedem a nyakkendőjét, és ismét visszatérek a cselekvés nélküli gomb matatáshoz.
- Én kérdezek, és minden helyes válasznál levehetsz rólam egy ruhadarabot, de ha helytelenül válaszolsz neked kell vetkőzni. Ha elfogytak a ruhadarabok, akkor pedig büntetés jár – fél oldalas mosolyt villantok. Közben pedig a gyógyszer is teljesen elolvad a számban. Viszont a hülye szabályaim ellenére, azonnali vágyat érzek rá, hogy megízleljem a testét. Viszont így mégiscsak szórakoztatóbb lesz, és hamar fényderül az igazságra is. Hogy valóban ennyire elfelejtett, ostoba vagy csak szimplán rám se mer nézni.
- Elsőre egy könnyű kérdés. Hogy találkoztunk először? – hogy könnyítsek a dolgán szépen lassan most mér tényleg elkezdem kigombolni az igét, számítva rá, hogy fogalma se lesz a válaszról. Miért is lenne? – Még fél perc gondolkodási idő – lehelem a nyakába, majd finoman beleharapok a vékony bőrbe éppen a nyaki artériája felett. Kellemes illata van, ami egészen magával ragad, és nyugalmat áraszt.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Scott & Lauren - Shameless
Scott & Lauren - Shameless EmptyPént. 30 Dec. - 22:07


Lauren&Scott

“You're still the oxygen I breathe, I see your face, when I close my eyes, it's torturous, tonight is gonna be the loneliest.”


Már-már tényleg azt hiszem, hogy Cody ismét elrontotta az estémet, így hát meglepetésként, nagyon is kellemes meglepetésként ér, mikor a szobába lépve megpillantom őt az ágyon heverészni.
Titokzatos, nem tudok róla semmit, ezzel szemben olyan érzésem támad, mintha neki egyetlen pillantás elég lett volna ahhoz, hogy mindent tudjon rólam. Meg kellene, hogy ijesszen, én mégis inkább az izgalmat látom benne, megannyi lehetőséggel. Általában megválogatom, kit engedek be az otthonomba, otthonunkba, s bár egyértelmű, hogy a szöszi egy visszaeső ópiát függő, egy percet se gondolkodtam rajta, merjek-e ajtót nyitni neki. Talán hiba volt. Talán még valami jó is kisülhet belőle. Hiszek a sorsban, a karmában, abban hogy mindenki azt kapja vissza az élettől, ami jár neki. Zöldfülű kamaszkoromban a bűnlajstromom végtelen volt, itt az ideje, hogy valahogy jóvá tegyem az akkori hibáimat. Habár egy dolgon már soha nem fogok tudni javítani, vagy változtatni. Lauren emléke szellemként kísért. Nincs nap, hogy ne jutna eszembe. Hogy ne akarnék visszamenni az időben, valahogy jóvá, meg nem történté tenni az akkori hibámat. Egy biztos, mai fejjel másképp döntenék. És annak a döntésemnek happy end lenne a vége. De koncentráljunk a jelenre, a mostra.
Meglehet, hogy Camille nem épp a legjobb választás volt, de talán képes feledtetni néhány órára a múltat. Szükségem van most erre. Rá.
Közelsége bizsergetően cirógatja végig a testem, jólesően kúszik fel gerincem mentén, ujjainak kutakodó érintése perzselő lenyomatokat hagy szerte a bőrömön ahol csak hozzám ér. Szeretem, ha csupán egy-két lopott óra erejéig is, de valaki törődik velem. Egészen ismeretlen, szinte idegen érzés ez. Túl régóta vagyok egyedül. Túlságosan is megszoktam már a magányt, hogy azonosulni tudjak ezzel az érzéssel. Szóval, Carpe diem! Kihasználva a helyzet adta lehetőségeket, bátorkodom közelebb hajolni hozzá, vágyakozóan hunyom be szemeimet, enyhén szétnyílt ajkakkal várva őt, s fogadva türelmetlenül közeledését. Kesernyés, minden bizonnyal valamilyen gyógyszerrel átitatott leheletét még virágos aromájú pacsulija sem tudja teljesen elfedni.
-Mit szedtél be? - Duruzsolom ajkai közé, mintha legalábbis számítana, hogy ma este mivel mérgezi magát. Ameddig nem nálam, alattam áll le a szíve a tőlem vásárolt gyógyszertől, addig nincs okom az aggodalomra, és igazából nem is kellene, hogy érdekeljen. Így hát magamba fojtva minden további kérdésáradatot, éhesen csapok le rá, nyelvemmel az övét keresve. Nem sokkal azután, hogy rátalálok, valami mást is szerencsém -vagy inkább balszerencsém?-, van megízlelni. A beszedett bogyó -legyen az bármi-, egy része az én nyelvemen kívánkozik elolvadni. Ahhoz túl sokat ittam már, hogy elkezdjek pánikolni, és különben is, elég hangulatgyilkos lenne részemről, ha leugranék róla, hogy kimossam a számat. Már mindegy! Már minden mindegy. Így hát egyszerűen csak sodródom az árral, remélve, bármit is szedett be, nem fog kiütni. Fogaimmal finoman belecsípek alsóajkába, lágyékomat csak annyira szakítva el az övétől, hogy kezem beférjen közénk, leengedve a sliccem, ami mögött a dolgok előrehaladtával egyre szűkösebbé válik a hely.
Merész ötlete hallatán duruzsolva belenevetek nyakának puha, feszes bőrébe.
-Izgalmasan hangzik, bár nem ígérem, hogy képes leszek betartani a szabályokat és kérdésről kérdésre haladni. - Ezt ő is elég egyértelműen érezheti, már ha a délebbi régiókra összpontosítunk kicsit. Mindenesetre izgatottan várom az első találóskérdést. Közben azért kezeimmel felfedező útra indulok. Felsőjén keresztül végig simítok a dekoltázsán, alig tudom kivárni, hogy lekerüljön a fölöslegessé vált lenge blúz, s teljes valójában, pőrén csodálhassam meg a testét. De addig még sok hátra van, és fogalmam sincs ki fogom-e bírni...
Kérdőn felvont szemöldökkel sandítok kecses, vézna ujjai felé, melyek ingem gombjaival babrálnak épp. Gyerünk, gyerünk, gyerünk már! Ne szarozz szöszi, fogd meg és tépd szét. Van behajtogatva még vagy egy tucatnyi belőle a szekrénybe. Ne sajnáld baszki!
Tenyerem úgy viszket, hogy legszívesebben véresre vakarnám amiért türtőztetnem kell magam, s csak a ruhadarabok anyagán keresztül érinthetem őt. Egyenlőre. Melleitől hasáig simítok, ahonnan tovább haladok kecses csípőjére, kellőképp, ám mégse túlzottan formás combjaira, majd lábait térde alatt megragadva rántom magamhoz még közelebb, hogy érezhesse a nyilvánvalót.
Akárcsak a kígyó méregfogai, úgy mar bele a nyakamba. Az édesen sanyargató érzésre felszisszenek, ujjaimmal combjára markolok.
-Ez könnyű. - Halkan belenevetek a szoba félhomályába, s nem tétlenkedve, kezeim már cselekednek is.
-A klubban. Mégis hol máshol találkozhattunk volna? - Még mindig értetlenül mosolygok le rá, és már hámozom is ki a felsőjéből, amit valahova az ágy mellé ejtek, hogy aztán végig ízlelhessem felsőtestét. Nyakától indulva, kulcscsontján át, csipkével fedett keblein elidőzve, onnan tovább haladva lapos hasára.
-Kezdek belejönni. Várom a következő kérdést! Én nem kérdezhetek?! -

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Scott & Lauren - Shameless
Scott & Lauren - Shameless Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Scott & Lauren - Shameless
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Axel&&Ginny - Shameless
» Lauren & Willow - hey now
» Lauren C. Preston
» Sienna & Lauren
» Weiss & Lauren

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: